Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Verča (So, 14. 7. 2018 - 21:07)

Vidím že se to tu začíná...Kikino, díky za rady, celkem to vyšlo. Ještě než o tom napíši, tak musím říct, že Verča z počuravanie a pokakavanie je skutečně jiná Verča. Chápu lidi, kteří o počurávání mají zájem, ale mně to nepřijde zajímavé. Naše branže je jiné kafé. K tomuto rybníku z našeho okolí nikdo nechodí, ale i tak jsem si říkala, že raději ani nikoho cizího nepotkat. Držela jsem to statečně a už jsem chtěla jít houštím k břehu a najednou se tam objevil chlap na koni a ještě se začal ptát na cestu. Už to jeho náhlé objevení mě vyděsilo tak, že jsem to rázem pustila. Nevím, jestli si toho všiml, protože na zadek mi neviděl, ale pak jsem zjistila, že mám na jednom stehně těsně pod plavkami hnědý proužek. Tak pokud příroda přehlušila moje vyprazdňovací zvuky, tak snad ani netušil, že mu cestu radí pokakanda. Než jsem se vrhla na očistu do rybníka, tak jsem si to na dece taky řádně zdokumentovala. Možná mám moc ráda přírodu, tak jsem se rozhlédla, jestli někdo nejde, vysvlékla jsem se již na něm a plavky jsem tam nechala. Samozřejmě kus od deky. Nechtěla jsem to nechávat ve vodě. Umývání se v rybníku bylo velmi zajímavé. Důkladně jsem se umyla a doplavala na místo, kde jsem mohla došlápnout a oblékla jsem si moje normální plavky. Pak jsem vylezla složila deku a dala vše do tašky a už jsem jen šla pro ty špinavé plavky, abych je vyhodila do koše, který byl ještě o kousek dál. Na jejich sbalení jsem si chvíli musela počkat, protože kolem nich šla nějaké mamina s holčičkou - tak 4 - 5 let. Já jsem jen slyšela, jak říkala mamince: "Maminko tady se asi nějaká paní pokakala". A mamina jí odpověděla: Ano nějaká paní byla prase a udělala to do plavek". Tak jsem zalezla do křoví a jak odešly do bezpečné vzdálenosti, tak jsem došla k tomu, dala to do igelitky a potom za asi 700 metrů jsem to hodila do koše, který byl nejbližší.

Kikina (So, 14. 7. 2018 - 14:07)

Jinak kluci pokud toho vzrušení ještě nemáte dost tak mrkla jsem po nějaké době na stránku počuravanie a pokakavanie a vy mrkněte taky a přečtěte si příběh počuravaci orgie od jisté Verči V. Předpokládám že je to jiná Verča než ta z této diskuze a popisuje tam jak se věnuje takzvanému bed wettingu. Zkušení vědí o co se jedná nezkušeným pomůže strýček Google. Každopádně pokud všechno co tam popisuje je pravda tak já ve srovnání s ní vlastně ani moc neulitavam. To co tam popisuje už je na moje gusto docela extrém a to nepíšu jenom proto že počůrávání neholduji ale vsadím se že vy kluci si to rádi přečtěte a eventuálně pohonite. Zajímalo by mě jestli se nějak jmenuje to co provozuji já že by bed shitting? :0)

Kikina (So, 14. 7. 2018 - 13:07)

Ahoj Kikino, já se už taky...Vidím že se to tu začíná zase rozjíždět. Tak mnoho zdaru hlavně dej bacha aby tě nikdo neviděl. Přeci jenom je sobota odpoledne. Já to provedla v úterý dopoledne a na takovém místě kde jsem si byla jistá že nikdo nebude. Hlavně si vem i nějaké normální plavky aby jsi po té očistě nemusela z toho rybníka lézt nahá jako já z té řeky :0)

Verča (So, 14. 7. 2018 - 13:07)

Pěkně napsáno. Díky za...Ahoj Kikino, já se už taky hlásím. Pár dnů jsem si vyrazila do našeho okolí. Hlavní odpočinek mne teprve čeká. Hezká inspirace s tou očistou ve vodě v přírodě. Odpoledne chci vypadnout k rybníku. Už se mi docela chce na velkou. Vezmu staré plavky, které jsou mi teď tak akorát a uvidím. Myslím, že je máma ani hledat nebude. Večer dám taky report.

Kikina (So, 14. 7. 2018 - 11:07)

Přesně tak, mám to...Pěkně napsáno. Díky za konverzaci aspoň někdo tu byl. Teď už jdu fakt pod sprchu proměnit se zase v tu nevinně vypadající dívku do které by jsi na první pohled neřekl čeho je schopná :0) jinak neber to tak že tě tu nějak fakujeme. Akorát ostatní holky tady Dita Romča a Verča v sobě tu neslušnost teprve objevují a tak jsou zatím zdrženlivé. Ty máš přímý tah na branku a možná si tím holky zaskočil. Dej jim čas já jako zkušená ti pochopitelně rozumím a podobným rozhovorům se nebráním ale i k tomu jsem se musela postupně dopracovat.

Scatter (So, 14. 7. 2018 - 11:07)

Přesně tak, mám to stejně, momentálně žádný vztah nemám a pokud nebudu mít dívku co to bude taky mít ráda a provozovat, tak jsem raději sám, taky to nikdy dlouho nevydržím, když jde o něco vážnějšího a přiznám se co se mi líbí a co mám rád, raději mít jasno hned, než nebýt pak ve vztahu plně spokojený a něco postrádat. Jinaks i myslím, že každá žena je něčím krásná a rozumní lidé určitě nekoukají jen na krásu, jsou přece jiné a daleko důležitější hodnoty než krása :) Takže mimo to že si tak užasná si ještě ke všemu roztomilá a vypadáš tak mladě, no to bych spíše vnímal jako přednost. Prsa taky nejsou všechno, příroda každému nadělila jinak, každý muž taky nemá v kalhotech nabroušený klacek :D Třeba můj ideál dokonalé ženy spočívá především v tom, aby měla ráda to co s emi líbí tzn pokakávání, případně počůrávání, kdykolia kdekoli, v ideálním případě neznala slovo WC :D co víc může člověk chtít, ideálně ještě aby byla věrná, hodná, a zbytek jsou všechno podružné záležitosti, většina holek sebe hodnotí kriticky, ale myslím, že je hlavní líbit se svému partnerovi, není důležité být Miss Universe, to samé je mi uplně fuk vzdělání, původ, kdo co dělá za práci, z jaké je společenské vrstvy nebo co všechno umí. Holka co se pokakává v postýlce a ještě ke všemu to má ráda by byla pro mě něco jako splněný sen a nenapadá mě zrovna nic, čím by ji nějaká jiná vlastně mohla překonat nebo zastínit, leda by si do toho ujížděla ještě víc :D a takových kluků co to milujou si myslím je opravdu dost, jen většina dělá že ne-e, ale v soukromí nebo ve skrytu duše je to často naopak (u holek je to podobný) kdysi jsem si dělal takový pruzkum na internetových livechatech, suverenně nejvíc požadavků, které jsem tam zaznamenal bylo na čůrání, kakání a různé dirty/messy záležitosti, takový pruzkum si muže udelat každý na internetu, pomůže to více chápat a vidět do ostatních, udělat si nějakou statistiku a zjistit, že se tohle vše vyjímečnou sexuální podivnoéstí pouze zdá nám samotným, ale ve skutečnosti se jedná o velmi žádané praktiky po kterých kluci šílí a holky je rády provozují. Jen se o tom ais lidi bojí mluvit mezi sebou otevřeně a tají to, nejspíš se bojí posměchu nebo opovržení od ostatních, přece jen je tohle stále ještě trošku tabu, ale to nadruhou stranu zase může znamenat i to, proč je to tak vzrušující a dráždí naše podvědomí, zakázané ovoce přece chutná nejlíp a co se vymyká zažitým stereotypům přináší větší pocit svobody, opojení a radosti ze života.

Kikina (So, 14. 7. 2018 - 10:07)

Díky za komplimenty ale já fakt nevím co by se klukovi na mě kromě pokakavani a to by na to musel být zaměřený mohlo líbit. já opravdu nejsem ideál krásy to není přehnaná sebekritika to je fakt. Ano mám pěkný malý kulatý zadeček to je jediná moje tělesná partie se kterou jsem spokojená. Zbytek je bída jsem hrozně zakrslá drobounká nahoře úplně placatá prsa nemám skoro žádná navíc v obličeji jsem taková napůl dětská lidé co mě neznají mi hádají 15,16 let. Onehdy jsem si vychutnala jednoho číšníka. Povídám že si dám dvě deci vína a on na to tak občanku. Já říkám to jako vážně? A on na to slečno snad mi nechcete tvrdit že vám už bylo osmnáct? Tak jsem mu zamávala občankou před obličejem a povídám ne mě už bylo 21 představte si to! No koukal jak puk a neřekl nic jinak zatím si vystačím sama neumím si ten vztah moc představit. Nemohla bych žít v přetvářce takže bych tomu klukovi musela říct co se mi líbí a když už by to se mnou neprovozoval tak by to musel aspoň respektovat to je moje zásadní podmínka protože já toho nikdy nenechám ani kvůli klukovi ne.

Scatter (So, 14. 7. 2018 - 09:07)

Na to pozor KIKI až 40% snů bývá prorockých a může předpovídat budoucí události :) To já bych bral kdyby holka mých snů přišla v plných kalhotkách na první rande :) Hned bych věšděl, že je to ta pravá. Jako v pohádce, rytíř co si nevybere ani bohatou, ani překrásnou, ani vševědoucí, ale tu docela nenápadnou chudou dívku, co má srdce na správném místě a plné kalhotky. No ale představit takovou dívku svých snů svým rodičům když by měla plno v kalhotkách no to vážně nevím, jestli bych na to měl koule, ale věřím, že by se to vyžehlilo nějak, ale adrenalin by to byl jistě brutální pro oba :), ale třeba by to byla i taková zkouška pro toho kluka, pokud by ji fakt miloval, jistě by se za ni postavil a dokázal by si vybrat správně, ale určitě by uvítal mít pokakanou dívku svých snů v bezpečí postýlky v soukromí než na seznamovačce s rodiči, ti by asi na takové první představení dívky svého syna jen tak nezapomněli :D Alespoň jedna věc je jistá, až si Kiki najdeš kluka, bude to ten nejšťastnější člověk pod sluncem a všichni mu tě budou závidět :))

Kikina (So, 14. 7. 2018 - 09:07)

Ahojte já jsem teda pěkná ostuda. Pokakám se v posteli a ještě zaspím :0) v noci jsem měla dost šílený sen. Zdálo se mi že jsem si našla kluka a byla na první návštěvě u jeho rodičů a nevím proč ale na tu návštěvu jsem přišla v plných kalhotkách. Fakt nedělám si srandu. Bohužel nevím jak to dopadlo to už jsem zaspala. Jinak zatím je mi v postýlce dobře čůrat nepotřebuju tak zatím setrvám pěkně pod dekou a budu si to ještě chvíli užívat.

Scatter (So, 14. 7. 2018 - 08:07)

WOw, no ty mi teda dáváš, jdu spát s tvrdým a probudím se a zase tvrdnu! :D Ani nemusím zdůrazňovat jaká je to škoda, že to video nikdy nespatří světlo světa, nicméně to chápu :) Jsi moc šikovná, vydržela si teda pěkně dlouho od úterka, to bych nikdy nedokázal. Věřím, že ses musela moc hezky vyspinkat dnes, tak krásně pokakaná, snad toho bylo opravdu hodně, už se těším až se ráno probudíš a hezky nám to tu popíšeš princezno, úplně se z toho chvěji vzrušením a nedočkavostí, jsi nejlepší, zbožňuji tě!

Kikina (Pá, 13. 7. 2018 - 23:07)

Ups tak jsem se opět pokakala. Už jsem v bezpečí své postýlky a jdu si užít krásnou noc. Jako první odrovnam takové červeno bílé legíny s různými ornamenty. Pod nimi mám pěkně naložené černobílé pruhované kalhotky. No ráno budou možná spíš hnědobílé :0) každopádně po té úžasné úlevě budu spinkat jak zabitá. Tak dobrou pokakanou noc přeje Kiki.

Kikina (Pá, 13. 7. 2018 - 22:07)

Super, díky za...Sorry ale nepůjde. Anonymita je to hlavní na čem si zakládám. Jinak do mého zaheslovaného mobilu se opravdu nikdo nedostane to se neboj :0) jinak drž si klobouk protože ještě nekončím. Od té úterní akce jsem nekakala a bojkot záchoda trvá a do zítra to nevydržím. Co bude následovat je asi jasné. Nicméně málem z toho nic nebylo. Dorazila jsem dneska domů koukla do skříně a s hrůzou zjistila že nemám žádné pokakavaci legíny. Takže jsem rychle vyrazila k Čongum na nákup a zrovna tam měli výprodej. Nejrůznější pestrobarevné legíny za 60 korun kus. No nekup to :0) teď budu asi při dalších akcích hrát všema barvama ale aspoň to bude trochu kreativní.

Scatter (Pá, 13. 7. 2018 - 22:07)

Super, díky za nejsilnější orgasmus za tento týden KIKI, ale to video musí být zveřejněno! Půjde do aukce? Nesmíme dopustit aby zůstalo zapomenuto někde v paměti telefonu! Ty jo, opravdovej masakr, tady není co dodat si prostě úžasná, já snad umřu vzrušením :* TOP! Jinak já bych tu psal třeba i svoje zážitky nebo tak, ale přijde mi to tady taková dost uzavřená komunita, většinou nikdo nereaguje, tak se nechci vnucovat. Ale ty si prostě fakt hvězda jak psal Waco, naprosto souhlasím, nemám ani slov, vzrušením bych si překousal ruku a nebo taky musel skočit do řeky abych se zchladil, tohle je prostě moc....si úžasná, dokonalá, bezkonkurenční. (((Jinak trošku otázka mimo, nenapadlo tě, že by se třeba někdo nepovolaný mohl zmocnit tvého telefonu a to video tam třeba najít? Ikdyž většinou holky mivaj takova privatní videa pod heslem, jen prostě takovej nápad, ta situace, že bys třeba usnula a kluky by nenapadlo nic lepšího než mrknem co má Kiki v telefonu, ....no to by se asi nestačili divit))) Jsi úžasná...

Waco (Pá, 13. 7. 2018 - 20:07)

Hmm tak vidím že jak tu...Jo ty si tady fakt chyběla. Seš prostě hvězda :-) Jenom tak dál. Sbírám ty tvoje storky. Jednou to možná vydá i na knihu :-)

Kikina (Pá, 13. 7. 2018 - 19:07)

Pokračování : šla jsem kus podle řeky a hledala vhodné místo kde to provedu páč už to bylo docela akutní. Nakonec jsem si našla takovou pěknou klidnou zátoku kde nikdo nebyl. Tam si rozložila deku přes ní igelitovou tašku pod zadeček abych ji neušpinila klekla si za sebe umístila mobil (ano mám video) a už to ze mě pěkně lítalo počasí vypadalo ráno všelijak ale nakonec vylezlo sluníčko tak jsem se odvážila svlékla vše kromě těch plných kalhotek. Lehla si na deku a asi hodinu se opalovala byl by to mazec kdyby tam zrovna někdo přišel :0) ale bylo to ve všední den dopoledne tak co by tam kdo dělal. Nakonec jsem vzala připravené mýdlo a hurá do řeky tam jsem se umyla a kalhotky i s nákladem pustila po vodě. Pokud se někde nezaseknou tak třeba doplavou až do moře :0) stihla jsem to tak tak protože po obědě se přihnala bouřka a liják a pak až do čtvrtka počasí za moc nestálo. Každopádně jsem si to užila a pokud máte někdo možnost něco takového provést tak vřele doporučuji.

Kikina (Pá, 13. 7. 2018 - 19:07)

Hmm tak vidím že jak tu chybí dva tvůrčí mozky této diskuze (já a Lukáš) tak to tu jde do kopru. Už jsem zpátky tak to tu s dovolením oživím tou slíbenou dovolenkovou story. Před časem mě zaujalo jak tu psal prdný (škoda že už sem nechodí) že se pokakal a pak se jednoduše umyl v řece. Říkala jsem si že to musím vyzkoušet i proto jsem potřebovala počasí na koupání. Uvažovala jsem jak to provést a kdybych šla v hadrech do řeky tak by to nikomu vlastně nebylo divné protože kromě pokakavaciho fetiše mám ještě jeden a sice ráda se koupu oblečená. Ne doma jenom venku a normálně na chatě skáču v triku a legínach do řeky kluci mi dokonce vymysleli přezdívku miss mokrý legíny :0) ale háček byl v tom že bych neměla čas si to užít. Musela bych hned do řeky než by si někdo všimnul že mám v legínach plno takže tenhle scénář jsem zavrhla a v úterý ráno jsem se jednoduše vypařila se slovy že si chci chvíli užívat sama v přírodě. Kluci dělali vtipy že chci určitě někde exhibovat. To ještě nevěděli že nejsou tak daleko od pravdy...

pavel (St, 11. 7. 2018 - 19:07)

Zdravím všechny příznivce pokakávání !! Asi budu muset na nějaký čas s těmi plenkami přestat . Začal jsem úplně bezděčně kadit , i když jsem žádnou plenku neměl . Musím dávat větší pozor , aby mi to nezústalo navždy.

Kikina (St, 11. 7. 2018 - 15:07)

Ahoj lidi jak se máte? Přináším slíbený report z dovolené. V pondělí jsme s kluky provedli akci kámoška do řeky a já se mimojine dozvěděla že jsem píča :0) kluci ji tam hodili v triku a v džínách ale bylo to od nás docela drsný páč ta řeka je docela studená. Nebyla z toho moc nadšená když lezla ven zasypala nás smrští nadávek. Kluci se mě zeptali natočeno? Já spiklenecky mrkla a povídám do detailu! Ona po mě koukla a povídá mi Kikino ty jsi o tom věděla? A já na to já nic to kluci já to jenom točila :0) tak to seš teda pěkná píča řekla mi. Pak byla do večera uražená a dělala že se s námi nebaví ale už jí to přešlo. Jinak včera dopoledne jsem zrealizovala i tu svou privátní akci ale o té se tu rozepisu až po svém návratu do té doby můžete pustit uzdu fantazii. Jinak dobře že jsem to stihla protože včera odpoledne se slušně pokakalo počasí a přihnala se bouřka a liják. Momentálně tu slovy klasika chcije a chcije a chcije a taky se dost ochladilo takže s koupáním je utrum. Holt já si umím naplánovat dovolenou hlavně že když byla ta vedra v červnu tak jsem z toho nic neměla. No co už nadělám tak se zatím mějte smějte a pokakavejte v pátek večer mě tu máte zpátky. Zatím ahoj vaše Kiki.

Vtipálek (St, 11. 7. 2018 - 13:07)

V takovým moři by jste se asi koupat nechtěly :D https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-dubrovniku-plati-zakaz-koupani-a-vstupu-na-plaz-more-znecistily-fekalie-50773?seq-no=337&dop-ab-variant=&source=clanky-home

Vtipálek (St, 11. 7. 2018 - 13:07)

Holky až pojedete k moři, tak bacha na Dubrovník!

Reklama

Přidat komentář