Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Vojta (Ne, 28. 9. 2014 - 14:09)

Já koule nemám od narození. Tedy někdy jako dítěti mi je vyoperovali proto že byly prý stejně nefunkční. A s ženskýma jsem problém nikdy neměl. To spíš já měl obavy jak to přijmou ale vzaly to musím říct skoro vždycky dobře. Pár rozchodů mě mrzelo ale jestli to bylo kvůli tomuhle taky není jistý.

Petr (Pá, 26. 9. 2014 - 13:09)

Haha, kecy v kleci. Nesmysly...Ti co jsou vykulčení si to nemyslí.

Jdi do prdele k (Čt, 25. 9. 2014 - 09:09)

A už víte jak jste na tom s...Nezasírej tady celou doktorku reklamou!

Fred (St, 24. 9. 2014 - 00:09)

I když v mém krevním...... Hojdacého...

gin (Út, 23. 9. 2014 - 23:09)

Po dlhšom čase som sem...I když v mém krevním oběhu klokotá čtvrtina slovenské krve, tak moc slovenčině nerozumím. U vás se povedá jeko IQ za bílého dňa. U nás se říká IQ houpacího koně ( ja vjem, ve slovenčine je to IQ, húpacího koníka.

klara (Út, 23. 9. 2014 - 22:09)

Haha, kecy v kleci. Nesmysly několika úchylů...

Helena II (Út, 23. 9. 2014 - 21:09)

Po dlhšom čase som sem nazrela. Len stručne, k niektorým diskutujúcim pár slov.

čtenář
Ak sem ešte chodíš, vďaka za uznanie, poteší...

gin
S tým testosterónom je to pekné až na to, že zvýšená hladina testosterónu znižuje plodnosť. Keďže je toto ale stránka o kastrácii, máš to vlastne ako plus.

Renata
Keď si to tu niekto prečíta rok dozadu, dôjde k názoru, že sa to tu v podstate opakuje dokola. Veľká časť diskusie (okrem niekoľkých rozumných príspevkov k veci) by sa v BASICu dala napísať hádam aj len na 10 riadkov.

Ale aj pri niektorých iných príspevkoch netreba všetkému uveriť.
Niekedy v lete sem napr. napísala Dana, že sa dá kastrovať muža podviazaním (myslím, že keď je opitý, alebo podviazanie inak necíti) a ani o tom nebude vedieť. Neverím. Ak je podviazaný tak, že sa kastruje, zostáva mu strangulačný pásik, ktorý nezbadá iba vtedy, ak má IQ pekného letného dňa. Ak je podviazaný tak, že ten pásik nemá, určite kastrovaný nebude.
Niektorá tu dávnejšie písala, ako kastrovať niťou pretiahnutou cez vrecko. K tomu by sa tiež dalo uviesť, že nie všetko je celkom tak.

gin (Po, 22. 9. 2014 - 23:09)

Testosteron podporuje odvahu, houževnatost, průbojnost, riskování, dravost, argresivitu, ale i takové vlastnosti, jako je čestnost! Podle výzkumů lidé s vyšší hladinou testosteronu méně lžou....

http://www.rozhlas.cz/leonardo/zpravy/zprava/testosteron-podporuje-cestne-chovani--1121822

Teď už chápu proč eunuši na byzantském dvoře byli svou prolhaností a intrikářstvím pověstní.

Jolana a jí podobné na tom nevydělají jak si myslí.

Když čtu, co tu píše Joska, tak kér nikdy nepustím. Ne jako můj kolega, kterej ho prodal a nastěhoval se k babě, a koupil si drahou motorku. Pokud babu omrzí, tak igelitka nebo kulky pryč.

Marcel (Po, 22. 9. 2014 - 17:09)

Joska je jen další výmysl...Jestli je to výmysl a někdo se jen baví,tak je to v pohodě.Pokud je to fakt,tak je to chudák,jestli si to nechá udělat.

Renata (Po, 22. 9. 2014 - 16:09)

Joska je jen další výmysl jednoho nebo dvou úchylů, který plní toto diskusní fórum. Dneska (asi po víkendu) mají opět "šichtu". Odstartovali to pod jménem "Jolana"...

Jolana (Po, 22. 9. 2014 - 16:09)

Co teď baví časem může...Ano,právě to,že se ženy čím dál více stávají na mužích nezávislé mění vztahy mezi mužem a ženou,netvrdím,že k lepšímu.To je právě o tom kdyby.Kdyby říká většina poražených.Jak říkával jeden můj kolega:kdyby měla babička kulky,byl by to docela fešnej dědeček.

Berta (Po, 22. 9. 2014 - 15:09)

A kde máš tu jistotu , že...Pokud nebude moci milenci pustit semeno do milenky,paradoxně do vlastní manželky,tak bude neškodný.Proč by ho potom vykopávaly?Při jeho submisivitě,o čemž jeho příspěvek svědčí.Budou mít nejen poslušného pracovníka ve firmě,ale i posluhu v domácnosti.Bude z něho jedinečný cuckold.

Joska (Po, 22. 9. 2014 - 14:09)

A co tě tam Josko drží...Nejhorší je,že mi nic nepatří.Dům i firma je manželky.Já jsem jen manžel a zaměstnanec.Když mě vykopne z obojího,tak půjdu s kufrem pod most a zima je za rohem.Prý ten zákrok nebolí a dá se potom normálně žít.Kromě nemožnosti oplodnění ženské,ale kvůli tomu mi to udělají to nijak neomezuje.

... (Po, 22. 9. 2014 - 14:09)

Manželka s přítelem mi to...A co tě tam Josko drží když děláš křena?
To jí nedokážeš vypakovat a ať si jde za ním?
Sehnat si normální ženskou a mít normální život. To ti musí někdo poroučet? Neumíš se sám rozhodovat a být rázný a tvrdý? Pokud ne, tak si nestěžuj.

Joska (Po, 22. 9. 2014 - 14:09)

V každém případě je to...Manželka s přítelem mi to také nechají udělat když se nechci nechat rozvést a odstěhovat se.Říkaly,že když se výkonu podrobím,tak manželka nebude na rozvodu trvat a můžu s nimi bydlet dál.Prý se to v takových případech takhle normálně řeší.

gin (Po, 22. 9. 2014 - 13:09)

On to dovolí, jinak by Hana odjinud neměla takové zvrhlé myšlenky.

Fred (Po, 22. 9. 2014 - 13:09)

V každém případě je to...Jolano, zákon, který nedovolí beztrestně mrzačit chlapy je špatný? Tak víš co? Nech si vyřezat vaječníky, dělohu a stydké pysky, aby sis vyzkoušela nejdřív na sobě, co za nesmysly tu blábolíš...

Katka (Po, 22. 9. 2014 - 13:09)

Jaký nežádoucí plození....Kvalitní populace ubývá.Tak ať plodí a množí se šmejd,jak tomu dnes je a stát to ještě podporuje.Hlavně,že nás bude hodně,za několik let bude takových většina,ale kdo je bude živit?

gin (Po, 22. 9. 2014 - 13:09)

V každém případě je to...Jaký nežádoucí plození. Jako národ vymíráme, takové jako jsi ty by měli mít dvanáct dětí povinně.

Jolana (Po, 22. 9. 2014 - 13:09)

Hodně krát jsem četl že...V každém případě je to nejosvědčenější způsob,jak zabránit nežádoucímu plození.U nás tomu brání zákon ustanovený na základě falešné humanity.Ale špatný zákon,také zákon a platí.Je to jeden z mnoha paskvilů,kterých je náš právní řád plný.

Reklama

Přidat komentář