Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Miloš (Čt, 2. 5. 2013 - 08:05)

A proč to bereš? Já jsem...nadmerna sex-aktivita preto vysoka hladsina hormonov

Honza (Čt, 2. 5. 2013 - 07:05)

ahoj ja mam len otazku uzvam...A proč to bereš? Já jsem vykastrovaný už skoro dva roky a ejakulát mám pořád i puzení tak že si musim aspoň týdně vyhonit. Ani prsa mi nerostou penis mi nepřijde že by se zmenšil.

Jan (Čt, 6. 3. 2014 - 19:03)

V podstatě ano,některé......když on to tak dobře umí... :) Takže prcání je pro některé ženy na 1 míste.

Tomas (Čt, 6. 3. 2014 - 18:03)

Kamilo nejlepší asi je...Také shanim slecnu,ktera by me casem nechala vykastrovat.Hlavne, aby se me na to neptala kdy a jak,proste to prislo bez reci a nemel jsem moznost uniku a couvnuti.

[email protected]

Milan (St, 1. 5. 2013 - 16:05)

ahoj ja mam len otazku uzvam...Tuto otázku dej lékaři.

Lola (Út, 4. 3. 2014 - 15:03)

Zajímavý názor Jorgy ....V podstatě ano,některé ženy ,jako moje známá takový způsob soužití potřebují.Napřed proplesknutá,potom znásilněná,když jsem jí říkala ať od něho odejde,tak mi odpověděla:když on to tak dobře umí.Takže není co řešit:kdo chce kam,pomozme mu tam.A Hamáček i Jorga tudíž mají pravdu.

? (Út, 4. 3. 2014 - 15:03)

Zajímavý názor Jorgy . Podle její logiky : Když muž mlátí doma ženu a ona si to nechá líbit tak se nic neděje ? Lidí je jak sraček !

Jorga (Út, 4. 3. 2014 - 10:03)

Mirdo dominatní samci...Z hlediska genetiky a kvality populace se proti kastracím nekvalitních samců nedá nic namítat.Bohužel v naší společnosti je to protizákonné.Ale jak je notoricky známo,špatný zákon je také zákon.

Miloš (Út, 30. 4. 2013 - 17:04)

ahoj ja mam len otazku uzvam cyproplex antiandrogen.
2 tab denne 50 mg po akom case cca budem ako kastrat - skoro kastrat pastavi sa mi este ? pri uzivani? ak nie po case sa zmensi?alebo vsetko ostane normalne a co ejakulat bude vobec ak bude? mam to asi druhy den a brat to mam prvich 15 dni 2krat denne a potom jednu dik za iformacie ale normalne :D

Miloš (Út, 30. 4. 2013 - 17:04)

80% tu napsaného je...ahoj ja mam len otazku uzvam cyproplex antiandrogen.
2 tab denne 50 mg po akom case cca budem ako kastrat - skoro kastrat pastavi sa mi este ? pri uzivani? ak nie po case sa zmensi?alebo vsetko ostane normalne a co ejakulat bude vobec ak bude? mam to asi druhy den a brat to mam prvich 15 dni 2krat denne a potom jednu dik za iformacie ale normalne :D

Milan (Út, 30. 4. 2013 - 17:04)

80% tu napsaného je vymyšlený.

Čochta (Út, 30. 4. 2013 - 17:04)

Klaus by měl být také kastrovaný, hlavně malý mozek, nějak horečně přemýšlí jak by se zbavil té staré rapsodie. Chce si užívat jako za ministrování. Babě by přál velvyslaneckou trafiku, mají peněz že by s nima mohl dláždit ulice. baba je zakolíkovaná v několika správních radách a ještě nemají dost!

radim (Út, 30. 4. 2013 - 16:04)

Někteří muži jsou...já se právě na takové vykleštění připravuji. pak už budu pouze sloužit své paní, souhlasím s tím, že obětuji své kulky pro ní a hrozně mě to vzrušuje

eunuchfan (Út, 30. 4. 2013 - 15:04)

Tak už jsem po víkendu taky vykastrovanej. Dělal mi to profík takže už to ani moc nebolí a jen se tarám o jizvu a chladim lehčí otok. A proč jsem do toho šel? Mám kamaráda ten se nechal vykastrovat před rokem a tak mě inspiroval. Když mi poprvé ukazoval ten jeho prázdnej pytel postavil se mi tak a tolikrát pak potom když jsem si na to vzpoměl že jsem to musel taky mít. Je to úžasný mít ten pytel prázdnej. Vypadá to fakt super a pocit je to ještě lepší.

Hot secretary (Po, 3. 3. 2014 - 17:03)

Tady ale přece nejde o...Mirdo dominatní samci vzrušují většinu žen na této planetě a vůbec se nejedná o nějaké S/M vztahy.Jedná se o instikt zachování lidského rodu.Jak už si zmínil,hledají u nich silný genetický materiál znamenající silné potomstvo vychované v mnohých případech pod ochranou méně dominatního samce.Znovu zaúřadovala příroda a dala ženám do vínku nenápadnost,prozíravost,utajení při shánění silnějšího semene a následné prosazení potomstva alfa samce,který bere meně dominantní mnohdy a leckde za vlastní....

jirka (Po, 29. 4. 2013 - 13:04)

debilismus.Jak může mít chlap vedle sebe takovou krávu!

Jirka (Po, 29. 4. 2013 - 13:04)

Někteří muži jsou...To, že nějaká žena nasadí svému muži pás cudnosti, chápu. Jeho sexualita patří jí a ona má právo na to, aby ji byl schopen uspokojit a ne aby se uspokojoval s jinou ženou, nebo aby masturboval. Ale vykastrovat ho? K čemu jí bude eunuch? Nebo už dopředu počítá s tím, že mu bude nevěrná?

Mirek (Po, 29. 4. 2013 - 08:04)

Někteří muži jsou...Rád bych se tě zeptal,kde jsi na to přišla.Normální zdravě uvažující muž se nikdy nenechá kastrovat,zvlášt' ne od nějaké pochybné pipiny,které jsou takoví submisivní kastrace chtiví magoři,dobří jenom na to aby je ponížila a udělala z nich rohož.Taky nevím k čemu je takový dar v podobě vykonání kastrace pro dotyčnou dobrý.To se jako baví s tím že on memůže souložit,a ona si vodí domů milence a šoustá před ním?To je opravdu ubohost.

Renata (Ne, 28. 4. 2013 - 23:04)

Někteří muži jsou vykleštěni aby mohli věnovat paní svoje mužství . Je to zároveň jejich dar a z muže se stává eunuch . Hlavně mladým mužům jsou nějakou dobu před vykleštěním nasazeny pásy cudnosti aby jenom jejich paní mohla kontrolovat jejich sexualitu . Po vykleštění jsou jí plně oddáni !

mirda (So, 1. 3. 2014 - 09:03)

Když už jsou tak sub, že...Tady ale přece nejde o mučení, ale o to, že některé ženy vzrušují dominantní alfa samci, se kterejma chtěj šukat, chtěj od nich kvalitní semeno, ale chtěj s nima jenom sex a možná od nich mít dítě, ale poněvadž jsou to často hovada, tak s nima nechtěj žít. A doma chce taková žena někoho, kdo na ni bude hodný, kdo ji má rád, kdo se o ni postará, ale kdo ji nevzrušuje, s kým si ten sex prostě neužívá. A když mu prostě nechce dávat, tak si ho chce nějak pojistit, aby neodešel za jinou, která mu dá.
A když ženě o něco jde, umí být přesvědčivá, že jí takovej ještě navíc podpantoflák kejvne na úplně všechno. Řekne mu, že ho miluje, ale že chce věrnost, že si ho chce pojistit, že to milování stejnak není kdovíjaké, že ty kulky tam tak plandaj a že je k ničemu vlastně nepotřebuje, k sexu slouží přece penis a ne varlata, a kdyby náhodou se někdy rozhodli mít děti, že mu předtím udělají odběr semene. Navíc řekne, že je to nicotný zákrok, nijak nezmění jeho fungování a nikdo to na něm nepozná.
A když je člověk takto přesvědčován dostatečně dlouho, žena je na něj celou tu dobu strašně milá, tak jí na to některej hlupák kejvne. A po půl roce zjistí, že místo toho, co mu vyprávěla, tak že se mu scvrkává a skoro ani nepostaví, a žena se k němu místo jako k partnerovi chová spíše jako k harémovému eunuchovi. Řekne, že má přece svoje potřeby, kleštěnci to ale nejde, tak se sexuální život začíná orientovat čistě na ni a spočívá v zásadě jen v lízání kundy. Časem se ona odhodlá a přijde s tím, že jejím potřebám nevystačuje, přivede si jiného chlapa, zároveň ale tomu svému parohatému eunuchovi řekne, že ho miluje a že v tamtom případě jde jen o ten sex, bez něhož ten život ale nejde.
A když pak přijdou výčitky, tak řekne, sám jsi s tím souhlasil, jestli chceš rozvod a odejít, tak si ale uvědom, že se všichni dozví, že jsi vykastrovaný. A v tu chvíli má vyhráno. Takřka nikdo nechce veřejně přiznat, že je méněcenný, že je eunuch. A v tu chvíli se s tím tento člověk začíná smiřovat a ta žena může být konečně spokojená.

Reklama

Přidat komentář