Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

No, (St, 7. 4. 2021 - 00:04)

zajímavý moc ne, je to tady drsná denodenní šukačka a k tomu jako doplněk občas nějaká dětinskost,

Ida (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Ok. Nenech se ovlivnit názory jiných. To znamená ani mým. A ten je takový, že Klára je citlivá duše, hodně poznamenaná tím, co v minulosti prožila a proto se chová tak jak se chová. Já k ní mám velmi pozitivní přístup a její příběh je z reálného života, nikoliv výmysl její fantazie. Ale udělej si na to v klidu vlastní názor. Bude- li jiný, potom diskuzi obohatíš novým pohledem, bude -li podobný mému, pak se přidáš k většině se stejným pohledem na Klářin život.

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 00:04)

Co to tady plácáš? Jedinej problém ty holky z příběhu je, že od nich jako odešel otec. Kdysi dávno. A to, že Nikola je vlastně dnes již dospělá dcera Kláry to snad víš taky ne: Nevadí ti ty intimní pedofilní chvilky a nechutný popisy?

Choze (St, 7. 4. 2021 - 05:04)

Ne. Klára je skutečná ,reálná postava jako celý její příběh. A píše sama za sebe. Není žádný jiný autor,který by tady psal dohromady za většinu osob. Nenechte se nikdo těmito nesmysly - alias všichni jsme Klára nebo Libor,nenechte se tím ovlivnit a znechutit.

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 21:04)

Já jsem rád, že Věra se nebojí napsat svůj názor, ale jak byla upozorněna ráno, některým se to líbit nebude a to je snad to jediné, co s tím můžou dělat. Ono by se jim asi špatně honilo, kdyby tady nepsala o svém sexuálním životě.

Věra (Út, 6. 4. 2021 - 21:04)

já se Kláře omlouvám za drzost, ale svůj názor na to mám stejný. Budu volit lepší mluvu. Neznala jsem pozadí a čtu si to a trochu chápu, ale stejně bych nepsala víc než o čůrání. Líbilo se mi, že někdo napsal, že pokud se jmenuješ jinak než tady uvádíš, tak pak se nedivím, že si tady můžeš napsat jak jste to dělali třeba na stromě..

No, (Út, 6. 4. 2021 - 21:04)

ono je to jedno, protože to tady píše jeden člověk jako takový seriál a prý to má jako soukromou terapii.

Věra (Út, 6. 4. 2021 - 22:04)

Tak Klára asi píše za sebe, ne? Nebo píše více osob za Kláru?

Ne (Út, 6. 4. 2021 - 22:04)

Jedna osoba píše za víc osob.

Věra (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Mám dojem, že ti hrabe. Jak mě Klára nasírala, myslím, že ji začínám víc chápat. A ty to víš jak, A kdo píše za víc osob? Klára ta asi ne.

Podívej, (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

nenadávej, potvrzuji, že to píše tady z víc než poloviny jeden člověk, jak ti psal Návštěvník. Sleduj, uvidíš, dojde ti to. Komentovat nebo proti tomu protestovat nemá cenu.

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

To máš opravdu jen pocit. Skutečně píše za víc postav. Za Kláru, za Nikolu, za Libora...

pepan (Út, 6. 4. 2021 - 21:04)

Jo jo ,souhlas. Moc pěkný čtení a představy. A Věra ať si odpustí to sprostý napadání.

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 21:04)

Tak hlavní postava s etady prezentuje jako kurvička denně, tak si toho někdo všimnul.

Majka (Út, 6. 4. 2021 - 19:04)

Koukám Klárko na čápy. Ten v Hradišti maká na hnízdě a tam u vás nic a nikdo. Asi je ještě někde v terénu. Hezký večer !

Mirek (Út, 6. 4. 2021 - 18:04)

To bylo krásný. To bych se rád díval jak čůráte.

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 18:04)

Co na tom bylo krásnýho,normàlně se vychcaly a ty z toho omdlíváš???

Klára (Út, 6. 4. 2021 - 17:04)

Mirku, vyčuraly jsme se na zahradě za rohem spolu s Nikou a ani jsem nevěděla, že sis to přání napsal. Tam na krytém místě za rohem kam moc nefouká když jsme tam ještě dělaly nějaké úpravy a Nika, že se půjde vyčůrat a mířila tam a já měla taky pipinku už plnou a tak jsem šla s ní a tam jsme se skrčily na bobečky a sundaly kalhoty a kalhotky a Niki čůrala hned a trochu do strany a pak už rovně, já jsem se rozčůrala pomaleji, ale pak už prudce a loužičky jsme neudělaly, protože jsme se vyčůraly do trávy a hned se to vsáklo. Jinak čůráme jen na záchodě a jsme doma. Zítra Libor pojede naposledy do Smržovky s projektem a tak možná pojedu s ním, pokud pojede po výuce co máme dopoledne. Mamču dnes bolela hlava a byla unavená a tak odpočívá a já už mám připravenou večeři, že uděláme se ségrou a budou palačinky, polovička se špenátem a druhá polovička na sladko s marmeládou .

Scarlett (Út, 6. 4. 2021 - 19:04)

Jen ti chci popřát příjemný večer. Na čápy se taky dívám několikrát denně. Až budou mít mladý tak to bude kouzelné.

Hanka (Út, 6. 4. 2021 - 19:04)

Líbilo se mi, jak jsi dnes odpákovala toho dotěrnýho Kluka. Ono to chce přitvrdit, když si nedá pokoj. A ještě tu Věru. Je to divná postava. Když se ji to tady nezamlouvá, tak to nemusí číst. Ona tady nebyla až teď ,napadá mě, jestli to není nějaká tvá kámoška, co závidí a naváží se do tebe.

Reklama

Přidat komentář