Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 16. 5. 2021 - 14:05)

Vyloženě proti ní nic nemám, ale přijde mi ta autorka trochu divná nebo prostě odlišná. Před tou umělou smrtí Klára odpovídala na dotazy, reagovala na lidi pokud vyloženě neurážely a to se teď neděje. Naopak úplně nepochopitelně už poněkolikáté odpovídá Feetmanovi, který se v tu dobu na ty nohy vůbec neptal. Působí to na mě tak, že sama autorka má zálibu v nohou nebo neví co psát a tohle tam cpe jako prodlužovač textu, ale nakonec kdo ví jestli ten Feetman není jen další vyvolená postava když se v odpovědi furt píše jak na to nechce odpovídat a pak s tím sama začíná, ale na toho Mr_red nereagovala nikdy. Vím jsou to jen spekulace a je mi naprosto jasné, že se to některým zase nebude líbit, ale je to prostě můj názor a ten napsat mohu.

Ondotron (Ne, 16. 5. 2021 - 15:05)

Tak za prvé. Vcera v Mikulášovicích měli okénko,ale sedělo se venku. Za druhé ,Klára odpovídá na většinu dotazů a její styl je stejný a bylo tady několikrát potvrzeno,že to za ní nepíše nikdo jiný. A proč reaguje na Fetmsana? Ona na něj nereagovala několikrát a tak když zareaguje občas tak asi stejně jako jiný holky viz. Majka,Lucka,Zuzka atd.

Pozorovatel (Ne, 16. 5. 2021 - 10:05)

Lokace zajištěna.

Karolína (Ne, 16. 5. 2021 - 09:05)

Taky jsem ráno měla čůrání nadoraz a teď znovu ale už normálně.

Návštěvník (Ne, 16. 5. 2021 - 09:05)

To jsou neuvěřitelný slátaniny co tu jedete. Psaní pro pedofilní úchyly a ještě nudný.

Albatros (Ne, 16. 5. 2021 - 10:05)

To mi teda vysvětli, co je pedofilního na tom, když dospělý holky píšou o svém močení? Jestli je to nudný, tak dobře,pak to nemusíš číst.

Návštěvník (Ne, 16. 5. 2021 - 10:05)

Tak ta Klára je žena to je poznat, jen se snaží psát infantilně, aby sexuálně zaujala, dobře. Ale píše ještě o dítěti, které nalévá alkoholem a vodí ho na záchod a dost se v tom vyžívá třeba. Prostě psaní pro úchyly.

Albatros (Ne, 16. 5. 2021 - 10:05)

Ok,to pití je nevhodné. Ikdyž vinný střík? Ale ostatní je pohoda. Napsat jak holka čůrá se snad může. Kdyby Niki brala do trojky tak to je už za hranou,ale ona ji od toho všeho dost eliminuje. Takže naopak plusové body.

Aha, (Ne, 16. 5. 2021 - 10:05)

Jenže to je kontinuální příběh o všem víc jak dva roky. Tak jestli sis všimla, tak ona ji do žádných praktik nepřijímá a psát všeobecně o močení je ok.přečti od strany 22. Tady jsou daleko jiný linie za hranou. Toto je normální popis cesty domů.

Návštěvník (Ne, 16. 5. 2021 - 10:05)

Jo to máš pravdu, když bto psal ten chlápek, bylo to drsnější ale originální. Tohle je prostě jen nadržené a ufňukané. To dítě by si mohla odpustit. Čau.

Klára (Ne, 16. 5. 2021 - 07:05)

Už jsem Lucko taky vzhůru, ale spala jsem u Niki dole. Prosím tě, včera jsme byli v hospůdce s Liborem a s ní a mamča a Helenka taky a ona, Niki, si dala jen nealko a pak mě ukecala a mamču na vinný střik a ještě jeden a úplně jí to odrovnalo, že nebyla ani opilá, ale cestou domů už usínala a tak jsem ji vedla za ruku a ještě jsme se cestou vyčůraly spolu, ale ona byla tak gumová, že si ještě dokázala rozepnout kalhoty ,ale svlíkla jsem ji radši rychle sama ,aby to nepustila do nich a držela ji na bobku za ruku a ona se pak opřela o mě a skoro spinkala ,ale slyšela jsem, že čůrá a hodně a to bylo dobře a taky jsem si stáhla kalhoty a vyčůrala se s ní. Nějak jsem do dokázala si svlíknout kalhoty i když byla Niki u mne opřená a taky jsme měla hned vydatný prudký čůrání. Do pelíšku už jsem ji uložila a to skoro spala a tak jsem ji jen stáhla kalhoty a ponožky a nechala ji chrnět. Feetmane, jestli se zase budeš ptát na nožky tak jsme je včera měly trochu oťapkaný a já si je umyla a i celkově, ale Niki jsem její nožky neřešila, vždyť o nic nejde a ráno už je má zase hezký. Radši jsem ji hlídala, dala jsem k posteli nočník na čůrání nebo kdyby jí bříško protestovalo obráceně, ale neblinkala a spala až do rána a teď už je dobrá a byly jsme čůrat na zápraží a krásně nám to proudilo a plný pipinky se vypustily do trávy. Já jsem včera měla dva vinný střiky taky a jednoho panáka vodky a nic mi nebylo, konečně jsme mohli posedět v hospůdce a bylo to moc fajn. Docela bych podezřívala, že si Niki objednala taky panáka, ale to bychom odhalili, ale hlavně ani já ani mamča by to nedovolila. Asi jen není zvyklá i na normální slabé pití. Přemýšlíme jestli nepojedeme až v pondělí odtud rovnou do školy ráno a Libor s mamčou by jeli domů a až se vykulí a nemusí pospíchat. Nika tady všechno má a já taky.

Návštěvník (Ne, 16. 5. 2021 - 10:05)

Zase nesmysl. Do Saska se nesmí a zahrádky až od pondělka, uvnitř vůbec. Ty fakt už zase blbneš. Pisateli.

Emil (Ne, 16. 5. 2021 - 13:05)

Včera se tam sedělo.

Postřeh (Ne, 16. 5. 2021 - 12:05)

U nás jede zahrádka už dávno, páč kdo má rozum, tak už na to kašle. A do Saska už se může na 24 hodin i bez testu. Tak si napřed něco ověř, než začneš poučovat.

Návštěvník (Ne, 16. 5. 2021 - 10:05)

Faktický chyby mi nevadí.

Návštěvník (Ne, 16. 5. 2021 - 08:05)

Klárko a bude nějaký dnes čůrání ještě? Půjdete do lesa nebo někam ven?

Ivan L. (Ne, 16. 5. 2021 - 08:05)

Krásný den děvčata. Neboj,Niki se z toho vyspala a je už ok.

Lucka (Ne, 16. 5. 2021 - 08:05)

Nojo,Niki je ještě citlivá. Hlavně, žes jí dala ještě venku na malou, v tom stavu by se v noci asi neprobudila a bylo by to v posteli, to by do rána určitě nevydržela.. Co budete dnes dělat? Je tam u vás hezky? Tady pod mrakem,ale neprší.

Mirek (Ne, 16. 5. 2021 - 08:05)

Niki je asi hodně citlivá. Ale bude to dobrý. Hezký čůrání , ale mě se teď víc líbí jak jí máš ráda a jak se o ni staráš. Klidně pobudďte na chalupě, není kam pospíchat přece.

Majka (Ne, 16. 5. 2021 - 08:05)

Myslím,že byla jen utahaná a tak jí to utlumilo. Jsi moc hodná, že se o sestru tak hezky staráš.

Reklama

Přidat komentář