Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 11:04)

Doma bych ji nechtěl, jestli to teda píše ženská. Ale na pobavení proč ne. V osmnácti letech neskutečně sexuálně zkušená. A k tomu, to není žádná otravná myslitelka.

Pavkol (Út, 6. 4. 2021 - 11:04)

děkuju všem holkám co sem píšou o čurání i těm kteří občas zaabrousí toho druhého samozřejmě že mě to z pochopitelných důvodů zajímá jen u plnoletých ale momentálně jsem v nemocnici kde moc nefunguje odesílání akotát tady na jiném pavilóně takže minimáíně do dobyx než se vrátím domů je tohle na delší dobu můj poslední příspěvek

Ondotron (Út, 6. 4. 2021 - 11:04)

Jen ať Klárka píše. Myslím, že si nevymýšlí a tak o to je to víc sugestivní. Já bych ji klidně za ženu chtěl a nevadilo by mi, kdyby o mně psala. Tedy kdybych tam nebyl já a ona pod pravými jmény. Tady si myslím, že Libor ani Klára není také pravé jméno, ale nick. To by byla jinak sebevražda.

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 10:04)

Normální holka takhle o svým klukovi a sobě nepíše. Možná někdy když je nešťastná, tak si anonymně postěžuje ale ne jak je to tady. Ale asi je to tady schválně, když je tady vlákno o sexu.

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 10:04)

Ona se ráda chlubí a předvádí,tak jí to neber

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 09:04)

Vidíš Věro a je to tady,první vlezprdel se ozval,to tady fakt nesmíš

Sluníčko (Út, 6. 4. 2021 - 07:04)

Ja jsem taky ráno potřebovala moc a čůrala jsem tak že jsem byla stále nevyčůraná a stále se mi chtělo a čůrala jsem až to konečně bylo všechno .

Klára (Út, 6. 4. 2021 - 07:04)

Jano , klidně se pak ozvi a dohodnete se s Liborem na dalším postupu. Kluku, myslela jsem , že už tě to přešlo ,vidím že ne, já se tedy podle toho zařídím, když ti moje rady a vysvětlení nestačí. Jitko, teď čápa tady nemáme, ale večer tady byl a tak asi někde loví. Včera jsme se s Liborem hezky vypipinkovali v pelíšku a on byl tak natěšenej, že mu to nešlo vydržet a hned jak byl v pipince už už to pustil a krásně mi ji naplnil a asi jsme potom hned usnuli. Ráno ještě se Libor vykuluje, ale já už jsem vzhůru s Nikou . Nika šla čůrat jako první a pustila velký čůrání z plné pipinky já po ní taky a už máme pipinky a bříška prázdný a já bílý kalhotky a ségra růžový. Dáme snídani. Mamča je taky vzhůru a Ťufík už dostal taky krmení.

Jana (Út, 6. 4. 2021 - 08:04)

Děkuji moc za info. Já se pak tedy připomenu a sám kontakt. Příjemný den !

Lucka (Út, 6. 4. 2021 - 08:04)

Dobré ráno Klárko. Už mám taky pipinu vyždímanou a snídám zbytek beránka a kafe. Co budeš dnes dělat? Já musím odevzdat práci a pak asi budu lenošit. Možná přijde známá odpoledne. Tak si to užij. To pipinkování se líbí mě i mými. Dobrej obrat.

Věra (Út, 6. 4. 2021 - 08:04)

Proč Kláro píšeš takový věci, co jste dělali s Liborem? Já být jím, tak se s tebou ihned rozjezdu. Jsi o rok starší než já, ale chováš se jako KURVA. To si ho tolik nevážíš ,že ti jde jen o to být zajímavá? A on to neví, co? Ale prachy z něj ti jsou dobrý.

Tom (Út, 6. 4. 2021 - 14:04)

Ahoj Věro. Jsem rád, že konečně někdo a tím spíš, že holka napsal tento názor. Je pravda, že jsi to napsala dost ostře a jak psal návštěvník, to ti tady dají sežrat, ale na té podstatě toho tvého příspěvku to nic nemění a skutečně se běžně zadané dívky svým sexuálním životem nikde takto nechlubí a spousta partnerům by to vadilo. Důvody proč to Klára dělá neznám, může to být nějaká forma exhibice, kdy spousta lidí touží potom, aby je při sexu někdo viděl či slyšel, může mít nějaký problém v tom vztahu a takto se s ním vypořádávat viz různé kdo se zvládl a nezvládl udělat, to je takové někdy až vyčítavé a nebo jak píšeš ty chce být prostě jen zajímavá a tak se tím chlubí ,třeba si to ještě přibarvý a dělá jí dobře, když na to reagují zástupy zdejších pisatelů. Každopádně vítej tady mezi námi.

J (Út, 6. 4. 2021 - 16:04)

Já si myslím, že je to zdejší anonymitou. Sice z ní Klára někdy vystupuje různým setkáním, které mohou a nemusí být pravdivé. Ale pro naprostou většinu je anonymní. A toto se táhne celou doktorkou ve všech vláknech, že anonymně se píšou různé, taky pravdivé intimnosti, které by na sebe veřejně nikdo neprozradil.

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 08:04)

Tak toto bude průser. Věro, tys tu asi od včera. Tady se nesmí Klára kritizovat,ona je idol. Nedotknutelná.

Věra (Út, 6. 4. 2021 - 08:04)

Proč? Vždyť je to úplně ujetý. Taková holka .

Názor (Út, 6. 4. 2021 - 09:04)

Sem si může psát kdo chce co chce. A zrovna Klára je slušná a dost si prožila nepěkného. Tak ji nenadavej do kurev. Kdo ví, co jsi ty zač.

Jitka (Út, 6. 4. 2021 - 07:04)

Klárko, dívám se na ty čápy. Je to moc hezké. Ale jdou jen v Hradišti .

Jirka (Po, 5. 4. 2021 - 21:04)

Holky, já se naučil čůrat jako vy na bobku s jde to. Umíte čůrat jako kluk ve stoje?

Samantha (Po, 5. 4. 2021 - 23:04)

Můj chlap se mnou čůrá taky na bobku když musíme venku, prý aby to bylo rovnoprávné . Máme z toho srandu a většinou ho přechčiju, že mi to proudí víc dopředu. Jemu většinou víc dolů, protože mu u toho nestojí.

Roayal (Po, 5. 4. 2021 - 20:04)

Klárko, zima čápům tolik nevadí, horší by bylo, kdyby zamrzlo a byl souvislý sníh, že by neměli moc shánět potravu. Tohle aprílové počasí zvládnou. Hezký večer přeji. Taky na ně koukáme s dětmi.

Reklama

Přidat komentář