Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Lukáš (So, 16. 6. 2018 - 23:06)

Ahojky právě jsem zalezla...Tak krásné noci zdar!

Kikina (So, 16. 6. 2018 - 23:06)

Ahojky právě jsem zalezla do postele a brzy se pokakam. Dneska to odnesou bledě modré kalhotky a takové specialni černo bílé legíny s nejrůznějšími ornamenty a mají v oblasti zadečku a stehen nápis i love you. Jako by chtěli vyjádřit co tolik miluji :0) každopádně je pokakam a pak se v nich opět vyspím ať už to stojí za to tak se zatím mějte fajn a pokakavani si užívejte dokud můžete :0)

Lukáš (So, 16. 6. 2018 - 23:06)

Verča: tak super a dokonce lesnická fakulta, nevím, mě ten les tak nějak uklidňuje, ta energie ze stromů. Ta dokonalost, jak tam vše spolu souvisí. Doufám, že se Ti tam bude líbit.
Jinak nevím s tím opadnutím. U mě to bylo tak, že se mě to líbilo a líbí. Takže, když jsem se osamostatnil, tak ubyla ta potřeba v každé volné chvíli se pokadit. Ale zase jsem třeba experimentoval víc venku a přijít domů pokaděný, nebo v tom být déle. Takže jsem sice nevyužíval každou volnou chvilku ke kadění, ale zase jsem se dokázal víc odvázat nebo jak to popsat. Pokud se Ti to líbí a jako že jo, tak to nevymizí prvním osamostatněním se.

Já jsem začal počůráváním, když jsem se sám počůral v 7 letech na základce. Pokakanou spolužačku jsem viděl v 7. třídě, to nám bylo 13-14 let, ale sám jsem se pokadil v 17 letech a pak pravidelně, když byl čas. Sám jsem začal bydlet v 25 letech (nejednalo se o mama hotel, měli jsme rozvrh kdo, co dělá, přispíval jsem na náklady a tak, ale situace s byty nebyla v době mého mládí tak jednoduchá jako dneska) a dneska je mě skoro 40. No pořád 39 ale ta čtyřicítka na pozdim proběhne :-) Takže 40-17 je 23 let.

Lukáš (So, 16. 6. 2018 - 22:06)

Monika: no on ten kilometr je až dost, když se střeva usmyslí, že to, co je v nich musí ven. Což už víš sama. Já vím, že to je cítit i venku, sám jsem se takhle pokadil schválně jenom v zimě a ve tmě. A asi bych to nedal jako Verča do sukně a teď v létě. Ale proč ne. Jinak kolegyně v práci asi nic moc, když to musí takhle roztroubit. Zasmát se, když se Ti to stalo, no budiž, ale ještě o tom pak všude vyprávět, asi tak velké kámošky to zase nebudou.

Miloslav (So, 16. 6. 2018 - 19:06)

Verčo, tak to je snadná pomoc.Napiš jakou velikost těch trenýrek potřebuješ.My ti je rádi pošleme a beze srandy. Myslím to naprosto vážně

Verča (So, 16. 6. 2018 - 19:06)

Verčo velká gratulace! Teď...Kikino, díky za gratulaci. Jsem ráda, že už vím výsledek, tak už můžu být klidná. Máma vždy věděla, že mě studium baví a určitě nepochybovala o mých schopnostech připravit se na přijímačky na VŠ a studovat ní. Snad mi to půjde i dál. Ale teď v souvislosti s tím pokakáváním mi začala říkat jak jsem neschopná, ale to myslela jen po této stránce. Teď už snad všechno vyjde podle mého plánu a rodiče už o ničem vědět nebudou. V garsonce pak bude ráj. Jak dlouho mi naše společná činnost bude pak bavit nevím. Mám obavy, že tím jak to budu moci udělat, když budu chtít a nebudu nikam spěchat, tak jestli ten zájem neopadne. Viz to co jsem psala Lukášovi. Zítra napíši, jak jsem dopadla venku s tou sukní. Koupila jsem si pánské slipy. Nevíš, jestli se nedají sehnat kalhotky/trenýrky, co je používaly naše mámy do tělocviku? Ty měly ty gumky takové, že ženský je měly zařezané do kůže. To by se kadilo.

Verča (So, 16. 6. 2018 - 18:06)

Verča: gratulace, pokud mě...Lukáš: Díky za gratulaci. Jsem ráda, že to vyšlo. Jdu na Lesnickou a dřevařskou fakultu. Už se těším až vypadnu do garsonky. Vždycky byla škola pro mne prioritou. Pokakávání bude jen relax, a když bude čas. Mám ráda léto, ale těším se na říjen a jak si udělám v garsonce první a snad pořádnou nadílku. Studiem doufám budu nadšená až do státnic a tento relax třeba brzo opadne, když bude svoboda a budu si to moci udělat, kdy budu chtít, tak tím bude možná menší a menší touha po tom. Třeba ne. Uvidím. Teď je to zajímavé i tím napětím, jak musím plánovat, aby to doma vyšlo a rodiče se to nedověděli. Snad už to vždy vyjde a máma nic nepozná. Už bych si před ní přišla trapně. Pokud to není tajné, jak Ty to dlouho už provozuješ?

Eduard Nud (So, 16. 6. 2018 - 17:06)

To mne se sestry ptávaly jinak. Ne, kdy jste se naposled pokakal, ale vykakal.

Monika (So, 16. 6. 2018 - 16:06)

Monika: tak, pokud se to...Lukáši, teď ta poslední nehoda, která mě donutila něco pohledat na toto téma na internetu, se mi stala před ženskýma z práce. Udělaly jsme si páteční babskou párty. V jedné hospodě jsme dobře pojedly a popily a bylo nám pospolu fajn, že jsme se nechtěly ještě rozejít. Ačkoliv náš podnik už zavíral, tak jsme se dohodly, kam se přesuneme. Zaplatily jsme a vyrazily, vzdálenost byla asi kilometr. Ve mně téměř po opuštění hospody to začalo nějak intenzivně klokotat, ale kilometr není moc, tak jsem byla přesvědčená, že to donesu až na záchod, ale asi v půlce cesty to ve mně přímo explodovalo i zvukově, nic s tím nešlo dělat, samo to šlo ven a mě polilo horko. Musím ubezpečit zdejší experimentátory, že i venku je to někdy cítit. Jedna kolegyňka hodila do placu, co to tady smrdí a druhá jí odpověděla, že Monča si uprdla. A za chvilku třetí říkala ne ne ne ne Monča se durch podělala, kdo nevěří, může se jít přesvědčit. Původně jsem si myslela, kdyby si toho nikdo nevšiml, že se půjdu nějak očisti na wc, ale když to prasklo, tak jsem šla s brekem domů, kde jsem s hrůzou zjistila, jak to bylo i vidět. Teď si mne furt v práci dobírají, svěřily se i dalším. Doufám, že se na to časem někdy zapomene. Pracuje ale se mnou jedna spolužačka z gymplu, tak nevím, jestli jim teď neřekla o mé nehodě na školním výletě. Bylo by to hodně nepříjemné.

Lukáš (So, 16. 6. 2018 - 16:06)

Pavel: no tak to budeš mít dobrý, pivo a spousta jídla k tomu, to se pak stávají "nehody" :-) jen do plen nebo i na férovku do oblečení?

Lukáš (So, 16. 6. 2018 - 15:06)

Monika: tak, pokud se to stane na veřejnosti a ještě k tomu před lidmi se kterými se prostě musíš potkávat (pracovní či školní kolektiv, tam prostě musíš), tak je to trapas. To je bez debat. Doma to tu děláme pro potěšení, holt někdy to ujede i na veřejnosti. Taky se mě to stalo a taky jsem potkal bývalou spolužačku, která mě viděla jak jsem se kdysi počůral. Naštěstí jsem už chodil na střední takže jsem ji nemusel denně vídat.
Jinak pro mě to fyzické pokadění příjemné bylo, to jak se tělo proti mé vůli uvolnilo, ale to trvalo tak možná milisekundu, pak převládnul ten trapas. Ale když už jsem věděl, že mě nikdo neuvidí, tak to bylo opravdu příjemné. Zkoušej doma, když budeš chtít, ale dej si dostatek času jak na hygienu potom, tak na uklidnění těla- abys hned po akci nešla hned někam na schůzku a zbytek Tě ještě nepřekvapil někde na cestě- oslabené svaly by nemusely dlouho vzdorovat.

Lukáš (So, 16. 6. 2018 - 15:06)

Verča: gratulace, pokud mě paměť nemýlí, tak jsi chtěla na Mendelovu univerzitu. Já, kdybych byl ve Tvém věku, bych šel na lesnickou fakultu nebo agrární. Sám mám pokusně zasázené obilí (ječmen, pšenici a oves) a něco z toho bude :-) chtěl bych si v Norsku pořídit menší zemědělskou usedlost, ale uvidíme, co život dál přinese.
Každopádně kakání pro Tebe bude jednodušší :-) ale bacha, budeš muset i studovat, nejen kadit do kalhot :-) Ale palec nahoru, to každopádně!
Jinak příjemnou nedělní akcičku!

pavel (So, 16. 6. 2018 - 10:06)

Dobré ránko :0) já jsem...Držím palce !! Odpoledne zajdu na pivní slavnosti a večer nasadím plenu a ráno se zase vzbudím dost plnej , budou tam i různé zajímavé pochoutky a chuťovky . splácám to dohromady.

Petr (So, 16. 6. 2018 - 09:06)

Petře, nic si z toho...Díky za útěchu. Aspoň vím že se to nestává jen mně. Když to na mě s tou Crohnovou chorobou přijde tak někdy jsem rád že to udržím tak deset minut a pak to jde prostě ven ať jsem kde jsem. Nechápu jak tady někteří zvládnete zadržovat stolici hodiny i dny.

Kikina (So, 16. 6. 2018 - 09:06)

Než začnu psát reakci k...Verčo velká gratulace! Teď už ti snad tvoje máma nebude říkat že jsi neschopná když jsi složila přijímačky na VŠ. Možná by se divila kdyby jsi jí řekla jak tě tvoje nová záliba nakopla a povzbudila v ostatních věcech, ale chápu že to si asi necháš radši pro sebe :0)

Kikina (So, 16. 6. 2018 - 09:06)

Přeji hezké sobotní ráno...Dobré ránko :0) já jsem dneska trochu zaspala byla jsem unavená z práce. Dneska se k tobě určitě přidám ale až večer. Mám v plánu svou tradiční pokakanou noc. Naposledy jsem byla kakat ve středu a už je toho ve mě opět hodně nastřádáno dalo by se to provést už teď ale snad to ještě přes den vydržím. Nerada bych se vzdala toho na co jsem se celý týden těšila tak mi drž palce. Večer pokud vše proběhne tak jak má sem hodím svůj tradiční report.

pavel (So, 16. 6. 2018 - 07:06)

Přeji hezké sobotní ráno všem stejně smýšlejícím . Probudil jsem se s pocitem velké potřeby a hned jsem vše i s velkým tlačením pustil a pořádně naplnil plenku . Úžasný , ještě v nějaký čas zůstanu a pěkně rozsedím . Tak hezký den všem pokakaným .

Monika (Pá, 15. 6. 2018 - 22:06)

Jednou jsem se pokadil v...Petře, nic si z toho nedělej. Teď po pár letech se mi to stalo zase, ale tehdy jsem se taky pokadila v kadeřnictví. Ale ne úplně v křesle. V něm ze mne vyjelo jen takový to mokro a do dostříhání to bylo celkem udržitelný, ale jak jsem vstala, tak ta hlavní várka ze mne vyjela tak, že se kalhoty hned nafoukly a ženský co tam seděly, po mně čuměly a ukazovaly si na mne. I ta kadeřnice začala čichat. Strašná ostuda. A ještě to, jak jsem platila, tak si mohly všechny můj zadek dokonale prohlédnout. Tak trapas. Od té doby se jezdím stříhat do sousedního městyse. Cestou domů jsem potkala několik spolužaček z gymplu. Tam o dva roky dřív se mi to stalo na školním výletě, tak při mé cestě z kadeřnictví měly z toho druhé Vánoce, když mě viděly takto, pardon za výraz, zesranou. Kromě toho, že venku je to vždycky trapas, protože je dotyčný snadno odhalitelný, tak věřím, že vy co to děláte doma, tak to máte na pohodu. Ono to fyzické pokadění není ani nějak nepříjemné. Možná, že se přemůžu a něco doma taky vyzkouším. A na veřejnosti věřím, že se mi to už nikdy nestane.

Irča (Pá, 15. 6. 2018 - 21:06)

Verčo, věř tomu nebo nevěř, ale jsou ženy co nosí pánské spodní prádlo. Já to také zkoušela a co se týče u mně nechtěné nehody, tak toho dost pořídili udržet. Eva se o tom taky zde zmínila v příspěvku. Každý nosí sám co mu nejvíce vyhovuje a to i na tyto experimenty. Úplně v pohodě

Verča (Pá, 15. 6. 2018 - 20:06)

Na veřejnosti to má fakt...Než začnu psát reakci k tématu, tak musím ohlásit tu slíbenou novinu, naštěstí radostnou, že jsem přijata ke studiu na již zmíněné VŠ.

Lukáš: Taky si myslím, že venku to má zvláštní náboj a přitom pod sukní to nikdo neodhalí. Nevím, příjde mi zvláštní, aby ženská si oblékala pánské slipy, ale jestli toho víc poberou, tak je v tom určitě kus pravdy. Pochopitelně to chci provést poblíž domova, do MHD bych si neodvážila vlézt, ačkoliv v té sukni bych nebyla jednoznačně identifikovatelná, ale mohli by si to spolucestující domyslet podle místa zdroje smrádku. Budu ráda, když dojdu domů a z venkovního adrenalinu se stane poklidná akcička. V neděli budou rodiče celý den pryč, tak toto provedu. Večer pak napíši.

Kikina: Nejsme zase tak velké město, tak to snad půjde zvládnout. Silonky si určitě vezmu. Nosím je vždy pod sukni, i když se nemá nic takového stát. Padající hovínka - to by bylo dost drsné. Klouzající po stehnech by sukně ještě zamaskovala, ale vypadávající, to abych potom měsíc chodila kanaláma. A v souvislosti s přijetím na školu, jsem samozřejmě ráda, že se osamostatním a čas od času si udělám nějakou nadílkou naši společnou radost.

Reklama

Přidat komentář