Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Dita (St, 6. 6. 2018 - 01:06)

Ahoj tak už vám píšu ze...Kikino, rodiče umějí pěkně zkazit plány. Taťka je na služebce a mamka měla být na nějaké akci s ženskýma z práce. Tak jsem byla od dopoledne naládovaná projímadlem a těšila jsem se, jaké so udělám odpoledne. K mé smůle přišla mamka a chtěla, abych s ní šla do obchodu pomoct vybrat halenku, kterou chtěla oslnit na večírku. Ve mne se nic nedělo, tak jsem si říkala, že mám možná malou dávku a nebo se projímadlo minulo účinkem. Tak jsem šla. Když jsme byly na zpáteční cestě, tak to začalo ve mně bublat a já jsem doufala, že mamka brzo vypadne a já si udělám pokakanou siestu, ale ono k mému údivu se to v těch střevech pohybovalo strašně rychle a udržet tó bylo nad moje síly, a tak jsem se před mamkou za hlasitých prdů pokakala ještě přímo na ulici. Mamka se divila, že takto strašně prdím a jak je to neslušné to dělat na ulici. A nevím proč jsem se hned k tomu přiznala a řekla jí, že jsem se pokakala. A ona mi odpověděla, že to není normální dělat si do kalhot v tomto věku. Takže spíš otrávené odpoledne, než příjemné v klídku domova. Musím se Kikino od Tebe naučit lépe plánovat. Potkaly jsme jednu moji bývalou spolužačku ze základky a ta se na mně nemohla vynadívat a mohla se potrhat smíchy. Ale jak jsem byla osprchovaná a mamka odešla, tak na mě přišla další várka tak jsem na sebe hodila starší kalhotky a starý kraťasy, které jsem dřív nosila do tělocviku. Pak jsem si to užila, osprchovala a kalhotky i kraťasy jsem hodila do popelnice.

Kikina (Po, 4. 6. 2018 - 19:06)

Ahoj tak už vám píšu ze svého krásného nového telefonu nemůžu se ho nabažit a teď ta slíbená příhoda mám toho víc, ale tohle byl fakt nářez. Bylo mi 16 už jsem nebyla úplně nezkušená nějaké jakože nehody už jsem měla za sebou všechny před rodiči až mi bylo jasně řečeno, že to nebude dál tolerováno tak jsem to dělala tajně, ale příležitostí bylo málo. Rodiče taky jezdili na chatu, ale já tam musela často s nimi a jak psala Romana v určitém věku už je to opruz. Až jednou jsem se vymluvila, že na mě leze nějaká chřipka a tak radši zůstanu doma. Byla jsem na to už nadržená dlouho jsem to neměla a už od úterý začala spořit na svůj vysněný pátek. Ten nezačal vůbec dobře chtělo se mi šíleně už od rána ve škole už jsem myslela že se pokakám rovnou tam. Bylo to drsný, ale nějak jsem to donesla až domů tam už to byla fakt krize rodiče pořád posouvaly odjezd už jsem myslela, že neodjedou. Nakonec konečně odjeli to už jsem to měla na krajíčku. Stoupla jsem si k oknu a pozorovala jak auto rodičů mizí za rohem a při tom jsem doslova explodovala do kalhotek už to fakt nešlo držet pocítila jsem slastnou úlevu a těšila se jak si to užiju a najednou šok! Telefonát od mámy říkala jsem si co sakra chce?! A ona, že doma zapomněli nějakou bednu s nářadím kterou potřebují sebou a vrací se pro ní a já ať jim jí podám přes plot aby se nezdržovali. Zachvátila mě panika krve by se ve mě nedořezal. Co teď? věděla jsem, že další nehoda by neprošla jediný co mě napadlo bylo, že jsem šla na záchod tam sundala kalhotky s tou naloží v rámci možností se vytřela toaleťákem a natáhla legíny naostro běžela jsem pro tu bednu srdce mi bušelo jak o život aby si rodiče ničeho nevšimli. Sice jsem se dala jakž takž dokupy, ale cítit jsem trochu byla. Naštěstí to předání nářadí byla rychlovka a na nic se nepřišlo, ale málem to se mnou seklo. Konec dobrý všechno dobré a pokud se ptáte jestli jsem si to nakonec užila tak ano užila. Po chvilce jsem sebrala odvahu a ty plné kalhotky si znova natáhla. sice mezi tím ten náklad v nich vystydnul, ale nervy udělaly svoje a ve mě to opět zabublalo tak jsem pustila druhou fázi a v kalhotkách měla opět teplo. Setrvala jsem v nich až do večera a bylo to super, ale na ten adrenalin co jsem při tom zažila vzpomínám dodnes.

Ivana (Čt, 16. 3. 2017 - 15:03)

Tak to je fakt drsný zážitek. Já něco zažila ve vlaku i jako mažoretka. Běs a jenom běs. Kdo zažil, tak ví co to je

Zuzka (Čt, 16. 3. 2017 - 15:03)

Zuzko, díky. Na tom kole to...Hele já to nemyslela nějak špatně. Na kole jezdím docela hodně a právě proto i dovedu představit, jak šílené to muselo být v tom ještě kus cesty jet a šlapat. Sama mocně nesnáším, když se mi to maže mezi nohama a nejhorší je to pochopitelně kolem pičky. Moc dobře si proto dovedu představit, jak sis to šlapání na kole s nadílkou v cyklokalhotách asi "užívala". Já jsem takový dost vodomilný typ, takže proto ta otázka, zda nějak nešlo se zbavit alespoň toho nejhoršího. Ono když se neponoříš víc než do pasu, tak by ani na podzim neměl hrozit nějaký šok. Ono se i takové proboření se skrze led nechá vydržet. Ale pokud se k té vodě nejde pořádně dostat anebo tam není krytí, tak to je o ničem a je asi lepší se kousnout a vydržet v tom.
Pokud jde o to plavání, tak to zase nebyla taková hrůza. Určo ne na to, aby ses kvůli tomu topila. Tedy rozmatlávalo se mi to samosebou naprosto neskutečně, protože kopání nohama při stylu prsa je v této situaci skutečně "ideální" pohyb. Byla jsem pokaděná fakt až na břicho. Na druhou stranu je to lepší v tom, že díky té vodě nesmrdíš na metry okolo a přece jen víš, že bude relativně snadné se dát do pořádku. Pokud jde o zabarvení vody, tak to problém nebyl. Já preferuju přírodní koupání a zejména rybníky, kde ta voda není zase tak dokonale průhledná a hlavně tam není problém plavat poněkud stranou od ostatních. Navíc si pak můžeš dát menší bahenní lázeň, takže nejsi cítit výkaly ale bahnem a to u rybníka není nikomu nápadné.
Jinak pokud jde o mne, tak díky za přání. Já už mám to období nějakou dobu za sebou. Honem to zaklepat. Jak se ty problémy začaly objevovat, tak se zase začaly ztrácet. Jak už jsem psala, nikdy se nic pořádně nezjistilo.

Zuzka (Čt, 16. 3. 2017 - 14:03)

Dano, v tom máš naprostou...Mohu Ti jen milý mravokárce přát, abys nikdy neměl možnost zjistit, jak moc ses mohl mýlit. Myslím samozřejmě v případě té prohry po marném boji. Dost slušná řádka lidí by ti potvrdila, že první pocit byl samozřejmě šok a zhnusení, ale po nějaké době se najednou dostali do stavu, že to bylo jak po té injekci, co se dává necelou hodinu před anestézií, aby se pacient nestresoval obavami z narkózy a z biolesti. Občas to bývá spojeno s tím, že se člověk blíží bezpečí domova nebo úkrytu a ztrácí se riziko trapasu před ostatními lidmi. Pokud to někdo udělá schválně, tak to samozřejmě normální není, to je bez debat.

Mirda (Čt, 16. 3. 2017 - 12:03)

Dano, v tom máš naprostou...Proč by navštěvoval doktory nebo psychouše? Pokud se někomu líbí to, jak prohrál boj s vlastním tělem a podělal se, tak ať si to provozuje. Pokud se nepodělává schválně v MHD, kině nebo na jiných podobných místech, tak je to věc jen toho člověka a ne nikoho z nás.

Verča (Po, 4. 6. 2018 - 17:06)

Za hodinu vyrážíme do kina. Střeva po včerejšku se zdají klidná, tak si snad v klidu užiji film a doufám, že nic se mi nestane.

Kikina (Po, 4. 6. 2018 - 15:06)

Ahojte dneska jsem to v praci zapichla driv tak az dorazim domu tak prispeju s temi svymi adrenalinovymi zazitky jak jsem slibila aby tu v tom Lukas a Verca nebyli sami o svem prvnim nechtenem pokakani v nemocnici ktere to u me cele odstartovalo uz jsem se tu rozepsala. Jinak nehoda na verejnosti jako Lukasovi se mi nastesti nikdy nestala teda jednou jsem se pokakla cestou z prace ale to bylo uz vecer za tmy a nikoho jsem nepotkala tak to se nepocita ale zazila jsem toho hodne pri svych experimentech a rada se o to podelim ale ted si udelam predcasnou radost k narozkam a jedu si pro novy mobil. Konecne sem budu moct psat normalne a s diakritikou aby jste to po me nemuseli lustit. Tak zatim a pochopitelne ze prvni operaci kterou z toho mobilu provedu bude ze vam sem napisu :0)

Lukáš (Po, 4. 6. 2018 - 00:06)

Tak a teď konečně o tom jak jsem se pokadil nedobrovolně na veřejnosti já. To, že se mě na kadění bude něco líbit signalizovalo už to, že se mě líbilo dávat si do slipů gumu na gumování, která se při chůzi dostala na zadek. Ale tehdy jsem neměl o sexualitě ani -tušení, bylo mě 7-8 let. V 7 letech jsem se počůral při cestě ze školy a to vyvolalo takový neznámý, ale velmi silně příjemný pocit a postupně jsem se začal tajně počůrávat. Tehdy jsem neřešil, že je to nějaká úchylka, byl jsem dítě a později jsem věděl, že penisem sexujeme a zároveň i čůráme, takže jsem to bral jako "příbuzné" sexu. Kakací úchylka se ozvala zase až když jsem viděl jak se pokadila spolužačka při cestě ze školního výletu. V tu dobu jsem si říkal, že se mě to líbilo proto, že to byla holka, ale ve skrytu diše jsem tušil, že si něco nalhávám. No ještě to trvalo pár let, než jsem se pokadil já. Bylo to ve třeťáku na průmce, bylo mě 17,5 let. Stalo se to jeden pátek odpoledne. Od minulého týdne jsem byl nemocný a ve středu jsem padnul do postele, nicméně během víkendu se mě udělalo lépe a další středu jsem už šel v poho k doktorce na odběr krve. Ta říkala, ať se stavím v pátek odpoledne pro výsledky, ale na 99% vypadalo, že bude vše ok. V pátek odpoledne jsem vyrazil k doktorce, ještě jsem se rozloučil s tátou (máma byla ještě v práci), protože oba jeli na chatu na víkend. U doktorky bylo vše ok. Cestou jsem stavil na kebab, který jsem si u chlápka dával docela často bez jakýchkoliv potíží. Asi ve čtvrt na dvě jsem ho snědl a chtěl vyrazit domů, ale do prodejny přišel bývalý spolužák ze základky a byl pátek a nikdo jsme nikam nespěchal, tak jsme hodinu kecali. Když jsem se zvedal, tak jsem ucítil křeč v břiše, ta ale hned přešla, takže jsem jí nevěnoval nijakou pozornost a rozhodnul jsem se ty dvě stanice nejet tramvají, ale jít pěšky. Byl první pěkný jarní den, tak proč ne. Pěšky to nebylo víc jak na 20 minut. Jenže už po necelých 10ti minutách se ozvala další křeč natolik silná, že mě donutila zastavit a chytit se za břicho. Věděl jsem, že ulevit tlaku prdnutím si už možné není, protože by toho bylo daleko víc než jen neškodný vzduch. S hrůzou jsem si uvědomil, že další křeč už asi nedám, ale byl jsem na sídlišti, kde nikde záchod nebyl. Na keřích mezi baráky díky začínajícímu jaru navíc ještě nebyly listy a tak se ani nebylo moc kam schovat. Ale pořád jsem si říkal, že za pár minut jsem u baráku. Další křeč přišla při příchodu do naší ulice a vše nabralo rychlý spád. Prd, naprosto nekontrolovatelný, za ním tuhá a pak měkká a vlhká náplň. Světle šedivé slipy už nebyly světle šedé a daleko horší to bylo se světle modrými džíny. Navíc to proběhlo tak rychle a s takovou intenzitou, že mě povolily slipy na pravé straně a na pravé noze se mě moje hovínka dostala až do půlky stehen. Úplně se mě zatmělo před očima a neodvážil jsem se ani rukou si sáhnout na zadek, abych zkontroloval škody, ale tušil jsem, že je všechno vidět. Když jsem přišel k sobě, tak ze zatáčky dorazila bývalá spolužačka, která pamatovala moje počůrání v poslední třídě na základce se svou kámoškou asi z její střední školy, protože tu holku jsem neznal. Ta jen prohlásila "koukám, že jsi povýšil na nový level" a kámošce vysvětlila, že jsem se na základce pochcával a teď už na střední asi i posrávám. Ještě dodala, že by mě doma mít nechtěla, ale obě jen prošly a se smíchem jen pokračovaly dál. Byl jsem červený jak rak, ale nezbývalo než dál jít. U baráku jsem ale s hrůzou zjistil, že naše auto je ještě na parkovišti a tudíž, že naši neodjeli. Pohledem na hodinky jsem tušil, že by ale mohli odjet co nejdřív a doufal jsem, že jim něco plány na cestu nepřekazilo. Naštěstí po pár minutách v poloholém křoví jsem je uviděl a nasedli do auta a odjeli. Chvilku jsem počkal a vyrazil ze křoví ven a narazil do jednoho kluka z bývalé školy. Jen jsem pronesl sorry, spěchám, ale on pobaveně pronesl, že už nemusím a začal se smát, ale jako ne jízlivě, ale prostě tak nějak, že se to stává i v lepších rodinách. Pak už jsem dorazil do našeho vchodu a zavřel za sebou ulici. Nejel jsem výtahem, aby na něj někdo náhodou v našem patře nečekal, ale šel jsem pěšky. Kdybych slyšel cvaknutí dveří v patře, tak bych počkal o patro níž než si dotyčný/á zavolá výtah. A tady se stalo něco s čímž jsem nepočítal- už jsem věděl, že mě nikdo neobjeví, z ulice jsem byl pryč a naši prokazatelně odjeli. A najednou se mě to mazlavý začalo v kalhotách líbit, každý krok byl s tím nákladem slast a normálně se mě postavil a doma jsem se udělal. Pak jsem byl z toho trochu špatný, čůrání jsem si zdůvodnil, ale kakání nějak ne. Nechtěl jsem na to myslet, ale z hlavy to vytěsnit prostě nešlo, ale pak jsem to nějak vzal, že když se mě to líbí, tak proč bych to nedělal, zákonům to neodporovalo.

Kikina (Ne, 3. 6. 2018 - 21:06)

No ve středověku bysme tu...Film kladivo na carodejnice jsem videla :0) vypada to ze kazdy druhy vikend jsem asi posednuta dablem. Nejvic me tam pobavila ta hlaska : a pak jsme si s nimi vytrely zadek :0) jinak ty asi pamatujes vic nez ja. Ja znam vypraveni o sociku jenom od rodicu a mam pocit ze lide museli zit podle jiste sablony a to ubiji jakoukoliv kreativitu a osobnosti cloveka na druhou stranu vim ze byly aspon nejake jistoty kdyz clovek nekecal a makal tak se o nej stat postaral. Dneska se na tebe kazdej vykaka a tvoje problemy nikoho nezajimaji. Co si neudelas to nemas to uz jsem zjistila sama. S tim bydlenim mas pravdu ja platim 10500 mesicne za byt 2+1 v Praze a vsichni mi rikaji ze je to super cena. Moc rada bych si ten byt koupila ale jsem realistka a nechci se zadluzit do konce zivota. Ach jo zas je vikend fuc a zitra budu zase delnice kapitalismu ale co nadelam pomalu pujdu do sve uz vyvertrane a navonene postele ta uz toho zazila ale momentalne uz je opet v neposkvrnenem stavu teda jenom do pristi akce. Nevim ceho vseho jsem jeste schopna ale kdyz to nezkusim tak se to nedozvim :0) zatim caute.

Lukáš (Ne, 3. 6. 2018 - 20:06)

Jsem holt jina. Vetsina holek...No ve středověku bysme tu asi všichni skončili na hranici- Ty bys byla čarodějnice a já ztělesněním ďábla :-), před upálením bysme si asi i prošli mučením a lidé ve středověku vymysleli na sebe opravdu důmyslné nástroje, ale i dneska jsou státy na středním východě a v Africe, kde třeba homosexuálové a lesby jsou trestány smrtí nebo aspoň bitím a celkově společenským znemožněním. Dobré taky je, že je výběr oblečení, sehnat různé typy jeansů a jiných kalhot není problém, je dost cenových relací, takže lze zakoupit i levné džíny jen na kadění apod. Nevýhodou pro mladé je bydlení- za komunistů rodiče a tetičky a strejdové nějakou tu kúču v paneláku dostali- kvalita nic moc, ale aspoň něco. Když vidím za kolik se pronajímají byty v panelácích a za kolik se prodávají, tak se mi chce zvracet. Ale jinak můžeme být rádi, že žijeme teď. Velký výhoda je, že jsem mohl vyrazit pracovat na západ a vydělat peníze, to moji rodiče nemohli.

Mravokárce (St, 15. 3. 2017 - 13:03)

Taky mám tyto špatné...Dano, v tom máš naprostou pravdu. Pokud se někdo podělá a zažije ty libé pocity, měl by navštívit psychologa, nebo psychiatra.
Určitě na tom, že se někdo třeba podělá v posteli a zažije při tom nějaký rauš není nic normálního.
Byla tady zmínka, že tělo si nedá poručit, ale v tomto případě je to patologický jev, když se podělám, tak bych měl automaticky zažít pocit hnusu a ne ještě libé pocity, to je zvrácenost a mělo by se to léčit.

Kikina (Ne, 3. 6. 2018 - 17:06)

Kikino, Kikino, ty tomy...Jsem holt jina. Vetsina holek spi se svymi kluky ja se svymi hovinkami :0) ale pristi vikend si dam pauzu mam ty narozky a do kalhotek bych si nadelila rada ale jedu se o vikendu povinne podivat za rodici naposledy jsem u nich byla na vanoce tak se tam na sve narozky zase jednou ukazu. Jinak to s tim internetem bych dala tesat do kamene. Kdybych se narodila a zila za minuleho rezimu kdy internet nebyl a zadne odchylky od normalu se netolerovali tak by to bylo asi horsi kdybych se nemela kde sverit no a ve stredoveku by me asi rovnou upalili. Myslim si ze lide s timhle zamerenim se rodili v kazde dobe a muselo to byt peklo kdyz to clovek nemohl nikde vyventilovat. Ja taky kdyz jsem zacinala tak jsem si pripadala jako nemocna a menecenna ale pak jsem si prave vyhledala prislusne stranky na netu a zjistila ze v tom nejsem sama a podobne postizenych jedincu je vic. Kazdy ma holt to svoje ja treba nechapu masochismus za svuj zivot jsem si uzila uz tolik bolesti ze dobrovolne bych si ji zpusobovat nechtela ale pokud ten dotycny zpusobuje bolest jen sobe a nikomu jinemu tak je to jenom jeho vec.

Kikina (Ne, 3. 6. 2018 - 17:06)

Kikino, vyhodila jsem je tedy...Mazec to se mi jeste nestalo. Kakaci sen uz jsem mela ale nastesti me vzbudil pulky rozevrene pripravene k vykonu tak jsem je rychle zatahla a bezela na zachod. Tenkrat jsem shodou okolnosti taky spala u pribuznych a byl by mazec kdybych se nevzbudila. Jinak vetsinou si postel takhle nezridim davam si pres prosteradlo na sve pokakavaci noci takovou specialni tlustou deku aby zachytila nasledky ale dneska jak jsem se neplanovane pocurala a rano ze me vystrelil jeste ten prujmik tak už to ani ta deka nedala ale musim davat bacha nechci si znicit matraci nebyla zrovna levna. Jinak davej bacha aby se ti to nevymklo ted si mela dve nehody v kratkem casovem sledu pred rodici a potreti uz by to nemuselo projit. Sice jsi uz plnoleta a tak ti do toho nemaji co kecat ale pocitej s tim ze dokud budes bydlet s nimi tak ti budou kecat uplne do vseho. I proto jsem se ja odstehovala hned jak to slo a ted se nemusim nikomu zpovidat. Mama mi tenkrat prorokovala jak to nezvladnu nadelam si dluhy a pak se s holym zadkem pokorne vratim domu a ono se tak nestalo. Zacatky byli tezky ale ted jsem naprosto samostatna na nikom nevisim a jsem na to hrda. Myslim si ze tohle o sobe moc holek v mem veku rict nemuze

Lukáš (Ne, 3. 6. 2018 - 14:06)

Kikino, Kikino, ty tomy dáváš :-) Já jsem byl na výletě na kole (jen 20 kilásků), kilo zmrzky a litr kofoly. Super. Nebylo to tak řídké, jako po projímadlu, ale ta kofola pak chtěla taky ven :-) Pračka jede, sprcha za mnou, sluníčko hřeje (až moc) tak nám vlastně nic nechybí :-)

Verča: no čůrací a kakací sny jsou dosti zrádné. Já jsem měl jednou v životě čůrací úplně jako živý sen, ale samo jsem se počůral do postele. Naštěstí to tehdy nikdo nezjistil. Kakací sen jsem měl za to, že by mě vzdycky vzbudil, mimo situací, kdy by byl můj oraganismus oslaben nemocí nebo alkoholem, ale asi to tak není. Sobotní ráno byla katastrofa, to věřím, ale aspoň dneska sis to užila. Ale fakt dávej bacha na to, aby se Ti to dařilo utajit, i když sny neovlivníme.

Co je a není normální? Těžko říct. Někteří lidé se třeba přivazují a polívají horkým voskem pro vzrušení... a proč ne, když se jim to líbí a mě tím neobtěžují. Super je, že si můžeme vyměňovat zkušenosti a názory, že v tom nejsme sami (net je v tomhle výhoda) no a se svým svědomím si to musíme vyříkat sami. Ale nikomu tím neubližujeme a nikoho neobtěžujeme, tak proč ne.

Verča (Ne, 3. 6. 2018 - 14:06)

Verco to bych radsi...Kikino, vyhodila jsem je tedy do popelnice. Byl by to průser, kdyby kalhotky ucpaly odpad z wc.

Vezmu víkend pozpátku. Naši dneska odjeli, tak jsem to zase zkusila. Teď už jsem vyprázdněná, tak zítra kino není tímto ohroženo. Proto jsem do toho šla hned ráno, jak odjeli, aby měla střeva čas na regeneraci. Krásně se to poskládalo do dvou vln. Mezi nimi jsem si šla dokonce lehnout a dala jsem si pod zadek igelit, abych nedopadla s postelí jako Ty. Pak přišla další vlna, já jsem vstala, kalhoty se krásně přifoukly. Maximálně jsem byla spokojená. Flek na zadku, na stehnech a dokonce i vpředu. Pochopitelně jsem použila moje krásné džegíny. Teď je máčím a doufám, že je stihnu vyprat, než se rodiče vrátí. Teď je to ještě na nich poznat a v koupelně je ještě "vůně".

Sobotní ráno bylo úplně katastrofální. Jak jsi psala o snech o pokakávání, tak ten jsem měla z pátku na sobotu. Vybavila jsem si, že se mi zdálo, jak mám na sobě moje pokakávací džegíny a tělo si pak asi myslelo, že je skutečně na sobě a já jsem to ve spánku pustila zase do pyžama. Tentokrát to byla ještě větší ostuda, než když mě objevila máma. Bylo na sobotu domluveno, že pojedeme na výlet a měla jet s máma (a po mé očitě jela) moje mladší sestřenice, kterou jsme už vyzvedli v pátek, a proto nocovala u nás, v mém pokoj se mnou. Když jsme se probudily, tak ona říkala, že tady něco smrdí,jako kdyby se někdo potentoval a jí, že se to nestalo. A ona vstala a letěla za mojí máti a volala:"Teto, teto, Veruna nikam nemůže jet, ona se potentovala." A já jsem slyšela mamčinu reakci, která mě strašně naštvala:"Cože ona se zase posrala, to snad není ani možné". Proč to před ní říkala, teď si sestřenka bude myslet, že jsem nějaká pokakanda. Vždycky mě brala za svůj vzor a teď to už bude velmi obtížné z tohoto hlediska. Na výlet jsme vyrazili kvůli mne později, ale bylo to na něm pěkné, až na to že si mne sestřenka pořád dobírala. Proto je nejlepší, aby se nám o pokakávání nezdálo.

pavel (Ne, 3. 6. 2018 - 11:06)

Normalnost je relativni pojem...přesně tak , já nefetuju nikoho nezabíjím ani neznásilnuju.Jo, a platím daně.

Kikina (Ne, 3. 6. 2018 - 11:06)

Přeji dobré ráno všem...Normalnost je relativni pojem :0) ale co uz nedelame nic spatneho a nikomu tim neublizujeme. Teda ja dneska ublizila sama sobe protoze dat vsechno do kupy byla docela fuska.

Kikina (Ne, 3. 6. 2018 - 11:06)

Kikino,o hezkých snech o...Verco to bych radsi neriskovala. Urcite bude lepsi do igelitky a do kontaku s nima. Ja uz zlikvidovala nasledky dnesni noci. Prosteradlo a prikryvka uz se perou a matraci jsem dala radsi vysmrdet na balkon. Leginy a kalhotky uz jsou v kontejneru. Po tom jak jsem je zridila by fakt nemelo smysl to prat.

Verča (Ne, 3. 6. 2018 - 10:06)

Ahojik opet se vam hlasim z...Kikino,o hezkých snech o pokakávání mi ani nemluv. Takový sen jsem měla na včerejšek. Víc napíši, až uklidím po dnešních hrátkách. Nevíš náhodou, když hodím plný kalhotky do záchodu, jestli se to neucpe?

Reklama

Přidat komentář