6032 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Já jsem mazlíček i když koule mám:-) dlouhé mazlení, splynutí duší a uspokojit jen partnerku mám mnohem radši než klasický a sex a svůj orgasmus...a nevadilo by mi být plný nevystříkaného semínka třeba rok...v sexu vidím něco většího než pouhé uvolnění......koule bych si ale odstranit nenechal...... Jenže většina holek právě tohle nechce... Chce tvrďáky.... Asi proto jsem pořád nezadaný :-D
26. Prosinec 2018 - 8:21
luci (anonym)
Odpověď na Já jsem třeba neplodný muž a
Ale v tom ti přece nikdo nebrání , proto nemusíš být vyřezaný jak jateční kozel. Takto uspokojují ženy muži kteří varlata mají , ale neudrží erekci až do orgasmu ženy . Je to praktika hojně využívaná.
27. Prosinec 2018 - 15:39
Obrázek uživatele Bobrik
Bobrik
Odpověď na Jenže tohle není o tvrdých
Díky za vysvětlení když se cítí šťastní tak je to asi vporadku určitě těžce hledají svůj protějšek který jim to uspokojení dopřeje.
27. Prosinec 2018 - 20:03
Jana (anonym)
Odpověď na My jsme o víkendu vyndali
Ahoj půjčíš mi svou přítelku, udělá to tomu mému? moc po tom touží. dík. furyje@email.cz
10. Leden 2019 - 20:53
Jana (anonym)
Odpověď na Nevíš hochu co si vlastně..
Především bys potřeboval přísnou učitelku jazyka českého, která by tě naučila správně psát.
13. Leden 2019 - 13:10
luci (anonym)
Odpověď na Především bys potřeboval
Kastraci muže je schopna zorganizovat i blbka .
13. Leden 2019 - 18:15
asdF (anonym)
Odpověď na Kastraci muže je schopna
Rád bych se prosím dozvěděl bližší informace, jak lze u nás v ČR zorganizovat kastraci muže, děkuji :)
14. Leden 2019 - 16:51
františek (anonym)
chci se zeptat nekoho kdo je dlouho po kastraci jak je velký váš penis v případě o kolik se zmenšil a jestli s tím jsou nějaké potíže četl jsem že jedobré nechat si udělat obřízku ale tu už mám
15. Leden 2019 - 12:05
bývalý cirkumfetišák (anonym)
Jak je vidět, cirkufetišáci své bludy omýlají pořád.
15. Leden 2019 - 13:24
luci (anonym)
Odpověď na Rád bych se prosím dozvěděl
To záleží na tom ,jestli je potřeba varlata vyřezat , nebo stačí umrtvit . Pokud vyřezat , je lepší pro to získat někoho , kdo se vyzná a zaplatit mu. Pokud stačí vyřadit z činnosti potom jednoduše těsně podvázat . Tvorba spermií se zastaví po čtyř až pětihodinovém podvazu . Pokud je podvaz devíti až desetihodinový , je konec i testosteronu.
15. Leden 2019 - 15:47
asdF (anonym)
Upřímně by mě zajímalo, kolik pravdy je na tom 4-5 hodinovém podvázání...
15. Leden 2019 - 16:53
luci (anonym)
Odpověď na Upřímně by mě zajímalo, kolik
Pokud to dobře podvážeš , tak to funguje. Viděla jsem to. Je potřeba pomocí jehly protáhnout nad varlaty nadvakrát režnou nit a každé varle zaškrtit zvlášť . Za pět hodin to můžeš přestřihnout a vytáhnout , jako plemeník jsi skončil.
15. Leden 2019 - 23:23
skákavec (anonym)
Dřív chodili vandrovní miškaři. Ti by dnes měli práce.
16. Leden 2019 - 6:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Pokud to dobře podvážeš , tak
Luci, nebude to po 5 hodinách úplně kaput tak, že se to bude muset odstranit? Není 5 hodin příliš dlouho? Nevyřešil by to lépe elastrator?
16. Leden 2019 - 9:29
luci (anonym)
Odpověď na Luci, nebude to po 5 hodinách
Je to coby , kdyby . Tak hodinu uber když máš strach a uvidíš. Nebo se nato vykašli.
16. Leden 2019 - 23:07
Návštěvník (anonym)
Sám se zmrzačit může jenom blbec.Lítá si s představami kdesi v obláčcích,až jednou bude litovat co to udělal za hloupost.
16. Leden 2019 - 23:33
Mirek (anonym)
Odpověď na chci se zeptat nekoho kdo je
Zdravim Vás Františku, to je správný dotaz. Pochopitelně v takovém případě vždy dochází k atrofii. Zvláště po léčbě karcinomu, kdy náhradní testosteron nelze podávat. Obřízka je obecně prospěšný zdravotní zákrok. A v takovém případě je dobře, že ji máte.
17. Leden 2019 - 8:47
samec (anonym)
https://www.eunuchmaker.co.uk/members/samcek/ Ak by mala nejaka zena, pripadne zeny zaujem, budem rad, ak sa mi ozvete ;-)
22. Leden 2019 - 14:56
OtrokBDSM@email.cz (anonym)
Jsem velmi poslušný submisivní muž, jež je v současné době sám, bez závazků. Rád bych poznal dominantní ženu které bych mohl být po vůli. Jinak jsem myslím fajn pohledný, vzdělaný muž 35/177/80 m 15/4, s dobrou prací, jen vhodný protějšek mi chybí. Najdu? Nevyjímaje extrémní praktiky.
4. Únor 2019 - 12:31
Odpověď na Zdravim Vás Františku, to je
*Obřízka je obecně prospěšný zdravotní zákrok. A v takovém případě je dobře, že ji máte.* Pouze v očích cirkumfetištů. Nejnovější vědecké výzkumy prokázaly , že amputace předkožky - obřízka je mrzačení pohlavního orgánu.
4. Únor 2019 - 13:35
luci (anonym)
Odpověď na *Obřízka je obecně prospěšný
Obřízka je jen hygienicko-estetický zákrok a na funkci samce nemá vliv. Opravdovým znehodnocením samce je vasektomie a totálně kastrace. Zbavení muže možnosti oplodnit ženu je opravdová degradace. Je z něho opravdu vůl , kulantně řečeno eunuch.
4. Únor 2019 - 23:50
Odpověď na Obřízka je jen hygienicko
Luci, jestli umíš německy, anglicky nebo francouzky, tak tu první větu napiš na fórum mužů, kterým obřízka zničila kvůli následnému nadměrnému znecitlivení penisu jejich sexuální život a rozpálíš je do běla.
5. Únor 2019 - 7:13
Odpověď na Obřízka je jen hygienicko
Nenávratné odstranění až 5/7 nejcitlivějších erotogenních zakončení muže a následná nadměrná keratinizace trvale odkrytého žaluda někdy udělají své.
5. Únor 2019 - 7:16
luci (anonym)
Odpověď na Nenávratné odstranění až 5/7
Obřízku nepropaguji ! Je to asi takový problém jako očkování . Většině prospěje a někdo má doživotní problém . Lidé mají různé dispozice a opravdu nelze paušalizovat.
5. Únor 2019 - 10:14
Odpověď na Obřízku nepropaguji ! Je to
Je velice zcestné srovnávat zmrzačující operaci s očkováním. Moc dobře vím, že agresivní cirkumfetišáci to velice rádi dělají.
5. Únor 2019 - 10:31
?? (anonym)
Odpověď na Je velice zcestné srovnávat
Můžu se zeptat co je to cirkumfetišak?
5. Únor 2019 - 13:12
Jirka xy (anonym)
Odpověď na Luci, jestli umíš německy,
Luci, jestli umíš německy, ..... Tak to musi byt duvod v chybe doktora. Ja osobne bych asi nikdy na obrizku dobrovolne nesel, ale pri hratkach jsem si predkozku poranil. Kdyz se zahojila, branila v obnazeni nabehleho zaludu a taky to pekne bolelo - reseni - nucena obrizka. Strach byl veliky, ale po zahojeni (cca 1 mesic po zakroku) jsem byl a jsem stale, nadseny. Tezko se to vysvetluje, tomu kdo to nezazil a predstava tak ostreho nastoje u toho, v dobe puberty, nejcenejsiho organu je docela mraziva, ale kdybych vedel, jak to zmeni muj sexualni zivot, tak bych to podstoupil dobrovolne uz drive. Ja vim, tato zkusenost je slovy neprenosna...
6. Únor 2019 - 16:30
luci (anonym)
Odpověď na Luci, jestli umíš německy, ..
Pořád tu Tony maluje " hadovi nohy " a tobě to nakonec prospělo. Každému prostě vyhovuje něco jiného. Je nutný individuální přístup.
6. Únor 2019 - 23:01
Tony (anonym)
Odpověď na Luci, jestli umíš německy, ..
Takových je fůra, co byli zpočátku velmi nadšení ale po pár letech, když měli penis méně citlivý než patu, tu obřízku proklínali. Po nechirurgické obnově předkožky je velká poptávka. Problém je, že to obnovené je pouhá kůže, ta nejcitlivější erotogenní zakončení jsou provždy fuč.........................O malování noh hadovi nejde, tak ti muži vypovídají. Já jsem svůj názor na obřízku o celých 180° nezměnil jen tak pro srandu králíkům a jen tak pro srandu králíkům netrpím neomalenými výpady agresivních cirkumfetišistů.
7. Únor 2019 - 2:31
Tony (anonym)
I tak je mnohdy to vopižlání zbytečné. Účastník doctus jinde napsal:----------------------- Doctus Závislačka 4394 příspěvků včera v 20:57 @bětee Fimóza může vzniknout i sekundárně v dospělosti, ev. již v samotném dospívání. Predisponujícím faktorem jsou poranění, infekce nebo některá onemocnění. Roztahováním v teplé vodě lze napravit i hodně závažné fimózy, musí se však dotyčný obrnit trpělivostí.
7. Únor 2019 - 3:00

Stránky

Přidat komentář