Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Kdo je ten Libor? Vy co ho znáte osobně?

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Kdo tomuto tragickému konci alespoň malinko věří, je stejný idiot jako ten, který tady roky věřil v realitu existence nějakého čůrajícího fantoma.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Blbost na n-tou. Někdo se tady snaží o blbost. Klára sama o sobě sdělovala detaily z jejího života. Nikdo ji do toho nenutil leda tak Libor. Já se i nyní stavím na stranu těch co viděli v sdělování intimních akcí toaletního charakteru jako něco co navádělo k úchylnému pocitu představivosti. Takže je tady si myslím tak stovka lidí, který můžou zažalovat pozůstalé že je přispívatelka pohoršovala

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Blbost na n-tou. Někdo se tady snaží o blbost. Klára sama o sobě sdělovala detaily z jejího života. Nikdo ji do toho nenutil leda tak Libor. Já se i nyní stavím na stranu těch co viděli v sdělování intimních akcí toaletního charakteru jako něco co navádělo k úchylnému pocitu představivosti. Takže je tady si myslím tak stovka lidí, který můžou zažalovat pozůstalé že je přispívatelka pohoršovala

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Blbost na n-tou. Někdo se tady snaží o blbost. Klára sama o sobě sdělovala detaily z jejího života. Nikdo ji do toho nenutil leda tak Libor. Já se i nyní stavím na stranu těch co viděli v sdělování intimních akcí toaletního charakteru jako něco co navádělo k úchylnému pocitu představivosti. Takže je tady si myslím tak stovka lidí, který můžou zažalovat pozůstalé že je přispívatelka pohoršovala

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Žádní pozůstalí neexistují, člověče. Je to jen příběh, xkrát to tady Libor vysvětloval.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Promiň já jsem to nečetl celé. Takže je to jen fikce jako jedna z mnoha...za mě dosti morbidní

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Promiň já jsem to nečetl celé. Takže je to jen fikce jako jedna z mnoha...za mě dosti morbidní

Pozorovatel (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Dobrý den. Já jsem Libor. Vím, že Klára sem ráno psala a chtěla vás pozdravit. Dnes tu jsem já. Můj nejmilovanější andílek Klárka dnes v noci tragicky skonal v časných ranních hodinách . Na vlákně kam nikdy nepsala - Co pro vás znamená opravdová láska zanechala poslední vzkaz v 0:22 hodin ,aby ve 2,53 hodin odešla svým rozhodnutím do nebe. Promiňte. Dobrý den, já jsem Libor. Z úcty ke Kláře prosím nekomentujte zdejší vrahy. Budu li schopen psát tak na vlákně, kde Klára zanechala poslední vzkaz. Na vlákně, Co pro vás znamená opravdová láska a tam budu pokračovat, protože by si to Klára určitě sama  tak přála.

Roayal (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Jsem zmatená,co se stalo ,ale jdu tam na ten druhý. Libore,jsem s tebou

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

to mi dává smysl. Nemůže být viníkem zadržení účastníku covid párty v praze soused , který se stěžoval a poukazovala takové konaní ale účastnící samotné party, což v daném případě je obrovská skupina lidí od Pedagogů skze Lékaře atd atd , alespoň toto o sobě tvrdili a tím pádem dávali Karolíně a Kláře pocit, že je její konání je společensky správné rovině.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Lidi neplácejte ani žertem, a aspoň si zjistěte definici kyberšikany. Strašnej zvyk mávat slovy, které neznám.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Jsem koncipient nevadí? :) jsem si taky jistý, že psát s cílem a se záměrem ochránit mravní výchovu ohrožené osoby mladistvé, bude každý soudce vnímat jako akt pomoci nikoli bullyingu a sotlkingu takže příčina nezvládnutí situace se připisuje jako vystavení osoby mladistvé a to v plném vědomí na konto jejího Přítele Libora o kterém ona sama píše a o čemž on sám všechno Ví v reálním čase no a pak je vina i na straně její matky.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Jsem koncipient nevadí? :) jsem si taky jistý, že psát s cílem a se záměrem ochránit mravní výchovu ohrožené osoby mladistvé, bude každý soudce vnímat jako akt pomoci nikoli bullyingu a sotlkingu takže příčina nezvládnutí situace se připisuje jako vystavení osoby mladistvé a to v plném vědomí na konto jejího Přítele Libora o kterém ona sama píše a o čemž on sám všechno Ví v reálním čase no a pak je vina i na straně její matky.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Musím Vás zklamat :( Žádný z příspěvku od 11.04.2021do dneška neplní v ničem prvky podstaty kyberstolkingu a pomluvy. Zatím co od roku 2019 je zde plejáda podivných příspěvků na které se odkazuje zdejší parta dané literární postavy.

Ondra (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Jsem tu.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

A co benzínka Shell v 10 Příšovice ?

První podezřelý (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Zajistěte videozáznam z benzinky Shell Příšovice. Zkontrolujte volání na číslo Kláry s číslem, které se bude v době kolem 10 hodiny nacházet u zesilovače mobilního operátora v blízkosti Příšovic benzínka SHell a máte prvního podporovatele zpustlého chování Kláry , které chování chudáček nezvládla. Pokud Ondrova Nikola má děti, bylo by fajn pokud by se sama a ze své inciativy postarala o jejích dozor na pár dní, než se vyjasní jak velký podíl má ne tom všem i ona Ondra (anonym)
Odpověď na Dobrý den. Já jsem Libor. Vím
Libore,to jsem já, jak jsme se viděli s Nikolou a Klárou. Jedu hned k tobě. Mám jen tel na mobil Kláry. Sejdeme se na Shellce v Příšovicich v 10,00

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Pozorovatel toho ví víc než kdokoli jiný

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Neví. Což je jeho štěstí, jinak by v tom jel víc než ostatní.

Reklama

Přidat komentář