Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Dan (Čt, 27. 3. 2014 - 15:03)

Eunuch erekci nemá.Podle toho co jsem zjistil, tak je to individuální. A pokud bere hormony....

Jan (Čt, 27. 3. 2014 - 15:03)

Proč by nebyla?Manžel je...Eunuch erekci nemá.

abc (Čt, 27. 3. 2014 - 15:03)

ukaž mi někoho,kdo dnes má...Myslel jsem nulové riziko rakoviny varlat a minimální prostaty.

dan (Čt, 27. 3. 2014 - 10:03)

Snad neopustí a i kdyby...ukaž mi někoho,kdo dnes má nulové riziko rakoviny.

abc (Čt, 27. 3. 2014 - 10:03)

Snad neopustí a i kdyby nemyslím že bych zůstal sám. Holky dneska stejně děti nechtěj a co se týče hormonů dají se dneska sehnat i mimo doktorů. Pro mě je ale přednější dokonalá antikoncepce, nulové riziko rakoviny a další výhody.

Erika (St, 26. 3. 2014 - 14:03)

Odvaz to bude až tě opustí...Proč by nebyla?Manžel je eunuch a já jsem spokojená.Uspokojí sebe klasickou souloží a potom i mne,dokončí orálně.Orgasmy mám vždycky a nemožnost oplodnění je fajn.Navíc je dobré,že nemusím myslet na to,jestli jsem si vzala pilulku.Prostě je nepotřebuji,stříká jen jalový sekret z prostaty.

ruprt (St, 26. 3. 2014 - 13:03)

slet úchylů nabývá zase...jen je nechte , čím víc magorů se nechá vymyškovat , tím míň debility se bude šířit v genech !
Nemám na mysli osoby tělesně nemocné , které tyto zákroky podstoupí ve zdravotnických zařízeních z vážných zdrav. důvodů .

Vídím, že (St, 26. 3. 2014 - 12:03)

slet úchylů nabývá zase na intenzitě. Nechte si vyndat i mozky, dementi.

xxx (St, 26. 3. 2014 - 11:03)

My jsme o víkendu vyndali...Odvaz to bude až tě opustí a žádná žena s tebou nikdy nebude a i kdyby tak ty trapasy,koule i erekce nikde.A nezapome?,že dříve či později půjdeš k lékaři pro hormony a to si při vysvětlování opravdu užiješ i toho jak na tebe budou sestry koukat.

abc (St, 26. 3. 2014 - 10:03)

My jsme o víkendu vyndali zatím jednu kouli. Přítelka sice doktorka není ale zvládli jsme to a dneska snad už můžu říct že se to hojí bez komplikací. Byla to společná práce a vlastně jsme sehnali všechno přes internet. I postup operace. Není to zas tak složitý a už jsem natěšenej na druhou kouli. To bude teprv odvaz!

Jana (Čt, 10. 1. 2019 - 20:01)

Ahoj půjčíš mi svou přítelku, udělá to tomu mému? moc po tom touží. dík. [email protected]

Dan (Út, 25. 3. 2014 - 23:03)

Myslím Dane,že by bylo...Jak už jsem psal, vyzkoušel jsem hodně doktoru a snad všechna dostupná vyšetření. Samozřejmě i na chlamydie. CT, markery, vyšetření spermatu atd. I alternativní medicínu. Vše s nevalnym vysledkem. Vždy se to po nějaké době vrátí. Není to nějaké ukvapené rozhodnutí, zrálo to ve mě několik let.

Hot secretary (Út, 25. 3. 2014 - 23:03)

Chápu. Bolestivé by to být...Myslím Dane,že by bylo dobré vyzkoušet specializované urologické pracoviště,kde by se pokusily pořádně přijít na kloub tvému problému než se odhodláš takovému definitivnímu radikálnímu řešení.Je potřeba udělat komplet testy na pohlavní choroby.Za opakujícími se záněty mohou být a bývají také chlamydie.Prostě se musí vyloučit všechny možné eventuality jako třeba komplikace příušnic atd..Trochu uber z těch představ jak by se partnerka zachovala.To co ty investuješ do vztahu nebo obětuješ pro vztah nemusí být zcela protějškem opětováno,i když se snaží,aby sis takovou iluzi zachoval.Čím dříve si tohle uvědomíš,tím menší jsou pak rozčarování nejen v této situaci.Uvažuj proč tě nepodporuje,aby si vyzkoušel více doktorů i alternativních metod medicíny,když je to i v jejím zájmu...

Dan (Út, 25. 3. 2014 - 22:03)

Mohl bych ti to...Chápu. Bolestivé by to být nemělo, když se to dělá profesionálně. Ponižující to je podle toho jak se k tobě chovaj. Pokud tak jak píšeš, tak to fakt nic moc. Já hledám profesionální péči, jsem ochoten i dost zaplatit.

xxx (Út, 25. 3. 2014 - 22:03)

Nevím, myslím že je to o...Mohl bych ti to zprostředkovat,ale je to něco tak velice poňižujícího a tak bolestivého,že to nemůžu udělat.Promiň.

Dan (Út, 25. 3. 2014 - 21:03)

Máš pravdu Lolo,mě také...Nevím, myslím že je to o vztahu. nejde přece jen o sex. Pokud jsou tam zdravotní problémy jako v mém případě, měla by to manželka ustát. Možná jsem naivní, ale tak to cítím. Já bych ji taky neopustil kdyby přišla o prsa. Mě podporuje, ale ani ona zatím nenašla nikoho, kdo by mi operaci provedl.

xxx (Út, 25. 3. 2014 - 21:03)

Ten tvůj kolega má...Máš pravdu Lolo,mě také manželka přesvědčila ať si je nechám vyndat,prý je to módní,zdravé a ochrana před rakovinou prostaty.Pominu trapas když z vás cizí ženská za přítomnosti manželky a později i její kamarádky vyndavá něco tak intimního.Nejhorší bylo,že se jim to líbilo a byly dost vzrušené.
Dva dny v bolestech a dnes zcela bez erekce a ...už bez manželky!Zapomeňte na to všichni!!!

Dan (Po, 24. 3. 2014 - 08:03)

to Venda : tak jak to dopadlo? Nebo se to odložilo?

Dementní (Pá, 21. 3. 2014 - 10:03)

diskuse úchylných dementů.

Dan (Čt, 20. 3. 2014 - 21:03)

Kdo hledá najde.Manželka se...Tak to zírám. Já zatím nikoho nesehnal. Jen aby to byl odborník. Pokud budeš spokojenej, dáš kontakt? Soukromě?

Reklama

Přidat komentář