Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

69 (Po, 19. 4. 2021 - 19:04)

Ta lehkost sdělení, ale zároveň obrovský náboj, magie. Kláro, Libore...TOP !

pepan (Po, 19. 4. 2021 - 19:04)

Klárko, vy jste s Liborem nejen nádherná milující ale i literární dvojka. Je to nakažlivé, já se už těším na zítra a na tvé a Liborovy čůrací momenty

Cynik - realista (Po, 19. 4. 2021 - 19:04)

I já se těším

Jana (Po, 19. 4. 2021 - 18:04)

Možná jsem Klárko prožívala také podobnou romantiku před lety, ale ty to dokážeš tak procítěně sdělit. To je dar. Děkuji, že jsi mi tím oživila vzpomínky na moje první lásky.pa.

Ivan L. (Po, 19. 4. 2021 - 18:04)

Má to někdo štěstí. A já makal celý den bez a žádný vzrůšo. Vážně, moc krásně jste spolu sladění. Neskutečná láska. Velmi mně to oslovuje.

Adys (Po, 19. 4. 2021 - 18:04)

Ahoj Kláro, jsem rád že je ti už dobře jak cestujteš. Co píšeš Karolíně to ona nemusí poznávat to tak je já na to jí odpověděl už posledně když se psala jestli jsem holka, že ne. Nevím proč někdy semnou tak mluví ale třeba nebude chtít se bavit dál to nevím.

Karolína (Po, 19. 4. 2021 - 18:04)

Klárko jak myslíš že je to kluk? Já se ho zeptám ale když jsem se jí ptala jestli čůrala jako holka tak mi odpověděla že jo. Ale to nevadí zeptám se. Jsem ráda že ti je dobře i dál a že jsi s Liborem. Neboj já s ním čůrat nebudu. Kdybychom se potkali tak bych chtěla aby se nekoukal kdybych nemohla vydržet. Hezký večer a taky jdu teď sníst večeři.

Mirek (Po, 19. 4. 2021 - 18:04)

Oj, ty sis to užila. Tak krásný večer.

Luka (Po, 19. 4. 2021 - 18:04)

My jsme na sebe napojený, jen jsem to otevřela v momentě, kdy jsi to asi dopsala. No teda, já jsem taky dřív chodila s klukem a ten,když jsem ho provokovala a nedala mu hned tak se udělal skoro sám . Ten současný je v tomhle ne tak rychlej a vydrží i dlouho. Ale ten tvůj taky píšeš ,že někdy jo. Ale je to hezký, miluje tě a tak krásně funguje. Vzrušuješ ho a jestli je vysazenej na močení, tak pak je to jasný. To po každým čůrání takhle na výletě ho udělej a on dá chvíli pokoj ,hi, hi.

Karolína (Po, 19. 4. 2021 - 15:04)

Já nevím. Když má Kláru tak ne. Já mám Kláru moc ráda a to bych jí neudělala. Ale kdybych potřebovala tak hodně jako dnes venku tak to jo ale jen čůrat . Tak jestli má Kláru tak by se třeba ani nekoukal jak čůrám.

chcankapéro (Po, 19. 4. 2021 - 13:04)

chci jen potvrdit že moč je sterilní, ten kdo tvrdí opak je kokot, ať si přečte urinoterapii, o moči jsou tam celé statě! Věděl to už můj praděd, vyprávěl mi jak si počúrávali vojáci za I. světové války rány, které měli třeba po ostnatých drátech a nestálo to za řeč, žádné obvazy, jen pochcat a zakrýt nějakým čistým hadříkem. My kluci jako čundráci jsem si také pochcali rány utrpěné někde v lese, široko daleko žádný lékař. Že je moč sterilní nám jednou vysvětloval učitel. Nakonec přeci eskymačky si střádaly svoji moč a pak si v ní umyly vlasy, dneska už to si nedělají. Matka mi vyprávěla že znala služku, která si myla vlasy ve chcankách a prý měla krásné vlasy!

Ano (Po, 19. 4. 2021 - 14:04)

moč je sterilní. Ale jen když si načůráš z nouze na ránu:)

Klára (Po, 19. 4. 2021 - 12:04)

Držíme se doma, ale odpoledne chceme s Liborem chvíli ven. Cestou uděláme nějaký nákup a bude to snad ok. Čůráme jen na záchodě a tak nic moc zajímavýho, jen po kafi jsem musela dvakrát za sebou asi po hodině a tak jsem měla pipinku hodněíc učůranou, vic než Nikola, ale už se to zklidnilo. Mamču dnes víc bolí hlava a je unavená a tak ji necháme odpočívat? Bude oběd.

Holkočůr (Po, 19. 4. 2021 - 13:04)

Klárko,Karolíno, Vanesso, udělejte velký čůráníčko. Už jsi to Vaness s Veronikou vypila? A co,jak? Dobrý?

Karolína (Po, 19. 4. 2021 - 12:04)

Klárko ahoj. Já jsem taky hodně čůrala ale jednou když jsem šla teď domů. Já nemohla vydržet a tak jsem čůrala u plotu a jelo auto ale já nemohla vydržet a musel a jsem vyčůrat všechno a tak asi jsem byla vidět ale jiný nikde nebyl.

Cynik - realista (Po, 19. 4. 2021 - 19:04)

To byl jistě krásný pohled

Návštěvník (Po, 19. 4. 2021 - 13:04)

Ahoj Kajko, co myslíš tím jiný nikde nebyl? Hezky čůráš asi zase jako vodu a to druhé jsi nějaké také dělala?

Karolína (Po, 19. 4. 2021 - 13:04)

Myslím jako jiný člověk. Já jsem byla nakoupit ale nedošla jsem si a v obchodě už jsem potřebovala a cestou už hrozně až jsem si to držela rukou ale mě se chtělo ani to by nepomohlo a tam za jedním domem u plotu jsem položila nákup a dala kalhoty dolů a skoro jsem se už počůrala trochu ale ani ne stihla jsem to a bylo to hodně vodní a hrozně najednou a jak jelo to auto tak to už bylo nejvíc a musela jsem čůrat ale asi tak je to jedno jestli mě viděli stejně jsem čůrala na druhou stranu. To druhý nebylo.

Návštěvník (Po, 19. 4. 2021 - 13:04)

Už to chápu. To jsi musela čůrat opravdu hodně. Jak říkáš je jedno jestli tě viděli, protože jim to bylo určitě jedno a ani v té rychlosti by nic vidět nemohli si myslím. Tak třeba ještě bude nebo napiš něco staršího zase jak jsi psala o tom v hodině jestli se ti to stalo i jinde, holkočur má pravdu holky tu vůbec nepíšou jen Klára a ty a zbytek není o tom.

Karolína (Po, 19. 4. 2021 - 16:04)

Návštěvníku napiš mi co si o ty kámošce myslíš a jestli jsi taky hodně čůrala jako já. A jak se jmenuješ ať ti neříkám jen Návštěvníku . Já se fakt na ní zlobím.

Reklama

Přidat komentář