Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tom (St, 21. 4. 2021 - 20:04)

Kdy te muzu opit?

Holka 16 (St, 21. 4. 2021 - 20:04)

Nemůžeš. A Kláro, dnes to bylo dost dobrý. Já bych se styděla, kdyby si mě kluk postavil na nějaký pařez nebo výstupek a pak mi stáhnul kalhotky a pod zadkem si počkal až chčiju. Dost šílený úlet !

Martin1 (St, 21. 4. 2021 - 20:04)

Ale pro chlapa co miluje piss nádherný okamžik. To poznáš až budeš mít vztahy.

milan (St, 21. 4. 2021 - 21:04)

Tak čůrání do pusy bych asi nedal, nezkoušel jsem to. Jaké to je?

Martin1 (St, 21. 4. 2021 - 22:04)

Je to vášeň, chutná to hořce trochu třeba jako pivo ale slanější. Je to o odvaze. Moč je neškodná, že se tady holky třeba pozvracely když to zkoušely pít tak to bylo víc z psychiky a strachu.

Návštěvník (Po, 19. 4. 2021 - 20:04)

Na Kláruuuu!

Karolína (Po, 19. 4. 2021 - 19:04)

A kolik ti je? Mě je 16.

Klára (Po, 19. 4. 2021 - 18:04)

Udělalo se mi zase špatně jak tady píše za mě ta paní a používá slova, která jsme používali s Liborem, ale už nechci, tak jsme se dohodli. Já myslím, vím kdo to je. Jí vadí naše opravdová láska.

Kláro, (Po, 19. 4. 2021 - 21:04)

Kdyby jsi si chtěla popovídat, tak se s tebou ráda setkám. Jsem moc ráda, že jsi takhle fajn holka.

Klára (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Trochu mne Viky navrtala a tak jsem si prošla ,jestli jsem opravdu něco nepřehlédla a tebe. Určitě ráda. Už jsem to slíbila Lucce a tak i s tebou se ráda potkám taky. Omlouvám se,ale přehlédla jsem toto. Moje chyba. Tak a už frčím se prohřát.

Haha (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

teď reaguješ na tu druhou Kláru.

pro HaHa (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Práva Klára se pozná třeba tak, že nemenstruuje. Sice tady o tom v minulosti něco málo psala, ale jinak tady dva roky píše o tom jak denně čůrá a dělá to s Liborem, ale žádné týdenní pauzy v tom nejsou. Libor je sice labužník, ale až takový perverzák není, aby to probíhalo i v tom období.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Q tqky pravá Kláa močí do pusy Liborovi v lese za každého počasí, jo a má pořád záněty močového měchýře. Denně bere saunu a vířivku, často si měří vysokou kapacitu močákum občas močí do nočníku ale plínky nenosí.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Turek: Vem si plavky, pojedem se vykoupat, teď tam nikdo nebude.
Jana: Já se koupat nemůžu!
Turek: Tak se budeš dívat, jak se koupu já!

No, (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Tak nedávno tady Klára psala o svých dnech a odpovidala na dotazy ohledně tamponu.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

JJá jsem též objevil pouze tuto žádost. Viky,co jsi měla na mysli? Toto?

Návštěvník (Po, 19. 4. 2021 - 20:04)

Neboj, to bude vpořádku, ať je to kdo je to, časem ho to přestane bavit.

Klára (Po, 19. 4. 2021 - 18:04)

Tak to v 17:37 jsem nepsala já. Byli jsme ještě na cestě. Udělali jsme si s Liborem děkovací kolečko moje i jeho a tentokrát jsem už čůrala na tom mým kolečku, protože jsem si schválně nedošla abych měla čůrání pro Libora a nějak se mi pipinka plnila rychle a pak už jsem nemohla moc vydržet, protože jsem měla kafe před tím a tak jsme u Soběslavic odbočili na cestu k lesíku a já tam rychle sukýnku nahoru a punčocháče s kalhotkama dolů ještě než ke mně přišel Libor ,protože to chtělo nutně a musela jsem a když mi dal pod pipinku ruku tak ta už byla v plném proudu. To jsem měla asi jako jsi měla Karolíno to čůrání ty dnes venku, ale já si pipinku nedržela, jen jsem si tlačila nožky k sobě než jsem se svlékla . Libor byl hodně velkej z toho tam dole ,ale já tady nechtěla se pipinkovat ještě a nechtěla jsem mu to jen udělat aby se uvolnil sám. On chtěl ještě jedno čůrání pak když jsme to objeli a v Příhrazích jak se procházíme a já potřebovala, ale ne tak kriticky a tak si mě mohl pomalu svléknout a opusinkovat na pipince a až pak jsem se vyčůrala a tak normálně hezky do loužičky a on byl zase velkej, ale že až doma a tak jsme chtěli jet , já jsem si sedla, že budu řídit ,ale on najednou se krásně zbláznil a už jsem měla jeho ruku pod sukní a v kalhotkách, on se otočil ke mně a chtěl abych ho hladila tam jak to měl velký a já ho chtěla hodně rychle hladit a jsem byla od něj hned postříkaná jak to hned pustil ze sebe a strašně krásně jsme se pak mazlili ještě dlouhou dobu v autě a on mě chtěl abych se vypipinkovala když mi bude hladit rukou, ale já se neuvolnila, když jsme byli takhle a mám v sobě nějakou velkou sebekontrolu, kdyby nás někdo třeba uviděl a šel okolo. Už jsme doma a já jsem s ním šťastná. Libor není žádný čuně , že se udělá a vypustí nebo že spolu čůráme. Kámoška v Mimoni mi včera napsala ,že se svým klukem se odvážila taky, že to chtěl a ona že nejdříve taky nechtěla. Tak já jsem taky společné čůrání nevyhledávala, ale líbí se mi to a pro Libora to udělám. Karolíno je moc hezký, že bys s Liborem nečůrala ,ale kdyby taková situace nastala s jakýmkoliv klukem, tak než aby ses počůrala, tak se radši vyčůrej. Jestli bude rozumný ,tak tě nechá a nebude se ani třeba koukat a když bude tak se taky nic nestane ,ale radši bych někam zaběhla do kouta nebo za roh. Karolíno, všimla jsem si komunikace s návštěvníkem. To není holka ,ale kluk, se kterým si povídáš, to se pozná, Věř mi. Jsem zkušenější, ale to neznamená, že si spolu nemůžete psát. Pa. a hezký večer všem. Budeme mít večeři.

Podpíčník (Po, 19. 4. 2021 - 21:04)

Vidím Kláro, že se tě tady někdo snaží napodobovat.,ale nemá na to . Poděkuji tobě a Liborovi. Velmi slušné psaní. Jen tak dál ! Dobrou noc.

Simona (Po, 19. 4. 2021 - 20:04)

Klárko snad jsem tě stihla tak dobrý večer. Připojuji se, velký posun a skvělé čtení. Máte se rádi a tak jsem pochopila,že Libor nějaké psychické krize překoná. Ono to bude asi spojené s jeho maminkou, co odešla. Mám tě moc ráda.

Reklama

Přidat komentář