Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tom (Ne, 9. 5. 2021 - 13:05)

Kristýno děkuju, že jsi napsala. Odpoledne a večer bylo teplo, ale v noci už ne. To nevadí, že to nebylo venku mně se to uvnitř líbí asi víc. A bylo to spíš tmavé nebo světlé? Hrozně mě dostává jak ty a asi i další další holky podle toho co psala ta Holka16 máte tak veliké ty hovínka, já myslel, že holky mají malé. Škoda, že tyhle tuhé děláte vždycky jenom doma a nikdy na veřejných tam je hezký jak se stydite nebo se vám to tam nelíbí a podle toho se chováte jinak. Užívej si slunečného dne

Kristýna (Po, 10. 5. 2021 - 05:05)

Tome, já mám taky normální hovínka,ale někdy ho mám velký. To minule bylo hnědý a velký. Když to dělám na veřejných třeba ve škole, tak je mi to nepříjemný a jdu až třeba při hodině nebo na konci přestávky a nesedàm si,ale kadím jen z výšky pŕikrčená a umím si poradit. A ono to většinou jde rychle a tak jen trochu zatlačím a už to leze ven. Teď jsem jen čůrala a hodně, že mě to vzbudilo a musela jsem čůrat a bylo toho tam fakt dost a čůrala jsem dlouho jak jsem byla hodně plná.

Tom (Po, 10. 5. 2021 - 13:05)

Ahoj Kristýno, pěkné odpoledne. Děkuju ti za takovou hezkou zprávu, musel jsem si to představit, jak jsi v té kabince v podřepu a snažíš se. Takže bylo ještě jiné místo, než škola? Je to nepříjemné, když tě potřeba probudí ze spánku, ale na druhou stranu ještě, že tak. Původně jsi sem začala psát s tím, že míváš noční nehody, tak je dobře, že jsi se probudila a vyčůrala se. Hádám, že jsi čůrala alespoň tak minutu spíš dvě silným proudem asi žlutým. Tak měj hezký zbytek dne.

Holka 16 (Ne, 9. 5. 2021 - 09:05)

Tak já někdy taky kadím a nemůžu to ze sebe dostat a přitom mám zadek našponovaný a plný k prasknutí. A trvá třeba několik minut než to ze zadku začnu kadit ven celý. Ale taky pomalu a strašně velký. Věrča, ta má sraní míň namáhavý, ale já ji zase tolik nesleduju.

Klára (Ne, 9. 5. 2021 - 07:05)

Včera jsme večer počůraly ohýnek, když už mamča s Helenkou odešly a zůstaly jsme tady s Martinou a Libor. Martina potřebovala vyčůrat se ale styděla před Liborem a tak on to pochopil a odnesl nějaké nádobí a šel napřed. Nejprve jsem čůrala já jen trochu přikrčená z výšky a pokropila jsem ohýnek ,ale stejně mi to šlo víc obráceně od ohýnku i když jsem zadek vystrčila hodně a tak jsem to stopla a sedla si normálně na bobeček a otočila se k ohni a dočůrala jsem až tam ,ale musela jsem trochu tlačit a pak si stáhla kalhoty i kalhotky i ségra a na bobečku taky se snažila dočůrat na ohýnek ,ale tak spíše čůrala jen málo před sebe, ale to nevadilo a Martina si vyhrnula sukni a stáhla kalhotky a vyčůrala se na bobečku taky. Té se chtělo asi nejvíc a hned měla proud a hodně prudce dopředu až do ohně a až pak dočůrávala jen pod sebe, Prostě taková legrace. Libor byl večer tak bujný a natěšený, že mě divoce opipinkoval v pelíšku až se okamžitě vypustil jak pronikl do mě a bylo to moc krásný. Teď jsem na zápraží, ale nečůrala jsem. Musela jsem ráno nutně i to druhý a tak jsem šla na záchod a jen Niki se tady před chvílí vyčůrala do trávy a měla pipinku asi neprobuzenou, sice jí to čůralo ihned se stahovanýma kalhotkama, ale jen mírným proudem a dlouho, ale už to všechno ze sebe vypustila a je v pohodě. Dáme snídani. Jak tady byl ten návrh, že bychom mohly do školy odtud, tak by to asi šlo, ono je to podobně daleko, ale nemáme tu na to věci a tak pojedeme zatím z domečku s Nikou ráno. Tak nevím, jestli zítra ráno stihnu napsat,ale kdyby ne, tak se určitě ozvu přes den ,nejpozději večer.LIbor dnes navrhl zajet se podívat di Schandau jestli nemají náhodou otevřeno v láznch, ale myslím ,že asi ne a tak si to jen projedeme jako výlet.

Ivan L. (Ne, 9. 5. 2021 - 08:05)

Strašně to chci a doteky,slyšet tvůj hlas a vidět tvé oči,postavu a pipinku jak čůrá. Nejsem ten,co by odolal.

Lucka (Ne, 9. 5. 2021 - 07:05)

Ahoj Klárko. Já bych se taky před Liborem styděla jako Martina ,i když je to jen sranda. Ale to jsme dělaly s holkama ,že jsme počůraly doutnajici dřevo . A já se trefila z výšky.
To musíš si pipinu trochu roztáhnout a dozadu a pak čůráš taky dozadu nebo ve stoje a pipinu si roztáhneš a trochu vytáhneš nahoru kůži a pak chčiješ skoro jako kluk. Ale musíš
víc nohy roztáhnout jinak si je počůráš na stehna. Pochopila jsem,že ty čůráš prostě jak to přijde a to je někdy z pipiny nevyzpytatelný.
Prostě jsme křivochcálky. Hele,v tom Německu to asi bude zavřený. Nebo jedině s testem. Ale zkuste to.

Mirek (Ne, 9. 5. 2021 - 07:05)

Já být tam s vámi,já bych se vyčůral taky na oheň,ale jestli bych byl schopen. Asi bych ho postříkal něčím jiným, tím,co bych tak rád pustil do vás. Je Martina volná Klárko?

Ivoš (So, 8. 5. 2021 - 22:05)

Klárko, ty houby to je překvapení. Taky jsem nahlédl do lesa, ale nic tam nebylo. Hezkou dobrou noc.

Lucka (So, 8. 5. 2021 - 20:05)

Taky jsme byli venku a až teď jsme doma. Klárko Páčko a hezký večer !

Klára (So, 8. 5. 2021 - 18:05)

Je krásně a večer budeme grilovat a uděláme ohýnek. Martina přijela a přijde k nám s Helenkou a tak chvíli pobudeme. Tak se ozvu zítra. Zatím čůráme jen doma nebo venku, ale jen normálně a tak zítra více. Hezký večer. Tome, nevím jestli to Nina myslí vážně, ale i kdyby to tak bylo, tak mě to nevadí. Já k tobě mám kladný vztah.

Mirek (So, 8. 5. 2021 - 21:05)

Klárko hezký večer. Taky jsme ohnili a ještě sedíme.

Ivan .L (So, 8. 5. 2021 - 19:05)

Jojo Klárko, já myslím, že nás bude víc někde užívat sluníčka. Tak hezky počůrejte ohýnek a zítra Pa.

Tom (So, 8. 5. 2021 - 18:05)

Ahoj Kláro, udělejte si hezký večer a něco dobrého na ohni. Nechtěl jsem původně vůbec reagovat, protože oslovuje Pavkola, ale za sebe řeknu je to celé blbost. Stejně jako když se tu vždy objeví, že všichni jsou Libor. Děkuji ti a zatím se mějte.

Filip (So, 8. 5. 2021 - 14:05)

Sledoval jsem holku. Občas se držela za píčku, odhadl jsem,že musí na záchod a šel nenápadně za ní. Zmizela v průchodu na nějaký dvůr s hned chcala, viděla mě a já jsem prošel okolo ní a ona chcala dál. Asi ji to nebylo příjemný. Pak jsem se vrátil a po ní velká louže. Ona už zmizela.

Klára (So, 8. 5. 2021 - 12:05)

Prošly jsme se lesem a nikdo nás samozřejmě neunesl ani nanutil čůrat, ale vyčůraly jsme se samy asi za hodinku ,protože jsme měly ráno kafe a tak nám pipinky hned vypustily pod stromem prudký čůrání a rychlý loužičky a pak už jsme vydržely skoro až domů, ale mě se ještě chtělo a tak jsem to pustila ještě jednou na cestě v lese a Niki to zkusila taky ,ale mě to šlo ještě celkem hodně ale ona už se jen málo vyčůrala do menší loužičky než já. Houby jsme našly ,ale ne v lese, ale na okraji a jeden shluk májovek a dva kováři na kraji lesa, kde je hodně sluníčka na jižní straně. Ještě je ale na houby brzo a nebylo moc teplo. Tak mamča zatím udělala oběd a máme sladký knedlíky jahodový.

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 14:05)

Teda, když psal Kláru Libor, tak dělal faktický chyby, to jo, ale ty jsi mě s tím kovářem v těchhle mrazech rozesmála :))

Jarek (So, 8. 5. 2021 - 15:05)

Tak já tě rozesmeju taky. My jsme jich,kovařů , tady v Káraným našli sedm. Močící holku jen jednu u cesty u maminky, ale malou, ale to se nepočítá.

Holkočůr (So, 8. 5. 2021 - 12:05)

Já bych si dal s vámi nejen to čůrání, ale i knedlíky. Ty jsem už neměl dlouho a teď si je snad půjdu koupit zmražený tady do Tesca. Hlavně vidíš, že žádný úchylové ani mafiáni na vás nikde nečekali. To si asi opravdu jen někdo ověřoval, jestli tam jedete a je to faktický. Půjdu ven se Soňou a už se moc těším a taky se vyčůráme.

Robin (So, 8. 5. 2021 - 12:05)

Tak za ty houby blahopřeji, to bych taky řekl jako Pavel 1,že je ještě brzy. Jinak to čůrání to bych chtěl krásně vidět, to asi jste čůraly hezký prudký proudy a to by mě bavilo. Co jste měly na sobě? A ještě se zeptám, jen ze srandy ,abych naštval tady toho týpka, co vás otravuje denně, jestli vám taky smrdí nohy (sranda).

Reklama

Přidat komentář