Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

kdyby ste mluvili o sraní, bylo by Vám lépe rozumět, takto to je akorát tak na ho...no

..... (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

Teď už to skutečně nepíšu já za Kláru,říkal jsem,že šla do nebes,návštěvník to správně poznal

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

Já nevím podle čeho se dá poznat jiný rukopis Kláry. Podle mne je to shodné.

Klára (Ne, 18. 4. 2021 - 19:04)

Ještě jsem nakoukla a vidím, že si někdo hraje s mým nickem. Hani, já se to zeptám, ale teď opravdu nevím. My jsme tam jen jezdili krmit ptáčky a tak uvidíme,ale ozvu se ti. Půjdeme se saunit odpočívat.

Klára (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

Nepiš za mě, Hanka se ptá na domek u nás doma , ne na chaloupce, A už toho nechej.

Mirek (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

Dobrý, ale příliš ti to nejde. Opravdová Klára je jediná, ta v 19:50 A jestli bude,tak až nejdříve ráno.

Filip (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

Ok, souhlas. Ale jako odlehčení, proč ne. Myslím,že toto Kláru neuráží, když ji neurazil ani ten Feetman s přihlouplýma dotazama a ani ten Návštěvník co ji tady občas vyčiní do vychcaných zlatokopek.

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

To je věc vkusu. mně se líbí tahle, je totiž živá. Ta Liborova je chcíplá ukňouraná domina a ta co píše teď je špatná kopie, A ta třetí má aspoň vtip.

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 19:04)

Tak kdo tě zná, ten ví co píšeš ty a co vtipálek. Nehledě, že sem píšeš pravidelně téměř ve shodných časech. Jak maminka ,asi ale dobrá, to bys napsala. A Nikole dej imodium na noc,kdyby ji to zlobilo. Vy jste ,jak jsem si všimla , spíše na méně tučné věci.

Ondotron (Ne, 18. 4. 2021 - 19:04)

S tou pochvalou Liborovi se připojuji.

Hanka (Ne, 18. 4. 2021 - 19:04)

Klárko, nebyla by v těch vašich končinách ke koupi nějaká chata nebo chalupa jak máte. Myslím přes někoho jako ta Martina to má u Heleny. Nechci přes RK. Díky za informaci a také příjemný večer. A pochvala Liborovi. Píše krásně.

Klára (Ne, 18. 4. 2021 - 19:04)

Byla, Hanko, ale není z ní vidět ani jeden pták ani čáp. Jen na zahradě co najdeš. Říkala mi to ta sousedka, on je ten její dům dál od nás, ale já s ejí zeptám jak se zítra horkým proudem vypipím. Na internetu to nenajdeš.

Karolína (Ne, 18. 4. 2021 - 18:04)

Já jsem myslela,že to nebylo tvoje písmo.jsem moc ráda ,že jsi v pořádku. Já jsem čůrala jen doma a to druhý taky. Nikolka má asi průjem tak na to je dobrý si vzít prášek a dietu. Ahoj.

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 18:04)

Asi jo, když už byla nebo moc jedla. Hlavně, že tobě je snad dobře.

Klára (Ne, 18. 4. 2021 - 18:04)

Vrátili jsme se v pořádku domů a na chaloupce bylo moc hezky a odpoledne jsem se s Nikou šla podívat na koně a k lesu a bylo to v pohodě a já jsem tam jednou čůrala a hodně a Nika taky za stromem, ale udělala i to druhý a už dnes byla dvakrát doma s tím druhým na záchodě a trochu jí trápilo asi to tučný jídlo po zabíjačce ,co jsme měli k obědu a tak ji to prohánělo,ale jen spodem. Bříško jí naštěstí neprotestovalo obráceně. Jinak ale domů v autě byla už v pohodě a usnula cestou. Helenka nám dala na cestu králíka a chtěli jsme se zastavit za paní Krejčovou v Mimoni, ale už tam někoho měla a tak příště. Karolíno, dobře jsi poznala, že to předtím jsem nepsala já a Návštěvníku, ty máš nějaký problém s mou identitou? Tak to nemusíš ,jsem to já a nikdo jiný. Jen jsem dnes v poledne nepsala, protože jsme byli venku a v jednom kole a tedˇ to večer vybalíme a pak si dáme večeři a saunu a vířivku. Tak píšu v rychlosti. Zítra a dál už to bude snazší a víc na to čas. Libor tam dělal hodně dříví a tak nám to opravdu rychle uteklo. Feetmane nožky máme celkem hezký, protože jsme dnes měly ponožky s bambusu a tak se nám moc nezpotily. Libor má rád mě jako celou bytost a když mám nožky oťapkaný tak mu to nevadí a je to pro něj normální, ale každá holka se o nožky stará tak, aby je měla co nejhezčí a čistý. Jak jsme přijeli tak jsem byla čůrat a hned jsem to udělala na zahradě do trávy ale Niki chtěla taky, ale šla radši na záchod. Tak asi ještě bylo něco k tomu. Dívám se na čápy a je mi fajn. Volala jsem Mišce a v květnu se chceme setkat a pak o prázdninách víc. Hezký večer všem.

Jitka (Ne, 18. 4. 2021 - 19:04)

Klárko taky přeji hezký večer. Libor je dost pracovitý. To je dobrá vizitka.

Zuzka (Ne, 18. 4. 2021 - 19:04)

taky zdravím! Dnes jsme celý den uklízeli a tak měli činnost jako vy.

Lucka (Ne, 18. 4. 2021 - 18:04)

Ahojky doma. Prý nejsi ta, cos byla. Tak jestli jsi velryba,to by mi bylo líto..., ne vážně, pohoda a jsem ráda,že jste si to užili. My jsme se nakonec zakufrovali doma. Lenost. Pa.

Klára (Ne, 18. 4. 2021 - 19:04)

Ne, jsem vorvaň s úzkou pičkou a obrovským močákem.

Lucka (Ne, 18. 4. 2021 - 19:04)

Hele, tebe ještě nepustila mateřská školka!

Reklama

Přidat komentář