Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Karolína (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

Tam nebyl žádný záchod.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

Už tě chápu. Na pouti bývají takové ty plastové TOI tam nebyly? Možná jsi mohla jít někam do restaurace, když jsi potřebovala dělat oboje. Čůrala jsi u toho v té ZOO?

Karolína (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

To bylo u nás na vsi a tam bohužel Toiky nebyly,ale seběhly jsme kousek dolů k rybníku za stromy a já se tam vykakala a vyčůrala najednou .Jana co šla byla jako opora, ale pak taky udělala ale čůrala jenom. V té ZOO si to už tolik nepamatuju,ale jo, to jsem nejdřív strašně rychle kakala a až pak čůrala. Už to vím.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Jo tak to jo. To byla asi nějaká malá pouť. Máš můj obdiv, že jsi to takhle vyřešila s kamarádkou. Já bych se když to bylo ve vší vsi vydal domů. Tak v té ZOO tě podle toho co píšeš bolelo bříško, ale je pěkný že jsi i čůrala potom tam. Děkuju ti za takové zajímavé vyprávění. Škoda, že jinde na veřejném místě už jsi takhle kakat asi nebyla. Možná někdy ve škole nebo na nějakém jiném výletě kdysi.

Karolína (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Tam už mě bříško bolelo a musela jsem fakt letět. Ve škole jsem kakala taky ,ale málo často. Já to mám většinou ráno a doma.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Karolínko, chudáčku to se stane. Ve škole to je dobrý tam to máte určitě hezky tam asi není problém si sednout. Kde to pro tebe bylo vůbec nejhorší místo? Já tě chápu tohle jsou takové případy v nouzi, že jsi to nedokázala vydržet a musela jsi jít tam nebo to nebyl pokaždé průjem?

Karolína (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

V té ZOO to bylo hned a rychlý asi jako průjem a na pouti taky ale ne tak rychlý . Ale bylo mi to nepříjemný kdybych tam byla sama,ale Jana byla se mnou a stejně jsem byla trochu stydlivá ale pak to začalo jít a už to bylo stejně venku a tak jsem to zachránit nemohla a vykajdila jsem to všechno.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

To mě celkem překvapilo, že jsi byla ráda že tam s tebou je než aby jsi tam byla sama. Na to chce většina naopak soukromí. Jak by to bylo kdyby jsi tam nebyla s kamarádkou, ale s kamarádem taky by jsi byla radši? Ona ta Jana asi nic z toho neviděla a hlídala okolí. Čůráš u toho pokaždé? A co většinou děláš dřív?

Mína (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Kolik je ti let, Karolíno? Vědí rodiče, že píšeš na takovou diskuzi?

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Včera to tu psala 15.

Mína (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Tak to není dobré. Ale co, snad má rodiče.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

To je stejné jako Sluníčko a nakonec proč by sem nemohly psát? Vždyť to není žádný web pro dospělé, kde je všude psáno od 18ti jinak tě to ani nepustí? Není to tak dlouho, co se to tady řešilo kvůli Nikole, že pokud jde čistě o potřeby, tak i ní Klára může psát.

Tak (Po, 12. 4. 2021 - 22:04)

samozřejmě. Psát o močení není nic závadného, pokud zde osoba uvede, že je jí minimálně 15 let a více. Pak prosím. Druhá věc je ta, že jí musíme a nemusíme věřit. Za compem může stejně tak dřepět důchodce jako člověk ze základky. Tady se mi například líbí postoj Kláry, která sice píše o močení i občas se svou sestrou ,ale zásadně ji sem do komunikace nepouští a je v tom dost zásadová.

Mína (Po, 12. 4. 2021 - 21:04)

Hele já se nechci hádat, tohle je samozřejmě věc rodičů dětí a ne naše tady. Ale zrovna tohle je trochu choulostivé téma, myslím piss a to, co sem to děvče píše to ani nemluvím, Hodní strýčkové čekají, no. Ale určitě to není nic protizákonného, to nemyslím. možná si jen někdo dělá legraci, nevím.

Z (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Z

A zase (Po, 12. 4. 2021 - 16:04)

stejný scénář. Spousta osob které se tu najednou objeví a diskutují na dané téma. Čtu tohle vlákno rok a pravidelně se to stává. Všichni čekají až někdo napíše a okamžitě reagujou. Všichni proti Tomovi. Tak to jako ten jediný je někdo jiný než ostatní diskutující? Vypadá to tak. Skončete to už a nechte zase jen Kláru.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 17:04)

Je to tak.

??? (Po, 12. 4. 2021 - 17:04)

A kdes to vyčet ? Posledních komentářů a ani jeden není proti němu. Pavlína a Jitka s ním normálně diskutují. Klára též. Tak které komentáře myslíš? Ty včerejší ok,to beru.

Lucka (Po, 12. 4. 2021 - 16:04)

Klárko ,skvělý že tu jsi. Tak přeji pohodový večer. Já už taky spíš lenoším.

Klára (Po, 12. 4. 2021 - 15:04)

Venku je ošklivo a čápové to snášejí celkem dobře a tak se pokusím odpovědět také na některé podněty. My jsme s Nikou naučené ,když jsme venku se spontánně vyčůrat tam a moc to neřešíme. Někdy to uděláme i schválně z legrace, jako tady nedávno Niki prudila s tím, že budeme dělat prší a šly jsme se vyčůrat ven. To je i odpověď Pavlovi 1 proč někdy jdeme schválně čůrat ven a ne doma. Nosíme s sebou kapesníčky pro případ ,že se by chtělo i to druhé někde v přírodě a když už to musíme udělat tam tak to vše zasypeme hlínou . Při čůrání si někdy jen pipinky oklepeme a je to. My jsme vychované tak, že nemáme používat cizí WC a tak to asi máme posunuté jinak a když už čůráme na cizím záchodě tak si nesedáme a pustíme to z výšky. Ve škole když jsme byly tak chodíme na normální záchod, ale taky to děláme z výšky a ne úplně v sedu na záchodě.

Reklama

Přidat komentář