Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Lukáš (St, 4. 7. 2018 - 20:07)

Lukáši tak si je objednej...No, moje dilema je s velikostma- u slipů mám M, ale nevím jestli u ženských je to to samé. Ale zase objednat něco za pár šupů po netu klidně můžu. V nejhorším po první akci půjdou nevyprané do popelnice. Ale chtěl bych i něco hezčího ze saténu a tak :-)

Udělej to tak, že jdete ze školou v posledním roce učňáku dopoledne do divadla, protože ve škole jsou zkoušky pro budoucí studenty. My jsme tomu říkávali výchovná kulturní akce. Takže jsi načančaná, pěkný polotanga, silonky a sukně. Jsi jako při penězích takže máš na sobě drahý věci. Kluci na Tebe čumí a holky Tě skrytě nenávidí, protože kluci čumí jen po Tobě. Po koncertě si dáš zmrzku- je léto, v sukýnce, ale to víš, stroj mají trochu znečištěný, v létě se bacily množí jako o závod a Tebe čeká cesta domů. Učitelka Vás sice vyzve na návštěvu WC před cestou, ale Ty jsi přece velká holka, co bys chodila někam na cizí záchod. A jakmile se zavřou dveře autobusu, tak začne drama!

Kikina (St, 4. 7. 2018 - 20:07)

Určitě sem dej info, co ta...Lukáši tak si je objednej přes internet nevím jak to u vás v Norsku funguje tady u nás se teď rozjela móda s balíčky s levnými hadry s Číny tam si za směšný peníz a aspoň u nás je to zatím bez cla můžeš anonymně pořídit takřka cokoliv. Jinak dneska to nakonec nebudou úplně klasická tanga ale vemu si taková hodně vykrojená krajková polotanga ale hádám že moc nepoberou jistě že vyrážím na ulici (no nevyrazim ale nevadí) přiměřeně oblečená jako správně sebevědomá mladá dívka proč by se mi jako měla stát nejaks nehoda? :0)) zhruba za hodinu už ovšem bude mé sebevědomí nenávratně v pytli...

Lukáš (St, 4. 7. 2018 - 19:07)

V pohodě dneska to bude...Určitě sem dej info, co ta tanga. Já bych to do nich taky rád zkusil. Až teda najdu odvahu si je koupit. Ale nějaký scénář si zahraj, ono to dodává takové koření těm akcím :-)

Kikina (St, 4. 7. 2018 - 19:07)

Takže akcička a to ještě...V pohodě dneska to bude takové komornější ale dorazím tu sukynku kterou jsem měla když jsme spolu v pondělí konverzovali tu pondělní akci přežila to jsem neměla tanga tu dnešní nepřežije mimochodem je to ta samá co jsem si do ni nadělala před časem nechtěně pod vlivem alkoholu nevyprala jsem ji ke své spokojenosti takže do háje s ní v jejím případě bude platit třikrát a dost :0)

Lukáš (St, 4. 7. 2018 - 19:07)

Lukáši konečně doma! Do...Takže akcička a to ještě volno ani nezačalo :-) a tanga a silonky. Njn, načančaná dívenka si hraje na velkou slečnu, ale všechno se jí to zhroutí pod ohromnou ostudou :-)
Neee, já jsem dneska hodný :-)

Kikina (St, 4. 7. 2018 - 18:07)

Kiki, hele on by to prostě...Lukáši konečně doma! Do neděle provedu dvě neslušné akce dle mého harmonogramu vychází jedna na dnešek a jedna na sobotu v neděli už pak odjezd ale ani na dovolené nebudu hodná:0) kromě akce princezno šup s tebou do řeky tam chystám ještě jednu zcela privátní akci na kterou se ale budu muset vypařit s nějakou tou výmluvou zatím neprozradím co chystám až se vrátím budete tu první kterým to na sebe prasknu.

Kikina (St, 4. 7. 2018 - 18:07)

Romano vstávám v půl páté. Ráno si musím aspoň vypít kafe jinak bych byla úplně nemožná. Ve čtvrt na šest už poctivě cupitám na svozovy autobus a hurá do továrny! Tebe hádá nic takového nečeká tak dál poctivě studuj. Psala jsi tuším že děláš hotelovku tak jednou budeš cestovat provádět lidi po památkách a ještě ti za to budou platit. To co tě potkalo dnes je nemilé pokud nejsi trénovaná tak tím předržováním sis tu zácpu vyvolat mohla ale s tím projímadlem to nebyl šťastný nápad ono se na něm píše jak rychlý má nástup účinku ale už se tam nepíše jaký je rozsah toho účinku ale na to už jsi asi hádám přišla sama :0)

Dito kam se poděla ta slušná holka která se tu před časem nesměle vyptávala jak si má poprvé úmyslně nadělat do oblečení? Závidím ti ty dva měsíce prázdnin můžeš si kakat do gati dle libosti :0) jinak dneska to za vás odzkoušim v těch tangach a v podřepu pak dám vědět můj bojkot záchoda trvá chci si něco naspořit na tu sobotu na oslavu mého významného výročí a tak to holt bude muset jít dneska ven vezmu si tanga silonky a sukni dřepnu si a uvidím.

Lukáš (St, 4. 7. 2018 - 18:07)

Tvl tak sem nelez a nečti...Waco: hele jemu se to prostě líbí, ale nedokáže si to připustit. Tudíž prudí. Já bych byl pro takovéhle lidi zcela ignorovat. Když se budou ignorovat, nepolezou sem. Je to jako s posměváčkama, Ti také potřebují reakci svého vybraného objektu, když ji nemají takovou jakou čekali, tak se postupně stáhnou pryč. Ani pro mě nebylo úplně jednoduchý si připustit, že hovínka v kalhotech jsou pro mě libůstka, ale jsem rád, že jsem se s tím smířil a využil toho ve svůj prospěch.

Lukáš (St, 4. 7. 2018 - 18:07)

Pane jo Kiki, ty vstáváš...No tohle se občas stane i mě. Celý den zadržuju a přijdu domů a jako by to odeznělo. Tělo to najednou nechce vyloučit. Projímadlo nevím za jak dlouho zaúčinkuje, pozor na to. Na jednom zdejším (norském) fóru doporučují tobolky nebo jak se to řekne česky- prostě takové tobolky, co se strčí do zadku a prý do půl hodiny je to venku. Ale nezkoušel jsem to, možná si však tobolky koupím, protože ty by se hodily na rychlé akce.
Jinak doufám, že vše probíhá v pohodě!

Lukáš (St, 4. 7. 2018 - 18:07)

Romano, taky Ti držím...Dito, super akce. Občas to člověk nemá ani v plánu, ale zjistí, že je doma sám, chce se mu na velkou a má na to čas a chuť, tak proč do toho spontánně nejít! Myslím, že sis to užila a určitě není všem dnům konec!

Lukáš (St, 4. 7. 2018 - 18:07)

Hmm tak moje deviace asi...Kiki, hele on by to prostě chtěl zažít taky, ale společenské konvence mu to nedovolují, tak aspoň prudí. Až se dostane přes ten základní bod- a to, že se odváží to jednou udělat, tak bude mít vyhráno. Ne každý má na to odvahu. Ale když si tohle člověk přečte takhle brzo ráno, tak chápu, že je lehce nabroušenej. Ale jinak bych ho nechal v klidu. Den už máš nebo budeš mít za sebou brzo, čeká Tě dovča a nějaký kadění :-) už bude fajn!

Waco (St, 4. 7. 2018 - 16:07)

Mluvte si svoje sracky v...Tvl tak sem nelez a nečti to, když tě to tak pohoršuje :-) To je jako kdyby se ti hnusil nějakej film a pouštěl sis ho furt dokola...

Sám (St, 4. 7. 2018 - 16:07)

Jsi úchyl a vše píšeš jistě ty

Uchylaci bezte (St, 4. 7. 2018 - 14:07)

Mluvte si svoje sracky v detencnim ustavu odkud vsichni pochazite ! Nechce se tomu verit co je to tady za uchylacka banda.

Scatter (St, 4. 7. 2018 - 14:07)

Našel jsem nějaké příběhy co jsem dříve napsal...byl by zájem? (samozřejmě pokakané) Mohl bych je sem napostovat, ale jsou i na několik stran třeba :) takže napište jestli máte zájem nebo rádi čtete či chcete pohonit :) Případně ocenit můj talent nebo fantazii :D nebo vystřihnout i kritiku, ač sem se dosud s ní nesetkal :) Záleží na Vás :)

Scatter (St, 4. 7. 2018 - 13:07)

Skvělá práce Dito, si úžasná :-* a pěkně pokakaná v těch džínách si jiste byla i neodolatelná. Jen tak dál holky, děláte mi velkou radost, plný kalhotky jsou základ dobré nálady po celý den :). Představuji si třeba kdyby byla tak trochu jiná modní přehkídka a ty holky by chodily a pozovaly na tom molu před objektivy fotoaparatu s pěkným nákladem v kalhotkách, s úsměvem na rtech, sebevědomé pózy, ale i přešlapování,. hezký úklon, aby vynikl každičký detail, pokaždé by následoval velký aplaus a muži by šíleli...jo na takovou přehlídku bych si rozhodně rád zašel :) děvčata by předvedli praktické kolekce spodního prádla, plavek, bikin, no vlastně všeho, muži tohle chtějí vidět, tohle je ženská krása 21.století, chce to víc propagovat, věřím, že třeba jednou bude v módě nosit plné kalhotky a out bude každá, která s enepoveze na této fenomenální vlně, která doslova pohltí každého :), krásné modelky na billboardech, v pánských časopisech, v reklmě na prací prášek, mít pěknou bouli na zadečku je prostě IN a vy královny můžete být hrdé na to, že jste průkopníky tohoto fenoménu, po kterém muži šílí! Každý chce mít doma pokakanou holku a kdo ne je prostě lhář a jen se to stydí přiznat :p :)

Adéla (St, 4. 7. 2018 - 12:07)

Adéla: To jsi měla hrozné,...Zuzo, Ty jsi úžasná bojovnice, jak jsi to přežila. Já bych se asi před tou tabulí zhhroutila, kdybych se u ní pokadila. Doufám, že obě zvládneme dokončit školy bez posměchu a hlavně bez dalších nehod. Přeji Ti hezké prázdniny.

Adéla (St, 4. 7. 2018 - 12:07)

Ahoj, promiň, že se ptám,...Májo, narážky byly fakt hodně drsné. Nejsem zlá, ale těm nejagresivnějším bych to přála zažít na vlastní kůži. Potom by jim to došlo, jak se mají chovat. Co máš za plán? Ve třídě to bylo fakt hrozné, ale myslela jsem si, že když sedím tak to nikdo nezjistí. Bůh ví jak by to dopadlo, kdybych nebyla tázána a nemusela stoupnout. Té spolužačce,která mě vyfotila, bych ten moil nejraději sebrala a smazala onu fotku a rozbila hubu. Teď už to může mít někde zazálohované.

Dita (St, 4. 7. 2018 - 12:07)

Pane jo Kiki, ty vstáváš...Romano, taky Ti držím palce. Ono se to někdy trochu zasekne, když tak usilovně zadržuješ. Kdy se vrací Tvůj brácha z tábora? Pokud by to šlo udělat i příští týden, tak bys to mohla lépe načasovat. Naši jsou dneska taky ještě v práci. Vůbec jsem neměla v plánu toto dneska dělat, ale ráno se mi začalo hodně chtít na velkou, tak jsem si vzala zase těsné džíny a vyšlo to nádherně. Teď už jsem osprchovaná, odmočené a vysprchované džíny se už perou, tak snad na to máma nepřijde. Snad Ti to taky vyjde.

Verčo, příště chci vyzkoušet ty tangáče. Vůbec se toho neboj, minimálně to bude zajímavé.

Scatter (St, 4. 7. 2018 - 09:07)

Tak to ti držím moc palečky Romčo, aby se ti to hezky povedlo, ať se s námi pak můžeš podělit o hezký zážitek, budu se těšit.

Reklama

Přidat komentář