Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (Pá, 13. 7. 2018 - 23:07)

Ups tak jsem se opět pokakala. Už jsem v bezpečí své postýlky a jdu si užít krásnou noc. Jako první odrovnam takové červeno bílé legíny s různými ornamenty. Pod nimi mám pěkně naložené černobílé pruhované kalhotky. No ráno budou možná spíš hnědobílé :0) každopádně po té úžasné úlevě budu spinkat jak zabitá. Tak dobrou pokakanou noc přeje Kiki.

Kikina (Pá, 13. 7. 2018 - 22:07)

Super, díky za...Sorry ale nepůjde. Anonymita je to hlavní na čem si zakládám. Jinak do mého zaheslovaného mobilu se opravdu nikdo nedostane to se neboj :0) jinak drž si klobouk protože ještě nekončím. Od té úterní akce jsem nekakala a bojkot záchoda trvá a do zítra to nevydržím. Co bude následovat je asi jasné. Nicméně málem z toho nic nebylo. Dorazila jsem dneska domů koukla do skříně a s hrůzou zjistila že nemám žádné pokakavaci legíny. Takže jsem rychle vyrazila k Čongum na nákup a zrovna tam měli výprodej. Nejrůznější pestrobarevné legíny za 60 korun kus. No nekup to :0) teď budu asi při dalších akcích hrát všema barvama ale aspoň to bude trochu kreativní.

Scatter (Pá, 13. 7. 2018 - 22:07)

Super, díky za nejsilnější orgasmus za tento týden KIKI, ale to video musí být zveřejněno! Půjde do aukce? Nesmíme dopustit aby zůstalo zapomenuto někde v paměti telefonu! Ty jo, opravdovej masakr, tady není co dodat si prostě úžasná, já snad umřu vzrušením :* TOP! Jinak já bych tu psal třeba i svoje zážitky nebo tak, ale přijde mi to tady taková dost uzavřená komunita, většinou nikdo nereaguje, tak se nechci vnucovat. Ale ty si prostě fakt hvězda jak psal Waco, naprosto souhlasím, nemám ani slov, vzrušením bych si překousal ruku a nebo taky musel skočit do řeky abych se zchladil, tohle je prostě moc....si úžasná, dokonalá, bezkonkurenční. (((Jinak trošku otázka mimo, nenapadlo tě, že by se třeba někdo nepovolaný mohl zmocnit tvého telefonu a to video tam třeba najít? Ikdyž většinou holky mivaj takova privatní videa pod heslem, jen prostě takovej nápad, ta situace, že bys třeba usnula a kluky by nenapadlo nic lepšího než mrknem co má Kiki v telefonu, ....no to by se asi nestačili divit))) Jsi úžasná...

Waco (Pá, 13. 7. 2018 - 20:07)

Hmm tak vidím že jak tu...Jo ty si tady fakt chyběla. Seš prostě hvězda :-) Jenom tak dál. Sbírám ty tvoje storky. Jednou to možná vydá i na knihu :-)

Kikina (Pá, 13. 7. 2018 - 19:07)

Pokračování : šla jsem kus podle řeky a hledala vhodné místo kde to provedu páč už to bylo docela akutní. Nakonec jsem si našla takovou pěknou klidnou zátoku kde nikdo nebyl. Tam si rozložila deku přes ní igelitovou tašku pod zadeček abych ji neušpinila klekla si za sebe umístila mobil (ano mám video) a už to ze mě pěkně lítalo počasí vypadalo ráno všelijak ale nakonec vylezlo sluníčko tak jsem se odvážila svlékla vše kromě těch plných kalhotek. Lehla si na deku a asi hodinu se opalovala byl by to mazec kdyby tam zrovna někdo přišel :0) ale bylo to ve všední den dopoledne tak co by tam kdo dělal. Nakonec jsem vzala připravené mýdlo a hurá do řeky tam jsem se umyla a kalhotky i s nákladem pustila po vodě. Pokud se někde nezaseknou tak třeba doplavou až do moře :0) stihla jsem to tak tak protože po obědě se přihnala bouřka a liják a pak až do čtvrtka počasí za moc nestálo. Každopádně jsem si to užila a pokud máte někdo možnost něco takového provést tak vřele doporučuji.

Kikina (Pá, 13. 7. 2018 - 19:07)

Hmm tak vidím že jak tu chybí dva tvůrčí mozky této diskuze (já a Lukáš) tak to tu jde do kopru. Už jsem zpátky tak to tu s dovolením oživím tou slíbenou dovolenkovou story. Před časem mě zaujalo jak tu psal prdný (škoda že už sem nechodí) že se pokakal a pak se jednoduše umyl v řece. Říkala jsem si že to musím vyzkoušet i proto jsem potřebovala počasí na koupání. Uvažovala jsem jak to provést a kdybych šla v hadrech do řeky tak by to nikomu vlastně nebylo divné protože kromě pokakavaciho fetiše mám ještě jeden a sice ráda se koupu oblečená. Ne doma jenom venku a normálně na chatě skáču v triku a legínach do řeky kluci mi dokonce vymysleli přezdívku miss mokrý legíny :0) ale háček byl v tom že bych neměla čas si to užít. Musela bych hned do řeky než by si někdo všimnul že mám v legínach plno takže tenhle scénář jsem zavrhla a v úterý ráno jsem se jednoduše vypařila se slovy že si chci chvíli užívat sama v přírodě. Kluci dělali vtipy že chci určitě někde exhibovat. To ještě nevěděli že nejsou tak daleko od pravdy...

pavel (St, 11. 7. 2018 - 19:07)

Zdravím všechny příznivce pokakávání !! Asi budu muset na nějaký čas s těmi plenkami přestat . Začal jsem úplně bezděčně kadit , i když jsem žádnou plenku neměl . Musím dávat větší pozor , aby mi to nezústalo navždy.

Kikina (St, 11. 7. 2018 - 15:07)

Ahoj lidi jak se máte? Přináším slíbený report z dovolené. V pondělí jsme s kluky provedli akci kámoška do řeky a já se mimojine dozvěděla že jsem píča :0) kluci ji tam hodili v triku a v džínách ale bylo to od nás docela drsný páč ta řeka je docela studená. Nebyla z toho moc nadšená když lezla ven zasypala nás smrští nadávek. Kluci se mě zeptali natočeno? Já spiklenecky mrkla a povídám do detailu! Ona po mě koukla a povídá mi Kikino ty jsi o tom věděla? A já na to já nic to kluci já to jenom točila :0) tak to seš teda pěkná píča řekla mi. Pak byla do večera uražená a dělala že se s námi nebaví ale už jí to přešlo. Jinak včera dopoledne jsem zrealizovala i tu svou privátní akci ale o té se tu rozepisu až po svém návratu do té doby můžete pustit uzdu fantazii. Jinak dobře že jsem to stihla protože včera odpoledne se slušně pokakalo počasí a přihnala se bouřka a liják. Momentálně tu slovy klasika chcije a chcije a chcije a taky se dost ochladilo takže s koupáním je utrum. Holt já si umím naplánovat dovolenou hlavně že když byla ta vedra v červnu tak jsem z toho nic neměla. No co už nadělám tak se zatím mějte smějte a pokakavejte v pátek večer mě tu máte zpátky. Zatím ahoj vaše Kiki.

Vtipálek (St, 11. 7. 2018 - 13:07)

V takovým moři by jste se asi koupat nechtěly :D https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-dubrovniku-plati-zakaz-koupani-a-vstupu-na-plaz-more-znecistily-fekalie-50773?seq-no=337&dop-ab-variant=&source=clanky-home

Vtipálek (St, 11. 7. 2018 - 13:07)

Holky až pojedete k moři, tak bacha na Dubrovník!

Verča (Út, 10. 7. 2018 - 21:07)

Romano, odjíždíme až 27....Romano, omlouvám chybu, a tak to píši znovu:

Romano, odjíždíme až 27. 7., tak se tady asi mezi Tvým návratem a mým odjezdem asi potkáme. Určitě sem nakouknu, i když nebudu mít žádné novinky k tématu.

Verča (Út, 10. 7. 2018 - 21:07)

Hanka : Když se to stane...Romano, odjíždíme až 27. 7., tak se tady asi mezi Tvým návratem a mým příjezdem asi potkáme. Určitě sem nakouknu, i když nebudu mít žádné novinky k tématu.

zdenek (Ne, 9. 4. 2017 - 22:04)

To já bych mu to dal aby začal potřebovat na začátku písemky aby věděl že nemá podvádět při sázkách

Dita (Po, 9. 7. 2018 - 22:07)

Verča : Vyšlo to všechno...Romano, vychování mám myslím také dobré. Rodiče jsou rovněž vysokočkoláci, sice z jiného oboru, ale jinak mě snad špatně nevychovali. U toho hotelu to chci udělat jen jednou. Spíš mě budou zajímat reakce lidí, když uvidí, že jde někdo po ulici pos... Jak budu mít partnera, tak si myslím, že asi, jak píše Lukáš, na to budu myslet, ale snad jen ze začátku a pak převládnou jiné životně-partnerské složky a toto ustoupí úplně do pozadí.

Honza (Ne, 9. 4. 2017 - 20:04)

S bráchou jsme si povídali mě 14 on 10 řekl jsem zesrandy že by mohl spát na půdě a on říkal ne ty já jsem řekl jen kdyby jsem se zítra pokadil v posteli pro mě to připadalo nemožné ráno by to bylo 4 den kdy jsem nebyl na velké on pochvilce říkal že z toho bude sázka tak jsem se vsadil ráno to mi mělo být velmi podezřelé bolelo mi břicho ne navelkou ale normálně si ulevit a ty 2 dny mi bolelo břicho o něco míň tak jsem zatlačil slipy se naplnily a brácha se smál velmi moc ale další ráno taky měl nadílku ve slipech prostě s projímadlem jsou zákeřné pomsty

Romana (Po, 9. 7. 2018 - 11:07)

Hanka : Když se to stane takhle nechtěně, tak je to nepříjemné. Je mi jasné, jak Ti v té posteli bylo. Hlavně přeji pevné zdraví. Takovéto střevní potíže jsou nepříjemné a můžou pěkně zkazit prázdniny. Já už tu psala, jak jsem měla pokažený zbytek dovolené v Itálii. Teď v tom Bulharsku mě snad nic podobného nepotká.

Alice : Teda Ty tomu dáváš :) Vypadá to, že tahle diskuze opravdu přitahuje další a další postižené mezi které už se já asi taky počítám. Na tom táboře dělej jak myslíš. Asi by sis měla vzít nějaké volnější oblečení (tepláky nebo něco takového) aby to nebylo vidět. Cítit to bude i venku s tím počítej, takže odhalení je jen otázkou času. Já bych teda na něco takového odvahu nesebrala.

Jinak už tu nebudu dál oxidovat a na nějaký čas zmizím. Rodiče rozhodli, že už zítra ráno pojedeme do Prahy. Tam si projdeme nějaké památky a na jednu noc máme ubytování v hotelu. Ve středu už pak rovnou poletíme do Bulharska. Tak se tu všichni mějte. Verčo vracíme se až 21.7, tak kdyby jsme se tu nepotkali, tak i Ty si to užij na Jadranu. Buďte v pohodě. Jste tu všichni fajnoví, tak trochu jiní lidé :)

Romana (Po, 9. 7. 2018 - 11:07)

Verča : Vyšlo to všechno výborně, vše vypráno a utajeno. Ano máš pravdu černé džíny se perfektně vypraly napoprvé a jsou bez poskvrny. Kalhotky jsem si dle rad Kikiny pořídila ty bombarďáky a docela to podržely. Flek asi na kalhotách opravdu ani nebyl. Neměla jsem naštěstí už tu řídkou kaši co v tu středu, ale normální konzistenci. Akorát jsem dost smrděla. Tak nevím možná dozvuky toho projímadla? Tak jsem radši nevylézala ani z pokoje, abych nezasmrděla barák, takže před zrcadlem jsem se neprohlížela, ale na pohmat na zadku jsem žádný průsak necítila. Když jsem kalhoty sundala, tak byly takřka nedotčené. Jenom byly dost cítit, takže jsem je stejně dala do pračky a po vyprání na nich není cokoliv poznat. Nicméně myslím, že v kolektivu bych to neutajila. Ten zápach byl docela silný, normálně takhle nesmrdím. Snad už je můj organizmus po té projímadlové akci ok a všechno se vrátí do normálu.

Dita : Ty se opravdu nezdáš :) No vypadá to, že někde v podvědomí budeš asi skrytá exhibicionistka, co touží po veřejné ostudě. Ostatně něco takového tu psala i Kikina. No máte odvahu holky, udělat to i venku. K tomu já se asi nedopracuji. Stud a strach v kombinaci s mým dobrým vychováním mi tohle zapovídá. Ostatně myslím si, že už jsem se minulý týden odvázala až dost a těch zážitků s plnýma kalhotama mám za jediný týden víc než za svůj dosavadní školský a středoškolský život :)

Scatter (Po, 9. 7. 2018 - 09:07)

Ahoj to jsem příjemně...Co dodat, si prostě úžasná Alice :) Jen v tom pěkně pokračuj a bude z tebe moc šikovná princezna po které budou kluci šílet :), co bych za to dal mít tak hezky pokakanou kočandu v postýlce :) Jinak k tomu pokakání venku, to záleží na tom jak moc by to šlo vidět nebo cítit, každopádně taková mikina kolem pasu je ideální maskovací prostředek, určitě pomůže ukrýt ten náklad dýl, než se vše prozradí, čokoládová krásko :)

Alice (Po, 9. 7. 2018 - 09:07)

Ahoj to jsem příjemně překvapená, že na mě vůbec někdo reagoval. No vím, že to co chci provést na tom táboře je docela odvážné. Ještě uvidím co tam bude za lidi a jak mezi ně zapadnu a pokud bych to provedla, tak až den před odjezdem. Zajímalo by mě jak dlouho se mi to povede utajit než se na to přijde. Na té škole v přírodě kde jsem to, ale ještě neudělala schválně se na to přišlo hned, ale to jsme byli v těch šatnách a bylo to dost cítit. Ostuda to byla velká, ale musim se ač nerada přiznat, že když jsem se pak šla sprchovat a za chůze se mi to v těch kalhotkách matlalo, tak se mi na tom něco líbilo. Nicméně jak jsem to onehdy pustila venku cestou od té kamarádky, tak se mi zdálo, že venku to tak cítit není. Tak když to na tom táboře udělám venku a budu dělat jakoby nic, tak by se nemuselo dát hned poznat, že jsem se pokakala co myslíte? Je to až za měsíc, tak mám ještě dost času si to promyslet. Jinak dneska ráno rodiče odešli do práce a mě se nechtělo vstávat z postele a jít na záchod tak jsem to pustila do pyžama a taky docela zajímavé. Ale šla jsem se radši hned umýt, abych si neušpinila postel. To pyžamo jsem podělala pěkně. Asi ho raději vyhodím. Snad si máma nevšimne že chybí.

Dita (Ne, 8. 7. 2018 - 23:07)

No problém bude to, že se...Lukáši, máš asi pravdu. Když to má člověk v hlavě, tak ta realizace těch akciček by chyběla. Až bude nějaký vážnější vztah, tak to zkusím nějakou oklikou nadhodit a uvidím, jak se on bude tvářit.
K Tvému dotazu ohledně oblečení. Asi bych to udělala do světlých džín a podle toho, jak by se mi podařilo vzdálit od hotelu, tak bych si vzala s sebou do rezervy mikinu a když by bylo nejhůř - i potom pro vstup do hotelu, tak bych si ji uvázala kolem pasu. Když mě tam nikdo nebude znát, tak ať si užiji ostudy vrchovatě. Na tmavých kalhotech by to vidět moc nebylo ani v pravé poledne a ostuda by asi nebyla. Možná jsem odvážná, ale pokud mě Verča v tomto předběhne, tak asi budu ráda a dám si na něco úplně konkrétního pozor, podle jejích postřehů. Ale jinde to může být zase jiné.

Reklama

Přidat komentář