Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Adolf (So, 13. 9. 2014 - 22:09)

Všechny pošahané nány na tomto vláknu prosazují fašistické sklony. Vážené dámy běžte vařit a nemluvte do věcí mužů.Chcete se Vy nádoby špatnosti montovat do díla Stvořitele, přikazuji Vám zaujmout místo, pro které jste určeny a co se na ženu patří. Přivedl bych Vás na správnou cestu. Vězte ženy pošetilé, že jste podřízeny muži už od počátku světa.

Alice (So, 13. 9. 2014 - 20:09)

Patrně Ti provedou něco s...Proč urážíš?On se podrobuje zákroku dobrovolně a je rozumné že ho zbaví plodnosti a tím definitivně zamezí předání padoucnice potomkovi.Možná že ho to opravdu jako bonus zklidní jakékoliv vzrušení epileptika prý může vyvolat záchvat.Pokud ho zbaví plodnosti kastrací,tak se zklidní určitě.

Jolana (So, 13. 9. 2014 - 18:09)

Právě, že na tvůj vkus...Jdi se strašením harémem vycpat.Neustále tady prezentuješ hlouposti z přiblblých amerických filmů s bajkami různých rádoby spisovatelů.

gin (So, 13. 9. 2014 - 18:09)

Právě, že na tvůj vkus nudný. Ty a tobě podobné by tam byly zkroceny na 100 pro.

Jolana (So, 13. 9. 2014 - 18:09)

To neznamená, že by měl...Pokud jsi četl dějiny orientu,tak nestraš ženy harémem.Život žen v harémech nebyl hrozný,možná na můj vkus nudný.Co se týká většího počtu eunuchů,nelze než souhlasit.Násilníků a dokonce sexuálních vrahů ze kterých by bylo potřeba nadělat eunuchy je dost.Viz zrovna teď,ten klášterecký.Jen barbarské zákony mohou ochraňovat takové kreatury.

gin (So, 13. 9. 2014 - 17:09)

Zajímalo by mne,kdo...To neznamená, že by měl být ještě barbarštější. Může být. ISIL to chce dotáhnout dál než Sulejman Nádherný. To by bylo zase eunuchů. A vopižlaný by byly i baby. A ty s Milenou byste skončily v harému. Takový jako vy by byly rázem zkroceny všechny.

Jolana (So, 13. 9. 2014 - 17:09)

Kastrovaní se mi moc líbí...Píšeš to jako vtip,ale když vezmeš v úvahu příspěvek Oty,tak je tady hned někdo,kdo takovou službu potřebuje.Neznám jejich situaci podrobně,ale po zbavení manžela schopnosti plození zřejmě vysadí antikoncepci a buď ten známý,nebo někdo jiný to udělá místo již vyřízeného Oty.Ota bude paroháčem,ale zároveň může být dobrý taťka.

Jan (So, 13. 9. 2014 - 17:09)

Kastrovaní se mi moc líbí !!!
Alespoň můžu jejich ženu oplodnit svým semenem...Pak ho vychovává kastrovaný!!
SUPER!

Jolana (So, 13. 9. 2014 - 16:09)

Mimoto do civilizovaného...Zajímalo by mne,kdo jsi?Normální člověk přece nemůže současnou morální žumpu ve které se nacházíme nazývat civilizovaným světem.Tento svět totiž barbarský je vážený/á?

gin (So, 13. 9. 2014 - 10:09)

Mimoto do civilizovaného světa také vůbec nepatří barbarská obřízka.

gin (So, 13. 9. 2014 - 10:09)

Nevím, co furt řešíte....Eunuši nemají v moderní civilizaci co pohledávat. Byli typičtí pro orientální despocie. Adolf napsal na vedlejším vláknu, že by Milenu zkrotil. Ty bys taky takového potřebovala.

Iva (So, 13. 9. 2014 - 09:09)

Nevím, co furt řešíte. Každý si řídí svůj život sám. A jestli někdo nechce sex, nebo chce jiný sex, je to jen jeho věc. A pokud sežene partnera, co s tím souhlasí, kde je problém?
Pořád tu někdo umravňuje, vysvětluje nepatřičnost, uráží a pouští rozumy. Co je komu do toho? A proč by o tom nešlo diskutovat? Kdo tu diskuzi neunese tak co sem leze? Ať si to ti, co se jim to líbí užijou. Chtějí o tom diskuzi a kdo jim to dokola vymlouvá je blb (např. MaDi), kterej to není schopen pochopit a myslí si o sobě, jak úžasně odpovídá. Jsou to možná jen fantazie, ale na to mají právo, ne?

Ota (Pá, 12. 9. 2014 - 15:09)

Tu si někdo plete...Nevím přesně jak to udělají,ale pětadvacátého září mi udělají zákrok abych nemohl manželku oplodnit.Ujistili mě,že je to bezbolestné a erekce zůstane zachována.

gin (Pá, 12. 9. 2014 - 14:09)

Tu si někdo plete sterilizaci s kastrací. Mám v tom jasno. Všechny nány, co nechají pokoutně chlapa kastrovat je nutno kompletně po faraónsku obřezat.

od 10. 9. (Pá, 12. 9. 2014 - 14:09)

Jděte ( vy všichni ) na přednášku do jedličkova ústavu , budou z va s prima lektoři ...

Jolana (Pá, 12. 9. 2014 - 14:09)

Víc sadistické mi připadá...Nic není černobílé,život je rozmanitý a plný kompromisů.Určitě je menší zlo zabránit lidem s dědičnými chorobami v plození,než je nechat přivádět na svět další více či méně postižené jedince a potýkat se se všemi problémy z toho vyplývajícími.Kastrace v jednadvacátém století není ta středověká až démonicky líčená.Dávno se nevyřezává celý genitál,penis i s varlaty.Odstraňují se jen varlata a to pří lokálním umrtvení,dotyčný nic necítí.V některých případech injekční aplikace kalcia zastaví činnost varlat a mají jen kosmetický význam.Pokud se vytvoří patřičné podmínky,nemusí ani vědět,že byl takto ošetřen.

Radek (Čt, 11. 9. 2014 - 15:09)

fašisoidní lesbické...Víc sadistické mi připadá nechat epileptika,nebo schizofrenika plodit potomstvo.Takové populistické řeči zdegenerovaných demokratů o tom,že každý má právo dělat všechno,jsou slušně řečeno nedomyšlené.Ať už lidé dělají cokoliv,měli by k tomu být způsobilí.Nevěřím,že lidé zatížení dědičnými chorobami jsou způsobilí plodit kvalitní potomstvo

Věra (St, 10. 9. 2014 - 14:09)

fašisoidní lesbické...Není na tom nic fašisoidního.Muži byly z různých důvodů kastrováni ve všech civilizacích na zemi dávno před tím,než se Benito Musolini,zakladatelo fašismu narodil.Lesbičkám to může být jedno,ale normální heterosexuální ženě,která bude oplodněna defektním mužem a porodí postižené dítě,to vadit bude.

no jo holt (St, 10. 9. 2014 - 14:09)

fašisoidní lesbické sadistky mají spadeno na chlapy

XX (St, 10. 9. 2014 - 14:09)

Jako si baby nechávají zvětšovat kozy, měl by chlap mít na základě svého dobrovolného rozhodnutí možnost, nechat se vykastrovat.
Pro mě za mě, když chce a vzdává se sexualního života, zaplať si to a bude mít odborně provedený zákrok a pod nějakým dalším lékařským dohledem. Já v tom nevidím problém. Stejně se to týká jedinců, kteří mají nějaký psychický problém protože normální chlap si koule uříznout nedá. Zájemci o kastraci by se možná dali spočítat na pstech.

Reklama

Přidat komentář