Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ida (Pá, 7. 5. 2021 - 23:05)

No,tak tím jsi to opravdu dorazil. Teď se budou bát jít někam ven. To jako asi nepřemýšlíš ?

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 20:05)

Osm. Tak na paní Krejčovou kalíme!!!

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 19:05)

Tak to pak jo. Mazdy moc lidé na vesnici nemají to jsou drahé auta, tam má většina Škodovku nebo nějakého Francouze. Nebo starší německé Opely.

Rick (Pá, 7. 5. 2021 - 23:05)

Klid ta Mazda je omlácená, tak dvanáct let stará. Obě chcandy hledí výš, to už jsem taky zjistil.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 19:05)

To má Klára svoje auto nebo jak mohl Libor jet topit napřed?

Pozorovatel (Pá, 7. 5. 2021 - 19:05)

Přečti si zpátky. Klára má s mámou původní auto a Libor má tu mazdu a s ní jezdí většinou všichni.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 18:05)

Prosím vás pěkně kdo jí zná, jak čůrá paní Krejčová?

Rick (Pá, 7. 5. 2021 - 19:05)

Paní krejčová prej čůrá zhusta.Jako mamča.

Klára (Pá, 7. 5. 2021 - 17:05)

Pozdravuji z chaloupky. Dojely jsme v pořádku a nikdo nás nehlídal a vše je ok. I když jsme byly vyčůraný tak se hlavně Nikole chtělo už čůrat cestou a tak jsme zastavily u lesa a mamča nechtěla ,jinak bychom zastavily u benzinky. Niki se vyčůrala celkem hodně hned u auta a já taky, ale jen málo a moc mi to nešlo, protože jsem před cestou už nepila a tak jsem vyčůrala jen mírný pramínek a malou loužičku a Nika ji měla klasicky větší jako když potřebuje čůrat a taky čůrala hodně vodovou moč a asi se před cestou víc napila. Libor už byl na chatě a krásně topil a je tu trochu větrno ,ale sluníčko a tak budeme relaxovat a už se přišla podívat Helenka a Martina možná přijede taky ale asi prý zítra. Feetmane, já na tebe nereaguju denně, protože bych ti taky psala to samé. Máme nožky jen trochu uťapkané a tak jsou hezké a skoro nepáchnou a stejně si je umyjeme večer ve sprše, aby byly úplně hezký. Všem děkuji za podporu. Teď už jsme nečůraly venku a zítra jsme se dohodly s Nikou, že půjdeme poprvé se podívat na houby a tak to asi bude ráno po snídani a kafi a tak to naše pipinky budou chtít proudit už v lese a my tam asi určitě vyčůráme taky nějaký loužičky. Na houby se těším. Mohly by být kováři, májovky a tak uvidíme, jestli něco najdeme.

Kristýna (Pá, 7. 5. 2021 - 19:05)

Jsem moc ráda, že se vám nic nestalo a že jste se v klidu dostaly na chalupu a tak vám přeji hezký večer. Mě moc houby nebaví, ale když jsme třeba šly někam turistiku tak jsem taky čůrala u stromu a nedržela to ,když jsem potřebovala na záchod. Tome taky tobě dobrou noc a můžu zase napsat i o tom druhým.

Tom (Pá, 7. 5. 2021 - 19:05)

Jasně, proč se trápit ani to není zdravé. S tím druhým by jsi byla moc hodná. Děkuju a také ti přeji dobrou noc.

Nina (So, 8. 5. 2021 - 08:05)

Pavkole, ty jsi tady dost maskovaný. Jak se máš?

Holkočůr (Pá, 7. 5. 2021 - 19:05)

Super! Pozdrav ode mne. Soňa dnes nebude, ale přečtu si to podrobně několik dnů zpátky.

Mirek (Pá, 7. 5. 2021 - 18:05)

Tak vidíš. Vše ok. Mějte se a krásně čůrejte a všechno okolo toho !

Pavlína (Pá, 7. 5. 2021 - 18:05)

Tak to jsem ráda, že jste v pořádku. Příjemný večer. Taky pojedeme zítra do lesa,ale na houby je ještě asi brzy?

Jana (Pá, 7. 5. 2021 - 18:05)

Krásný víkend! Moc vám to přeji a jestli budou houby tak se pochlub taky a nejen pro kluky s čůráním. ..

Ivan L. (Pá, 7. 5. 2021 - 18:05)

Na chaloupce bude pěkně. Napadlo mě, že byste mohly jet do školy odtamtud,ale to asi bude podobně daleko. Klidný večer. Jsem rád že se už nic neděje, co by vás zneklidnilo.

Zuzka (Pá, 7. 5. 2021 - 18:05)

Tak vše dobře dopadlo. Už něco Libor zjistil,kdo to včera byl?

Lucka (Pá, 7. 5. 2021 - 17:05)

Super! Já se fakt o tebe bála ,abys třeba nezazmatkovala na silnici nebo se nrtrapila a nezastavila bys a ani Nikole a aby se nestala ostuda s čůráním. Jsi šikulka. Pozdrav na chaloupku!

Natalie (Pá, 7. 5. 2021 - 16:05)

Klárko, hezký víkend na chaloupce!

Reklama

Přidat komentář