Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Jenan (Čt, 10. 7. 2014 - 14:07)

Na pár hodin mu pořádně...Takže to tak opravdu funguje?Manželka mi to vyjednala na víkend.Je to prý mužská antikoncepce,nebudu mít pořád choutky a zároveň prevence proti rakovině prostaty a varlat.

Milča (Čt, 3. 7. 2014 - 13:07)

To je smutný,potřebovala...Na pár hodin mu pořádně podvaž kulky a máš pokoj.Když bude zlitej,nebo sjetej tak ani nebude vědět která bije.

Ádo (Ne, 29. 6. 2014 - 13:06)

moje milovaná...tobě ironie asi moc neříká :DDD

Adolf (Pá, 27. 6. 2014 - 14:06)

moje milovaná žena...
Nyní ji přesvědč, že už nebude s Tebou moci zabřeznout a tak ať si nechá odstranit prsa, že ušetří za prádlo. Stejně je už nebude potřebovat.

Taky jsem po ka (Pá, 27. 6. 2014 - 12:06)

moje milovaná žena mě vysvětlila, že je to pro mne přínosné. Já jsem s tím samozřejmě souhlasil, protože ji ve všem věřím a není nic jiného mým cílem, než mít nefunčkního pindíčka. Říkala, že až si projdu tímto stádiem, kdy se mi můj lulásek scvrklásek už nepostaví a dojede k úplnému zklidnění, přijde na řadu další level. Prý koupí pokojovou gilotinu a ufikne mi s ní hlavičku, prý to bude bez ní moc fajn. Já se tak těším. Ještě, že mám tak prima ženskou, co to se mnou myslí tak dobře. Je na tom někdo stejně? :DDDD

Adolf (Čt, 26. 6. 2014 - 14:06)

A to jako proč...
Voni sou hlava, pane vachmajstr!

Pošahaná Michal (Čt, 26. 6. 2014 - 09:06)

nějaké nové fotky by nebyly? Všichni, co tu chodíte žvatlat o těch svých úchylárnách tady pořád vkládáte ty samé fotky. Čím to asi bude, že by tím, že se jedná pouze o úchylné fantazie a ve skutečnosti byste se koulí nezbavili ani omylem? Běžte si raději zasportovat, ono vás to přejde dementi.

gin (St, 25. 6. 2014 - 22:06)

A to jako proč? Že se jí...Když chce mít doma hňupa a hňup ji vyhoví. Od takové bych bral rychle dráhu.

Dan (St, 25. 6. 2014 - 21:06)

Taky pěkná kráva !A to jako proč? Že se jí líbí něco jinýho než tobě? Nikdo tě nenutí sem lízt.

ty budeš (St, 25. 6. 2014 - 13:06)

Ahoj docela zajimava diskuse...Taky pěkná kráva !

Michala (St, 25. 6. 2014 - 13:06)

Ahoj docela zajimava diskuse nevim co si o tom myslet nevedela jsem jak vypada vykastrovaný chlap s obrizkou tak jsem brouzdala po netu celkem zajimavy muzete se inspirovat.¨
http://eunuch.webnode.cz/fotogalerie/foto/#!
se mi to docela libi ale ten muj to rpo mne urcite neudela chjo.

Dan (Út, 24. 6. 2014 - 21:06)

A proč tě to nebaví,sex je...To je ale blbá otázka. Jako kdyby ses zeptal proč se někomu nelíbí tenhle obraz. Koadej je jinej a má i jiný potřeby.

Jindra (Po, 23. 6. 2014 - 19:06)

To je smutný,potřebovala...A proč tě to nebaví,sex je přece ta nejúžasnější věc na světě.Já bych zase souložil pořád,denně,kdybych mohl.A spoustu holek nejenže podrží proto že to chce chlap,to je málo,ale hlavně proto že je to baví a sex si chtějí užívat.Neznám teda jediného člověka,který by neměl rád sex.Kastrovat muže za účelem zlikvidování libida,je holý nesmysl,a navíc je to sobectí.Když nechci já,tak at' nemůže ani ten druhý,at' nemá nárok na nic.Ale já myslím že manželství je závazek,a kdo ho nechce dodržovat tak at' se rozvede.Ale mrzačit svého parnera,či mu podsouvat kastraci apod,je už opravdu silné kafe.

Olča (Po, 23. 6. 2014 - 19:06)

Tento lék se používá na...To je smutný,potřebovala bych ho utlumit napořád,sex mě už nebaví a držet mu každý den už vůbec!

Adolf (Po, 23. 6. 2014 - 16:06)

Udělat mi toto poškození mého zdraví nějaká blbá nána, tak bych jí na oplátku dal jako ve válce ve Vietnamu do vaginy útočný granát a
odpálil, nezabilo by ji to, jen by praskla.
Chlapovi to dát do řiti. V případě nutné obrany na tyto zvrhlíky stačí náboj za korunu díra do hlavy a je klid.

Čistá pravda (Po, 23. 6. 2014 - 15:06)

Tento lék se používá na léčbu onemocnění prostaty. Jako možné vedlejší účinky se uvádí pokles libida nebo i impotence. Ovšem jedná se o dočasné příznaky, po ukončení léčby odezní.

Iveta (Po, 23. 6. 2014 - 15:06)

Můj muž se vykastroval...Ty Valerie jak to ten tvůj manžel bral (myslím denní dávky a po jakou dobu)?Kolik balení spotřeboval a kde se dá ten Penester sehnat bez receptu?
Zkusila bych to také na manželovi vyzkoušet.Ty jeho chlípné chutě na sex by se takto tedy daly utlumit?Iveta

Erika (Po, 23. 6. 2014 - 14:06)

Můj muž se vykastroval...Vidím,že se nás více shodne na tom,že muž zbavený plodnosti je také vyhovující.Pro uspokojení ženy nemusí být plodný.Naopak,zklidní ho to a je lépe ovladatelný.Z těchto důvodů se přece kastrují býci a hřebci.

VH (Ne, 22. 6. 2014 - 21:06)

Můj muž se vykastroval...A to byl vedlejší účinek, nebo záměr..?

scorpion (So, 21. 6. 2014 - 15:06)

Hele, zase Jura tu kykyrýká svoje šplechty. Má asi ho..o na práci a tak čumí do compu.

Reklama

Přidat komentář