Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

no stačilo (St, 10. 9. 2014 - 14:09)

Měl bys snad být z dobrého...by podvazovat NÁNY PITOMÝ :-)

Lea (St, 10. 9. 2014 - 14:09)

A proč teda ty středověké...Měl bys snad být z dobrého důvodu vykleštěn? Jestli ne,tak proč ta nepřiměřená reakce na příspěvek Doris?Počet lidí na planetě se za posledních padesát let více jak zdvojnásobil.Kvantita je ovšem na úkor kvality.Naprostou pravdu má v tom,že by se mělo zabránit množení jedinců s dědičnými chorobami.Na tom není nic středověkého,ale logického.

nežijeme ve stř (St, 10. 9. 2014 - 14:09)

Neviděla bych to tak...A proč teda ty středověké názory , ty náno pitomá ?!

Doris (St, 10. 9. 2014 - 13:09)

Oto, ještě jsem neslyšel,...Neviděla bych to tak jednoznačně,určitě ho kastrace zklidní.V každém případě kastrací se definitivně zabrání možnosti oplodnění a tudíž šíření padoucnice z jeho strany.Používání antikoncepce u lidí duševně nemocných je minimálně diskutabilní.Negativní reakce na kastrace lidí postižených dědičnými chorobami,nejsou na místě.Kastrace na mužích byly vykonávány vždy,když toho bylo třeba.Všeobecný zákaz mužských kastrací je nesmyslný.Nežijeme ve středověku,dnes je tento výkon naprosto bezpečný a bezbolestný.Nevyžaduje ani hospitalizaci pacienta.

Adolf (Po, 8. 9. 2014 - 15:09)

Oto, ještě jsem neslyšel, že by se padoucnice dala takto léčit. Pošli drahou polovičku něco dělat a a Ty sám se zabav prací, přijdeš na jiné myšlenky. Používej antikoncepci a je to. Manželka by potřebovala proplesknout. Poraď se s lékaři

gin (Po, 8. 9. 2014 - 15:09)

Myslím, že by se měli...Ty jsi ještě lepší než ten pod tebou. Eunuch od mala a předčasná ejakulace?

Ota (Po, 8. 9. 2014 - 15:09)

Ano,v těchto a dalších...Co je to opodstatněný případ?Manželka říká,že jako epileptikovi by mi to jedině prospělo.Ale oficiálně mi to v nemocnici nechtějí udělat.Její známí z práce už někoho sehnal,kdo to udělá.Když budu souhlasit,tak do konce září to může být hotové.Není mi úplně jasné,co mi vlastně udělá.Když to tady čtu,tak to dělají různými způsoby.Výsledky a následky jsou taky různé.Někdo si stěžuje jak to hrozně bolí,jiný píše,že to nic není.Takže člověk neví,čemu má věřit.V každém případě argument manželky o zastavení dědičnosti této choroby ode mě uznávám.Dokonce jsem četl,že se záchvaty podstatně zmírní,někdy dokonce po čase ustanou.

gin (Po, 8. 9. 2014 - 15:09)

Ano,v těchto a dalších...Jako ten, co byl kdysi na nově v budce? Kdyby o ní sám nepožádal a nebyla mu provedena, tak by ho nikdy nepustili z uzavřeného oddělení v Bohnicích.

gin (Po, 8. 9. 2014 - 15:09)

Cactus kastrovat malé...Mělo by to být povinný?Co je to tu zase za vypatlanýho magora? Obřízka je barbarský svinstvo, při které je odstraněno až 70% mužových erotogenních zakončení a asi 10% takto upravených skončí s anorgasmií. Že si vopižlanci nehoní ocásky je mýtus, někteří to dělají častěji než intaktní, jen kvůli tomu musí zbytečně vyhazovat chechtáky za mazivo. Někteří, co mají anorgasmií z obřízky se můžou udělat jenom honěním. Jenže je to pro ně těžká až dvouhodinová fuška a pocity při orgasmu nic moc. Tyto věci nejsou u nás zatím moc známé, zato hodně lidí má vymytej mozek americkou kryptonáboženskou pavědou.

Lea (Po, 8. 9. 2014 - 14:09)

Malé chlapce určitě ne,ale...Ano,v těchto a dalších opodstatněných případech je to na místě.Je opravdu absurdní,že podle našich zákonů musí sexuální násilník a vrah o kastraci sám požádat,jinak nesmí být kastrován.

Tina (Út, 2. 9. 2014 - 15:09)

Cactus kastrovat malé...Malé chlapce určitě ne,ale násilníky,devianty a zvrhlíky ano.

Fidel (Pá, 29. 8. 2014 - 15:08)

Cactus kastrovat malé chlapce by nebylo dobré,to by jsme se přestali množit.Obřezat to už je jiná s tím by se dalo souhlasit,to by mohlo být povinný.Nehonili by si tak v dospělosti ocásky,vypadá to líp a je po problému se stahováním předkožky.

? (Čt, 28. 8. 2014 - 22:08)

A mě se zase líbějí vyrabovaný ženský nebo aspoň s podvázanejma vaječníkama.Aspoň nevotravujou s krámama a můžeš to do nich stříkat vo sto šest!

Další (Čt, 28. 8. 2014 - 00:08)

Myslím, že by se měli...cocot

COCOT ? (St, 27. 8. 2014 - 19:08)

taky vhodny kandidat na...NO COMENT

Cactus (St, 27. 8. 2014 - 19:08)

Myslím, že by se měli kastrovat už malí chlapci, aby v dospělosti nedostali rakovinu prostaty. A taky zrovna obřezat. Zabránilo by se tím předčasné ejakulaci. Nemuseli by řešit staženou překožku a hlavně to líp to vypadá.

Ty jsi (Ne, 24. 8. 2014 - 22:08)

Přečetl jsem si...taky vhodny kandidat na dukladne psychiatricke vysetreni. Mozna jeste vetsi cocot, nez ti mistni fantastove, co si tu hrajou na eunuchy.

MaDi (Pá, 22. 8. 2014 - 16:08)

Nevím, jestli je rozumné...Přečetl jsem si příspěvek eunuch ze 19.6.2009 a opravdu jsem s regurélně zhroutil. Udělalo se mi z toho zážitku tak psychicky nevolno že jsem začal zhluboka a rychle dýchat no a předýchal jsem se kyslíkem, svalové křeče, brnění rukou zima motání hlavy.

Sice ty pocity ženy musí být zajímavé a život je asi jiný ale tohle udělat je hrůza hrůz. Začaly mně i bolet moje varlátka a dostal jsem o ně panický strach. Tak si du položit na měkký polštářek a budu si je celý večer hladit a laskat je. Zaslouží si to!

Víte přeci, že psychiatři popisují jeden z prvotních základních latentních strachů dospívajících chlapců je strach, že přijdou o varlata. A když malí chlapci vidí nahou sestřičku tak trpí úzkostí, že mu rodiče strašně ublížili, protože mu odňali penis a varlata.

Já si pamatuju, jak jsem jako kluk trpěl velkou úzkostí, že přijdu o svoje varlata a když některý jiný kluk dostal ránu do koulí, tak jsem tu bolest cítil s ním.

Víte tady se bavíme o tom nejstarším a v nervové soustavě nejníže v nejvíce primitivní oblasti uloženém instinktu - rozplozovacím. A k tomu u mužů prostě patří varlata a u žen děloha. A hrát si takto pomateně s takto hlubokými nevědomými instinkty, tím, že si pro chvilkové utkvělé vzrušení budeme říkat, že se jim postavíme, je neskutečná troufalost.

MaDi (Pá, 22. 8. 2014 - 15:08)

Můj příspěvek byl o...Paní Jolano, ženy se znásilňovaly vžydycky když to bylo potřeba. A nedělal se s tím žádnej virvál. Fakt nechápu ten rozruch když někde 4 vožralí kluci znásilněj holku.

Už končím, zase jsem se po dlouhé době podíval na doktorku a tyhle 2 diskuse mne opět dostaly...:-)

MaDi (Pá, 22. 8. 2014 - 14:08)

Jo a pomáhat nám bude sousedovic mladej Pepa. Strašně se na to těší teď mu bylo 15 učí se na řezníka a po prázdninách dělá reparát z bourání krávy. Tak uvidí krávu v reálu ...

Reklama

Přidat komentář