Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

99999 (Ne, 27. 7. 2014 - 18:07)

Reaguješ naprosto...Daj si odstranit vajecniky ty a nebudes mat chut na sex a budes velmi kludna.

scorpion (Ne, 27. 7. 2014 - 17:07)

Hele, Eriko přišla mi na mysl kravička a telátko.

Erika (Ne, 27. 7. 2014 - 15:07)

Takym blbcom ako si ty,by...Reaguješ naprosto neadekvátně.Kastrace přece muže nezabíjí,jen je zbavuje plodnosti,agresivity a nadměrných sexuálních choutek.Pokud žena muže nepotřebuje k oplodnění,měla by ho nechat vykastrovat.Pozitivní důsledky kastrace převažují nad negativními.

99999 (Ne, 27. 7. 2014 - 12:07)

Kastrací přece žádná...Takym blbcom ako si ty,by mali preventivne odstranovat vajecniky,maternicu a klitoris!!!!!!!

Milča (Ne, 27. 7. 2014 - 12:07)

Jitko ,ty jsi záškodník....Kastrací přece žádná škoda nevznikne,semene je všude dost a zdarma k mání.Naopak,je to pro dobro kastrovaných jako výborná prevence proti pohlavním chorobám,proti rakovině prostaty a rakovina varlat je naprosto vyloučena.Zákrok je v jednadvacátém století naprosto humánní,nelze srovnávat s kastracemi prováděnými ve středověku.

Marek (So, 26. 7. 2014 - 00:07)

Ahojky. Musím se pochlubit,...Hele Pavle jak teď čuráš?Jako baba nebo máš udělaný vývod.

Marek (So, 26. 7. 2014 - 00:07)

Ahojky. Musím se pochlubit,...Hele Pavle jak teď čuráš?Jako baba nebo máš udělaný vývod.

Pavel (Pá, 25. 7. 2014 - 10:07)

Ahojky. Musím se pochlubit, že já jsem si tedy nechal dobrovolně chirurgicky odstranit mého malinkatého šulínka i mé minikouličky, jelikož jsem si řekl, že stejně s ním nic nedělám a ani neudělám a stejně mám nejraději, když mě píchají do zadečku. Takže tu mou ostudu mezi nohama nepotřebuji vůbec k životu. Jinak je to velice praktické a pohodlné, snadno se to myje, vřele doporučuji všem kolouškům. Čauky všem kastrátům a polokastrátům!

Na to existuje (Pá, 25. 7. 2014 - 10:07)

Je to zrejme silne dominantni...pouze jedne výraz. Je to prostě 3,14ča, která by si potřebovala pořádně zašukat, aby ji přešly ty její sračky v hlavě.

jirka (Pá, 25. 7. 2014 - 07:07)

Jitko ,ty jsi záškodník....Je to zrejme silne dominantni zena, ktera chce vladnout a ublizovat muzum.

... (Pá, 25. 7. 2014 - 07:07)

je to jedna z možností jak...Jitko ,ty jsi záškodník. Radíš jak mužům nenápadně ublížit na zdraví. To máš nějaké komplexy,že nechceš mít normálního chlapa?
Když ti vadí být milována,tak buď sama,ale nenaváděj a nehledej cesty,jak škodit.

Eman (Čt, 24. 7. 2014 - 21:07)

Kdo ví jak to zplatit, aby si vzal půjčku na hydraulickou erektivní protézu. Ta stojí přes 250 táců. S ní se pak z chlapa stává nadsamec.

Jitka (Čt, 24. 7. 2014 - 21:07)

Pokud je podvázání...je to jedna z možností jak nenápadně zbavit muže erekce.V bolesti po zaškrcení a alkoholu se bolest při vpichu do varlat ztratí a bolesti varlat a jejich otok se svedou na zhmoždění při zaškrcení,které přece chtěl.

xx (Čt, 24. 7. 2014 - 21:07)

S tím vyhnáním semene mám...Bohužel,ani u manželky nikdy nevíš co udělá svému muži když je s kamarádkou pod vlivem alkoholu a muž je v rámci sex.hry znehybněn a jen zděšeně zírá!

Adolf (Čt, 24. 7. 2014 - 17:07)

Mnohým zde by asi bylo nutno zrenovovat mozek. Je to tu samý šílenec. Mám to štěstí, že začínám myslet tam, kde Vy končíte. Pošlete ty ženy co Vás chtějí vykastrovat do Iráku, tam je obřežou a přejdou je alotria.

To víš, (Čt, 24. 7. 2014 - 14:07)

Pokud je podvázání...že jo, ty úchylná kravičko. Zajímavé je, že uříznout zároveň kliťák a kozy žádná z vás nenavrhuje.

Nina (Čt, 24. 7. 2014 - 10:07)

sám téhle dementní...Pokud je podvázání dostatečné a krátkodobé,tak nezpůsobí zánět ale jen ochromení varlat a tím neplodnost.Pokud se u něho dostavila intenzivní bolest chvilku po zaškrceni,tak mu pravděpodobně injekčně do varlat aplikovali např. kalcium,nebo jiný sterilizaci způsobující roztok.Proniknutí jehly do varlete a následující tlak při aplikaci je bolestivé.Kalcifikací tkání se zánětům zabrání a nemusí se chirurgicky odstraňovat.

XXX (Út, 22. 7. 2014 - 13:07)

Může sem napsat své...Stručně a jasně,jsi v prdeli!Manželka která se toho přímo účastnila a bylo to její přání,je dnes vdaná za mladšího s koulema.

John (Út, 22. 7. 2014 - 12:07)

Já jsem bez koulí přes 20 let. Přišel jsem o ně po úraze v 21. Sice jsem dostal umělé ale po dvou letech je kůli komplikacím museli taky vydat. Dneska už jsem ženat, ale když si vzpomenu na seznamovačky s holkama bylo to tenkrát pro mě trauma ale na druhou stranu to braly vždycky celkem v pohodě. Nechápaly že jsem schopen sexu a byly snad skoro víc v pohodě když nehrozilo že do toho přijdou. Hlavně ty mladší co ještě nechtěly rodinu. Rád na to vzpomínám i když jsem svojí rodinu chtěl a štvalo mě že nemůžu. Dneska jsem šťasten že jsem mohl doplnit rodinu jedné moc milé a hezké vdovy se 3 dětmi, které mě berou jako vlastního tátu a už bych neměnil.

eunuchu (So, 19. 7. 2014 - 14:07)

ty jsi taky vyhrezla brambora

Reklama

Přidat komentář