Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tom (Pá, 7. 5. 2021 - 10:05)

Krasne jsi to napsala, je to pro me vzrusujici...

Kristýna (Pá, 7. 5. 2021 - 16:05)

A co je Tome pro tebe nejvíc?

Tom (So, 8. 5. 2021 - 22:05)

Predstava toho jak curas, treba venku na bobecku nebo normalne na zachode.
Hodne se mi libi to do nadoby, chtel bych drzet v ruce tvoje curani...

Tom (Pá, 7. 5. 2021 - 18:05)

Nevím úplně co teď myslíš tím nejvíc, ale prostě to tvoje vyprávění o tom je tak krásné asi víc o tom druhém, to je víc vzácné. Celý den na to myslím, jak se ti chtělo ve škole. Škoda jen, že to bylo to rychlé a ne obyčejné. Nebo jestli bylo i jiné cizí místo, než jen ta škola. A jaký jsi měla den? Čůrala jsi venku i dnes? Je tam hodně zima tak snad jsi nenastydla.

Klára (Pá, 7. 5. 2021 - 06:05)

Dnes je klid a nikdo už tady nebyl. Včera jsem nakonec usnula a hned po sauně a bylo to už v pohodě. Dnes jsem čůrala ráno z plný pipinky dlouho a zase větší loužičku a Niki přišla ,ale to už jsem byla v koupelně skoro hotová s údržbou těla, ale ona musela taky rychle a ještě jsem slyšela jak si sedla že už hned začala taky hodně čůrat. Nakonec prý udělala obojí a kakala . Připravíme snídani a pojedeme na chaloupku po obědě. Libor ještě musí dopoledne za otcem a tak tam přijede za námi od něj. Třeba dřív než my,protože my máme ještě dopoledne výuku. Od příštího týdne musí Niki do školy a já taky. Ten mítink, co měl být včera se nakonec neudělal a bude to v pondělí ,kde se dovíme co a jak. Takže ségru povezu do Mimoně a pak zase vyzvednu domů. Buď bude s kamarádka na nebo u paní Krejčové kdybych přijela později. Teď si uvědomuji, jak to je složitý tak daleko dojíždět a ještě dobře, že to bude jen pár týdnů. Niki se už na holky těší, a čůrat se nebojí s nimi kdyby musela a u paní Krejčový tak snad taky ne. Tak dáme si snídani.

Pavlína (Pá, 7. 5. 2021 - 07:05)

Klárko,jeď opatrně. Já být Liborem ,jela bych s tebou. Co když zase za vámi někdo pojede? A bude tě sledovat až na chalupu? Tak to si ani nezastavíš a budeš počůraná. Aspoň se vyčůrej než pojedeš. A Nikola at6 taky pořádně. Já se budu bát jako bys byla moje. Opravdu opatrně nebo jeď jinudy než jezdíš. A ozvi se . Moc prosím. Bojím se o vás .

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 09:05)

Nech se raději léčit,ty si teda psycho,prober se a nestraš druhý

Navstěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 08:05)

Pavlo,teď jsi ji jen rozhodila. Jen v ní budíš strach a ta holka nakonec radši nikam ani nepojede nebo pojede a opravdu nezastaví a pochčije se ona nebo Nikola nebo obě a mámu budou stresovat ještě víc. Uvažuješ? Ta holka potřebuje klid a ne bubáky !

Mirek (Pá, 7. 5. 2021 - 07:05)

Jo Klárko, bude zase pohoda. Ať ti to hezky čůrá.

Lucka (Pá, 7. 5. 2021 - 07:05)

Myslela jsem na tebe a už jsem se musela podívat jestli žiješ.... super,bude dobrej den, neboj. A opatrně jeď. Už jsi jela na chalupu bez Libora nebo ne?

Anna (Pá, 7. 5. 2021 - 07:05)

Děkuji miláčku

Lucka (Pá, 7. 5. 2021 - 07:05)

Aničko, miláčku. Já tě chci. Hned !

Anna (Pá, 7. 5. 2021 - 07:05)

Ano, já vím, dnes

Ivan L. (Pá, 7. 5. 2021 - 07:05)

Už tě tady vyhlížím a vidím,že jste v pořádku tak ok. Hezký den přeji.. s tím dojížděním do školy to nic moc,ale je to opravdu jen už něco přes měsíc, to dáte. Pa.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 22:05)

Tuco: „Potřebuju močit. Klepal jsem se v tom vlaku skoro deset hodin.”
Desátník Wallace: „Jsi cítit jako prase. Nebudeme to dělat ještě horší.”

Ivoš (Čt, 6. 5. 2021 - 22:05)

Klárko, někdo si chtěl asi jen opravdu zjistit,jestli je vše v reálu. Klidnou dobrou noc i ode mne.

Simona (Čt, 6. 5. 2021 - 21:05)

Dobrou noc,Klárko. Neboj se, to nic nebude.

Klára (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Ještě jsem nakoukla. Jsme celkem v pohodě. Děkuju za reakce. Já si taky myslím,že jen byl někdo zvědavý a ověřil si to. Návštěvníku,my jsme na nikoho hlídku nevolali,tady to ve tři ráno jen zaznamenala kamera a tak to bylo divný v tuhle dobu. On to ten původní majitel tady měl takto ošetřený a tak to funguje. Tak hezký večer všem.

Ida (Čt, 6. 5. 2021 - 21:05)

Mě se jednou stalo ,že mě sledovali nějací chlapi ale to jsem potřebovala na záchod venku a doběhla jsem až k autu,ale už trochu připočůraná ,ale zmizela jsem jim a tam už jsem to pustila všechno normálně na bobečku a svlečená. Tak vím, že takové situace nejsou příjemné. Ale nic bych z toho nedělala. Možná jen opravdu byli zvědaví jestli je to co píšeš ve skutečnosti tak.

Kristýna (Čt, 6. 5. 2021 - 20:05)

Já bych se Klárko bála. Aby mě někdo sledoval kam jedu a kde budu čůrat. Myslím na tebe a snad už ti noc nehrozí. Dobrou noc a Tome tobě taky.

Reklama

Přidat komentář