Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 17:05)

Tím myslíš to přiznání, že máte na dvorku slepice? To muselo dát hodně odvahy, snad se to nedozví kluci v okolí.

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 16:05)

A kde bydlí ta Klára?

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 16:05)

v Prusku?

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 17:05)

ne, v Rusku

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 16:05)

Při pohledu z okna je naprosto jasné, že dnes má paní Krejčová nejen holiny, ale především pláštěnku a vodotěsné pouzdro na úschovu kapesníků k utírání se.

Klára (Čt, 13. 5. 2021 - 16:05)

Dnes jsem měla jen seminář a zítra nemáme školu až v pondělí a tak stejně dovezu Niku do školy, ale pojedu na chaloupku a mamča s Liborem ji vezmou pak s sebou ze školy a přijedou za mnou. Takový trochu nezvyk, ale bude to zábavný, když tam budu sama a tak asi kouknu na houby a za Helenkou a zatopím. Tady se ochladilo, ale skoro neprší. Dnes jsem měla čas i v Mimoni a tak jsem navštívila paní Krejčovou a pak jsem vyzvedla Niku a jeli jsme. Obě jsme potřebovaly čůrat a Niki už taky dost a tak jsme zastavily hned na kraji lesa a zaběhly za stromy a čůraly jsme větší proudy a loužičky ale stihly jsme se nepočůrat ani kapičkou. Tady se ptáte, jestli vydržíme, když je potřeba, tak asi klidně ale někdy je to tak nutný, že bych se vyčůrala třeba kdekoliv v rohu nebo v nějaké provizorní schovce i ve městě, ale to se často nestává. Teď asi budeme jen doma a nikam nepůjdeme. Už víc poprchává.

Mirek (Čt, 13. 5. 2021 - 17:05)

Souhlasím. To vaše nutný čůrání muselo být krásný.

Lucka (Čt, 13. 5. 2021 - 17:05)

Klárko hezký zbytek dne. Já jsem taky byla venku a byla jsem na počůrání, ale došla jsem domů a jen jsem hodila na zem tašku a okamžitě na záchod a než byl z pipky vodotrysk do záchodu tak už jsem to nevydržela a trochu to pustila a kalhotky byly mokrý na vyprání. Sukně zůstala suchá.

Ivan L. (Čt, 13. 5. 2021 - 16:05)

Klárko, moc krásný to čůrání muselo být, když jste měly pipinky plné a hned spustily rychlý proud.

Navstěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 15:05)

Klára a Nikola asi čůraly někde uvnitř když je taková zima a déšť.

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 12:05)

Klára asi zase někde bude chcát cestou domů. Mě by zajímalo, jak dlouho by to vydržela, kdyby opravdu nemohla na záchod si dojít. Třeba v autobuse a podobně.

Majka (Čt, 13. 5. 2021 - 13:05)

Ty z nich děláš počůránky. Normálně člověk vydrží nějakou dobu když není nastydlý nebo nemocný, jen to je nepříjemné. A holky jsou zvyklý si ulevit když to jde a tak máš možná pocit ,že dlouho nevydrží. Jestli čteš tak vydrží do rána a mají to ráno plný a nemusí ani v noci. Takže asi by to pro ně vydržet v situaci, kde není kam nebyl zase takový problém.

Kristýna (Čt, 13. 5. 2021 - 12:05)

Tome, já se včera neozvala ale dnes jen čůrám a teď jsem byla hodně a světlou moč. Dívala jsem se na záchodě jak mi to teče. Nekadila jsem. Zdravím i Kláru. Feetmane jsi moc zvědavý a je to moje věc, ale já se taky o nohy starám, abych je měla čistý, takže se mi málokdy zpotí tak aby smrďěly.

Tom (Čt, 13. 5. 2021 - 13:05)

Ahoj Kristýno a tentokrát i Karolíno. Karolíno děkuju ti za pozdrav, také tě zdravím a hezky jsi ten den začala. Kiky už jsem se bál, co s tebou je jestli se ti něco nestalo. Dneska je hodně deštivo, tak není divu, že čůráš na záchodě. A asi hodně piješ, což je dobře. To druhé zase bude později nebo příště, ale pořád přemýšlím nad tou nezodpovězenou otázkou, kde dál kromě školy? Měj se hezky.

Jitka (Čt, 13. 5. 2021 - 11:05)

Asi jako tobě.

Karolína (Čt, 13. 5. 2021 - 08:05)

Tome a Klárko ahoj. Ráno jsem taky čůrala hodně a i to druhý šlo a krásně ,jen jsem se vyčůrala a trochu jsem pak zatlačila a šlo to hned ven
jako dlouhý pevný kakání a pohoda.

Jindřiška (Čt, 13. 5. 2021 - 07:05)

Teď nemám kluka. Měla jsem jeden dlouhý vztah ,ale společné čůránky jsme jako tady má Libor s Klárou, to jsme nedělali , ale rád se podíval, když jsem čůrala někdy i s ním. Holka to asi tolik neprožívá. Bere to jako potřebu. Teď ráno taky. Člověk má plný močák a nepříjemně se mu chce čůrat až by se držel za pipinu aby to vydržel a ulevil si od pocitu,že je to akutní. A když už je na záchodě a může to že sebe povolit ,tak je velká úleva a čůrá a čůrá až se úplně vyčůrá a je mu dobře .

Albatros (Čt, 13. 5. 2021 - 08:05)

Jindřiško děkuji ti,že jsi zareagovala. Muži dívčí močení prožívají jinak než vy. Holky se o tom nerady baví tak to veřejně. Já bych měl na tebe fůru zvědavých dotazů ale nechci se tě dotknout. Chci jen říci, že když se někomu líbí toto,není hned žádný nebezpečný úchyl,ale bohužel tak to většina dívek má nastaveno.

Jindřiška (Čt, 13. 5. 2021 - 08:05)

Já teď musím jít pomáhat rodičům, takže budu nejdřív odpoledne. Jaké máš dotazy? Napiš mi je,jestli se nebudu stydět tak odpovím. Jen snad ,jsem štíhlá 177cm vysoká a mám delší hnědé vlasy,sukni moc nemusím, takže i dnes jsem v kalhotách a kalhotky mám světle modré, vážím 58kg, oči mám hnědé, nohu šestku , upravenou, zájmy kolo,turistika,cestování všeobecně.

Albatros (Čt, 13. 5. 2021 - 08:05)

Moc děkuji. Měl bych hodně dotazů, asi spíše kdybys napsala detailně jako tady jiný holky píší jak čůraly. Tak jsem myslel. A co děláš za práci? Já jsem IT.

Reklama

Přidat komentář