Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kristýna (Pá, 14. 5. 2021 - 08:05)

Ráno jsem čůrala taky rychle a hned jak jsem si dávala kalhotky dolů ale to čůrání bylo až do záchodu a zůstaly suché a pak se mi chtělo i tamto a jak jsem se vyčůrala ani jsem nemusela tlačit a šlo pomalu i to druhý. Trochu jsem ale radši zatlačila a šlo to hodně až jsem se úplně .

Tom (Pá, 14. 5. 2021 - 11:05)

Ahoj, dnes taková dost obecná zpráva, ale i za takovou jsem rád. Užij si den Kristýno.

Klára (Pá, 14. 5. 2021 - 06:05)

Pojedu dnes jen na chaloupku a Niki vezmu do školy. Mamča pojede s Liborem. Ona si v klidu připraví věci a já už něco beru napřed a oni ji výzvědnou kolem oběda v Mimoni ve škole. Libor se včera tak krásně vypipinkoval do mne,že jsme z toho hned usnuli. Ráno jsem musel a rychle čůrat a měla jsem to ns krajíčku jak jsem byla v bříšku a v pipince plná ,že hned jsem čůrala ale stihla jsem to a ani pramínek jsem nepustila přes kalhotky. Niki pak přišla a nechala mě vyčůrat všechno a pak přidala z pipinky svůj proud a taky hodně čůrání po ránu . Dáme lehkou snídani a pojedeme. Tady neprší ale Díval a jsem se na radar na počasí.divoch a tam prší snad všude okolo i na chatě. Tak uvidíme,třeba se to vyprší do té doby. Návštěvníků, ty už jsi jako Feetman. My máme nožky hezký a upravený takže nám skoro vůbec nesmrdí ani přes den. A když je někdy máme uťapkaný tak si je umyjeme a vyměníme ponožky nebo silonky zase jsou nožky hezký. Hezký den.

Ivan L. (Pá, 14. 5. 2021 - 07:05)

Klárko at ti to hezký čůrá dnes a na pohodu vše !

Lucka (Pá, 14. 5. 2021 - 07:05)

Klárko ,šťastnou cestu. Hele, co ty chlapi mají s těma nohama furt? A´t se starají o svoje,aby jim nesmrděly. Holky jsou na to víc pečlivý, aby byly upravený nejen na nohách.Pa.

Kluk (Čt, 13. 5. 2021 - 23:05)

Klárko miluju tě. Patříme k sobě.

Ivoš (Čt, 13. 5. 2021 - 22:05)

Klárko, bylo to od tebe dnes moc pěkné čůraní. Tak zítra ať vše dobře dopadne a na víkend snad uz bude lepší počasí.

Kristýna (Čt, 13. 5. 2021 - 21:05)

Tome dobrou noc. Já zase napíšu.

Tom (Čt, 13. 5. 2021 - 21:05)

Děkuju, tobě také. Budu se těšit.

Pavel (Čt, 13. 5. 2021 - 21:05)

Praha a okolí jestli je tu nějaká co má ráda čůrani a nemá s kym tak ať napíše [email protected]

Scarlett (Čt, 13. 5. 2021 - 20:05)

Moji milí rozumbradové. Od chvíle, co se Klára ozvala na můj telefon tak vím, kdo je a co píše nebo ne. Mohu vás ujistit, že Klára tehdejší je i Klára současná. A to vím ne na 100 ale 1000 %,protože jsme spolu v častém kontaktu včetně dneška.

Scarlett (Čt, 13. 5. 2021 - 21:05)

Rozhodně lépe než tobě myslelo.

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 21:05)

Dobrýýýý, no mně to moc nemyslelo, tak to jsi se moc nepředvedla. A řekni, svědí tě občas? Podrbeš si ji?

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 21:05)

ale jdi ty prcko, jak ti to dnes chcalo?

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 20:05)

Lidi prostě rádi prasejí. Ve skutečnosti to nejde tak aspoň na internetu.

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 20:05)

Mám zánět a zajímá to někoho ?? Nikoho

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 20:05)

Mě třeba jo. Jak jsi k němu přišla? Jak by jsi vlastními slovy popsala pocity respektive rozdíl v močení se zánětem a bez něho?

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 20:05)

Právě když to psal chlap, tak tam bylo to kouzlo neobratnýho vidění ženskýho světa, co by prostě on chtěl, aby bylo, proto náznaky incestu, lesbení, věčné záněty močáku, popisy piček, detaily souloží, to ti normální ženská nenapíše, v téhle je určitá cudnost a proto trochu nudí, no.

Jana (Čt, 13. 5. 2021 - 19:05)

Ne je velká a měla by z toho trauma. Když bude potřebovat dojde si na nádraží do trávy nebo ve vlaku, ale řekni jí ať to druhé udělá o přestávce ve škole raději ať nemusí tam.

Klára (Čt, 13. 5. 2021 - 19:05)

Děkuji, Jani. Hlavně za to druhý.

Reklama

Přidat komentář