Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Zuzka (Pá, 31. 3. 2017 - 11:03)

Taky mi ten autor toho...Tohle je na delší příspěvek a tak asi až po víkendu. Tento týden jsem v jednom kalupu.

Zuzka (Pá, 31. 3. 2017 - 11:03)

Tak teď už asi chápeš,...Pochvala za decentní přístup. Nepochybně i sem chodí dost chlapů, co by se v takovém tématu naopak vyloženě vyžívali.

Kikina (Čt, 28. 6. 2018 - 16:06)

Nejlepší jsou děvčata co...Ahoj to mě těší že tu mám fanouška ale nemysli si já i přes ty šílenosti co tu vypisuji jsem dost stydlivá a zatím jsem asi ještě nepostoupila do fáze abych se pokakala před někým ale psát si klidně můžem. Přes mail zatím ne nezlob se možná časem ale musela bych za tímto účelem založit nějaký speciální svůj bych určitě nikde neuvedla. Neber to jako nedůvěru nebo podezíravost jsem jenom opatrná mám v tomhle směru špatné zkušenosti možná se tu o tom někdy rozepisu. Jinak neberu ti nadšení z tvého objevu této diskuze ale bacha. Já když to tu objevila tak jsem byla taky nadšená hltala všechno co se tu objevilo představovala si sama sebe na místě těch holek a po večerech z toho masturbovala a ráno se budila celá mokrá :0) ale to mi bylo 16 od té doby jsem ledacos pochopila. Bohužel odhaduji že tak 90% příspěvků na této diskuzi je vymyšlených styl lidí kteří je píší už bezpečně poznám. Dokonce jsem tu našla i příběhy doslovně překopírovane z jiných stránek s touto tématikou takže tolik k důvěryhodnosti této diskuze já jsem tu spíš v azylu byla jsem na jiné a lepší ale ta bohužel skončila. Tady to mám tak že reaguji jenom na to na co sama chci a o tom zbytku si myslím svoje takže asi tak. Teď to vypadá že se tu sešla grupa lidí postižených stejně jako já ale ruku do ohně za to že jsou opravdu skuteční bych nedala. Jsem si na 99% jistá Lukášem ten má takové zkušenosti a znalosti takových detailů že jemu opravdu věřím že si nevymýšlí a snad si nevymýšlí ani ti ostatní ale opatrnosti není nikdy dost.

Kikina (Čt, 28. 6. 2018 - 16:06)

našel jsem stránku ...Tak to věřím hlavně pro vás chlapi když si můžete pohonit nad pokakanyma holkama :0) ale mě tam nenajdeš. Nicméně tato stránka budiž důkazem že se pokakavaji i mladé hezké holky. Já do téhle skupiny spadám tak napůl mladá jsem hezká moc ne :0) jinak si ale nedělej iluze. Vsadila bych se že většině těch holek tam za to zaplatili a nemají k tomu ten vztah jako my co to děláme z lásky a zadarmo :0)

Scatter (Čt, 28. 6. 2018 - 11:06)

Nejlepší jsou děvčata co vůbec nepoužívají wc, to je můj názor. :) Čím šikovnější děvče tím víc je WC nemyslitelné, zakázané slovo. Miluji když toho holka vykaká hodně, když nejde i pár dní, zadržuje to a pak to stojí za to. Velmi dobré oblečení pro pokakávání jsou klasické kalhotky, legíny, nebo i uplé boxerky, tzv. nasrávačky. Na postel je dobré dát si pod prostěradlo igelit nebo podložku z latexu pro takové hrátky, přece jen kupovat povlečení může člověk pořá, ale postel už zase ne :) Četl jsem si zdejší příspěvky xx stranek dozadu, Verča výborné, ale nejlepší je Kikina, tu prostě uplně chápu, máme snad stejný pohled i nadšení pro tyhle věci, ve všem co jsem si přečetl od ní se shoduji. :) I konzistenci hovínek mam nejraději tužší, ale ne uplně tvrdé, tak akorát, aby šlo i hezky rozmazávat :) jsme naprosto nadšený a divím s ejako největší znalec a fanoušek, co má archivy s touto tematikou, že jsem narazil na tuto senzační stránku plnou úžasných zážitku až nyní :) Je mi 29let, jsem mladý solventní muž a nic na světě mě nepotěší víc než seznámit s enebo si psát se stejně zaměřenými slečnami. Ještš jednou musím říct Kikino, pro tebe byhc měl neuvěřitelnou slabost, si prostě úžasná! Jen v tom pokračuj, těším s ena další a další nadílku!

Lukáš (Čt, 28. 6. 2018 - 11:06)

Romana: super, že Tě škola baví, pak je to vždycky jednodušší. Tak až budeš provádět lidi a dostaneš se do Norska, tak Tě provedu já a zcela zdarma, ale žádné kadění před Královským palácem a klienty :-) i když bacha- strava v zahraničí, to je samozřejmě riziko, protože naše žaludky a střeva na to nejsou zvyklá. V Norsku prázdniny začínají okolo poloviny června, protože léto dosahuje vrcholu akorát v těchto dnech. Jsou i teplé noci, protože není tma. Ale koncem července to jde dolů, v srpnu už začínají v údolích a tam, kde není tolik slunce, žloutnout listy a padat. Prostě sever, no. Asi předloni jsem v Česku chytil 35-36°C, všichni nadšení, ale já teda nevím, to se fakt dá válet u vody, což mě moc nebere. Navíc v Praze autobusy a tramvaje ani neklimatizují a ani se v nich nedají otevřít okýnka. Pro mě nic moc, už jsem holt zvyklý na trochu jiná léta.

Gábina: určitě není normální se pokadit ve Tvém věku, ale už se to tu psalo- když se tělo rozhodne, že něco nechce, tak to buď vyzvracíš a nebo to půjde dolem ven. Nezastavíš a nezabráníš tomu- možná to o pár minut oddálíš a když budeš mít štěstí, tak ty minuty navíc Ti přihrají nějaké místo, kde to vykonáš. Když ne, tak to je v kalhotech. Facku bys zasloužila kdybys to dělala schválně A ZÁROVEŇ to bylo cizím lidem na obtíž- pokadění se na sedačce v kině, v MHD a tak. Protože můj názor je ten, že můj fetiš se líbí mě, ale další to může obtěžovat. Ale Tobě se to stalo, protože tělo se holt něco rozhodlo vyloučit. Hlavně fakt hlavu vzhůru, protože psychika dokáže člověku zamotat hlavu, to je fakt.

Scatter (Čt, 28. 6. 2018 - 11:06)

Nic na světě nemiluju víc než pokakané děvčata, šikovnou dívku co chodí doma v plných kalhotkách, pokaká se i v postýlce ve spaní, odvážnější to pustí i na procházce třeba na veřejnosti, ne každý na to má odvahu, ale je to velmi vzrušující. Má vysněná dívka by byla asi ta co by přišla na první rande s pořádnou boulí na zadečku, pro takové jsem tu já. Patron počůraných a pokakaných děvčat, jsem ochoten jakkoukoli formou pomoci, rád se s takovou dívkou seznámím, bezevšeho budu kupovat či vykupovat oblečení, fotky, videa, platit dovolené, prostě si to chci taky užít jelikož toi miluji, zkušeností mám v tomto víc než dost, od light až po řekněme extrémy (pro mě ale není extrém nic :D ) Já si takto šikovných dívek moc považuji a je mou povinností je zbožňovat a starat se o ně. Není nic krásnějšího než se probouzet vedle počůrané a pokakané princezny, to je víc než nirvána, těžko popsatelný pocit štěstí. Kikinko, jsem tvůj velký fanoušek, těším s ena další tvé příspěvky, rád je budu i komentovat, úplně tě chápu, miluješ to stejné co miluji já, jsi úžasná! Byl bych velmi poctěn kdybychom spolu navázali kontakt [email protected] je můj e-mail v p případě zájmu napiš, měl bych opravdovou radost a neskrývám nadšení, že existují tak senzační dívky jako ty :)

Scatter (Čt, 28. 6. 2018 - 10:06)

Páni, tahle stránka je zlatý důl, z celého srdce miluji počůraná a pokakaná děvčata, číst tohle me nenechává chladným pohonil jsem včera, pohoním i dnes. Úžasné, jsem těchto praktik velkým fanouškem a zbožňuji to. Kikino ty si uplně senzační, kdyby si chtěla pokecat na tohle téma nebo něco víc můj e-mail je [email protected]. Můžeme si psát nebo klidně i víc, jsem ochoten v tomto děvčata i podporovat nebo se o ně starat, čokoládové princezny mohou čůrat a kakat kdykoli a kdekoli a rád se o ně budu starat jako milující táta. JE TO TOP!

pavel (Čt, 28. 6. 2018 - 03:06)

našel jsem stránku počúravanie a pokakávanie dost dobrý

Gábina (St, 27. 6. 2018 - 22:06)

A proč by ses jako za sebe...Romano, díky moc za povzbuzení. Když se to táta dověděl, tak byl celkem v pohodě a ani se k tomu nějak nevyjádřil, jenom to, že jsem asi snědla něco špatného a mám být příště opatrnější. Proč se stydím? Protože mám v hlavě zakódováno to, že se toto prostě v našem věku už nedělá, a tak si příjdu jako černá ovce mezi spolužáky. Věřím, že prázdniny to určitě napraví a v září půjdu zase s patřičným sebevědomím do školy. Zdravá jsem, na žádný problém se naštěstí nepřišlo a škola taky v pohodě. Vyznamenání mi teď uteklo o fous. Ty si taky užij prázdnin a samozřejmě bez nechtěných nehod. Jestli chtěnou podnikneš, to záleží jen na Tobě. Já bych do toho nešla.

Romana (St, 27. 6. 2018 - 14:06)

Romano, díky za povzbuzení....A proč by ses jako za sebe měla Stydět? Prostě se stalo, ale není to konec světa a už vůbec nevím, proč by se za Tebe měla stydět Tvoje máma? To není jako kdyby ses třeba opila a udělala nějakou výtržnost nebo něco podobného. Jsi normální zdravá holka? Studuješ v pohodě? Tak jakápak ostuda. Nezlob se přístup Tvé mámy je prostě necitlivý, protože tou fackou a nějakými těmi řečmi, že se za tebe stydí jenom prohloubila Tvůj pocit z toho, že jsi neschopná a, že jako téměř dospělá už bys to měla zvládat, ale pokud to je průjem nebo Ti něco nesedne, tak to potřebuje jít ven prakticky během pár minut. Já o tomhle něco vím díky profesi mých rodičů. Oba jsou doktoři. Táta praktický lékař a máma psycholožka. Takže kdyby se mi povedlo se nechtěně pokadit, tak mám doma o péči postaráno. Táta by mi asi řekl co přesně se v mém těle odehrálo. Máma by zase radila, jak se s tím srovnat po stránce psychiky. Také proto se nesmí nikdy dozvědět, co jsem ten jeden pátek prováděla, když jsem byla sama doma :) Takže fakt přestaň si vsugerovávat něco o nějaké neschopnosti a ostudě, jinak si zaděláš akorát na to, aby se Ti to stalo znovu, protože tyto věci bývají spolu propojené. Přeji fajn prázdniny a bez nehod.

Miki v plenkach (Út, 26. 6. 2018 - 23:06)

Hovnofilove ......

Gábina (Út, 26. 6. 2018 - 20:06)

Lukáš : Tak my zase až...Romano, díky za povzbuzení. Hlavně si ze mne dělají srandu holky. Borci jsou docela taktní, tak se raději nevyjadřují. Spolužačka, která se mnou seděla, tak od září se mnou sedět nechce, ale už jsem domluvena s jedním spolužákem, tak snad mi bude lépe. Máma je akorátní, tak proto dala asi tu facku. Jestli se teď za mne stydí, tak ji trochu chápu, protože já se zatím stydím hodně. U dělala jsi dobře, žes šla, ale tady to bylo v arboretu docela daleko na wc, tak by to stejně byl taky trapas, protože bych to určo nestihla.

Romana (Út, 26. 6. 2018 - 14:06)

Lukáš : Tak my zase až takové kámošky nejsme, ale jak už jsem tu psala, tak bavila jsem se s ní tak nějak normálně před i po její nehodě. Hlavně jsem nepochopila proč to po dvou měsících vytáhnou dva tupci ze sousední třídy kterým je do toho s prominutím hovno. Tak proto jsem jim dala ten odpal. U nás ve třídě už se na to vesměs zapomnělo. Jinak prázdniny ještě technicky nemám, ale už máme celkem volný režim. Dneska odpadly poslední dvě hodiny. Zítra taky, takže už žádný tělocvik :) Ve čtvrtek máme ještě jednu akci se školou, jako rozlučku s celým rokem. No a v pátek výzo. Z mého pohledu určitě pohoda. Měla bych mít pět dvojek, jinak jedničky, ale nejsem žádná šprtka. Škola mě prostě baví a zatím proplouvám bez potíží. Teď jsem přesně v půlce studia, takže za dva roky matura. Dělám střední hotelovku a pak bych ráda pracovala jako turistická průvodkyně a procestovala svět. Tak kdoví třeba se jednou podívám i k Tobě do Norska :)

Gábina : Tebe se fakt nikdo nezastal? Tak to budou asi vadní spíš Tvoji spolužáci. A přístup Tvojí mámy taky není zrovna ok. Potřebovala jsi aby Tě uklidnila a povzbudila a ona Tě místo toho zfackuje. To teda nechápu já mám rodiče pohodáře a věřím, že kdyby se mi nedej bože taky tenhle trapas stal, tak by z toho určitě vědu nedělali. Jenom brácha by měl druhé vánoce, kdyby se o tom dozvěděl. Každopádně zkus na to nemyslet, vytěsni to z hlavy, jinak si zaděláš akorát na komplex a kdykoliv budeš v cizím prostředí, tak budeš zbytečně vystresovaná jenom z toho, aby jsi se zase nepotento. Nevím čím procházíš, mě se nehoda takhle před svědky ještě nestala. I když jednou málem jo a bylo to v podobné situaci jako u Tebe a Viktorky. To jsem byla na střední v prváku a byli jsme v nějakém muzeu. Taky to přišlo z ničeho nic, ale já se prostě sebrala a z prohlídky běžela rovnou na záchod. Nekompromisně. Profesorka mi říkala, že snad to ještě pár minut vydržím, ale já prostě šla. Na WC jsem došla na poslední chvíli, stáhla kalhoty a gaťky a už to ze mně lítalo. Dojít tam o minutu později, měla bych taky v kalhotách. Takže věřím, že stát se to může. Ráda bych Tě povzbudila aspoň na dálku, hlavně se nenech šikanovat. Já kdyby se mi tohle povedlo, tak bych z toho nadšená taky nebyla, ale nenechala bych si nic líbit.

bus (Út, 26. 6. 2018 - 13:06)

Já jsem se naposledy pokakal ve druhé třídě na základce ale řekl jsem to učitelce a ona mi pomohla na wc se očistit a domů jsem šel ve cvičebním úboru.

Gábina (Po, 25. 6. 2018 - 23:06)

Vidím, že vás ty...Romano, jsi úžasná, že ses ji takto zastala. Tebe bych potřebovala do třídy. Jak pišeš slovo vadná, tak to jssem si teď začala o sobě myslet. Mám z té nehody nějaký mindrák. Budu se to snažit vytlouct z hlavy.

Dita (Po, 25. 6. 2018 - 23:06)

Tak vidíš že se konečně...Kikino, jo jo, zase jsem si oblékla upnuté džíny, tak to by byl venku masakr jak před tou sousedkou. V těchto kalhotách mi to přijde zajímavé i když se pozoruji v zrcadle. Tentokrát jsem se ale odvážila na natočení se. Mitivovali jste mne zde. Pak jsem se dívala jak naskakovaly v různých místech flíčky a potom se to začalo spojovat v jeden.

Kikina (Po, 25. 6. 2018 - 21:06)

Ups chyba špatná reakce. Lukáši to bylo na tebe. Už jsem asi fakt přepracovaná navíc mi nějak blbne internet a seká se. No půjdu to zapíchnout teprve pondělí a už jsem unavená jak kdyby byl pátek už asi to volno fakt potřebuju.

Kikina (Po, 25. 6. 2018 - 21:06)

Ups chyba špatná reakce. Lukáši to bylo na tebe. Už jsem asi fakt přepracovaná navíc mi nějak blbne internet a seká se. No půjdu to zapíchnout teprve pondělí a už jsem unavená jak kdyby byl pátek už asi to volno fakt potřebuju.

Kikina (Po, 25. 6. 2018 - 21:06)

Když nepočítám horečky,...Tak já příští víkend plánuji klasiku takže pokakanou noc. Co se té dovolené týče tak chystám něco extra ale to si zatím nechám pro sebe. Ale jednu věc sem provalím. Předpokládám že nikdo z mé party tu to nečte tak prozradím že na tu akci na chatě s námi pojede i jedna z těch dvou princezen co jsem se tu o nich zmiňovala že se zásadně nekoupe nikde v přírodě. Tak tentokrát se koupat bude jenom o tom ještě neví :0) chceme ji s klukama hodit oblečenou do řeky respektive kluci ji tam hodí a já mám za úkol to natočit. Tak buďto to nějak přežije nebo se urazí a nebude se s námi bavit. Každopádně bude sranda. Spiknutí to bylo vždycky moje teď v tom jedu taky ale psttt nikomu to neříkej velké tajemství!!!

Reklama

Přidat komentář