Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Erika (So, 11. 5. 2013 - 14:05)

Erika, vies poslat nejaky...http://youtu.be/fc-DgRO1SrQ

Milan (So, 11. 5. 2013 - 11:05)

Hladali sme moznost kastracie...Nenormální, nebo fantasie.

sa (So, 11. 5. 2013 - 09:05)

Já manžela po domluvě s...Erika, vies poslat nejaky kontalk na seba?

sa (So, 11. 5. 2013 - 09:05)

Hladali sme moznost kastracie legalnou cestou. Nepodarilo sa nam to. Viete niekto poradit? pokial viete niekto dat kontakt na niekoho kto to skutocne spravi budeme velmi vdacni.

Omyl (Pá, 14. 3. 2014 - 11:03)

Zaptala ses ho proč je...Rakovina varlat může být pochopitelně dříve. Jeden český poslanec o varlata přišel, ještě dříve než se jím stal. Ženatý, má děti, to ovšem před nemocí a operací.
Druhým známým případem je Lance Armstrong. Na operaci s rakovinou varlat - v podstatě kastraci - byl myslím ještě než mu bylo 30. Lze mít i děti, sperma se zamrazí před operací. V nějaké knize i popisoval, jak pro něj bylo nepříjemné ten odběr...

Omyl (Pá, 14. 3. 2014 - 11:03)

Zaptala ses ho proč je...Rakovina varlat může být pochopitelně dříve. Jeden český poslanec o varlata přišel, ještě dříve než se jím stal. Ženatý, má děti, to ovšem před nemocí a operací.
Druhým známým případem je Lance Armstrong. Na operaci s rakovinou varlat - v podstatě kastraci - byl myslím ještě než mu bylo 30. Lze mít i děti, sperma se zamrazí před operací. V nějaké knize i popisoval, jak pro něj bylo nepříjemné ten odběr...

R (Pá, 10. 5. 2013 - 23:05)

Co furt máte s těma veterinářkama ?

Lea (Pá, 14. 3. 2014 - 10:03)

To víš,že budeš věrný a...Těžko může někdo z nás nezatížených takovou sexuální úchylkou odsuzovat takového člověka.Jemu dělá dobře být ponižován svojí ženou a jejími milenci.Vzrušuje a uspokojuje ho když vidí jak se jiní muži ukájí na jeho ženě.Vychutná si i to ponížení,když musí vaginu své ženy jimi naplněnou vylízat, pouštějí mu semeno do úst a on ho polyká.Pro nás "normální",je to šílené.

scrollbol@sezna (Čt, 13. 3. 2014 - 18:03)

Moje volba, tebe to trápit nemusí.

Erika (Pá, 10. 5. 2013 - 13:05)

Vzpomínám si na případ...Já manžela po domluvě s veterinářkou uspala ona mu to udělala.Když se před polednem probral a zjistil že kulky nemá sesypal se.Teď už je v pohodě a prostitutky ho nezajímají má víc času na mně a na děti.

R (Čt, 9. 5. 2013 - 23:05)

Vzpomínám si na případ kdy muž - děsný žárlivec zjistil že jeho mladší kamarád mu chodí za manželkou . Pozval ho k sobě domů něco mu hodil do pití a když byl omámený uřezal mu prý žiletkou pytlík . Ten vykrvácel a žárlivec šel do vězení . Jeho manželka se z města odstěhovala .

Hot secretary (St, 12. 3. 2014 - 18:03)

Je to kazdyho věc.Ja stejne...To víš,že budeš věrný a povolný.Řada dominatních žen z takhle smýšlejícího subíka vytěží maximum pro svůj prospěch.Scenář může být i takový:
V rámci metody cukru a biče(sexuálních stimulací za odměnu pouze v rovině domina/sub)rychle pronikneš do tajů dobré hospodyně a ženy v domácnosti.Koukat budeš už jen po levném prášku na praní a lanařit budeš maximálně žehličku.Jenže ejhle partnerka potřebuje mít také pocit,že ještě o ní mají zájem samci se vším všudy.Čučet budeš možná poprvé potom už si zvykneš,když ti partnerka naservíruje k mazlení a lízání plněnou buchtu.Dokonce jeden z účastníků diskuse cuckold si chválil jak se mu po kastraci už nenavaluje,když mu manželčin milenec občas vyvrcholí v ústech a musí polykat.Tak ať víš do čeho třeba jdeš...

scrollbol@sezna (St, 12. 3. 2014 - 18:03)

Je to kazdyho věc.Ja stejne mel vetsinou dominantnejsi typy a většinou holky co myslely na svoje udelani a preferovali pusu a mazleni.Ikdyž jsem ve vztahu koukam po jinych a uz je lanařím.Kdyz prijdu o koule tohle skonci a partnerky muzu dal delat pusou,nebudu cucet a utikat za jinými zenskymi.Dana partnerka bude spokojena a vedet, ze jsem verny a povolny.

Lída (Čt, 9. 5. 2013 - 15:05)

Romčo to máš pravdu,ale zdá se mi to kruté a nesmyslné připravit chlapa o koule a vykastrovat ho,stejně tak se mi zdá,že hovadina je když v některým zemích dělají malým klukům bolestivou obřízku a ušmiknou jim předkožku.

Romča (Čt, 9. 5. 2013 - 09:05)

Nevím,ale vykastrovaný...Proč by měl být chudáček?Kastrace je v některých případech velice prospěšná.Sníží agresivitu muže a definitivně ho zbaví plodnosti,což je někdy žádané.

Petr (Čt, 9. 5. 2013 - 08:05)

Nevím,ale vykastrovaný...To je jako říct že žena po operaci vnitřku kdy jsou odstrněny vaječníky a děloha, že tahle žena není žena! To je velmi ubohý názor. A že žena po odstrnění prsu je CHUDÁČEK. CHUDÁČEK jsi ty. Duševní.

.. (St, 12. 3. 2014 - 09:03)

že se po obřízce některej...a ten jeden obřezaný si může v sexshopu koupit umělou vibrační vaginu a v ní se udělá úplně v pohodě a často,jak bude chtít.
Řešení se vždy najde a na nějaké čekání až se milostpani náhodou bude chtít, se může vykašlat.

Magda (St, 12. 3. 2014 - 08:03)

Kastrace je extrémní...Je také dost dobře možné,že ho tím vydíráním postrčíš do postele jiné ženy.

Stává se, (St, 12. 3. 2014 - 07:03)

Kastrace je extrémní...že se po obřízce některej chlap už nedokáže sám udělat. Jenže je to asi tak jeden z deseti tisíců. Takže toto jako recept doporučit nelze. Pokud je to tak, že je tomu zrovna tak u toho tvýho, tak jsi ze šťastný planety.

agar (St, 12. 3. 2014 - 00:03)

Jednoho dne se to přece jen naučí, a pak ti nezbyde, než ho zamykat do neosteelu.

Reklama

Přidat komentář