Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Karolína (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Klárko hezky se vysaunujte. My jsme uvažovali o sauně infra sauně si ji koupit. Myslím na tebe, abys nenastydla. U nás taky pršelo ale bouřka byla okolo chvíli jen.

Adys (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Kajko ty semnou nemluvíš?

Pavlína (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Také přeji hezký večer. Vypadáte už v pohodě a to je moc fajn.

Lucka (Út, 20. 4. 2021 - 18:04)

Vidíš, tady taky nějaký mraky byly ,ale spíš sluníčko a to všechno okolo. Až bude hezky tak tam do Českého ráje taky vyrazíme a mám tam i známýho kámoše. Tak se třeba uvidíme na nějakém společném styčném bodě. Pa.

Ivan .L (Út, 20. 4. 2021 - 18:04)

Tam jsou asi ne moc kopce tak na kola nebo na vycházky a tůry dobrý. Tak si dej saunu určitě, abys nechytla nějakou virózu z nachlazení.

pepan (Út, 20. 4. 2021 - 18:04)

Tak já bych asi klidnej nebyl, kdybys čůrala vedle mně, ale to víš. Bledá závist. Hezký večer.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 17:04)

Ahoj, blázne a blázni. Přeji srdečně krásný podvečer.

Zuzka (Út, 20. 4. 2021 - 17:04)

Klárko tak jaký jsi měla den? Já pracovní,teď jsem doma a tak jsem myslela na tebe. Ono je hezky,tak já kouknu
později.

Karolína (Út, 20. 4. 2021 - 16:04)

Čůrala jsem venku na zahradě. Taky mám sukni a punčocháče ,ale je teplo na to. Chtělo se mi čůrá z tak středně a tak jsem si to stáhla a na bobku se vyčůrala na trávu ani to neudělalo louži hned se vsáklo všechno. A nohy mi nesmrdí taky.

Adys (Út, 20. 4. 2021 - 17:04)

Žlutý nebo jako vodu? A jaký bylo to druhý?

Holkočůr (Út, 20. 4. 2021 - 16:04)

Holky,čůrejte. Je tak hezky a vám to nějak nejde. Nestyďte se.

Anna (Út, 20. 4. 2021 - 15:04)

Prosím o radu. Mám dceru a ta v jedenácti letech neudrží malou potřebu a močí denně téměř každou hodinu až dvě a zejména pokud jsme mimo domov tak má s tím problém. Lékaři nic nezjistili. Často je to pro ní dost ponižující ,když musí mimo toalety močit neodkladně i v místech ,kde se nachází lidé. Plenky odmítá. Moč je světlá, vodová, bílkoviny nebo krev nebo zánět také nebyl zjištěn. Poradíte?

jana (Ne, 25. 4. 2021 - 06:04)

ta co jak pokračujete?už se to zlepšilo?

Jana (St, 21. 4. 2021 - 10:04)

Ahojky, chtěla jsem se jenom zeptat jestli s tím má problém přes den nebo aji přes noc? ptám se, protože i když mi je už 16,tak se stím potacim od malička,ale tento problém mám pouze v noci, jedná se o tzv.enurezu, akorát je divné, že doktoři nic nezjistili.co se týká plenek, že odmítá,tak to se jí nedivím, já v jejich letech,jsem je musela mít na noc a můžu říct, že mi to bylo taky dost ponižující a trapné,ale nic jsem s tím nemohla dělat nevím jestli už měla menstruaci,pokud ano existují plenkové kalhotky drynites, které vypadají jako normální kalhotky,jsou i pro takto starší děti a hlavně jsou nenápadné a myslím si, že si je i oblíbí,pokud né,tak existují inkontinenční vložky,víc poradit bohužel neumím, protože taky nejsem ještě 100%, možná ještě zkusit psychologa a nebo jestli třeba to nedělá schválně a nežárlí třeba na sourozence,opravdu nevím, určitě bych zkoušela dál a určitě z toho jednou vyroste,

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 16:04)

Kteří doktoři? Tohle je třeba řešit nejen s pediatrem, ale pak hlavně s neurologem, urologem a psychiatrem. Normální to není, ale to víš. A plenky, to by byl ještě větší problém.

Susse (Út, 20. 4. 2021 - 12:04)

Tak tady to není tak úchylný jako na jiných vláknech. Ale chcát s chlapem schválně je dost odvaha. Ty příběhy jsou ale dost kvalitně zpracovaný .

Klára (Út, 20. 4. 2021 - 11:04)

Hani, mluvila jsem s Helenkou a tak jsem se jí zeptala, jestli něco neví o někom, kdo by nabízel chaloupku nebo chatu. Prý neví, ale poptá se, tak třeba o víkendu budeme chytřejší. Měli jsme videokonferenci a Niki výuku a možná já budu mít i nějaké výukové dny ve škole už za týden. To se ještě uvidí a příprava na maturitu. Já jsem čůrala po kafi dopoledne taky nutně a nechtěla jsem odejít před pauzou a tak jsem si tlačila nohy k sobě v sedačce a i rukou trochu tam dolů pod sukni na pipinku, ale na compu to
snad nebylo vidět, ale stejně jsem pak utekla a čůrala jsem okamžitě na záchodě, že bych to víc moc nevydržela a teď jsem byla ještě jednou a taky hodně ,ale ne tak kriticky jako před tím. Trochu mě tam bolí a pálí, tak možná budu nastydlá jak jsme byli včera venku, ale spíš se to uklidní. Niki ta byla čůrat jindy a ne se mnou, ale je v pohodě. Mamča je v pohodě a Libor jel za otcem a přijede k obědu.

Hanka (Út, 20. 4. 2021 - 14:04)

Klárko, moc děkuji za informaci. Myslela jsem, že na to zapomneneš, ale jsi hodná a zodpovědná. Tak se budu těšit. Možná se do těch končin podíváme s manželem o víkendu jestli bude hezky. Díky moc.

Mirek (Út, 20. 4. 2021 - 13:04)

Já bych tě tak načatou rád viděl čůrat. To bys udělala i kdybych byl s tebou, to bys nevydržela.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 13:04)

To by se vám líbilo tak špěhovat holku. Ta,která je citlivá, tak se nezadržitelně počůrá. Stalo se mé dceři a je to dost hanebný od chlapa nenechat holku udělat v klidu nutnou potřebu.

Reklama

Přidat komentář