5993 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Musím se přiznat, že mne vize kastrace mých kulek neskutečně vzrušuje... Ale je to pouze sexuální fantazie. Reálně nechápu, jak se jich někdo může dobrovolně vzdát. Nedokážu si představit tu situaci, kdy se ráno probudím, vstanu a necitím nic mezi nohami. Nic při sexu, kdy normálně naklepávám svými kulkami kundičky... Nic při tom nepopsatelném momentu, kdy začnete stříkat, kdy normálně citím v těch kulkách brnění. Prostě toho pocitu mužství a schopnosti oplodnit bych se nedokázal dobrovolně vzdát. Ale pokud je tu někdo, koho kastrace jako sexuální fantazie vzrušuje, dejte vědět, vyměníme si kontakty.
28. Květen 2020 - 0:46
Honza (anonym)
Ještě dotaz... postaví se kastrátům nebo ne? Osobně se mi mužský kulky líbí na chlapech více, než kastrovaný pytel...
28. Květen 2020 - 0:48
Uchylacci, (anonym)
radeji zajdete na psychiatrii. Hlavne ty Luci. U tebe to vypada na rozpolcenou osobnost.
31. Květen 2020 - 10:52
Myslim, ze (anonym)
Je uz na case zrusit tuto diskzsi uchylu.
15. Červen 2020 - 10:42
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Je uz na case zrusit tuto
Jen je nechte , ať diskutují a ulevují si od svých sexuálních mindráků . Pohrávají si s myšlenkou být vykastrován , ale v reálu by do toho nešli . Jsou to jen představy .
15. Červen 2020 - 11:02
Jan (anonym)
Odpověď na Jsem pár měsíců po
Pytlík se Ti zmenší tak do dvou let. A počítej s tím, že když nebudeš brát hormony, tak penis se Ti taky výrazně zmenší. Tak do roka a něco se Ti už nepostaví.
19. Červen 2020 - 17:23
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Pytlík se Ti zmenší tak do
Ono na tom už ani nezáleží . Od kastrovaných nikdo sexuální výkonnost neočekává .Jedině po patřičné podpůrné medikaci .Některé ženy ocení , že mohou mít pravý sex bez rizika oplodnění . Jinak je to znehodnocení muže , pokud se nechá vykleštit dobrovolně , tak není duševně zdráv .
19. Červen 2020 - 21:05
Pavel (anonym)
Je tu ještě Luci, rád bych si s ní v soukromí o něčem promluvil. Je to možná zvláštní, ale nechci o tom tady mluvit anonymně, i když mě nikdo nezná
20. Červen 2020 - 23:20
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Je tu ještě Luci, rád bych si
Je to tady vlastně veřejně soukromé a proto se tu lidé se svými problémy svěřují . Sdílený problém , poloviční problém .
20. Červen 2020 - 23:28
Návštěvník (anonym)
Raději se běž poradit s odborníkem. Žádná luci neexistuje, je to nějaký zoufalec s ženským nikem a ten už taky zmizel, něco jako gin124. Asi to byl všechno jeden týpek s více niky na více fórech, ale naštěstí už dal pokoj, zmizel.
21. Červen 2020 - 15:58
Návštěvník (anonym)
Kdyby tu byla , určitě by ti kastraci rozmlouvala , ale podle jejího příspěvku jí samotnou sledování kastrace vzrušilo tak až silně zvlhla .
22. Červen 2020 - 0:46
Pavel (anonym)
A právě proto ji hledám. Chci se jí na něco zeptat ohledně této věci
23. Červen 2020 - 12:17
Tomas (anonym)
Ahojky Luci když si podvazu každou kouli kastrovaci gumičkou za jak dlouho chcipnou dík za odpověď.
29. Červen 2020 - 14:48
Odpovědi (anonym)
Odpověď na Ahojky Luci když si podvazu
se nedočkáš. Luci se nechal(a) dobrovolně hospitalizovat na psychiatrii.
8. Červenec 2020 - 11:22
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ahojky Luci když si podvazu
Pokud to vydržíš nejméně deset hodin , tak budou varlata zcela nefunkční .
23. Červenec 2020 - 23:56
Kejs (anonym)
Odpověď na Manžel mi ukázal tuhle
Ahoj rád bych se také nechal od tebe vykastrovat manželka mě ktomu také premluvila a chci ji udělat radost napiš mě na kejs29@seznam.cz
4. Srpen 2020 - 9:59
Paja (anonym)
Odpověď na Manžel mi ukázal tuhle
Ahoj ráda bych také nechala manžela vykastrovat. Občas se prevleka do mých šatů, i podprsenky,a nachystala sem ho s mužem v posteli jak ho šuka. Byl to šok ale byloto tak úžasný že sem se přidala. Ale musím říct že muto slušelo ale ty kulky tam tak blbě vysí a vypadají tak divně. A od té boby sem zjišťovala jestli se dají nechat odstranit ale legálně ne. Má někdo s tím skusenosti a by je vyndal. Muže sem ani moc nemusela přesvědčovat a souhlasí aje vydet že se těší napište kdo v to udal a má skusenosti na kejs29@seznam.cz
4. Srpen 2020 - 10:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ahoj ráda bych také nechala
Vidět, viset, vinit se píše s měkkým i
4. Srpen 2020 - 14:14
To je jen (anonym)
Odpověď na Vidět, viset, vinit se píše
další Nick místního moderatora(rky) Luci. Jen tentokrát psal(a) pod vlivem psychotropních látek :DDD
7. Srpen 2020 - 9:36
Tdhy (anonym)
Odpověď na další Nick místního
Pokud bys zažil setinu toho co Lucy, nebyl bys tak agresivní. Nech ji být. Nedivím se, že se skryla.
7. Srpen 2020 - 16:08
Tdhy (anonym)
Odpověď na Pokud bys zažil setinu toho
Oprava - Luci
7. Srpen 2020 - 16:10
Tdhy (anonym)
Odpověď na Pokud bys zažil setinu toho
Oprava - Luci
7. Srpen 2020 - 16:10

Stránky