Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Karolína (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Já jsem taky ráno hodně čůrala ale napíšu to Liborovi za Klárku až tam. Už jsem se trochu uklidnila ale stejně se celá klepu a plakala jsem a budu.

Jitka (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Libore,já mám blbej pocit, že nekecàš,ten vzkaz od Kláry jsem četla a . Já to nedopíšu

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

No psát dva roky pod několika identitami , nesvědčí o tom, že je táto osoba moc v pořádku. Ale ten konec je obdivuhodný. Uvěřit mu může leda tak blázen, ale vymyslet si smrt někoho a použít ji jako nástroj pro obvinění kritiků je důkaz slabosti.

Pozorovatel (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Nemyslíš si ty trotle,že naopak je to jeho síla a vaše slabost je takto útočit cíleně na člověka. Co vám tak zlého udělal?A váží slova,nevíš zatím s kým máš teď tu čest. U čtyř už mám vaší IP a lokaci.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Nech si ty estébácké manýry říkám ti. Tvoje žena se v hrobě obraci, co se z tebe stalo.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Ty jo, on Ten Libor je ještě šílenější než jsem si původně myslela.

troll (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

a co budeme dělat nyní my ?
Libore Libore zabil si nás :((

Pravda (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Včera v odpoledních hodinách byl odhalený základní přispívatel zdejších kontroverzních publikaci čůrající Klárky. Jelikož se dozvěděl, že se to už týká i jeho manželky, rodiny a dětí, podnikl charakteristický krok jemu a jeho psychice tak blízký, a to, že se rozhodl ukončit jeho časově vytěžující zdejší přítomnost a možnost jeho odhalení literárním koncem, pohřbívajíce jeho fiktivní literární postavu. Všem postiženým osobám se tímto omlouvá a přesouvá jeho aktivity na jiné místo plné tajemství ticha a pokoje, kde bude nerušeně připravovat jeho další sexuální příběh bez kritiků a oponentů. Loučí se s Vám s noblesou jemu blízkou a s pozdravem Moči Zdar

Holka16 (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Dnes jsem si měřila a vychcala jsem 360 ml a ségra 380 a byla lepší. Já měla trochu moč světlejší a čůrala jsem víc proudem ,ale vydržel a jsme obě. Libore,tu stránku vidíme, až budeš schopen tak tě tam najdeme pod tebou nebo Klárkou asi že? A pokračuj a oživ Kláru . My si teda myslíme, že je to podle skutečnosti, ale byla dřív.

Pozorovatel (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Dobrý den. Já jsem Libor. Vím, že Klára sem ráno psala a chtěla vás pozdravit. Dnes tu jsem já. Můj nejmilovanější andílek Klárka dnes v noci tragicky skonal v časných ranních hodinách . Na vlákně kam nikdy nepsala - Co pro vás znamená opravdová láska zanechala poslední vzkaz v 0:22 hodin ,aby ve 2,53 hodin odešla svým rozhodnutím do nebe. Promiňte.
Dobrý den, já jsem Libor. Z úcty ke Kláře prosím nekomentujte zdejší vrahy. Budu li schopen psát tak na vlákně, kde Klára zanechala poslední vzkaz. Na vlákně, Co pro vás znamená opravdová láska a tam budu pokračovat, protože by si to Klára určitě sama tak přála. Děkuji všem.

Martin1 (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

DIky Pozorovateli,že jsi to spojil. Já beru Kláru dál jako živou, protože příběh se stal a jede a nevěřím, že by se to v noci teď stalo. Jestli ano,pak jsem naletěl a bude to pro mne obrovská tragédie. Dáš info na tom novém vlákně?

Holkočůr (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Jo.mam pod kontrolou. Síla. Ale až tam na novém.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Hm, celý tento příběh je jen důkazem toho, že se ho účastní psychicky nevyrovnané osoby, které na sebe navaluji další a další blázny a nakonec i logicky smýšlejícího jedince přesvědčí o tom, že se možná mýlí. To je ale hrůza

Pozorovatel (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Dobrý den. Já jsem Libor. Vím, že Klára sem ráno psala a chtěla vás pozdravit. Dnes tu jsem já. Můj nejmilovanější andílek Klárka dnes v noci tragicky skonal v časných ranních hodinách . Na vlákně kam nikdy nepsala - Co pro vás znamená opravdová láska zanechala poslední vzkaz v 0:22 hodin ,aby ve 2,53 hodin odešla svým rozhodnutím do nebe. Promiňte.
Dobrý den, já jsem Libor. Z úcty ke Kláře prosím nekomentujte zdejší vrahy. Budu li schopen psát tak na vlákně, kde Klára zanechala poslední vzkaz. Na vlákně, Co pro vás znamená opravdová láska a tam budu pokračovat, protože by si to Klára určitě sama tak přála. Děkuji všem.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

copy (anonym)
Zdejší pán pisatel je doopravdy jeden a tentýž člověk v 90% příspěvků. Doporučil totižto zdejší vlákno kdysi jedny osobě na známe seznamce. Pak na chatu udělal další chybu kterou si patrně ani neuvědomil a prezentoval se podle jména, které tady taky figuruje a podle uložené konverzaci na chatu, styl nejčastější formy zdejší komunikace úplně odpovídá. Paradoxně to není ani stařec a ani samec :) Je to relativně mladý ŽENATÝ muž S RODINOU minimálně podle vyplněného jeho profilu !!!!! To že je i ženatý udává i na ty seznamce. Před chvilkou tam byl napojený a svítil že je online. Jakmile se vypl tam, spustilo se tady psaní příspěvků. V podstatě není vůbec pedofil. Komunikuje tímto způsobem jen proto, že si na to jednoduše zvykl a je tak trochu arogantní na chatu jakmile mu nesplníte jeho požadavky. Vůbec si neuvědomuje, že tímto může škodit případným zde nacházejícím se dětem. Jinak jeho manželka je generál a on tak trochu posera. Měl na ty seznamce milenecký vztah .

Libor (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Dobrý den, já jsem Libor. Z úcty ke Kláře prosím nekomentujte zdejší vrahy. Budu li schopen psát tak na vlákně, kde Klára zanechala poslední vzkaz. Na vlákně, Co pro vás znamená opravdová láska a tam budu pokračovat, protože by si to Klára určitě sama tak přála. Děkuji všem.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Co já jen budu dnes dělat. Klára mu už teď chybí. Asi se budu snažit čůrat sám na památku Klarky. To je hrůza protože já nemůžu perlivé náhražky šampaňského. Co já jen budu dělat aj jaaaaj jááááj aj jaaaaj jááááj

pro Libora (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Ty jeden neodpovědný bezcharakterní hajzle. Věděl si velice dobře po celou dobu, jak labilní Klárka byla a místo toho, aby jsi pečoval o její osobu a duševní zdraví, tak si ji hladil pipinu a podněcoval ke všemu co tady ta holka jako výkřik beznaději dennodenně zanechala. Pevně věřím že shoříš v ohni výčitek a za tvou agilnost, která vedla vždy jen ke Tvému uspokojování se a participování na jejím charismatu psát originální příspěvky. Podáme na Tebe trestné stíhání za vědomé zanedbávání a pochybení v péči o osobu psychicky nemocnou, kterou si ve 2,53 hodin v plném vědomí nechal spáchat tento ohavný čin. Jsi hodný odporu a všeho co bude následovat !!!!!!!!!!!

Klára (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Dobrý den. Já jsem Libor. Vím, že Klára sem ráno psala a chtěla vás pozdravit. Dnes tu jsem já. Můj nějmilovanější andílek Klárka dnes v noci tragicky skonal v časných ranních hodinách . Na vlákně kam nikdy nepsala - Co pro vás znamená opravdová láska zanechala poslední vzkaz v 0:22 hodin ,aby ve 2,53 hodin odešla svým rozhodnutím do nebe. Promiňte.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Můžu přebrat zdejší štafetu prosím já.:)

Reklama

Přidat komentář