Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ondra (Ne, 11. 4. 2021 - 18:04)

Chápu tě a vážím si tě za ten postoj. Nevím a nechápu ty lidi. Tady holky normálně slušně napsaly o močení a dostaly za to kritiku. Líbíš se mi jak jsi zásadová. Tak se budu těšit zítra.

Tom (Ne, 11. 4. 2021 - 18:04)

Kláro k tobě jsem měl tedy mnohem lepší mínění. Nevím jestli máš blbou náladu kvůli učení nebo něčemu jinému, ale vždycky jsi názory jiných dokázala přijmout a respektovat, že někdo něco vidí jinak ikdyž jsi s tím nesouhlasila a dnes napíšeš, že člověk s jiným názorem je ostudou vlákna? To bych od tebe nečekal a upřímně klesla jsi u mě takovým chováním.

Klára (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

Po dlouhé době jsem se rozhodla, že dnes nenapíšu o čůrání . Holky,nenechte se vytočit těmito rádoby ctnostnými lidmi. Neberu jim jejich názor ale jsou ostudou tohoto vlákna a znechutili mi dnes napsat na čůrací téma atd. Tím se omlouvám ostatním. Hezký večer. Zítra se ozvu.

Karolína (Ne, 11. 4. 2021 - 18:04)

Děkuji ti že jsi mě podpořila. Já dost z tebe čerpám a jsi takový můj vzor. Díky.

Jana (Ne, 11. 4. 2021 - 18:04)

Ikdyž si ně myslím, že by byli ti diskutující ostudou souhlasím s holkama i s tebou,že dělají a hledají problém tam kde není. Tak hezký večer, Klárko.

Majka (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

Jen provokujete. Vyčůrat se venku je zcela v pohodě, nemají s tím problém ani moje děti a ani to nikoho nepohoršuje v okolí a sama si taky dojdu venku když potřebuju. Vy jste tedy moralisti. Ostuda.

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

Ale tady přeci nikdo neřeší vyčůrat se venku někde v lese, za křovím u cesty nebo podobně. Mluvíme pouze o čůrání po vlastní zahradě a to ti přijde normální? Ještě si dovedu představit nějaký rozpadlý statek s hnusným trávníkem, ale není to tak dlouho, co se zde většina hlásila k nějakým okrasným zahradám od architektů, kde bude asi krásně pěstovaná tráva, vše jako z cukru a pak to tam bude někdo ochcávat? Omlouvám se, ale mně to přijde prostě divné a hlavně nechápu smysl, nějaká úspora za vodu nebo proč to tedy děláte? Kvůli zouvání jak tu někdo psal byl snad jen vtip.

Ale ne, (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

to není otázka morálky ale hygieny, znečišťování veřejného prostoru a také jakéhosi divného sociálního návyku.

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

Ježibaba Míša: „Tohle je můj soused, je úplně blbej.”
Rumburak: „To je dobře, chytrý lidi jsou jen pro zlost!”

G. (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

Nechte ty holky být. U nás se to taky neřeší a chčije se normálně venku.

Míša (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

Jste nechutí dobytkové!

Tom (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

:o

Můžeš být té slušnosti a říct alespoň z jakého důvodu? Pokud máš nějaký rozumný argument pro tohle tvrzení, tak bych ho rád znal a pak klidně přiznám, že jsem nechutný, ale zatím to nechápu a jediné co vidím je, že ty děláš nehygienickou činnosti a ještě si pak vulgární na lidi s jiným názorem. Pokud nejsi nějaký troll, tak jsem asi rád, že spolu komunikujeme pouze zde.

Míša (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

Ok,omlouvám se za to slovo,ale jinak jste vy úchylný.

Tom (Ne, 11. 4. 2021 - 18:04)

Prosim? To vážně chceš, abych přijal omluvu, ve které své původní oslovení změníš na ještě urážlivější?? Opakuji se, ale celou dobu tady s tebou mluvím slušně, mám jiný názor než ty, ale vyjadřuji se slušně a tak mi takovéto urážky přijdou dost nevhodné, jenže se zdá, že to je jediné na co se zmůžeš, protože jinak jsi neodpověděla na jedinou mou otázku k tématu respektive nepřijala výzvu ke slušné diskuzi a uvedení nějakých argumentů proč to podle tebe je běžné chování.

Dotaz (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

V čem vidíš úchylnost těch, kteří mají jiný názor a kritizují to, jak znečišťuješ veřejný prostor a zahradu jistě nikoli na samotě, nebo sídliště? Není to naopak? Nepsala jsi, že jsi nemocná.

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

Takže ty chčiješ na veřejnosti a sousedovi u plotu a my jsme nechutní dobytkové? Co jsi pak ty prase?

soused (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

A to tam močí táta, máma, lůďa, majka, pájka a dědeček.

Tom (Ne, 11. 4. 2021 - 17:04)

Je to tak, nikdo tu nechce být na vás hnusný, pouze nám to připadá ve vyspělé zemi u dospělých zdravých lidí jako neobvyklé chování, nic víc nic míň. Divná diskuze to asi opravdu je, protože kdybychom vyšli někam do ulice v lokalitě, kde lidé bydlí v domech se zahradou a náhodně zastavili 10 žen ve věku 15-70 s otázkou jestli čůrají za střízliva doma po zahradě, tak silně pochybuji, že by většina to považovala za běžné a sobě vlastní chování. Pojďme na to téma rozvést slušnou diskuzi bez nějakých vulgarit. Proč vy si myslíte, že to je běžné a dělá to většina obyvatel? A připomínám, že se nebavíme o čůrání někde venku v přírodě, ale doma na vlastní zahradě kus od čistého záchodu.

Karolína (Ne, 11. 4. 2021 - 16:04)

Díky. Já to myslím stejně. Tohle je divná diskuze.znala jsem takovou jednu paní. Hnusný její podobny6 poznámky.

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 16:04)

Nikdo nechce být hnusný. Píšete, že je normální pro vás močit venku. Pro mě je to přinejmenším neobvyklé, nehygienické, jistě po sobě jistě moč venku nespláchnete a také trochu nesociální vůči ostatním. Předpokládám, že nemocná nejste, že byste měla problém s inkontinencí.

Reklama

Přidat komentář