Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kristý (Pá, 14. 5. 2021 - 16:05)

Teď jsem se Tome vyčůrala za kontejnerem u nás . Jak pršelo tak se mi chtělo a domu bych nedošla . Už jsem si tlačila na pipinu rukou abych se nepočůrala a pak rychle na bobeček a čůrání jako proud rychlý.

Tom (Pá, 14. 5. 2021 - 18:05)

Hlavně, že se ti nestala nehoda. Takhle to déšť spláchl a vše je v pořádku.

Jindřiška (Pá, 14. 5. 2021 - 13:05)

Jáse musím vám omluvit. Nemám na to psát jak čůrám každý den. Prostě je to zajímavý, ale já to tolik neprožívám. Tak pokud napíšu tak spíše když to bude spojené s nějakou neobvyklou situací. Ale ráda si přečtu Kláru a její psaní.

Albatros (Pá, 14. 5. 2021 - 15:05)

OK.Chápu. Tak když se ozveš třeba jen občas, když budeš mít chuť o tom napsat, tak bude mi potěšením. Příjemný víkend.

Pavlína (Pá, 14. 5. 2021 - 10:05)

Klárko jsi odvážná. Já bych se sama bála po tom všem, aby tě tam někdo nepřepadl a neznásilnil. Buď opatrná. Víš jak vás sledovalo to auto. Bojím se o tebe. Ale snad to vše bude ok. Přeji ti hezký víkend.

No, (Pá, 14. 5. 2021 - 11:05)

Ty vidíš všude jen bubáky kolem sebe. Život je o něčem jiném.

Klára (Pá, 14. 5. 2021 - 10:05)

Už jsem na chaloupce a zatopila jsem v krbových kamnech a vyložila jsem věci a už jsem se ohlásila k Helence na kafe nebo čaj. Tady prší a je mokro a tak na houbičky půjdeme třeba se ségrou odpoledne nebo zítra. Ony ještě moc stejně nejsou a tak po dešti jim nechám chvilku čas. Do Mimoně jsme to zvládly v pohodě a bez čůrání, i když se mi trochu chtělo, ale vydržela jsem to až na chaloupku, ale to už jsem opravdu držela hodně a chtělo se mi nutně čůrat a tak jsem hned u chaloupky vystoupila a stáhla kalhoty u auta a už to proudilo z pipinky do trávy až jsem ji měla celou mokrou. Ale měla jsem kapesníčky a hezky jsem se osušila. Teď se mi moc nechce, ale vyčůrám se ještě na záchodě preventivně než půjdu na kafe. Mamča oběd nechce abych dělala a tak si tady ohřeju lečo a s chlebem, ten jsem si vzala s sebou. To lečo máme zamražené a už ho rozmrazuji. Je to takový zvláštní být tady sama, ale nebojím se.

Kristýna (Pá, 14. 5. 2021 - 08:05)

Ráno jsem čůrala taky rychle a hned jak jsem si dávala kalhotky dolů ale to čůrání bylo až do záchodu a zůstaly suché a pak se mi chtělo i tamto a jak jsem se vyčůrala ani jsem nemusela tlačit a šlo pomalu i to druhý. Trochu jsem ale radši zatlačila a šlo to hodně až jsem se úplně .

Tom (Pá, 14. 5. 2021 - 11:05)

Ahoj, dnes taková dost obecná zpráva, ale i za takovou jsem rád. Užij si den Kristýno.

Klára (Pá, 14. 5. 2021 - 06:05)

Pojedu dnes jen na chaloupku a Niki vezmu do školy. Mamča pojede s Liborem. Ona si v klidu připraví věci a já už něco beru napřed a oni ji výzvědnou kolem oběda v Mimoni ve škole. Libor se včera tak krásně vypipinkoval do mne,že jsme z toho hned usnuli. Ráno jsem musel a rychle čůrat a měla jsem to ns krajíčku jak jsem byla v bříšku a v pipince plná ,že hned jsem čůrala ale stihla jsem to a ani pramínek jsem nepustila přes kalhotky. Niki pak přišla a nechala mě vyčůrat všechno a pak přidala z pipinky svůj proud a taky hodně čůrání po ránu . Dáme lehkou snídani a pojedeme. Tady neprší ale Díval a jsem se na radar na počasí.divoch a tam prší snad všude okolo i na chatě. Tak uvidíme,třeba se to vyprší do té doby. Návštěvníků, ty už jsi jako Feetman. My máme nožky hezký a upravený takže nám skoro vůbec nesmrdí ani přes den. A když je někdy máme uťapkaný tak si je umyjeme a vyměníme ponožky nebo silonky zase jsou nožky hezký. Hezký den.

Ivan L. (Pá, 14. 5. 2021 - 07:05)

Klárko at ti to hezký čůrá dnes a na pohodu vše !

Lucka (Pá, 14. 5. 2021 - 07:05)

Klárko ,šťastnou cestu. Hele, co ty chlapi mají s těma nohama furt? A´t se starají o svoje,aby jim nesmrděly. Holky jsou na to víc pečlivý, aby byly upravený nejen na nohách.Pa.

Kluk (Čt, 13. 5. 2021 - 23:05)

Klárko miluju tě. Patříme k sobě.

Ivoš (Čt, 13. 5. 2021 - 22:05)

Klárko, bylo to od tebe dnes moc pěkné čůraní. Tak zítra ať vše dobře dopadne a na víkend snad uz bude lepší počasí.

Kristýna (Čt, 13. 5. 2021 - 21:05)

Tome dobrou noc. Já zase napíšu.

Tom (Čt, 13. 5. 2021 - 21:05)

Děkuju, tobě také. Budu se těšit.

Pavel (Čt, 13. 5. 2021 - 21:05)

Praha a okolí jestli je tu nějaká co má ráda čůrani a nemá s kym tak ať napíše [email protected]

Scarlett (Čt, 13. 5. 2021 - 20:05)

Moji milí rozumbradové. Od chvíle, co se Klára ozvala na můj telefon tak vím, kdo je a co píše nebo ne. Mohu vás ujistit, že Klára tehdejší je i Klára současná. A to vím ne na 100 ale 1000 %,protože jsme spolu v častém kontaktu včetně dneška.

Scarlett (Čt, 13. 5. 2021 - 21:05)

Rozhodně lépe než tobě myslelo.

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 21:05)

Dobrýýýý, no mně to moc nemyslelo, tak to jsi se moc nepředvedla. A řekni, svědí tě občas? Podrbeš si ji?

Reklama

Přidat komentář