Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sedmnáctý (St, 7. 4. 2021 - 08:04)

Ty čápové jsou příjemným zpestřením rána a díky tvému typu Kláro, se na ně rád koukám při snídani. A pokud tady někdo tvrdí o holkàch, že jsou divný ,že chodí spolu na malou,tak moje dvě sestry to dělají a už jsou dospělý a dělaly to od mala. Holky to tak mají a když se nebojí jako Klára, tam se tady pochlubí. Pro mne další zpestření dne.

Zuzka (St, 7. 4. 2021 - 08:04)

Dobré ráno. Kláro přeji klidný den. Vůbec to těm chlapům nevysvětluj. Holky chodí na malou často spolu a o tobě přece pochybuje jen pár jedinců, co se ani neumí podepsat. Ale máš tady tolik přátel , že na nějaké pomluvy a ironie můžeš klidně kašlat.

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 08:04)

Tobě z toho vzteku jednou praskne cévka :))))

Lucka (St, 7. 4. 2021 - 08:04)

Jak by mohla prasknout, když jsem vymyšlená a fiktivní, co?

Zuzka (St, 7. 4. 2021 - 08:04)

Dobré ráno. Kláro přeji klidný den. Vůbec to těm chlapům nevysvětluj. Holky chodí na malou často spolu a o tobě přece pochybuje jen pár jedinců, co se ani neumí podepsat. Ale máš tady tolik přátel , že na nějaké pomluvy a ironie můžeš klidně kašlat.

Zuzka (St, 7. 4. 2021 - 08:04)

Dobré ráno. Kláro přeji klidný den. Vůbec to těm chlapům nevysvětluj. Holky chodí na malou často spolu a o tobě přece pochybuje jen pár jedinců, co se ani neumí podepsat. Ale máš tady tolik přátel , že na nějaké pomluvy a ironie můžeš klidně kašlat.

Klára (St, 7. 4. 2021 - 07:04)

Tak jasně, že jsem skutečná a mám ségru a mamču a Libora. Já už ty diskuze na toto téma nekomentuju a jsou mi jedno. A to, že se tady někdo diví, že chodíme se ségrou čůrat, tak ano ,chodíme. Ne pokaždé, ale často a baví nás to se i dívat já čůráme. Teď ráno jsme taky byly na záchodě spolu. Niki čůrala první a když stáhla kalhotky a pustila to tak jsem se taky trochu dívala a viděla jsem ,že čůrá hodně a z pipinky jí teče široký proud . A když jsem čůrala já, tak se ona taky dívala a já taky na svou pipinku a taky mi to šlo hodně a víc roztříštěně, protože se mi pipinka nerozevřela a tak čůrání se z ní dostávalo zpočátku dvěma proudy a až pak se to srovnalo. Jen když děláme to druhý, tak to děláme samy. Máme tady čápa jednoho na hnízdě a je to hezký, ale je tady chladno a zase sněhové přeháňky . Uděláme si snídani. Mamča je vzhůru a Libor se ještě vykuluje v pelíšku.

Šimon (St, 7. 4. 2021 - 07:04)

Tady to většina lidí chápe, že jsi Kláro živá a z masa a kostí a ve věku osmnást s mladší sestrou. Holky chodí normálně spolu čůrat. Tak v tom nevidím žádný tajemno. A Moc se mi to líbí když o čůrání píšeš.

Fido (St, 7. 4. 2021 - 00:04)

Znovu se potvrdilo - jak už tady dříve někdo napsal -, že Feetman nikdy nediskutuje, jen hloupě provokuje. Majka mu položila jednoduchý dotaz, a on stejně neodpověděl. Holky, nereagujte ani vy.

A (St, 7. 4. 2021 - 00:04)

na co odpovídal? Honíme, tak je to tady nastaveno.

Věra (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Souhlasím. Jsem přečetla do strany 312. Přečtu celý a pak ti dám echo jak to vidím. Klára je trochu ujetá,ale k Nikole má moc hezký vztah ale nechám závěr na konec. Čím dál jak to čtu tak s ní víc cítím protože to není jen o sexu a čůrání jak jsem si myslela. Ale uvidíme

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Ještě doplním, že různé postavy se za ty roky objevily a jiné zase zmizely. Jmenovat lze Mišku, Jakuba, Matlak, Hynek, předchůdce Sluníčka Hrušková, Viola, nedávno dvě ségry a jistě to nejsou všichni, co se zde objevili.

Věra (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Tak asi je normální, že se do diskuze někdo přihlásí a zůstane nebo ne když se nechytne nebo ho nasere někdo.

Ivoš (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Myslím si, že až to dočteš celé, tak se ti Klára ukáže v daleko kladnější pozici. Nechci tě ovlivňovat, ale tak to prostě je, protože je to příběh její rodiny a píše ho sama za sebe.

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 00:04)

Ale prdlajs ty rodino :))

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Ale nech těch kravin. Zase tady budeš někomu novému, kdo to tady ještě nezná se snažit tvrdit, že to je všechno do puntíku pravda a podle reálného života rodiny, kde maturantka chodí denně s pubertální sestrou se dívat na její močení. Tomu snad nemůže normální člověk se zdravým rozumem věřit! Že tebe to rajcuje a proto Kláře (autorovi) budeš pořád lest do zadku ti nijak neberu, ale jsou nějaké hranice, kde končí fantazie a začíná realita a jestli tohle se u někoho skutečně děje, tak určitě ne dobrovolně, co by z toho ta Nikola měla?

Věra (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Jo,díky. Uvidíme. Je to zajímavý, ale taky musím už spát.

Olin (St, 7. 4. 2021 - 00:04)

Jestli budeš na straně Kláry, někteří tě obviní z vlezdoprdelismu nebo ,že jsi Libor nebo, že jsi Klára a píšeš si to sama. Tak jen abys nebyla překvapena. Jsou tu týpci, co toto dokážou. Tak se tím nenech znechutit.

No, (St, 7. 4. 2021 - 00:04)

zajímavý moc ne, je to tady drsná denodenní šukačka a k tomu jako doplněk občas nějaká dětinskost,

Ida (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Ok. Nenech se ovlivnit názory jiných. To znamená ani mým. A ten je takový, že Klára je citlivá duše, hodně poznamenaná tím, co v minulosti prožila a proto se chová tak jak se chová. Já k ní mám velmi pozitivní přístup a její příběh je z reálného života, nikoliv výmysl její fantazie. Ale udělej si na to v klidu vlastní názor. Bude- li jiný, potom diskuzi obohatíš novým pohledem, bude -li podobný mému, pak se přidáš k většině se stejným pohledem na Klářin život.

Reklama

Přidat komentář