8648 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
King (anonym)
Ty vole to je jak Pretty Woman.
25. Prosinec 2019 - 20:13
Míla (anonym)
Klárko, blázínku, to je neskutečný a nech to vše volně plynout. Ani nevíš jak ti to přeju. Hmotné věci jsou sice dobré, ale hlavně vaše láska je neskutečná a tu vám přeju ze srdce nejvíce! Pokud to Libor tak cítí a je šťastný, že vás může takto obdarovat, přijměte to bez výčitek. Nemusíš mít žádný pocit viny. Užij si ty dny s Miškou a ozvi se zase brzy. Já jsem neuvěřitelně šťastná za tebe a ráda bych se s tebou potkala a mám pro tebe taky dárek ikdyž ne tak cenově hodnotný,ale za to ze srdce.
25. Prosinec 2019 - 20:14
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ty vole to je jak Pretty
Jenže Klára není žádná běhna-
25. Prosinec 2019 - 20:15
Honič (anonym)
Tak to mi teda klesla brada i vocas, ty vole. Kláro velký blahopřání.
25. Prosinec 2019 - 20:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jenže Klára není žádná běhna-
No, to není jistý. Určitě to píše člověk, který má bohaté sexuální zkušenosti, protože aby holce v šestnácti, sedmnácti letech nestačil sex, a potřebovala k tomu močit klukům do huby (neplést si to se společným čůráním), to normální není. Honiči zdar
25. Prosinec 2019 - 20:32
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No, to není jistý. Určitě to
čtu to pozorně a k některým úsekům se vracím. Klára tohle sama nechtěla,ale Libor a navíc pokud vím měla velký problémy i s tím mu to udělat pusou, protože se pozvracela. Libor je o osm let starší a zkušenější a ona trochu naivní holka. Osobně se domnívám,že oba spolu vydrží,ale mohu se mýlit. Cítím ve vzduchu nějaký průšvih,ale nevím odkud hrozí. To bych ale ty holce a vůbec jim všem vůbec nepřál. Už pro to,co si prožily. Není mi to jedno,ten Klárčin příběh mne dostal,hlavně ať jsou vpohodě a ať se nestane nic zlého.
25. Prosinec 2019 - 20:39
Gabina (anonym)
Odpověď na Klárko, blázínku, to je
Souhlasím s M9lou. klárkoužívej si hlavně lásky a věci hmotné jsou sice taky krásné,ale pomíjivé. Když nemáš lásku a zdraví nemáš v životě vůbec nic!
25. Prosinec 2019 - 20:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na čtu to pozorně a k některým
:), je to vymyšlený příběh, nebo si fakt myslíš, že pubertální holky vypisují denně materiál pro honiče? .))))
25. Prosinec 2019 - 21:06
teda, (anonym)
v telce jdou podprůměrné nekonečný seriály, tady seriál Klára a její piss proměny. No tohle beru. Teda jestli to je opravdu vymyšlený,jak tu někteří tvrdí, tak nevím. Mně to tedy nepřipadne. Jestli jo, tak autore vylez,potřesu ti pravicí a dáme panáka. Jsi borec.
25. Prosinec 2019 - 21:08
Dominika (anonym)
Je to moc hezké a reálné.
25. Prosinec 2019 - 22:42
Host (anonym)
Odpověď na :), je to vymyšlený příběh,
U nás na intru nejen vypisují ale i provozují. Plzeň.
25. Prosinec 2019 - 22:46
Klára (anonym)
Za chviličku vyjíždíme za Miškou. Dnes jsme měly trochu divokou noc. Nikole bylo špatně a asi byla z těch jídel přeplácaná a tak blinkala a měla průjem a třikrát musela jít a já jsem jí pomáhala držet vlasy, aby si je nepoblinkala a jednou šlo oboje a tak seděla na WC a držela si na klíně nádobu a to bylo celkem blbý. Nakonec se z toho vyspala a dnes už je celkem redy. Tak jí mamča dala imodium a nejdřív nechtěla vůbec jet a rozmlouvala mi to, ale já ji budu hlídat na zadním sedadle a pro případ tam bude mít pytlík na zvracení a na to druhý zastavíme když bude potřeba. Ale spíš si myslím, že už se to srovnalo. Tak se moc těším a snad to všechno dobře dopadne.
26. Prosinec 2019 - 10:33
Mīla (anonym)
Odpověď na Za chviličku vyjíždíme za
Hlavně Klårko ať jen sní suchý rohlík a černý čaj, jinak budete zastavovat. Tohle znám takhle podrážděně mi reagoval žaludek loni na den přesně. Tak šťastnou cestu!
26. Prosinec 2019 - 11:05
Martina (anonym)
Klárko nejprve zareaguji na ty dárky od Libora.Jestli je bohatý a dělámu radost obdarovat nejbližší,tak to opravdu můžeš přijmout. Tyhle borci jsou často schopni všechno prohrát v automatech apodobně. Ale chápu tě,že na to nejsi zralá a připravená. U Mišky si to dokonale užij a o Nikolku se neboj. O vánocích po té spoustě pokrmů někdy žaludek začne protestovat a pak je lepší to ze sebe všechno dostat a být dva,tři dny třeba jen na čaji a sucharech nebo rohlících než se to srovná.
26. Prosinec 2019 - 12:45
Janka (anonym)
Teda od rána blinká moje snacha,vnuk, vnučka i můj muž. Jen já jsem ok. Přitom jsme jedli večer stejná jídla. Není ve vzduchu nějaký břišní bacil???
26. Prosinec 2019 - 13:18
@@@ (anonym)
Odpověď na Užíváme si vánoce a zítra
Klára, proč chodíš na stanici popod viadukt, když to máš obrovskou zachádzku.Přece bydlíš na dohled od stanice.Na Záhradní ulici.
26. Prosinec 2019 - 17:03
Návštěvník (anonym)
Protože pod tím viaduktem to pak nejvíc smrdí.
26. Prosinec 2019 - 17:25
Klára (anonym)
Pozdravuji s Miškou z Dačic a jsem šťastná,že jsme se setkaly! Cesta proběhla vpohodě, Nikola to celý prochrněla a jednou jsme zastavily na čůrání na benzince a já jsem byla plná a dělala velký pramen tak ségra skoro vůbec nečůrala ale mamča řekla,že je po té noci hodně dehydrovaná takže ikdyž pila tak to tělo vstřebalo. Miška má krásný pokojíček a budu spát u ní jako když spíme s Nikolou u sebe a to se mi líbí. NIki ani neplakala,když odjížděly s mamčou, byla taková unavená a asi chrní cestou domů. Mám o ni trochu strach. Odjely přeh hoďkou a mohly by být doma kolem půl desátý. Pro @@@ anonyma jen chci upřesnit,že jestli myslí ten viadukt velký tak ten je smerem na Liberec opravdu daleko, pod viaduktem se ale říká kousek za závorama a je tam taková dobrá schovka a nebo můžu jít od vlaku domů kolem pole a to často čůrám tam cestou za keřem nebo i u nádraží za autobusovou čekárnou. Libor pro mne v pondělí přijede amaminka Mišky ho zve na oběd a pak pojedeme k nám domů a asi bude chtít nějaký čůrání a mazlení. Jen aby nebyla moc zima.
26. Prosinec 2019 - 19:03
Míla (anonym)
Byla jsem netrpělivá jak jste dnes dojely a vidím,že slušně. O sestru se neboj, ona bude asi hodně pospávat a trávení se jí srovná. Je ale pravda ,že nějaký bacil ve vzduchu skutečně může kolovat, protože dnes měli přijet na oběd příbuzní jako každý rok a jejich děti se potýkají s podobnými problémy od rána a tak jsme to odložily. Moc na vás také myslím a s Miškou si budete určitě mít co říci. Pa.
26. Prosinec 2019 - 19:30
Klára (anonym)
Já se moc omlouvám Mílo, uplně jsem zasunula to,že máš pro mne dárek a toho si velmi vážím. Jestli to nemáš daleko, ráda se s tebou sejdu, jen napiš kdy. Díky a promiň.
26. Prosinec 2019 - 19:57
Návštěvník (anonym)
Jsme rozežranej národ a konzumujeme podřadný nekvalitní potraviny, pak se nedivme, že je nám z toho špatně!
26. Prosinec 2019 - 21:00
Klára (anonym)
prožily jsme hezkou noc a povídaly si dlouho než jsme usnuly a ještě se povalujeme,ale maminka Mišky nás už volala na snídani,že prý pojedeme na tajný výlet. Tak jsem zvědavá. Mamča včera dojela s Nikolou vpohodě domů, ještě jsme si psaly a Nikola spala u ní, protože prý ji bylo smutno a bulila u sebe a tak jí mamča vzala k sobě. Niki už naštěstí je dobrá a bříško se prý srovnalo a když si stavěly na čůrání cestou tak už čůrá prý normálně. S Miškou jsme taky ráno čůraly na záchodě, nechala jsem ji jít první ze slušnosti, ikdyž jsem potřebovala hodně ale ona taky a pipinky nám čůraly silně jak jsme byly plné po noci. Teď jsem zvědavá kam pojedeme na výlet. Už než jsme jely sem tak mi Miška tajuplně nařídila vzít si s sebou nůž a košíček na houby,(?), plavky a čokoládu. Tak tomu nerozumím,ale ozvu se až se vrátíme nebo zítra,kdyby to bylo dnes pozdě.
27. Prosinec 2019 - 8:22
Kláro, (anonym)
Odpověď na prožily jsme hezkou noc a
ta tvá sestra je nějak divná-není náhodou retardovaná? A ty stejně?
27. Prosinec 2019 - 8:53
Pissík (anonym)
Klárko, jestli po tobě nebude chtít Miška abys ji to udělala rukou jako v létě na chaloupce. To mne zaujalo a ikdyž nejsi na holky bylo to moc hezky popsaný.
27. Prosinec 2019 - 10:06
Míla (anonym)
Odpověď na Já se moc omlouvám Mílo,
Klárko nic se neděje, ráda ti osobně dárek předám . Může to být i v Dačicích tuto neděli a spojila bych to s návštěvou Jindřichova Hradce u známých a nebo v Mimoni později jak budeš mít čas. Hezky si užijte tajný výlet. Taky nechápu ten košíček na houby, plavky a čokoládu, ale Miška třeba vymyslela něco originálního.
27. Prosinec 2019 - 12:22
Hanulka (anonym)
Tak dnes jsem se odvážila napsat o svém čurání. Byla jsem ráno a pak teď po obědě a jak tady holky píšou tak jsem si došla ven a za kůlnu a na bobečku se vyčůrala a dívala jsem se jak mi to jde, ale nešlo mi to hned rychle, jen pomalu až pak už jsem čurala normálním tlakem. Trochu mně bolel močák, protože jsem to měla hodně plný a chtělo si mi dost nutně. Čurala jsem přesně 38 vteřin. Jsem si to změřila.
27. Prosinec 2019 - 14:30
Honič (anonym)
Odpověď na Tak dnes jsem se odvážila
A líbilo by se ti čůrat se mnou?
27. Prosinec 2019 - 15:09
Ladomirjak (anonym)
Hanulko, leje ti proud dopředu? Nebo pod zadek??
27. Prosinec 2019 - 16:40
Hanulka (anonym)
Nejprve mi t o teklo dolů a na zadek a pak jsem čurala oblouček trochu dopředu a dlouho.
27. Prosinec 2019 - 17:38
Honič (anonym)
Odpověď na Nejprve mi t o teklo dolů a
A Hannulko kdybych přijelza tebou do Kraslic, šla bys se mnou čůrat? Pozvu tě někam na oběd a podobně a neboj, budu jemný a nedovolím si nic co bys nechtěla ty sama.
27. Prosinec 2019 - 18:20

Stránky

Přidat komentář