Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 12. 5. 2021 - 08:05)

Tak pokud to píšeš ty,tak vím,že tomu tady nikdo nemá věřit

Klára (St, 12. 5. 2021 - 06:05)

Jsme krásně a úplně hodně všechno vyčůraný z pipinek a pojedeme do školy. Martine,ta Martina je volná ale prý nechce nikoho ze sociálních sítí na seznámení. Ještě odpovím na ty polemiky- nikdo nepíše za mě, píšu to stále já, jediná, už přes dva roky. Pojedeme. Ozvu se. Hezký den.

Ivan L. (St, 12. 5. 2021 - 07:05)

Tak se budu těšit na povzbudivé zprávy. Hezký den !

Lucka (St, 12. 5. 2021 - 07:05)

Holky ,opatrujte se a na pohodu !

Ida (Út, 11. 5. 2021 - 23:05)

Taky jsem se odpoledne vyčůrala venku do trávy. Máme velký pozemek a hezky jsem jej tak v jednom rohu pohnojila.

Martin1 (Út, 11. 5. 2021 - 21:05)

Klárko moc ti to hezky čůrá a ta Martina jak k vám teď jezdí, nevíš jestli by se nechtěla seznamit nezávazně jen na pokec? Díky a dobrou.

povídkáři (Út, 11. 5. 2021 - 18:05)

Klobouk dolů, vážení

Klára (Út, 11. 5. 2021 - 18:05)

Mirku, čůrá mi to normálně jako holce když potřebuje. Včera jsme se byli s Liborem projít a bylo to tak krásný, že nejprve mi vypil z pod pipinky skoro všechno, co jsem vyčůrala a pak jsme se milovali a vypipinkovali jsme se až jsem byla počůraná ze sebe taky tou láskou. Dnes ale budeme doma a jsem na zahradě na lehátku a Niki je tady taky a ještě si užíváme sluníčka. Ráno jsem to dne nestíhala napsat,ale bylo to normální a stejně jsme obě jen nečůraly ale i měly to druhý a tak jsem napsala až po poledni. Zítra to bude stejný a vyzvednu Nikolu a celkem nám ta výuka sedí i časově, jen ve čtvrtek budeme mít seminář a skončíme hned s obědem a tak tam budu dřív. Dnes jsem ve škole čůrala jen o velký přestavce a ještě než začalo vyučování,protože jsme měli kafe a Niki to prý udělala taky a čůrala před osmou a pak o velký přestávce a v poledne už ne a držela to jako já a tak jsme si zastavily a hned nám to z pipinek teklo prudce a rychle, protože se nám chtělo a domů bychom to možná vydržely ,ale trápily bychom se, tak tady na tom místě budeme asi čůrat cestou domů pravidelně, když to takhle budeme mít. Hezký večer.

Šišmiš (Út, 11. 5. 2021 - 20:05)

Moc pěkný, tak ať vám to pipinkuje a čůrá tak hezky i zítra!

Voyeur (Út, 11. 5. 2021 - 19:05)

Zavřel jsem se na dívčí WC a u třetí močící holky jsem se udělal do záchodu.

Zuzka (Út, 11. 5. 2021 - 18:05)

Taky jsem čůrala dnes jako ty. Byla jsem se projít s pejskem trochu dál a chtěla jsem vydržet, ale byla jsem po kávě a minerály a tak jsem si ulevila v parku za nařezaným dřívím. Chlapi to mají lehčí , holka musí na bobek a stáhnout kalhotky nebo i kalhoty. Já byla v sukni a tak to bylo víc v pohodě.

Ivan .L (Út, 11. 5. 2021 - 18:05)

Když si to přečtu a je-li to za déle než píšeš když máš čas, tak mě to dostává. Já si to přečtu ještě dvakrát, třikrát a stále dokola a představím si všechno jak bylo.

Lucka (Út, 11. 5. 2021 - 18:05)

Klárko já taky odpočívám. Hezký večer. To pipinkování bych si taky nechala líbit, asi někam vyjdeme ven,ale tady je to město, to by moc nešlo.

Mirek (Út, 11. 5. 2021 - 18:05)

Super!!!! Já bych se vyčůral s vámi ! Krásný napsaný.

Mirek (Út, 11. 5. 2021 - 17:05)

Klárko,jak ti to čůrá?

Návštěvník (Út, 11. 5. 2021 - 17:05)

Tak jsem taky viděl kakat holku a taky ji to taky šlo velký a lezlo to z ní pomalu a tlačila jako blázen a ještě u toho čůrala když tlačila.

Návštěvník (Út, 11. 5. 2021 - 17:05)

To jsi celkem klikař, holky chčijou venku pořád, ale to druhý vůbec. Dost možná jsi viděl tu Kristynu co sem píše? Záleží kde..

Návštěvník (Út, 11. 5. 2021 - 18:05)

Kristýnu jsem neviděl, byla to tady od nás dobrá kámoška Simona,čůrat se mnou se nebojí,ale tohle bylo jednou a já se nedíval, ale když jí to nešlo moc tak pak jsem se dívala ona se tak snažila,že už jí to bylo jedno a já jsem to viděl celý jak jí to šlo s námahou a ikdyž to nemusím, vzrušilo mě to v tu chvíli taky.

Návštěvník (Út, 11. 5. 2021 - 18:05)

Kámo ta musela bejt hodně plná! Co tě na tom vzrušilo?

Klára (Út, 11. 5. 2021 - 14:05)

Už jsme doma. Čůraly jsme zase v lese na stejným místě a obě hodně stejně. Napíšu víc večer.

Reklama

Přidat komentář