5993 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Aďo (anonym)
Jednu vec by som veĺmi rad vedel a to , čo sa skutočne pači vam ženam na nas ktory sme kastrovany! Lebo mi svoje pocity vnimame celkom inak asi ako normalny chlapi !
31. Leden 2020 - 20:59
peter (anonym)
Odpověď na Ja som si myslel že tu pišu
ja som to myslel vazne, chcel by som mat taku zenu mas ako ty
1. Únor 2020 - 12:41
Martin (anonym)
Vy jste blbci, to je hrozný:-D :-D Pro Slováka : Pověz mi, jak můžeš být vykastrovaný, když ti koule zůstaly a doktorka ti vyndala jenom chámovody? Než začneš psát pohádky, tak si o tom něco nastuduj....hormony se z koulí nedostávají do těla přes chámovody, ale jdou rovnou do krevního oběhu. To by ti musela vytrhat i žíly a cévy. Navíc ani po kastraci nebudeš mít suchý orgasmus. Většina ejakulátu se tvoří v různých dalších žlázách v břiše. Z koulí je toho tak 30%. A ty s tou tvou blbou bohyní: Vy si spolu radši procvičte češtinu a i / y a pak něco piš. Nejspíš oba pořád v lihu, co? A pak to takhle dopadá.
8. Únor 2020 - 2:46
Martin (anonym)
Ještě pro Slováka: Pokud označením "chámovody" myslíš celý semenný provazec (včetně obalů, cév a všeho) a v pytlíku ti nechala jen nekrotická varlata, tak jsi zase vedle. Protože potom by jsi tu na netu neseděl a nevymýšlel si pohádky...byl bys rád, pokud bys s tímhle po následné sepsi nezdechnul. Jak je vidět, máš duto a vypatláno nejen v pytlíku, ale především v hlavě.
9. Únor 2020 - 7:47
Hola hola (anonym)
psychiatr vola. Zpatky na ubikace uchylacci.
9. Únor 2020 - 11:40
Aďo (anonym)
Neviem kto je tu blbec, no Ty asi rozhodne si . Nechcem Ťa uražať no mal by si vedieť , ak si taky chytry ,že keď Ti odstrihnu cele chamovody tak a nenarušiš ďalšie cievne prepojenia tak určite Ti vajka neodumru no hormony sa do krvy dostanu iba uplne minymalne . Vykastrovať sa možeš aj urazom a vajka Ti ostanu no funkčne už nebudu a atd..... Nepiš tu keď o kastracii nevieš nič. Radšej nech pišu ženy a dyskutuju oni.Mi im už neubližime.
28. Únor 2020 - 4:44
luci (anonym)
Odpověď na Ja som si myslel že tu pišu
Ty nejsi kastrovaný , ale sterilizovaný . Chámovod podváží na dvou místech a část mezi podvazy vystřihnou . Některé dominantní ženy si to prosadí a nemusí užívat antikoncepci , muž je zbaven schopnosti ženu oplodnit . Je schopen pohlavního styku a ejakuluje pouze sekret prostaty / bez spermií /.
28. Únor 2020 - 9:10
Aďo (anonym)
Mne povedala žena že som kastrovany. Celkom ma to zmenilo . Najviac ma štve že neviem pri orgazme vystrieknuť vobec nič iba ak dlho honim pipik zvlhnem no pri orgazme nič nevide. A nestoji mi ako predtym je niekedy taky napol tvrdy no len kratko a potom zmekne . Strašne potrebujem sa prituliť a pohladiť a pomojkať slovom asi som debil no tak to odvtedy citim.A ešte zvetšili sa mi bradavky a teraz mi trčia v tričku.
28. Únor 2020 - 12:32
luci (anonym)
Odpověď na Mne povedala žena že som
Mohla ti nechat podvázat varlata , nejen chámovody . Pokud je doba podvazu několikahodinová , tak jsou varlata ochromena a dojde k zastavení jejich funkce . Neprodukují ani spermie ani testosteron , takže jsi vlastně vykastrovaný i když máš varlata v šourku .
29. Únor 2020 - 17:48
Aďo (anonym)
To ja neviem čo spravila len viem ako sa citim teraz a ako vtedy no bol som pri lekarke tak neviem či by to bolo možne.A ani neviem ako sa to roby.
29. Únor 2020 - 22:49
luci (anonym)
Odpověď na To ja neviem čo spravila len
No hlavně ta co ti to udělala to ví , ale pokud jsou varlata zničená , tak jsi eunuch a nic s tím nenaděláš . Ale žij v klidu , náš soused je díky tomu podpantoflák a kundolízek a je spokojený .
1. Březen 2020 - 0:38
Aďo (anonym)
Ako sa to da zistiť?
1. Březen 2020 - 7:02
Aďo (anonym)
Rad by som zistil ,čo vlastne som sterilizovany či kastrovany. Všetko sa mi odvtedy postupne zmenilo . A dokonca sa neviem ani veĺmi rozčuliť ,čo predtym som sa znervoznil aj na maličkosti.Je to normalne?
1. Březen 2020 - 7:18
luci (anonym)
Odpověď na Ako sa to da zistiť?
Rozborem krve v laboratoři .
1. Březen 2020 - 9:14
luci (anonym)
Odpověď na Rad by som zistil ,čo vlastne
Podle těchto příznaků jsi opravdu eunuch . Kastrací samců se velice sníží jejich agresivita a jsou dobře ovladatelní . To že jsi se po kastraci zklidnil je tedy normální .
1. Březen 2020 - 9:19
Aďo (anonym)
No potom prečo sa dokažem vzrušiť a pri manželke urobyť aj niekolko krat zasebou ? Keď vetšina tvrdia že euňuchovia to nevedia. No je pravda že malo kedy mi stvrdne luci. Je taky polomekky no orgazmus mam veĺmi silny no nič nestriekam. Len mam potrebu sa tuliť pritom a mojkať to je to čo veĺmi milujem . Manželka vravy že takto ma byť a tak to je to fajn. No pravdu neviem lebo neviem....
1. Březen 2020 - 11:47
luci (anonym)
Odpověď na No potom prečo sa dokažem
Sexualita je v mozku , ne ve varlatech , proto se můžeš vzrušit . Pokud neejakuluješ , tak je nedostatečná , nebo žádná funkce prostaty . Pro manželku která nemá o tebe zájem jako o samce a má tě jen na vydělávání peněz , je to tak opravdu fajn . Nemůžeš ji oplodnit ani znečišťovat sekretem prostaty .
1. Březen 2020 - 12:21
Aďo (anonym)
Ona ma naopak miluje
1. Březen 2020 - 12:42
luci (anonym)
Odpověď na Ona ma naopak miluje
Alespoň to říká , že ? Ale ženská která muže miluje na něm nenechá vykonat takové praktiky které ho jako muže totálně degradují . Ale samozřejmě , věř si čemu chceš .
1. Březen 2020 - 12:56
Aďo (anonym)
Povedala mi že som bol stale nervozny drzy a nevedel som sa vobec milovať!
2. Březen 2020 - 3:28
luci (anonym)
Odpověď na Povedala mi že som bol stale
Tak je to tedy a proto z tebe nechala udělat eunucha a ona si může najít samce který to umí . Ale to je obvyklé , že si ženy sexuálně neschopných mužů najdou milence . Do cizí paničky to každý rád dělá .
2. Březen 2020 - 8:13
Aďo (anonym)
Neviem prečo honi mi ho každy deň a miluje sa so mnou / mazna/ . Vravy že je krasne keď sa urobym ako žena bes vystreku a aj keď mi veĺmi nestoji dava si ma k pipine a rosprava mi pekne veci.Som šťastny keď vidim ako ma miluje.
2. Březen 2020 - 10:59
luci (anonym)
Odpověď na Neviem prečo honi mi ho každy
Nechci ti brát tvoji iluzi o manželce . Ale žena která muže miluje ho nenechá vyřezat . To se dnes dělá jen ze zdravotních důvodů , nebo při změně pohlaví . Také u sexuálních zločinců , ale ti s tím musí souhlasit .
2. Březen 2020 - 12:51
Aďo (anonym)
A tebe sa pačia kastrovany chlapi ? Manželka tvrdi ,že je to to najlepšie čo može byť . Vraj že je krasne keď chlap je ako dievča a ma aj podobny orgazmus ako žena. A hlavne keď vydi a citi ako veĺmi tužim sa jej urobyť.
3. Březen 2020 - 11:42
luci (anonym)
Odpověď na A tebe sa pačia kastrovany
Vůbec ne , já mám raději chlapy s koulemi kteří mne pořádně ošoustají a naplní . Klidně jich může při jedné aktivitě být víc .
3. Březen 2020 - 19:31
Aďo (anonym)
Tak potom vobec nevieš ake ma pocity a dvovody moja manželka ktora veĺmi tužila aby som bol citlivejši milši a pritulnejši. Vobec jej nejde o striekanie neznaša to povedala mi. Ma rada vernosť !
3. Březen 2020 - 21:00
luci (anonym)
Odpověď na Tak potom vobec nevieš ake ma
Možná je tvoje žena lesba , ty opravdu nesnášejí aby chlapy šli do nich a ještě je vykropily . Na veřejnosti se stydí to přiznat / i když některé jsou na to hrdé / a skrývá to manželstvím s tebou .
3. Březen 2020 - 21:14
Aďo (anonym)
Ni to nie je ozaj ma miluje to sa neda pochybovať vydim to každy deň a každu chvilku. Maznanie to teraz milujem a je to krasne.
4. Březen 2020 - 13:32
luci (anonym)
Odpověď na Ni to nie je ozaj ma miluje
Pokud manželku miluješ i když z tebe nechala udělat vepře , tak tě opravdu dobře zpracovala . Ale pokud ti vyhovuje tato modifikace , tak si to užívej . U nás bydlel takový trubka , který si to nechal udělat na dovolené . Když mu manželka po dvou letech otěhotněla , řekla mu , že mu to špatně udělali a ten trubka tomu uvěřil . Že je totálním paroháčem ho ani nenapadlo .
4. Březen 2020 - 18:22
Aďo (anonym)
Ty sa miliš sam to vieš nie su všetke ženy hijeny .Miluje ma ja to viem a citim každy každy deň. Ty si neveriaca až veĺmi a neveriš ani sebe !
5. Březen 2020 - 2:00

Stránky

Přidat komentář