Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

agar (St, 12. 3. 2014 - 00:03)

Nevím, nepročítal jsem to tu, jak vidím, tak na doktorce je samý úchyla nebo úchylka.

Hola, hola (Út, 11. 3. 2014 - 23:03)

chocholoušek volá. Tolik úchylů na jedné diskusi se jen tak nevidí.

Lída (St, 8. 5. 2013 - 12:05)

Nevím,ale vykastrovaný chlap bez koulí není chlap a pokud má ještě obříznutou bambuli tak je to hotový mrzák,chudáček.

mariana (Út, 11. 3. 2014 - 14:03)

Nechala jsem vykastrovat psa i manžela. Hned jsou oba klidnější a nezlobí. Pes neběhá v parku za fenama, manžel neběhá za ženskejma, ani se necourá po hospodách, oba v klidu seděj doma a čekaj, až dostanou žrádlo. Na svoje potřeby mám vibrátor. Manžel už žádný takový potřeby nemá, a nic mu proto nechybí. Koule ke štěstí nepotřebuje.

Příště vám povím tu o Jeníčkovi a Mařence.

Milan (St, 8. 5. 2013 - 10:05)

tak to som sa fakt vela...Nemá, zeptej se odborníka.

Papája (St, 8. 5. 2013 - 09:05)

Kastrace samozřejmě není samospásné řešení, ale je to výrazný faktor, který přispívá k tomu, aby se chlap zklidnil.

gampl ® (Út, 11. 3. 2014 - 12:03)

Lepší jest na gatích ńáká ta záplata ,
jen když jsou v nich pořádná varlata !

pardon (Út, 11. 3. 2014 - 11:03)

jsou to perverzní...Sadistické běhny , jsou to !

neboť (Út, 11. 3. 2014 - 11:03)

Holt proti gustu...jen se...jsou to perverzní statistické běhny !

XX (Út, 11. 3. 2014 - 11:03)

Holt proti gustu...jen se divím těm ženským,ale i chlapům,že s takovým protějškem chtějí žít.

Vanda (Út, 11. 3. 2014 - 11:03)

A když se některým ženám...Pokud si někteří muži nechají na žádost svých žen odstranit varlata,je to hlavně o jejich mozcích.Pokud nejsou schopni rozumně takovou žádost posoudit,jsou na úrovni samců domácích zvířat u kterých se takové zákroky běžně provádí.

. (Út, 11. 3. 2014 - 10:03)

A když se některým ženám...:-D

Jan (Út, 11. 3. 2014 - 10:03)

Také jsem slyšela,že pokud...A když se některým ženám odstraní mozek, tak to ani nezbadají. :))

Simona (Út, 11. 3. 2014 - 07:03)

Žena nemůže rozhodovat o...Kastrace je extrémní řešení. To si žádný chlap snad s výjimkou pedofilů nezaslouží.  A ženská se tím potrestá sama. Miluji se s ním ráda, tohle bych mu nikdy nedělala. Je ale pravda, že měl období kdy mě trápil svými perverzními řečmi jak mě "ojede" nebo "podrtí" tak jsem se naštvala a musel se nechat obřezat. Teď je úplně zlatej, protože ví, že když se nebudeme milovat, tak se jinak neudělá.

Soňa (Po, 10. 3. 2014 - 10:03)

Já jsem byl vykastrovaný...Také jsem slyšela,že pokud jsou mužům odstraněna varlata tak nežárlí na milence manželek.Podle Tvého příspěvku je to tedy pravda.Tvojí úlohou je teď orální uspokojování manželky,které jako eunuch můžeš bez problému provozovat,nebo uspokojování manželky zcela přenecháváš jejím milencům?

Honza (Ne, 9. 3. 2014 - 14:03)

Já jsem byl vykastrovaný loni v lednu dominou v Německu, vše zařídila moje žena.
Rok po kastraci se na mě projevili tyto změny.Zmenšil se výrazně penis už se nepostaví.Trochu se mě zvětšila prsa,skončila moje potřeba sexu,nežárlím na ženu a nevadí mě její občasný sex s mým kamarádem.Manželka si nechala aby mohla bezpečně souložit udělat sterilizaci.

Vašek (Pá, 7. 3. 2014 - 18:03)

Žena nemůže rozhodovat o tvojich koulích neblbni,navíc taková která chce po chlapovi,aby se nechal vykastrovat to nemá v hlavě v pořádku a na takovou bestii je neljepší se vybodnout.Máš pravdu k lízání koule neputřebuješ k šukání je to už horší.Maximálně kdyby hodně naléhala a chtěla po mě třeba,abych si nechal udělat
obřízku,tak to možná i to bych zvažoval,ale zas to ničemu nevadí,budiž,vím,že oba její bráchové na ni byli,protože jim to matka zařídila.Ukazovala mi je na fotkách a jí se to líbí,tak budiž,tam byse dalo polemizovat.

Tomas (Pá, 7. 3. 2014 - 17:03)

Ja se nevzrusuji představami.Kdyz jsem ve vztahu,koukam po jinych,tohle aspoň odpadne.A stejne mam,mel jsem většinou partnerky,ktere mají rady a preferuji lizani nez samotny styk.Nebranim se proste zene,ktera preferuje vykastrovane muze a mysli zejména na sve uspokojeni.Nechci to kvuli nejakym predstavam apod.Zena si ma pravo rozhodnout o mych koulich.

Miloš (Čt, 2. 5. 2013 - 15:05)

Nech se klasicky vykleštit a...tak to som sa fakt vela dozvedel :D
to sa tu nenajde niekto s takouto skusenostou s liekom?

Mirek (Pá, 7. 3. 2014 - 10:03)

Také shanim slecnu,ktera by...Je dobré se vzrušovat představami,jaké by to bylo.Fantazie jsou opravdu vzrušující,někdo si vymyslí bohy,někdo Járu Cimrmana.Mnoho lidí se výmysly a hloupostí druhých dobře živí.Ale věř,že realita je jiná.Je velký rozdíl se vlastní kastrací vzrušovat,a být jí podroben,ponížen a navždy znehodnocen.Zvláštní zážitek bys asi měl,kdyby Tě znehybnily a potom bez lokálního umrtvení pro něčí pobavení vyřezaly.Ale jako fantazie také dobré,že?

Reklama

Přidat komentář