Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

gin (Čt, 9. 1. 2014 - 06:01)

Ježíš ženské vy jste...Některým však nezbyde než dát souhlas, poněvadž je jinak z uzavřeného psychiatrického oddělení nepustí.

Renata (St, 8. 1. 2014 - 23:01)

Ježíš ženské vy jste trdla nechají se vykastrovat takoví ti slušní co dominu poslouchají na slovo ! Ti sadisti by o ty svoje kulky nechtěli přijít za žádnou cenu !!!

Tina (St, 8. 1. 2014 - 15:01)

Sadistické vrahy apod. lze...Vyřezat je jako kozly nebo kance,větší cenu stejně nemají spíš naopak a hodně fyzické práce alespoň dvanáct hodin denně.

MaDi (St, 8. 1. 2014 - 14:01)

Sadistické vrahy apod. lze...Když tak do "Detence" ...

EMC (St, 8. 1. 2014 - 14:01)

Sadistické vrahy apod. lze izolovat od společnosti, do basy.

Lenka (St, 8. 1. 2014 - 11:01)

To je...Ano podle zákonů,ale špatný zákon je také zákon a hlavně ty naše zákony,které opatrují práva zločinců všeho druhu.Justice,která až nesmyslným výkladem těchto paskvilů umožňuje lotrům jejich lotroviny páchat opakovaně.Chudák sexuálně sadistický vrah,přece mu nemůžeme odepírat jeho práva,on podle zákona nesmí být vykastrován,pokud o to sám nepožádá.To,že jeho oběť zbavil jejího elementárního práva na život,když předtím na ní ukojil svoje pudy je jaksi pomíjeno.Ano pseudodemokracie je opravdu až zhovadilá.

EMC (St, 8. 1. 2014 - 08:01)

To je pořád...

Kastrovat člověka bez příčiny je trestný čin.
Devianty ano, ale podle zákona a pod lékařským dohledem. Některým nemocným osobám na této diskusi by bylo třeba pomoci psychiatrickou léčbou. Naštěstí máme zákony,
jež pochybení odsuzují a trestají, myslím si, že někteří a některé na této diskusi mají v hlavě lečo. Tam, kde oni končí myslet já teprve začínám.

MaDi (St, 8. 1. 2014 - 03:01)

Miluju vykastrované chlapy! Je to nádherný, uklidňující pohled! Úplným vrcholem úžasu by bylo, kdyby všichni muži, kromě mne byli kastrovaní! Tak bych pak měl každou ženskou na Světě a lidstvo bych byl Já! To je skutečný sen každého muže...

Vanda (Út, 7. 1. 2014 - 10:01)

Simona, Tereza a další...To je pořád spousta negací proti kastraci mužů.Pokud jsou muži agresivní,násilničtí, sexuální devianti.Potom je jejich vykleštění efektivním způsobem omezení jejich choutek.Kastrace muže přece nezabíjí,jen je částečně omezí a zbaví možnosti šířit agresivní geny.To je velice pozitivní,protože agresivity je ve společnosti více,než je zdrávo.

:) (Po, 6. 1. 2014 - 23:01)

Tady je to jak u bláznů v životě jsem neslyšel, že by někdo měl zánět varlat, kvůli tomu že má obřízku !!! Je ještě něco takového jako poluce u mladých kluků !!! To by ty jižní národy, Židé ,Arabové, Afričané už vyhynuly !!!!!

Karel IV (So, 4. 1. 2014 - 19:01)

Neřekl bych Simono že je to...Co Karle plácáš. Sex i mastrubace funguje stejně - často i lépe - jako před obřízkou. Na co čekáš? Prostatu si vyprázdni sám.

EMC (Čt, 2. 1. 2014 - 11:01)

Simona, Tereza a další existují pouze v něčí fantazii. Píše to asi nevyrovnaná osoba. Říci mi, že si mám udělat obřízku nebo se nechat vykastrovat tak takové manželce bych ji natáhl, aby se jí rozsvítilo a neobtěžovala a nemotala se Stvořiteli do krámu. Starejte se dámy o kuchyni, šití a to k čemu jste určené, mužové se zase musí starat o svoji úlohu chodit do hospody, kde seženou vše, od řemeslníka až po rada jak a kdy orat apod.

Hot secretary (St, 1. 1. 2014 - 20:01)

Dano, milování s manželem...Simono to nemylslíš ani žertem,že obřízka má vliv změnu chovaní.To jsi manžela jako odtáhla k doktorovi.Řekla jsi mu o manželově necitlivém přístupu,chovaním,obhroublé mluvě,která vyžaduje jediný zákrok obřízku.Jak pak se pan doktor tvářil?

Václav (St, 1. 1. 2014 - 19:01)

Simonko máš pravdu a je...Terezo , tohle je dost morbidní názor. Dost nechutné

d (St, 1. 1. 2014 - 19:01)

toš nevím jak to je

Karel (St, 1. 1. 2014 - 18:01)

Kastrace je zmrzačení. Jak...Neřekl bych Simono že je to zmrzačení chlapa,je to prostě jiné,určitě ne lepší,dá se s tím bezproblémů žít.Největší problém je s vyprázdněním prostaty,čekání až si tělo pomůže samo je strašný masakr!

Tereza (St, 1. 1. 2014 - 17:01)

Simonko máš pravdu a je fakt dobré,že jsi prosadila své a nechala tomu svému odstranit předkožku,která je na nic.To si myslím,že je velké plus.Ani by mi asi nevadilo,když se narodí malý prcek udělat to každému hned od malička,třeba 2.den a měli by to napořád,je to jen věc názoru,ale někde to snad dělají hned v porodnici u malých prcků,pokud je to pravda.Jaký máš na to názor Simonko?Jinak chápu,že už nemá důvod k hrubým a silným slovům a díky tomu je asi i obříznutý.Věřím,že to muselo i potom bolet,ale mělo to svůj smysl.A že to je o zvyku,co se týká obřízky to je pravda.To spodní přádlo musí být asi jiné.To musí být hodně vzrušivé a citkivé.

Simona (St, 1. 1. 2014 - 16:01)

Dano, milování s manželem potom co je obřezaný je lepší. Cítím ho v sobě mnohem více a vyvolává to ve mně hlubší pocity, když cítím jak mu v něm škube a stříká. Orgasmy jsou silnější. Hlavně je ale mnohem ohleduplnější a jemnější. Silná a hrubá slova před milováním jsou minulostí. To byl prvně důvod k obřízce. Je to ale k oboustranné spokojenosti. Obřízka je zpočátku o zvyku. Manžel vyměnil část šatníku, nakoupil jemné bavlněné prádlo. Zpočátku mu byl velmi nepříjemný kontakt žaludu a prádla, ale teď už si zvykl a na nic si nestěžuje.

Jarda (St, 29. 12. 2010 - 11:12)

To ale není o tom, že jsem...Mě by si to taky udělala? Zaplatím?

(Čt, 23. 12. 2010 - 00:12)

mám taky něco k tématu- Jsem ženská předělaná na chlapa. U nás ve vsi mi říkají Robin Klátič. Už jsem vojela všecky baby v okrese a chystám se expandovat do dalších krajů, abych si upevnila pověst kaňoura. Udělali mi pořádného klabana s obrovskýma koulema. Je to fakt super klátit baby, jsem ráda, že je ze mě chlap. Máte to některá taky tak? Napište něco do diskuse. Robin Klátič... P.S. Jestli chce některá okusit klabana, co mi doktoři vytvořili, stačí napsat a já přijedu protáhnout Vám štěrbinu. Musím se přiznat, že mě to fakt moc vzrušuje, hlavně to pomyšlení, že já vlastně můžu pořád.

Reklama

Přidat komentář