Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Míša (Ne, 11. 4. 2021 - 09:04)

Taky jsem vydržela do rána a pak měla velký čůrání.

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 10:04)

Tak taky napiš jak dnes čůráš.

Patrik (Ne, 11. 4. 2021 - 08:04)

Já se musel u Kláry vyhonit jak se udělal ten na její nohu a jak chcali obě teď ráno s Karolýnou a já musel rychle vyhonit ho .

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 14:04)

Hrůza, chlapy fakt myslí jen rozkrokem :-!

Klára (Ne, 11. 4. 2021 - 07:04)

Večer byl Libor něžný v pelíšku a hrál si s mými nožkami a masíroval je a já mu pak nožkama hladila jeho pinďoura, který se zvětšil a pak už bylo vidět ,že jsem to asi přehnala a už nevydržel a chtěl do pipinky rychle, ale mně se to libilo ho zlobit nožkama a jen pak zavzdychal a nejprve to jen vyteklo mi na nožky a pak to v něm zaškubalo a ještě z něj několikrát vystříklo víc. Bylo to moc krásný jak se udělal na moje prsty a chodidla a pak jsme se nádherně mazlili až jsme usnuli. Teď jsem ráno musela jít čůrat. Karolíno,vidíš, že to byla spíš náhoda, to co se ti stalo včera. Já měla pipinku taky plnou ,ale došla jsem si a pustila to z ní až když byla pipinka a zadeček nad záchodě. Niki už je taky vzhůru a šla čůrat až když jsem byla v kuchyni , ale taky čůrá ráno hodně. Udělám kafe a snídani.

Martin1 (Ne, 11. 4. 2021 - 07:04)

Takhle kdybys nožičkama pracovala s mým pinďourem, tak bys měla ty svý nožky mokrý ihned. Já jsem z těch představ úplně vyosenej, ale je to nádherný ranní volnění. Jak jen mi tady tvé nožky a ty celá scházíš. Ani nevíš, co to se mnou dělá.

Jana (Ne, 11. 4. 2021 - 07:04)

Divám se na ty dva čápy u vás a jsou nádherní. I v Hradišti. V Příšovicích ale nebyl ani včera ani dnes

Karolína (Ne, 11. 4. 2021 - 06:04)

Nejsem počůraná! Vzbudila jsem se a potřebovala jsem čůrat a nutně ale došla jsem na záchod a až tam jsem se vyčůrala. Já čůrám hodně ráno ale umím vydržet až do záchodu.

Pulec (Ne, 11. 4. 2021 - 07:04)

A co pak jsi mnela má spinkání a co zatím se to nechce čůrat znovu

Karolína (Ne, 11. 4. 2021 - 07:04)

Měla jsem noční košili a mám bílý kalhotky . Čůrat se mi chce ale jen maličko. Už nemám noční košili ale tričko a kalhoty a ponožky.

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 14:04)

Jak probíhá tvé čůrání ve škole?

Karolína (Ne, 11. 4. 2021 - 14:04)

Normálně . Teď jsem vyčůrala velkou louži venku u garáže. Na bobečku pomalu a pak už hrozně rychle protože jsem musela nutně.

Patrik (So, 10. 4. 2021 - 22:04)

Pište holky. Já si ho ráno musím vyhonit u Kláry protože jiná holka ráno skoro nepýše. Karolíno u tebe jsem byl odpoledne taky jak jsi tam chcala za tím dřívým a hodně jsi chcala a já z tebe taky.

Karolína (So, 10. 4. 2021 - 20:04)

Moc děkuji Klárko žes mě podpořila, že se ti to stalo taky. Díky tvému psaní jsem se dokázala svěřit s trapným zážitkem a zkouším i něco napsat jako píšeš ty o čůrání .

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 20:04)

Napiš ještě nějaký zážitek ze školy, je to zajímavý

Zuzana (So, 10. 4. 2021 - 20:04)

Kláro děkuji za tu Branžež. Trochu jsem si to hledala na internetu a je tam hlavně velký rybník, u kterého se nachází kemp a dokonce mi to našlo nějaký starý příspěvek v této diskuzi, že tam někdo koukal na močící holky. Dál se tam nacházejí pískovcové skály a kromě domů v obci je tam velká chatová oblast nebo fotbalové hřiště.

Klára (So, 10. 4. 2021 - 20:04)

Mirku první čůrání bylo hned spíš dopředu před pipinku,druhé víc dolů protože se mi nechtělo už tolik a nebyl takový čůrací tlak v pipince. Půjdeme saunit se.

Klára (So, 10. 4. 2021 - 18:04)

Dnes jsem si vyjela s Liborem opět na vyhlídku u Mužského a prošli jsme se lesem až na Drábské světničky a zpátky a jednou jsem se vyčůrala hned jak jsme přijeli, protože jsem to držela pro Libora a nedošla si doma a našli jsme si v lese skryté místo a já stáhla kalhotky a silonky a zvedla sukni a čůrala jsem u stromu na zem a Libor se jen díval a když jsem se vyčůrala pak byl bujnej ale šli jsme dál a nikam nepospíchali a podruhé jsem se vyčůrala u jinýho stromu poblíž auta než jsme odjeli a taky jsem udělala hezkou loužičku a Libor mi pipinku už hladil a myslím, že večer bude chtít se hodně pipinkovat. K té Branžeži jak tady byl dotaz na upřesnění - já tam dříve byla jenom jednou a moc to tam neznám, a projeli jsme Novou ves, Zakopané a Srbskou a u té Nové Vsi je kemp a hezký jezero a v létě to tam asi bude dobrý. Feetmane, nožky jsem měla dnes uťapkaný, když jsme tak hodně chodili a já měla silonky, ale tak jsem si nožky hned omyla jak jsme přišli, když jsem silonky dala do vody na vyprání a nožky mám zase hezký. Budeme mít večeři a pak si dnes dáme asi saunu, protože to už Libor nastavil na 98 C a už tam je 80.

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 19:04)

Ty platby za energie bych chtěl vidět. To se Libor prohne. Když je trubka, patří mu to. Klára velmi dobře ví, co dělá.

Natalie (So, 10. 4. 2021 - 19:04)

Klárko příjemný večer. Moc pěkný a inspirativní pro moji druhou drahou polovičku. Zítra chce jít ven ,abych si prý vzala taky sukni a silonky a že uděláme aspoň jednou čůrání. A tak já mu ráda vyhovím, ale opíchat se tam nenechám někde venku ,aby nás ještě někdo viděl.

Reklama

Přidat komentář