Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

MaDi (Pá, 22. 8. 2014 - 14:08)

Jo a pomáhat nám bude sousedovic mladej Pepa. Strašně se na to těší teď mu bylo 15 učí se na řezníka a po prázdninách dělá reparát z bourání krávy. Tak uvidí krávu v reálu ...

MaDi (Pá, 22. 8. 2014 - 14:08)

Takže to tak opravdu...Tedy Jename, já dojetím úplně slzím! Ty máš tak úžasnou ženu, která myslí jen na Tvoje zdraví a plnohodnotný a spokojený dlouhý život! Vždyť ta rakovina prostaty a varlat to je v pravdě celoSvětový mor! A ty jsi takový nevděčník a nekňuba a hnusný egoista, že jí žádné štěstíčko nedopřeješ? Víš jak nebezpečné jsou karcinomy děložního čípku, vaječníků a dělohy a hlavně prsou?!Jename, překvapíš jí a já ti pomůžu, uvidíš, že bude štětsím brečet týdny! Přivezeš ji ke mně do baráku, kuchyni jí nalejeme flaškou vodky a dáme jí tam pár roháčů až se bude válet na podlaze tak jí vodtáhnem do mojí dílny tam jí kozy a pí.. vopícháme medokainem vyndáme jí to kleštěma ke krbu poštěvák vemem nožejkem z Baumaxu a kozy zarovnáme rozbruskou. Natočíme si to na památku jo?Jo a kdyby cedila krev, tak tam starý hadry mám. Uvidíš že bude spokojená. Už to nebude chtít nebude ti zanášet, ušetří za podprdy a tampony. Jo a dáš mi litr za meteriál a čas! Domluvený???

MaDi (Pá, 22. 8. 2014 - 14:08)

Kastrací přece žádná...PLná ženská sterilizace je nejlepší prostředek proti rakovině vaječníků a dělohy, které jsou vyloučeny. A co s tou vlhkou už zbytečnou dírou a protože se na rozdíl od penisu, který je jakožto kolík trčící VNĚ snadno mytelný a hygienický, jedná o otvor DO špatně udržovatelný, nehygienický, drží se v něm vlhko a věčná tma (ani slunce tam nezasvítí)? Zašít ty zaječí pysky uřezat a hned ubude pohlavních chorob, ženských nevěr, rozvrácených manželství, nešťastných dětí a na Světě zavládne Věčný Mír a Láska...

MaDi (Pá, 22. 8. 2014 - 14:08)

O terapeutickém účinku...Jj, tak to měli dokonale propracované jistí Nacisté se jim říkalo a hodně prakticky se v této věci proslavil jistý hodný pan Dr. Mengele. Já bych to zavedl z druhé strany. Každá zdravá žena povinně do 25 let odrodí 3 děti. Poté děloha a vaječníky ven. Zajistí se tak plánovaný přírůstek obyvatel, omezí se karcinomy těchto orgánů, omezí se problémy s nemanželskými dětmi, ušetří se na antikoncepci a prezervativech a hlavně ZMIZÍ TEN HLAVNÍ DUVOD PRO KASTRACI, který tady tak debilně pořád papouškujete.

MaDi (Pá, 22. 8. 2014 - 14:08)

Kdo hledá ,najde.Určitě Ti...NO nejenom to! Představte si milá Jorgo, že my jsme tak barbarský a zločinný stát, že u nás je na basu i třeba i na přání provedená amputace nohy, ruky, vyjmutí ledviny, dokonce i taková triviální libůstka, jako je oslepení!A přitom, je plno lidí, kteří se už nechtějí koukat na ten hnusný zkorumpovaný a zlý Svet kolem sebe. A to stačí jen dvě propisky a máte po starostech! A představte si , že ti zkorumpovaní magoři ve sněmovně zavedli basu i za vyjmutí vaječníků nebo dokonce i za vytažení a spláchnutí do hajzlu nenarozeného plodu! A co je největší běs, tak si představte, že u nás je prý dokonce i basa za vraždu!!! No tak pro tohle jsme Jorgo teda já a předpokládám, že ani Vy klíčema necinkali!!

MaDi (Pá, 22. 8. 2014 - 13:08)

Dobrý postřeh,já osobně...Mám takový pocit, že jste v době starověku. Dnes se používají pro tento problémek s početím všeobecně rozšířené prezervativy, hormonální antikoncepce, či nitroděložní tělíska. Při troše dobré a pevné vůle a cviku je pak možné prozovat přerušovanou soulož. A co to takhle obrátit a co kdyby si tedy ta žena nebo ženy co už si svoje odrodily si nechaly podvázat vaječníky nebo nechaly vyjmout dělohy? Ony vaječníky a děloha jsou ženám fakt k prdu, když už nerodí děti, bez ní jako s ní. Zato ve varlatech se u mužů tvoří pro spokojený a všestranný život veledůležitý hormon testosteron. A bez něj je život muže peklo. Vím o čem mluvím ...

MaDi (Pá, 22. 8. 2014 - 13:08)

Většina chlapů stejně...Většina žen stejně vagínu,děloho a vaječníky nepotřebuje. Na žvanění s kámoškama, bordel v bytě, lezení po obchodech, čumění do zrcadla, lhaní, permanentí otravování je jim stejně na nic, jen smrdí. Ještě že si dneska můžu koupit přítelkyni do šuplíku nočního stolku, hygienickou, omyvatelnou, voňavou, pumpičku.

MaDi (Pá, 22. 8. 2014 - 13:08)

Já už klid mám.Manželku a...A znáte Vy Čendo takový super moderní High Tech vynález? jmenuje se to PREZERVATIV, nebo taky šprcka, nebo guma. Zajděte si pro to do lékárny a požádejte je, aby Vám předvedli, jak tento vynález používat. To je obchodník povinen. A zná Vaše manželka a její kamarádka antikoncepci? Nebo různá nitroděložní tělíska?

A pak (St, 20. 8. 2014 - 23:08)

Já už klid mám.Manželku a...jsi se probudil s rukou v nočníku, že jo Čenďáku fantasťáku? :DDD

Adolf (Po, 18. 8. 2014 - 21:08)

Během malé chvilky tu bude žen z Ukrajiny jak máku jen si vybrat.

Čenda (Po, 18. 8. 2014 - 12:08)

Už by ti měly konečně...Já už klid mám.Manželku a včera i její kamarádku jsem uspokojil orálně,nebojí se ,že je oplodním. Potom jsem masturboval a ejakuloval,v pohodě.

Mirek (So, 16. 8. 2014 - 18:08)

Mirku,máš pravdu ale najít...Ano,to souhlasím.Nerad to říkám,ale mužští jsou často docela magoři.Bud' to ochlastové,nevěrníci,žárlivci,násilníci,sobci,egoisté,vyděrači,lenoši,kriminální živly,apod.Jenže ženy o těchto jejich škaredých vlastnostech ani často nevědí,a pak na to třeba doplatí.Ale ženy zase taky mají své chyby,a v podstatě nejsou někdy lepší než jejich mužské protějšky,jen třeba mají trochu jinou logiku a počínají si opatrněji.Já vím že je těžké sehnat normálního chlapa,vím o čem mluvím,protože chlapy znám.Ale i slušní kluci mají těžký výběr,podívej se jak to vypadá.Asi si to sama přebereš,ale je to rovněž katastrofa,málo kdy má slušný kluk úspěch.Spíše je odsouzen být sám,a v podstatě,pokud nechce chodit na priváty apod.,až do smrti sám masturbovat.

Rijana (So, 16. 8. 2014 - 18:08)

Rijano,ale např.já...Mirku,máš pravdu ale najít dnes pořádného chlapa je opravdu makačka.Je to s nimi totiž jak z místy na parkování,ta dobrá jsou obsazená.

Mirek (So, 16. 8. 2014 - 17:08)

Většina chlapů stejně...Rijano,ale např.já nedělám nic z toho co popisuješ,a to jsem taky chlap.Takže to chování není ve všech mužích od přírody,a kdo se bude chtít chovat jako magor,tak s tím nikdo nic neudělá,a taky to nemá nic společného s pohlavím daného jedince.To že máš přítele do kabelky je sice pěkné,ale je to jen dočasné řešení.Já bych se třeba nespokojil s umělou vagínou,a nebo něčím podobným,potřebuju mít k intimnímu životu skutečnou ženu.Takže vidíš že existují i jiní kluci,než na jaké jsi byla pravděpodobně v životě zvyklá.

Rijana (So, 16. 8. 2014 - 17:08)

"Já budu podroben v...Většina chlapů stejně kulky nepotřebuje.Na čumění do počítače,řvaní na stadionu dřepění a kecání o tom stejném a popíjení piva a panáku v hospodě jsou jim stejně na nic.Ještě že je dnes možné koupit přítele do kabelky.Jedině k tomu byla ta tzv.sametová regrese dobrá.

Erika (So, 16. 8. 2014 - 10:08)

"Já budu podroben v...Už by ti měly konečně vyšmiknout kulky,ať máš klid.To,že se vykulčený zklidní je pravda a rakovinu varlat opravdu nedostaneš,když je z tebe vyřežou.Hodně štěstí do života eunucha.

:-) (Pá, 15. 8. 2014 - 17:08)

"Já budu podroben v pátek opravdové..... a přestanu si vymýšlet nesmysly "

Je načase.

Romča (Pá, 15. 8. 2014 - 16:08)

Mě by zajímalo, jak chutná ejakulát kastrovaného muže?

tak si (Pá, 15. 8. 2014 - 10:08)

Já budu podroben v pátek...už konečně upižlej koule , spláchni je do hajzlu a nevotravuj !

... (Pá, 15. 8. 2014 - 06:08)

Já budu podroben v pátek...Přesně tak. Opakuješ se. To tě asi kastrují potřetí. Hlavně aby Tě to zklidnilo. Dnes je ten pátek,vypadá to na hezký den,tak si to užij.

Reklama

Přidat komentář