Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

eunuchu (So, 19. 7. 2014 - 14:07)

ty jsi taky vyhrezla brambora

eunuchx (So, 19. 7. 2014 - 13:07)

Já se vykastroval sám. Koule jsem podvázal nafetoval se prášky na bolest a šmik byly pryč. Nějak jsem cítil že to bez nich bude lepší. Dodnes jsem nezalitoval a přijde mi to takhle mnohem přirozenější než tam mít vyhřezlý ty dvě bolestivý brambory.

To víš, že jo (So, 19. 7. 2014 - 13:07)

Semeno mi vyhnaly a to rukama...sám téhle dementní báchorce nevěříš. Pokud by to byla pravda, silně pochybuji o tom, že by to nezpůsobovalo žádné zdravotní komplikace, když máš v šourku nejen nefunkční, ale zcela mrtvá varlata, bez krevního průtoku. Nejen, že by to muselo bolet, jako prase, ale muselo by to minimálně způsobit těžký zánět a kdo ví, co ještě. Hlavně, že se tím uspokojuješ úchyle.

Nina (Pá, 18. 7. 2014 - 17:07)

úchyla, jinak to ani není...Když se muž nechá na přání ženy vykleštit,tak je to jejich věc a není třeba to odsuzovat.Jiná věc je když to někomu udělají proti jeho vůli a vyřežou ho pro zábavu.To je svinstvo.

Úchyl vedle (Čt, 17. 7. 2014 - 17:07)

úchyla, jinak to ani není možné nazvat.

použij google (Čt, 17. 7. 2014 - 15:07)

http://www.usrf.org/news/010308-eunuchs_china.html

ahoj (Čt, 17. 7. 2014 - 15:07)

Ahoj můžete někdo dat fotku jak vypadá kluk po kastraci nikdy jsem to neviděla to jako ma praudnej pytlík nebo ho nemá vůbec? Opbirka nevím stačí když ma pořad pretazeno

Mirek (Čt, 17. 7. 2014 - 14:07)

Tak po víkendu napiš pocity...S tím vyhnáním semene mám špatnou zkušenost.Dobře se tím bavily když ze mě elektroejakulací vypouštěly semeno.Dodnes si přesně pamatuji a nikdy nezapomenu,jak milenec mé ženy říká asistentce která přístroj obsluhovala:můžeš ho pořádně vydojit,stejně ho vyřežeme.Bylo to horší,než vlastní výkon.Když jsem potom za několik týdnů viděl na záznamu který manželka pořídila s jakým zájmem celou proceduru sledovala sotva patnáctiletá dcera její kamarádky,bylo mi znovu zle.Manželka jen řekla,že zbytečně vyšiluju,holka prý jde po prázdninách na zdrávku,tak se jí taková instruktáž může hodit.

Jiří (Út, 15. 7. 2014 - 16:07)

Může sem napsat své...Já už třináct let.Praskl čep pedálu jízdního kola a do dvou let byl ze mě eunuch.Jak mi bylo doporučeno,pohybuji se MHD využívám opravdu jen na velké vzdálenosti,výtah ignoruji,nepřejídám se,ale jím všechno.Ženu uspokojuji,erekce dostatečná.Jen děti jí museli udělat jiní,to bez varlat jaksi nejde.Ale jak říkal doktor,je to individuální.Možná to má jiný eunuch jinak.

Petr (Po, 14. 7. 2014 - 09:07)

Může sem napsat své zkušenosti někdo, kdo je vykastrován delší dobu? Jak se změnil jeho život?

Petr (Po, 14. 7. 2014 - 09:07)

Může sem napsat své zkušenosti někdo, kdo je vykastrován delší dobu? Jak se změnil jeho život?

Kulař (Ne, 13. 7. 2014 - 23:07)

Jste tu fakt všichni zvrácený, chlápek bez koulí není chlap, ale parodie na chlápka!

Jenan (Ne, 13. 7. 2014 - 15:07)

Tak po víkendu napiš pocity...Semeno mi vyhnaly a to rukama i elektrikou.Předtím mě nahého přivázaly na všech čtyřech jako psa abych se necukal.Když už ze mě nic nešlo tak mi podvázaly kulky a potom to bolelo až jsem se počural.Jedna mi řekla že se to stává.Nevím jak dlouho jsem tam takhle klečel ale když přišly,tak odstranily škrtidlo a odvázaly mě.Zjistil jsem,že kulky mám,dokonce trochu větší,prý se to do pondělí vstřebá na normál.Jsem prý jen zbaven plodnosti a za pár měsíců se zklidním.Nebolí to už vůbec.

xx (Ne, 13. 7. 2014 - 10:07)

Jediné co je dost...Já to zažil mimo republiku,bylo to v místním umrtvení a při povytahováni a podvazování jsem si ucvrnknul bolestí.Příprav se,že dva dny neslezeš z postele,ještě po týdnu nebudeš moc sedět!

Lída (So, 12. 7. 2014 - 14:07)

Vůbec nevím ale říkala...Jediné co je dost nepřijemný,když ti vytahuje kuličky ven(aby měla dost místa na dva podvazy)to ucítíš jak ti chámovody tahají za prostatu,ale jak opíchá provazce tak už to bude OK.Neboj,jiní to vydrželi i bez umrtvení.

dan (Pá, 11. 7. 2014 - 12:07)

Tak po víkendu napiš pocity a zážitky. Před vyřezáním by ti měly vyhnat semeno.

:) (Pá, 11. 7. 2014 - 10:07)

Tak dej na ní e mail :)

Jenan (Čt, 10. 7. 2014 - 15:07)

Vyřežou tě nebo podvážou?Vůbec nevím ale říkala že se nemusím bát nebude to bolet.Prý je starší a zkušená nemusím se ani stydět.Za čtvrt hodinku je to prý hotové.

dan (Čt, 10. 7. 2014 - 15:07)

Vyřežou tě nebo podvážou?

... (Čt, 10. 7. 2014 - 15:07)

Takže to tak opravdu...Jak ty ženské to rády hned vyjednávají.
To ti asi udělá nějaká známá veterinářka ?

Reklama

Přidat komentář