Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

EMC (Ne, 23. 2. 2014 - 20:02)

Dámy vyzkoušet to na mě tak by jste to odskákali. Zřejmě mystifikujete a jste jeden a ten samý muž, který si kastraci představuje

Renda (Ne, 23. 2. 2014 - 17:02)

zaujal mně tvůj zúpůsob...Až ho vykleštíš,snadněji z něj toho otroka a služku uděláš.Samotné vykleštění,zvláště v přítomnosti diváků je dostatečným ponížením.Ani ho nemusíš tak dlouho mučit,klasicky skalpelem to trvá do dvaceti minut,včetně dezinfekce,podvázání a šití.Buď humánní!

:( (Út, 23. 4. 2013 - 15:04)

Kastrace může být zábava...No nevím co je na kastraci zábavniho

Domina (Út, 23. 4. 2013 - 15:04)

Kastrace může být zábava ,ale lepší je si pozvat kámošku ,otevřít dobrou flašku ,svlíknout ho před ní donaha ,na ruce mu dát pouta...no a pak dostane pořádný výprask přes ty jeho kulky !

:) (Út, 23. 4. 2013 - 14:04)

Výhoda je hlavně že se můžete vždycky dát k Židákům :)

Obrezany (Po, 22. 4. 2013 - 20:04)

Výhoda nevýhody je v její...No da sa to aj tak povedat

Milan (Po, 22. 4. 2013 - 19:04)

Tiez som obrezany a nemam...Výhoda nevýhody je v její nevýhodě?

Obrezany (Po, 22. 4. 2013 - 19:04)

Petře, používali jsme...Tiez som obrezany a nemam pocit zeby som mal mensi penis. Vyhodou je ze zalud nie je taky citlivy a dlhsie vydrzim nestriekat

Líba (Po, 22. 4. 2013 - 10:04)

Jednu známou úplně...Je hloupost,že to zákon zakazuje.Kdo to chce měl by být vykleštěn za úhradu na plastické chirurgii.Stát by nepřicházel o peníze a kvalita zákroku a péče by byla zajištěna.

katka (Pá, 21. 2. 2014 - 13:02)

Nejvíc si to užije když ho...zaujal mně tvůj zúpůsob ale než ho vykleštím, ráda bych ponížila a to třeba že by jsme se domluvili udělali zněj pár mněsíců otroka a služku a nakonec použili tvoji metodu, ráda bych věděla odkud pocházíš katka

Aleš (Pá, 21. 2. 2014 - 11:02)

musíš najít hňupa ,který...Myslím,že pokud to ženská chce chlapovi udělat,nemá šanci tomu zabránit,leda by od ní utekl.Může mu totiž něčím "vylepšit"pivo, víno nebo kafe a pak může provést cokoliv.Pokud mu to po uspání opíchne třeba mesocainem,jako před extrakcí zubu a potom nasadí škrtidlo,které odstraní dříve,než se probere.Tak ani nebude vědět co se mu stalo.Po čase bude klesat jeho sexuální aktivita a nebude vědět proč.

to (Pá, 21. 2. 2014 - 10:02)

musíš najít hňupa ,který bude držet a nechá si to dobrovolně udělat. Potom to nemá cenu řešit. Místo aby si našel normální ženskou, pěkně jí to dělal a semeno jí pouštěl na chlupatého bobra,tak se nechá podvázat a zmrzačit. Alespoň se nemnoží.

Hot secretary (Čt, 20. 2. 2014 - 20:02)

Nejvíc si to užije když ho...Tento sadismus,by si zasloužil ošetření od justice a následně hezky natvrdo do nápravného zařízení....

Iva (Čt, 20. 2. 2014 - 15:02)

Jmenuji se Katka, a přítel...Nejvíc si to užije když ho spoutáš a potom mu hezky natvrdo utáhneš škrtidlo na šourku.Nejlepší je navléknout režnou nit na jehlu a pod penisem mezi varlaty protáhnout šourkem.Potom přestřihnutím niti uvolnit, odložit jehlu a podvázat každé varle zvlášť,pořádně utáhnout.Jehlu,nit,šourek vše dobře dezinfikovat.Pokud se to provádí bez umrtvení je nutný roubík do úst,obvykle po hodině už bolest začíná gradovat a řevem by vzbouřil barák.Nechat mu to minimálně šest hodin a má po nadměrných choutkách.Takto ošetření muži už nezahýbají.

lea (Čt, 20. 2. 2014 - 14:02)

Jmenuji se Katka, a přítel mně podvedl a chtěla bych potrestat kastrací, napiš jak je to nejlepší kaťa

Jarka (Čt, 20. 2. 2014 - 11:02)

Když už nemám varlata a...Také jsem slyšela,že vykleštění muži nemají problém polykat sperma jiných mužů i když nejsou homosexuálové,ale nevěřila jsem tomu.Asi to bude tím,že už muži vlastně nejsou a podřizují se opravdovým mužům od kterých si nechají naplnit ústa spermatem a ještě polknou.

gampl (St, 19. 2. 2014 - 10:02)

o tom znásilnění ......O tom psal již Hašek ve Švejkovi ...

Láďa (St, 19. 2. 2014 - 10:02)

Laický výběr...Když už nemám varlata a oba uspokojuji pouze orálně,někdy i na příkaz manželky její kamarádku,tak už nevím co by si mohli vymyslet.

Mohl (St, 19. 2. 2014 - 01:02)

Laický výběr...mu zpusobit leda tak .ovno, protože si vše vymyslel.

M. (Út, 18. 2. 2014 - 23:02)

o tom znásilnění ......ale fuj ... samozřejmě si ho přivázaly a podvázaly. Omlouvám se.

Reklama

Přidat komentář