Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Dan (Út, 18. 3. 2014 - 21:03)

Hm, jestli jsi to nepochopil, tak mi jde o bezpečný profesionální zákrok. Peněz mi líto není, ale důvěru mám jen v západoevropský standard.

:) (St, 15. 5. 2013 - 14:05)

Tak už jdi Jolčo něco dělat a nesedˇ u klávesnice !

Jolana (St, 15. 5. 2013 - 08:05)

Tipuji tě na 15 let, nebo na...Některé muže je potřeba vykastrovat a dát jim hodně práce,aby je přešly choutky na prasárny.

Milan (Út, 14. 5. 2013 - 14:05)

Jestli nějaký muž...Já někdy čurám v sedě, a nejsem vykastrovaný. Je to fajn :D

Rijana (Út, 14. 5. 2013 - 10:05)

Plně souhlasím ta...Jestli nějaký muž znásilňuje ženy,měl by být vykastrován ať se to pseudohumanistům líbí,nebo ne!Kastrace totální by mu slušela čural by hezky v sedě.

Viki (Po, 17. 3. 2014 - 10:03)

Mám několik let problémy...Pokud je ti líto peněz za dovolenou v Thajsku,tak na vyřezání kulek nepotřebuješ doktora,to zvládne i šikovná holka ze zdrávky.Možná i řeznická učenka.Za peníze je i v Praze dům,natož vyříznutí kulek.

Dan (Po, 17. 3. 2014 - 00:03)

Vyzkoušel jsem toho spoustu, pomohlo to vždy jen na nejakou dobu. Už jsem se rozhodl, chci je odstranit, už jsem z toho unavený a chci mit klid od bolesti. Jen nemůžu najít doktora který by to provedl.

Jan (Ne, 16. 3. 2014 - 22:03)

Mám několik let problémy...Skus praktiky tradiční čínské medicíny, léčí bylinama a akupunkturou, nejlepší pověst má Mudr. Lucký z Prahy, ale je hodně drahý. Nebo skus jiného.

dan (Ne, 16. 3. 2014 - 22:03)

Mám několik let problémy se záněty nadvarlat, je to dost bolestivé, ale když jsem doktorovi řekl ze bych chtěl vyndat cela varlata, tak na me koukal dost blbe a řekl ze v žádném případě. Takže to není tak jednoduché, i když za tím nějaká diagnóza je. Tak shanim dál, do US ani do Thajska se mi nechce.

Jan (Po, 13. 5. 2013 - 18:05)

Rozdíl je v tom,že ženy...Tipuji tě na 15 let, nebo na feministku.

michal33 (Po, 13. 5. 2013 - 16:05)

Rozdíl je v tom,že ženy...Plně souhlasím ta agresivita je u Vás naprosto jasně vidět, Vykastrovat všechny ale naco nebo na koho se pak zaměříte ve svěm svatém boji? Asi by to chtěla nějaký prášky na utlumení nebo rovnou nucenou léčbu to by tak bylo ve Vašem stylu

Lea (Po, 13. 5. 2013 - 14:05)

Mně se líbí kastrované...Rozdíl je v tom,že ženy muže neznásilňují.Kastrací muže se snižuje jeho agrese a likviduje plodnost,čímž se zabrání zplození dalších agresívních jedinců.Vzhledem k tomu,že agresivity je ve společnosti příliš je to opodstatněné řešení.

Milan (Po, 13. 5. 2013 - 14:05)

Myslíš že by uměla...Mně se líbí kastrované ženy. Nepište, že jsem patologický, protože potom ty desítky žen, které tu píší o kastraci mužských, jsou co?

Leoš (Ne, 16. 3. 2014 - 14:03)

To je celkem Lucko...Já jsem zástance toho, aby se hloupým ženám naléval do prázdný hlavy mozek.

Jorga (Po, 13. 5. 2013 - 11:05)

Nechávala jsem si vykladat...Myslíš že by uměla poradit s kastrací muže?

Katka (Ne, 16. 3. 2014 - 13:03)

To je celkem Lucko jasné,pokud by jsi mu nechahala odebrat kuličky,tak z něj uděláš eunucha a je po sexu.Mě se předkožka také nelíbí,je hezké když je pořádně obříznutý pěkně za žaludem(těsná obřízka)a proto jsem jednoznačně zastáncem toho,abv se klukům dělala obřízka.

lucka (Ne, 16. 3. 2014 - 13:03)

Ahoj mne se taky nelíbí u kluka pytlík a předkožka ale kdybych mu vzala kuličky tak už se mu nepostav. Proto jsem ho premkuvika aby si nechal udělat vasektomii a současně zmenšit šourek ze jsou kuličky úplně při kly k telu a neplandaji. No a predkozku jsme se dohodli aby SEL i hobit ze si nechá odříznout těsně za zaludem... ted mám krasnyho obrezanyho sterilního samečka kterými nic neplanda. Nebylo by to takto lepší a můžu ho pichat porad ne jen pul rojů po zákroku. :-) komh se líbí předkožka a komu ne schválně a kdo je obriznuty nebo jeho partner prihlaste se :-D

Nina (Po, 13. 5. 2013 - 10:05)

Nechávala jsem si vykladat karty od pani kartarky pres email kvuli vzdalenosti.A musim rict ze se totalne strefila do me minulosti a jeji vestba se plni,me uz se teda zacala plnit,nedam na ni dopustit pro mne je to pani kartarka s velkym K pokud by jste chtel nekdo na ni kontak rada se podelim [email protected]

Inge (Po, 13. 5. 2013 - 10:05)

Co furt máte s těma...Myslím že to vyřešila dobře když záletného manžela nechala vykleštit.Na to aby se chlap tahal z prostitutkami není žádná žena zvědavá.

Erika (So, 11. 5. 2013 - 14:05)

Erika, vies poslat nejaky...http://youtu.be/fc-DgRO1SrQ

Reklama

Přidat komentář