Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Vojko (Po, 19. 4. 2021 - 12:04)

Nádhera !

Martin1 (Po, 19. 4. 2021 - 11:04)

Kolik ti tehdy bylo? Asi bych nevydržel taky. Ale ona by si možná nakonec dala říci, kdybys za ní večer přišel...

Robin (Po, 19. 4. 2021 - 11:04)

To je nejhezčí příběh. Já se při té představě taky nekontrolovatelně vymokřil. To není možný, píše to chlap a já jsem hotovej. To by nikdo neuvěřil. Hotovej z obsahu. Prostě nádhera. Jako bych tam byl s ní.

Návštěvník (Po, 19. 4. 2021 - 16:04)

No právě. To by nikdo neuvěřil.

Navstěvník (Po, 19. 4. 2021 - 11:04)

Tak jistě. Nejde o autora,ale o obsah. A mladý kluci se u toho udělají jako nic. Mám syna 15, tak ten kdyby ty příběhy četl tak by byl taky.

Ida (Po, 19. 4. 2021 - 10:04)

Libore,už jsem se uklidnila. Děkuji. ( krásně napsané a věřím, že i prožité, také jsem podobný zážitek měla, ale nepopsala bych ho. Ženská se možná víc stydí se svěřit veřejně ) .

.... (Po, 19. 4. 2021 - 09:04)

Scarlett je vpořádku, děkuji Ido.

Pozorovatel (Po, 19. 4. 2021 - 09:04)

Nechci,ale musím do toho vstoupit. 9:48 není Libor ,ale dost hnusný fejk

.... (Po, 19. 4. 2021 - 09:04)

?

Ida (Po, 19. 4. 2021 - 09:04)

Skoro jsem nespala. Scarlett mohu se zeptat jestli něco víš, jestli můžu být klidná? Moc děkuji.

Scarlett (Po, 19. 4. 2021 - 13:04)

Ido. Skoro hodinu jsme večer spolu mluvili až
do noci. Myslím,že má moji důvěru. Nevěřila jsem,že se ozve, ozývali se jiný , dost hnusný lidi, takže jsem číslo blokla. Mohu tě ujistit, že už to snad bude ok. Včera velká krize. Nechci víc prozradit, nechci ho poškodit. Prosím jen, to co píše je dle skutečnosti, žádné výmysly. To je pro mně zásadní. Měla jsem o něj starost stejně jako ty. Pokud byl upřímný a cítím že ano, potom se z toho snad vykope. Pomohou mu jak nejlépe budu schopna.

Ivoš (Po, 19. 4. 2021 - 23:04)

Scarlett,velký dík za to, co jsi pro Libora vykonala. Velmi to oceňuji. I to, že se Libor sám neuvěřitelně rozepsal a nijak to nesnižuje psaní Kláry. Naopak.

Ida (Po, 19. 4. 2021 - 17:04)

Moc děkuji Ido. Za všechno. Jsi neobyčejně empatická a akční. Pozdrav Liborovi a Kláře ode mne. Držte se a všechno zvládnete. Přeji příjemný zbytek dne.

Zuzana (Po, 19. 4. 2021 - 13:04)

Teda lidi jsou hnusní, ale já bych nikdy své telefonní číslo někam jako ty sem nedala, abych ho druhý den kvůli tomu musela zrušit a všem známým, kolegům a dalším dávat nové, které bych si musela zařídit.

Scarlett (Po, 19. 4. 2021 - 13:04)

To je to nejmenší. Víš , já jsem prožila v rodině něco podobného a skončilo to tragicky. Včera to se mnou zamávalo šíleně. Já Libora sleduju dlouho zde na vlákně. Taky jsem toho moc nenaspala. Ty příběhy jsou nádherný. Majka to tady napsala nejlépe, že je v tom, co prožil a prožívá nyní s Klárkou velká touha, bolest, beznaděj a samota.

pepan (Po, 19. 4. 2021 - 09:04)

Čůrejte holky, milujte se a napište.

Klára (Po, 19. 4. 2021 - 07:04)

Dnes se mi nechtělo vůbec vstávat a i plná pipinka čůrání nebyla ten důvod, abych se přinutila a držela jsem to ,ale nakonec se mi chtělo čůrat až nepříjemně hodně a tak jsem došla na záchod a ještě ne úplně probuzená ji dala vyčůrat a hned jsem udělala větší proud s brzy se mi hodně ulevilo s prázdným bříškem. l Niki je už v kuchyni a připravila kafe a snídani a říká, že jen čůrala a zadeček už je v klidu . Libor se ještě vykuluje a mamča taky,ale už je vzhůru. Budeme mít výuku a uvidíme co dnes vymyslíme. Včera se Libor chtěl pipinkovat, ale jak hodně pracoval, tak když jsem přišla do pelíšku už chrněl a tak jsem se k němu jen přitulila a usnula jsem taky.

Jana (Po, 19. 4. 2021 - 10:04)

Klárko dobrý den. Jestli jste hodně pracovali, tak se nediv, že Libor je unavený. A pokud jste si dali večer saunu a vířivku, tak to bych já spala jako batole. Snad se už bude počasí zlepšovat a vy se tam budete častěji vracet. Moc pěkný den přeji.

Holka 16 (Po, 19. 4. 2021 - 08:04)

Mně se taky nechtělo vůbec vstávat, ale měla jsem taky chcaní už, že bych se mohla pochcat a musela jsem. Neměřila jsem kolik, ale šlo to jako blázen. Někdy to zkusíme vypít s Věrčou, ale až po kafi, aby to víc chutnalo ne jen jako chcaní.

Lucka (Po, 19. 4. 2021 - 08:04)

Klárko já jsem tak moc ráda, že jsi napsala. Krásný den !

Reklama

Přidat komentář