Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Eduard Nud (Po, 25. 6. 2018 - 17:06)

Když nepočítám horečky, tak ve školce. Mateřské. Aby si někdo nemyslel, že v lese.

Lukáš (Po, 25. 6. 2018 - 17:06)

Romana: palec nahoru! takhle jsi je odpálila tím nejlepším možným způsobem. A kámošce jsi ukázala podporu a to je v těchto nechtěných nehodách s trapasem vždycky dobré pro její psychiku.
No prázdniny už se Ti blíží, v Norsku bys už je měla :-) tak dobře plánuj a natáčet můžeš vždycky- smazat to jde taky vždycky, jen pozor na to, kam si to ukládáš!
Co vysvědčení? Průser nebo pohoda :-)

Kikina: jasně, že Ti rozumím :-) ale neodsuzuju ani Pavla. Líbí se mu to, tak proč ne. Osobně bych se styděl si ty plenky jít koupit :-).
Jinak pěknou dovolenou, jestli chceš průvodce po Oslu, tak jsem k službám- vlastně né, 9. července mířím do Česka a dám si taky trochu oraz, občas je dobrý se na všechno vysrat, nebo do všeho posrat :-))))
Kam pojedeš na dovču? Doma kadění a odpočinek, nebo plán na nějakou cestu?

Romana (Po, 25. 6. 2018 - 15:06)

Vidím, že vás ty experimenty pořád baví. No já taky příští týden chystám reprízu. Brácha na táboře, rodiče v práci a já od pondělí do pátku sama doma, takže ideální situace. Zkusím to taky aspoň jeden den předržet, aby to mělo maximální efekt. Chci to udělat do těch upnutých černých džínů, jak jsem plánovala a ráda bych si udělala pořádnou bouli na nich. Koupím si na to asi i speciální kalhotky, ideálně bílé, protože v těch se to pokadění nejlépe vyjímá. Tak snad to nějak časově vychytám a nepřijde to v nevhodnou chvíli, ale kdyby ano, tak pořád budu doma v blízkosti WC, tak mi snad žádný trapas nehrozí. Akorát natáčet už se asi nebudu. S tím svým videem jsem maximálně spokojená a myslím si, že lepší už by se mi stejně nepovedlo.

Viktorko a Gábino nic si z toho nedělejte. Já vím, že se lehko radí a ve škole to máte teď asi těžké, ale věřte mi, že čas to spraví. Já už tu psala o té mé spolužačce která to nezvládla při tělocviku. Taky byla terčem posměchu, ale už se na to zapomíná a aspoň u nás v třídě už to není téma. Akorát dneska se stala jedna taková věc a já ne, že bych se chtěla chvástat, ale mám dobrý pocit ze sebe, protože jsem měla možnost se jí dneska ve škole zastat a taky jsem se zastala. Byly jsme dohodnuté, že si ode mě vypůjčí nějaké knížky a dneska jsme šly po chodbě a ještě se domlouvaly v kolik se pro ty knihy staví. No a proti nám dva kluci z vedlejší třídy a jeden z nich ukázal na tu moji spolužačku a povídá tomu druhému hele to je ta holka co se posrala při tělocviku a oba se tomu začali hlasitě smát. Ona chudinka zrudla, ale nebyla schopná na to nijak reagovat, ale bylo vidět, že je jí trapně. Tak jsem je odpálila sama a povídám jim hele borci tohle se stalo před víc jak dvěma měsíci, tak nevím proč máte potřebu to vytahovat. Asi jste z toho nadržení, tak jí nechte na pokoji a zkuste si sami nadělat do kalhot a můžete se pak udělat sami ze sebe! No a tentokrát čuměli oni s otevřenou hubou a nezmohli se na odpověď. Takový odjeb asi nečekali a už vůbec ne od holky. Opravdu jsem si to vychutnala je takhle vyfakovat. Ona se mě pak ještě ptala a Tobě to fakt nevadí, že jsem se pokadila? Tak jsem jí řekla proč by mi to mělo vadit? To není, že bys byla nějak vadná, může se to stát každému a je to lidské. Bylo vidět, že jsem jí povzbudila a za to jsem ráda. Dokonce jsem uvažovala, že se jí přiznám, že jsem se pokadila taky, aby viděla, že v tom není sama, ale nakonec na to nedošlo. Přeci jenom, nechtěla jsem lhát. Některé časti svého příběhu bych přeci jenom musela trochu upravit a tu část, kdy jsem se natáčela na mobil, vynechat úplně :)Každopádně ona už je docela v pohodě, tak vy časem budete taky a jak psal Lukáš s blbečky co se posmívají nemějte slitování a nekompromisně je odpalte. Chtějí vás vidět ponížené a jak se stydíte a když jim k tomu nedáte příležitost, tak je to přestane bavit. Přeji mnoho zdaru a žádné další nehody.

Bára (Út, 28. 3. 2017 - 23:03)

Hmm, ty toho o psychologii...Taky mi ten autor toho příspěvku přijde divný. A nazývat někoho, komu se to nechtě párkrát stalo, plenkařem, mi přijde drzé. Tys psala, že Tě to také nějakou dobu intenzivněji pronásledovalo, podobně jako mne, tak určitě můžeme být rády, že se nám stav zlepšil a do plenek jsme se nedostaly. To by bylo hrozné, ale ta holčina ze Slovenska neměla jiné řešení. To už tady bylo řečeno, že by prala a prala a taky Ti to ne vždy rychle uschne, jak potřebuješ a mít rozkramovaných více kalhot je také nepohodlné atd. A z příspěvku, který je ob jeden před tímto mým, tak to je asi určitě nějaký plenkař. To je skutečně na léčení. Nedokážu si představit, že by to ze mne mělo vycházet vědomě (schválně), bez úsilí vydržet, do gatí nebo teda do pleny. Já jsem vždycky bojovala do poslední vteřiny a pak jsem byla vždycky zoufalá, zhunesená a zdeptaná. A jak někdo u toho může mít pozitivní prožitek, to mi hlava nebere. A ti skuteční plenkaři - to mi přijde jako výsměch nám, co jsme párkrát skončily pokaděné.

Erika (Út, 28. 3. 2017 - 15:03)

Tak ono nejde o klasické koupaliště, ale je to jen rybník bez soc.zařízení jako jinde. Je tam jedna bouda-kiosek a kus dál mobilní WC.Byla jsem od něj tak 800m, ale lesík byl blíže. Nicméně úsilí tam dojet bylo marné.Jen to ve mě hrklo a vše bylo v trenýrkách. Svetřík, bunda apod. nikde a tak v celé parádě se mi to od středu bílé výstelky valilo dozadu i předku. Plus chůze v tom a další vlna. Vypadala jsem jako bych si sedla do hořčice a žádná pomoc nikde a jít s tou tíhou tak daleko bylo jako v kině kdo mě viděl a cítil. To má zažité více lidí i holek třeba při hodině tělocviku a stalo se jím to taky. Ostatně tu je takový příspěvek, tak může každá potvrdit, ale znovu to zažít již netoužím a jiní taky asi taktéž.

Neli (Út, 28. 3. 2017 - 07:03)

Tak já jsem se pokakal teď o uplynulém víkendu. V posteli jsem se s manželkou díval na televizi, a po chvíli moje žena usnula a mi se začalo chtít kakat. Tak jsem tomu nechal volný průběh a pustil to.naštěstí spím každou noc v plenkách a gumových kalhotkách, takže se to všechno zachytlo v nich,takže to nebylo cítit. Pak jsem v tom usnul a spal až do rána

Kikina (Ne, 24. 6. 2018 - 17:06)

Pavel+Kikina: mě plenky taky...Přesně tak plenky jsou pro malý děti a inkontinentni lidi. Já si nepotřebuju hrát na malý děcko mě na tom právě nejvíc bere to že jsem dospělá holka a úmyslně se pokakavam tudíž dělám něco společensky nepřijatelného navíc to mám spojené se vzrušením sexuálním no co ti budu povídat ty mi rozumíš :0) jinak dneska jsem legíny taky vyprala a definitivně je zlikviduji až příští víkend to už se bude blížit má vysněná dovolená kterou mám od 5.7 už se nemůžu dočkat tenhle rok jsem měla maximálně pět dnů v kuse a už jsem z té práce zničená tak se nemůžu dočkat až si konečně orazim.

Lukáš (Ne, 24. 6. 2018 - 13:06)

Viktorko, i já...Gábino, zkus na to přestat myslet, protože by mohlo hrozit to, že si na to vypěstuješ fobii- teda, že budeš pořád hledat, kde je záchod, kdybys potřebovala. A tím si to nakonec přivoláš, protože nervozita je jeden z hlavních důvodů pokadění se. Spousta vojáků nebo popravovaní těsně před popravou se prostě pokadí. Jinak přičiny mohou být různé- společné je pak to, že když se tělo něco rozhodne vyloučit zadkem, tak se tak prostě rozhodne a Ty máš pár desítek minut na to, najít WC. Nelze s tím nic udělat, protože ty svaly zkrátka jednou povolí- u někoho o trochu dříve u druhého o trochu déle, ale povolí.
Já jsem se pokadil po kebabu, jedl jsem ho tisíckrát před tím, ale asi něco nesedlo ten den. Stačila hodina a čtvrt po jídle a bylo to. Navíc první příznaky- tlak v břiše- se objevily až za hodinu, kdy jsem se zvedal a loučil s kámošem. A pak do čtvrt hodiny jsem to měl v kalhotách. Naštěstí mimo školu. Ale jedna moje spolužačka se pokadila na základce v 7. třídě a to už trapas byl- to nám bylo tak 13-14 let. Hodně se jí smáli, ale ona hned brečela a nedokázala je odpálkovat a to byla obrovská chyba. Navíc pak, když jsme měli se třídou někam jet, tak si vždy obstarala omluvenku, protože se bála kamkoliv jezdit. Tak pozor na to. Stalo se Ti to, nepříjemný to je, ale jinak jsi zdravá holka, takže si nezadělej na psychický problémy. Život jde dál. Teď jsou prázdniny, to posměváčky utlumí a pak je musíš odpálkovat, dělat si z toho srandu atd. Posměváčci Tě potřebují vidět poníženou a rozbrečenou, pokud se jim to nepodaří, tak je to samotné přestane bavit.

Lukáš (Ne, 24. 6. 2018 - 13:06)

Dito a Lukáši tak faily...Chybama se člověk učí- u mě to bylo to samé, akorát se máma vrátila pro koláč, co si pekla na chatu. Táta seděl před barákem v autě. Já byl ve sprše, sprcha v mých kalhotech a hovínka mě sjížděli pěkně džínama dolů. Navíc ve výpusti bylo sítko, abych nezacpal odpad, takže po kotníky voda s mými výkaly- no, dost prekérní situace, kdyby máma potřebovala vzít něco z koupelny. Naštěstí na mě jen přes dveře houkla, že "já, nána jsem tu nechala tu buchtu, tak se měj" a zabouchla dveře a odjela.
S každým takovým průšvihem jsem pak přijal protiopatření a nakonec jsem to dovedl do dokonalosti- teda skoro.
No až budu mít druhou část dovolený, tak zkusím po Tvém vzoru zadržet kadění, ten tlak taky jednou poleví, otázka je samozřejmě kdy. Ale když budu týden na chatě, tak nebude problém.

Gábina (Ne, 24. 6. 2018 - 13:06)

Ahoj Lukáši. Já si právě...Viktorko, i já přemýšlím, proč to tak akutně na mne přišlo. V noci mě to budí a mám to v palici, nejsem schopná pak usnout a nevím, kde se stala chyba. Nic špatného jsem nesnědla. Já teď končím druhák na průmce, tak mi zbývají ještě dva roky. Pokud by se to mělo se mnou táhnout až k matuře, tak nazdar hodiny, ale doufám, že prázdniny to vygumují. Jak vzpomínáš na nehodu z dávných dětských dob, tak co já si pamatuji, tak mně se to stalo poslední rok ve školce na zahradě, ale učitelka na to přišla až po návratu uvnitř a pak asi v osmi letech před kamarádkou. Sice jsem zapírala, potom mi řekla, že je to i vidět, tak jsem se přiznala a byla vynikající, protože nikomu to neřekla a kamarádily jsme se dál. Tehdy to bylo ale ještě tolerovatelné. Hezké dny bez pokakkání.

Lukáš (Ne, 24. 6. 2018 - 13:06)

Pavel+Kikina: mě plenky taky moc neberou, mám prostě rád ten pocit trapasu do kterého jsem se jako chlap dostal- a ty plenky Tě před tímto vlastně chrání. Ten flek na oblečení pak nevznikne. Ale proti gustu....
Jinak já oblečení peru, sem tam, ale málokdy něco jen vyhodím. Ale na střední škole jsem si z brigád taky kupoval alespoň spodní prádlo a povlíkačky a dvoje džíny o kterých nikdo nevěděl- já jsem si sice pral a žehlil sám- výhoda mých rodičů byla aspoň v tom, že mě vedli dost k samostatnosti. Vždycky po prázdninách jsem měl novou povinnost přiměřeně věku. Na střední jsem už uměl obstarat celou domácnost. Dneska si naopak můj 18 letý příbuzný neumí ukrojit chleba a udělat na něj smažená vajíčka...
Takže pár kousků oblečení jsem měl jen pro sebe tak, aby o nich raději nikdo nevěděl. To se určitě vyplatí, zvláště u těch, co jim rodiče ještě lezou do oblečení.

Kikina (Ne, 24. 6. 2018 - 11:06)

Prima neděle , za chvilku...Já ti nevím pleny jsem zkusila jenom jednou a po pravdě nic extra to z mého pohledu nebylo. Připadala jsem si v nich nepřirozeně jakoby uvězněná takže nic moc. já radši kupuju u Vietnamců takový ty kalhotky bombardaky ty jsou skoro jako plenky hodně poberou a cítím se v nich pohodlně. Navíc plenky bych si musela jedině objednat přes internet protože kdybych si je měla sama kupovat tak se studem propadnu. Zatím co Vietnamci neřeší proč si mladá štíhlá holka kupuje kalhotky pro starý tlustý báby ti jsou rádi za každý prodej. Ono i to nakupování pokakavaciho oblečení patří mezi mé rituály holt typická holka :0) vždycky se tam prohrabuji v leginach a predstavuji si jak se v nich bude to pokakani vyjímat. Na kase když pak platím jsem celá vzrušená a vždycky si v duchu říkám kdyby jste věděli na co to oblečení kupuju. Vy kluci jste v tomhle asi jednodušší já jsem ráda kreativní a oblečení se snažím barevně střídat tak aby to pokaždé byla jiná kombinace ale pokud ti plenky vyhovují tak proti gustu...

pavel (Ne, 24. 6. 2018 - 09:06)

Prima neděle , za chvilku nasazuju plenku a jdu někam ven . Kikino , Dito , plenek je několik druhů , nemusíte si ničit věci. Některé se nasazují jako spodní prádlo .

Kikina (Ne, 24. 6. 2018 - 09:06)

Jinak dneska ráno jsem vstala a telefonát od kámošky že jí není dobře a to setkání odložíme na jindy do toho mi zaškrundalo v břiše asi to včera nešlo Ve všechno takže asi už tušíte čemu se momentálně věnuji :0) už jsem v tom skoro hodinu a to ze mě dělá dvojnásobnou pokakandu tohoto víkendu. Jenom škoda že mi ta kámoška nedala vědět už včera mohla jsem v těch teplákach jít spát a dneska ráno to do nich jenom dodělat. Takhle odepisuji další kalhotky a zkusím se v tom tentokrát moc nevyzivat abych aspoň leginy co jsem si ráno vzala mohla přeprat a ještě použít.

Kikina (Ne, 24. 6. 2018 - 09:06)

Kikino, dopadlo to výborně....Tak vidíš že se konečně zadařilo. Když je to bez stresu a obav z odhalení tak je to bezva relax. Ano jít ven na to je potřeba jistá odvaha ale je to vzrušující pochopitelně záleží na tom co si obléknes pokud jsi se včera zase vykakala do upnutych kalhot jak máš ve zvyku tak v těch bych taky ven nešla já si do legín taky kakám jenom doma ale včera mě venku podržely ty hnědé tepláky i jsem si v nich sedla na lavičku a trochu si rozmazala hovínka přes zadeček. No pak jsem radši zamířila domů protože mi to sjíždělo na stehna ale doma jsem se zkontrolovala a fakt to na těch teplákach nebylo téměř vidět takže na venkovní pokakani oblečení ideální. Hlavně že jsi to včera utajila jenom na jednu věc si dej pozor a to aby si máma nevšimla že ti mizí kalhotky předpokládám že je vyhazujes ale bacha na to mizení tvého spodního prádla si může tvá máma dát do souvislosti s tvými nehodami před ní a bude zle. Občas by tak nebylo na škodu kdyby sis nějaké kalhotky jenom na pokakani tu a tam koupila levné se dají pořídit i za třicet korun kus takže investice minimální a hlavně je nebude nikdo postrádat.

Dita (So, 23. 6. 2018 - 23:06)

Dito a Lukáši tak faily...Kikino, dopadlo to výborně. Pěknou dobu jsem si v tom pobyla a stihla jsem se osprchovat a kalhoty vyprat, než naši přišli. Jsi odvážná. Já bych ven nešla. Mě to stačilo to pokakakání se před sousedkou a jejími dcerami. Kalhoty sice ještě nejsou úplně suché, ale do rána budou, tak máma nic nepozná. Dnes by venku každý poznal, že mám plný kalhoty, protože jsem byla zřízená jako batole.

Gábina (So, 23. 6. 2018 - 22:06)

Ahoj Gábino. Díky za...Viktorko, taky děkuji za podporu. ještě se cítím hrozně. Občas mi někdo ve škole řekne něco hnusného slovně, někdo zase nějakou grimasou. Máš pravdu, kromě nafouklých kalhot byla na nich vidět i hnědá mapa. Nejhorší asi bylo, když to třídní profesorka ucítila a začala se rozhlížet, odkud to jde a pak uviděla můj výraz a tak popošla a viděla na mých kalhotách strašnou spoušť. V mém případě nemělo smysl vůbec zapírat. Domů jsme jeli autobusem, strašně jsem se styděla před ostatními cestujícími a před nástupem jsem měla zbytečné obavy, že mě nenechá šofér nastoupit. Ta Tvoje spolužačka je sprostá, když se tak zachovala. Kdyby byla slušná, tak by to nešla roztrubovat spolužákům. Doma to bylo peklo. Mamča je strašně precizní a je háklivá na nějaké pachy a potrpí si na dobrou prezentaci naší rodiny. Když mě takhle uviděla a ucítila, tak její první reakce byla, zda mě někdo z okolí viděl takhle zřízenou. Bohužel dvě naše známé a potom mi vlepila již zmiňovanou facku. Já jsem pak začala bulet a ona mi ještě řekla, že když potřebuji na záchod,ať se přihlásím, protože v tomto věku to není normální si nakadit do kalhot. A bylo i blbý to, že jsem musela doma ještě čekat čtvrt hodiny, protože se někde vrtali v potrubí a měli to pustit za dvacet minut, ale naštěstí to zapnuli o pět minut dřív. Ale i tak čtvrthodina byla pro mne věčnost. Stalo se mi to ve středu 20. 6. Alespoň že máš doma od toho pokoj. Ať už je pátek a prázdniny. Po prázdninách snad na to nikdo nevzpomene ani u Tebe ani u mne.

Kikina (So, 23. 6. 2018 - 21:06)

Ahojky tak jsem se právě vrátila pokakana z procházky a bylo to super. Potkala jsem jenom pár cizích lidí takže pohoda. Nicméně stejně jsem neměla odvahu být v tom venku dlouho tak jsem se procházela asi 20 minut a pak radši zapadla do bezpečí svého bytu. Ještě si v tom chvilku setrvám ale spát v tom dnes nebudu. Ráno musím vstávat a jedu navštívit jednu kamarádku z práce kousek za Prahou takže pokakana noc až příští víkend :0)

Jitka (So, 23. 6. 2018 - 20:06)

S tím se vůbec netrap. Když to příjde, tak to příjde a s jídlem to nemusí mít někdy nic co do činění. Také to mám zažité a doma to poslouchat, že ve svém věku by se to nemělo stávat je dle mého názoru nesmysl. Vše může přijít moc rychle a nečekaně a je hotovo.

Viktorka (So, 23. 6. 2018 - 19:06)

Viktorka+Gábina: zkuste se...Ahoj Lukáši. Já si právě lámu hlavu z čeho to na mně přišlo. Nejsem si vědoma, že bych snědla něco špatného, nebo mi něco nesedlo. Ten osudný čtvrtek jsem ani skoro nic nejedla. Pravda ráno jsem na velké nebyla, ale nechtělo se mi tak jsem to neřešila. Vnímám to jako velkou podpásovku. Vím, že nejsem asi ani první ani poslední člověk kterému se něco takového stalo, ale stejně si říkám proč právě já? Vím, že utéct ze školy nebylo řešení, ale fakt byli hnusní a s tou ex kamarádkou nechci už nic mít. Chtěla jsem se s ní i dát rozsadit, ale ona byla rychlejší, že prý s posranou v jedné lavici sedět nebude. Je nás lichý počet, tak budu klidně sedět sama. Ty a ostatní si klidně svůj fetiš užívejte já doufám, že v mém případě to bylo podruhé a naposledy. Už se mi to jednou stalo, ale to mi bylo asi devět a zavinila jsem si to vesměs sama. Hrála jsem si s holkama před barákem a byla do toho tak zabraná, že jsem nevnímala rostoucí potřebu a domů na záchod už nedoběhla, ale tehdy to tak hrozné nebylo. Přeci jenom v tomhle věku se to dá ještě omluvit a mohla jsem se hned dát dohromady. Teď to byl o dost větší průšvih i kvůli tomu, že jsem v tom musela setrvat. Ani fyzicky pro mě to pokakání nebylo příjemné, takže asi nepochopím co se na tom někomu líbí, ale jak říkám vaše věc.

Reklama

Přidat komentář