Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tom (Čt, 6. 5. 2021 - 20:05)

Kristýno děkuju. Sice jsi mi neodpověděla, ale také ti přeju dobrou noc a zítra ráno zase hezké čůrání.

Kristýna (Čt, 6. 5. 2021 - 21:05)

Aha. Já to neviděla. Já zítra. Už budu spát. Ahoj.j

Šišmiš (Čt, 6. 5. 2021 - 20:05)

Klárko,v klidu. Já jsem si tě taky otestoval v České Lípě ve škole kdysi, abych se ujistil jestli ok nebo fiktivní psaní třeba od chlapa. Prostě chlapi,co se chteli přesvědčit. Blbý by bylo,kdyby takhle to dělali soustavně. Ale pohoda. A neboj se zase krásně čůrat a pipinkovat se. To u auta asi muselo být hodně velký čůráníčko ,ale v takový situaci by mě to nijak nevzrušilo. Dobrou.

Majka (Čt, 6. 5. 2021 - 20:05)

Taky si myslím, že o nic nejde. Jak tady píše Návštěvník ,pro nějaký zločince moc zajímavý nejste i když asi Libor nějaký peníze má . Taky bych tipovala na chlapy,co to tady čtou a ty jsi avizovala kolečko a tak asi musí být odněkud tam poblíž a ověřil si to jestli to není fejk. Kdyby to byl někdo s úmyslem ublížit, tak by se takhle nevystavoval a proto buď v pohodě. Poradím ti ,čůrej venku méně často nebo jinde než doposud. Jen z opatrnosti. Tak pá a v klidu bude všechno.

Holkočůr (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Tak panáka dnes určitě ne. Blbci nadržený. Kláro pohoda, Nic se neděje.

Jana (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

A nevymýšlíš si? Nemohla to být jen náhoda? Asi ne, když si to proberu zpětně. Budu na tebe myslet a Libor je chlap, co tě a rodinu ochrání, neboj, Klidnou dobrou noc.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Samozřejmě, že jestli se vůbec něco takového stalo to mohla být náhoda. Po vesnicích zase tolik aut nejezdí narozdíl od velkých měst, aby se nemohlo stát, že někdo dvakrát potká stejný vůz. Jak je v komentáři nad tvým kdyby jim chtěl někdo ublížit, tak to prostě udělal navíc kdyby to byly nějaký skutečný zločinci asi těžko by se nechali jen tak nafotit a ani by nezastavili a Liborovi jednu nenatahli. Předpokládám, že teď přijde reakce, že to udělal bez jejich vědomí. No tak jo, neví o tom, ale může mít někdo rozumně říct proč by to někdo dělal? Kdyby šlo o nějakého vlivného podnikatele nebo někoho, kdo s někým vede konkurenční boj, ale maturantka a zahradník? To fakt nejsou zajímavé osoby pro nějakou mafii. Chápu, že po 2 letech je těžké psát tak, aby to bylo pořád nějak poutavé a zajímavé, ale zrovna detektivní zápletka je dost neoriginální. Pořád přemýšlím proč nás televize krmí pouze seriály o doktorech a detektivkami a ono to není jen v televizi, co se řeší tady? No úplně to samé, návštěvy nemocnic a záhadná auta. Přitom za komunistů vznikalo takových pěkných filmů a seriálů na spoustu jiných témat. Nejsem troll, ikdyž si to teď samosebou vyslechnu, naopak pokud jde o to čůrání rád to čtu, ale tyhle další věci v tom příběhu jsou těžká nuda a uvítal bych nějaký originálnější děj příběhu. Ano je to pro mě příběh, ani po měsících nevěřím v to, že se to všechno takto děje a podle toho to také hodnotím jako dílo na ČSFD. Jestli tomu někdo věří na 100% nemám s tím problém a je to čistě jeho volba, tak jako já to vidím takhle, to pro ty, co mě hned začnou přesvědčovat, jak je to všechno do puntíku pravda.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

To je drama, to je drama!

Klára (Čt, 6. 5. 2021 - 18:05)

Dnes to bylo celý divný a jsem z toho dost zmatená. Jeli jsme děkovací kolečko a už ve výjezdu na hlavní silnici se za námi vydalo auto a nespustilo se z nás. Jeli jsme na Turnov a pak nejprve to horní kolečko přes Čtveřín a Vlastibořice na Soběslavice a když jsem na to Libora upozornila, tak mi řekl, ať zastavím a to auto pak projelo a byli tam dva chlapi a Libor si ho nafotil. Já už musela strašně čůrat a i jak jsem z toho byla vyklepaná a musela jsem hned u auta u silnice a bylo mi jedno jestli něco jelo, protože jsem musela okamžitě nebo bych se počůrala. Já si to šetřila pro Libora, ale v téhle situaci jsem toho nebyla schopná a nevydržela bych to. Libor pak řídil a jeli jsme dál a nic , vše bylo v pohodě až do Příhraz, kam jezdíme a pravidelně se jdeme projít. Tady udělali takovou hovadinu, že tady začali mít placené parkoviště a za 100 korun tak jsme se vrátili na lesní cestu u křížku na druhou stranu a šli se projít a já se tam vyčůrala ještě jednou, ale nebyla jsem ničeho schopna a z procházky nebylo nic a chtěla jsem jet domů. A jen jsme vyjeli z Příhraz na hlavní, to auto se na nás pověsilo jako by odnikud znovu. Libor zastavil u křižovatky ve Žďáře a tentokrát si ho natočil na video. Byli tam ti dva chlapi zase, a zmizeli. Nebylo to to auto jako ráno v noci u nás, bylo to jiný a Libor to dá na Policii zjistit i s tím záznamem z noci. Libor si myslí, že to může být někdo třeba z těch ,co nás tady trolili a jen provokují nebo nějaký zoufalý ctitel, třeba ten Kluk, jak mi sem psal. Kupodivu nemám ani strach ,ale spíš nejistotu a strach jsem měla tam na cestě. Tak jestli jste to byli někdo z vás, tak v pohodě, o nic nejde a beru to. Niki jsme to neřekli a mamče zatím taky ne, ale Libor už to dal k vyřízení. Já nechci aby z toho mamča nebo NIki do rána nespala. Kdybych tady neměla Libora, tak bych se asi strachy zbláznila, ale takhle je to lepší. Hezký večer. Ještě nakouknu. Dnes dáme saunu a vířivku na zklidnění.

Zuzka (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Kláro v klidu. Taky mě to přijde, že si vás chtěli jen někdo ověřit jestli to je fakt nebo výmysl, co píšeš. Na net přijde hodně lidí a můžou být zvědaví a tak buďte v klidu. Hezký večer !

Martin1 (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Klárko v klidu. Nějaký zvědavci. Taky si myslím nebo blbá náhoda. Bude dobře a neboj se ničeho. Myslím na tebe. Klidnou dobrou noc.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Zlatokopka narazila. To má za svou naivitu a vše vykecá a pak ať se nediví.

Pavlína (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Já bych z toho byla na prášky. Jen aby tam kam chodíte nedali nějaké skryté kamery a točili vás při močení a tak. Tihle voyeuři jsou mazaný. Zkuste změnit trasu. Dost nečekaná situace, ale oni si nedovolí. To s tou Policíí je správné. To se měli udělat už ráno u toho prvního auta. Pa

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Ty jsi asi blázen ne? Pokud tam někdo skutečně jen zastavil před domem a zazvonil, tak na takové lidi voláte hlídku? Pokud jim někdo ničil majetek nebo chodil po pozemku, pak jo. Ale Klára napsala jen o tom, že někdo přijel autem a zazvonil. Možná by všichni mohli mít zvonek napojený rovnou na služebnu, zjednodušilo by se to.

Pozorovatel (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Budeš-li potřebovat pomoci,tak není problém být u vás do 15 minut. Libor na mě kontakt má, jen jsem nechtěl,abys to věděla. Ale teď je to trochu jiná situace. Před minutkou jsme spolu mluvili a slyšel jsem tam nějaký dívčí hlasy ,tak asi tvoje a Nikoly. Osobně si myslím,že si taky někdo testoval pravdivost toho, co píšeš.Ale to ranní auto u vás ,tam jsem si myslel taky na toho Kluka, že měl depku a prostě to zkusil. A tohle auto mělo středočeskou SPZ,ale to nic nemusí vůbec znamenat. Tak klidnou noc a neboj se. Libor to má pod kontrolou.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Myslím, že si vás jen někdo ověřoval podle pravdy. Tady se ta vaše trasa ví. Kdyby vám chtěli ublížit, tak by to udělali. Neboj se. Libor to dal zjistit a to je důležité. Vůbec se nedivím, že ses z toho mohla po...., to s plným močákem z domova a nervy k tomu. Ale bude to v klidu, neboj. Ála.

Lucka (Čt, 6. 5. 2021 - 18:05)

Tý kráso. A já jsem z toho úplně na dně. Hele , nedáme žádnýho panáka. Ale bude to dobrý. Teda to je síla. Zítra se ozvi,prosím.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 18:05)

To mohl být uplně někdo jiný. Víš kolik divnejch sem kouká a nepíše? Ale Libor je frajer. Myslím,že asi byli jen zvědaví a chtěli se o tobě přesvědčit.

Ivan .L (Čt, 6. 5. 2021 - 18:05)

Klárko, tohle mne mrzí. Já to ale nebyl, já se těším třeba v létě jestli otevřou tu vaši hospůdku, že bych se s vámi jen chvíli viděl a vzal bych sestřenici jako kamarádku, aby si Libor něco nemyslel. Nejradši bych tě hlídal kdybych měl tu moc jako placená security. Tak klidný večer a neboj se. Zítra

Holkočůr (Čt, 6. 5. 2021 - 17:05)

Byl jsem venku seSoňou a dala mi tak krásný čůrání v lesíku až jsem to z ní pil jako Libor.

Reklama

Přidat komentář