Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Ne, 22. 7. 2018 - 12:07)

Mám z Vás radost holky...tak tedy, ukázka z povídky Posraná úča - Kluci se rychle vydali zpátky bavit se a balit holky, já šla pomalejším tempem pochopitelně, bylo to jen asi 300 metrů, bylo mi jasné že nemám moc času a byl opravdu hloupej nápad nejít napřed na wc, jen co jsem tam vkročila všichni byli v euforii, paní učitelko pojdte za náma, pojdte si zatančit, dejte si s náma panáka…no po celý rok bych netušila, že jsem u svých žáků tak oblíbená, ale teď už nebyl moc na nic čas, dvě pozvání jsem přijala, pohledem přepočítala všechny a ujistila se že je vše v pořádku, když v tom na mě přišla první vlna, a je zle! Naštěstí jsem stála hned u baru lokty jsem se o něj opřela a vší silou sevřela půlky a tvářila se happy že je vše v pořádku, uff tak tohle jsem ještě zvládla, ale musím okamžitě vypadnout, na chvíli jsem si po tom výkonu sedla na barovou židli a všem vysvětlila že příjdu zanedlouho a kdyby ne tak v 22.00 je večerka a že si příjdu zkontrolovat všechny aby to dodrželi, zkrátila jsem vše na potřebné minimum a vystřelila co nejrychleji k východu, než se mě zmocní další vlna, jak jsem vstala ze židle zacítila jsem, že jsme si právě trochu cvrnkla do kalhotek, v ten moment jsem už nevnímala hlasy okolo a vyběhla před diskotéku, měla jsem štětí, že něž se to propilo přes kalhotky, byla jsem už venku kde bylo přítmí, avšak jen co jsem zdolala schody, zmocnila se mě druhá a ještě mocnější vlna, umývárny a záchody byli asi 250 metrů

Verča (Ne, 22. 7. 2018 - 11:07)

No nic všechno pěkný musí...Kikino, jdu Tě následovat do sprchy. Už se musím dát do civilizované podoby, protože ve 14.30 hodin máme nějakou akcičku. Dopoledne jsem si fakt pěkně užila. Jak příjdu, tak napíši. Zatím ahoj.

Kikina (Ne, 22. 7. 2018 - 11:07)

No nic všechno pěkný musí jednou skončit. Jdu se dát dohromady po dnešních hrátkách. Ještě jsem si zahrála pár gamesek na mobilu a v jedné z nich jsem se dostala přes level který jsem celý týden nemohla překonat. To je důkaz že v plných kalhotkách jde všechno líp :0) ale už fakt mažu do sprchy tak zatím pa vaše Kiki.

Kikina (Ne, 22. 7. 2018 - 10:07)

Kikinko, dva dny jsem tu...Tak to jsem ráda že aspoň někomu jsem udělala radost. Už se definitivně probouzím ale do sprchy se mi pořád nějak nechce. Jinak ty povídky bys mohl zkusit nahodit na to počůrávání a pokakavani tam je poslední dobou správce aktivní a nahazuje jak o život dvě pěkné povídky na pokračování se tam teď objevili jsem zvědavá jak se vyvrbi dál. Právě jsem si říkala jestli jsi je nepsal ty :0)

Scatter (Ne, 22. 7. 2018 - 09:07)

Kikinko, dva dny jsem tu nebyl, až dnes ráno a ocenil jsem to! Velmi, už dlouho se mi nestalo, že bych byl vzrušený tak moc, že jsem se samovolně vystříkal, ale to prostě nešlo tomu zabránit, když si tak dokonalá! Přesně jak si psala, to je ta realita, si pokakaná nevinná princezna na kterou se nikdo nemůže nikdy zlobit, jen si s ní něžně hrát a do nekonečná ji opakovat jak je úžasná a dokonalá, wow. Četl jsme si všechny příspěvky i ty o ekonomické situaci v zemi, co se týče platů a jak sis udělala radost novým mobilním telefonem. Vzpomněl jsem si na časy již dávno minulé, když jsem měl ještě milované děvče a nejkrásnější dárek co mi kdy mohla dát bylo, když se pěkně pokakala. Pamatuju se jak se mě mnohdy ptala co bych si třeba přál k narozeninám nebo na Vánoce, víte já jsem v jádru velmi skromný člověk spíše rozdavačný a už vůbec ne materialista, pokaždé jsem jí řekl, vždy%t ty to přece víš, ty sama víš, čím mi uděláš tu největší radost na světě. Je to smutné, že dnes už sou to jen vzpomínky, ale to se nedá nic dělat, život jde dál a já pevně věřím, že svou úžasnou pokakanou princeznu ještě v životě najdu a pak budu ten nejvíc happy muž pod sluncem :) ...dnes píšu pokakanou povídku, zdál se mi takový sen který mě inspiroval. Napsal jsem víc povídek, ale to spíš poslat mailem nebo icq či skype, kopírovat je sem mi přijde nevhodné, bylo by to příliš dlouho a zabralo několik stran.

Kikina (Ne, 22. 7. 2018 - 07:07)

Dobré ráno. Vidím že spíš než moji fanoušci tu řádili hateri. Přitom já jsem tak pěkně pokakana a nikdo to neocení. Kdyby tak někdo vstoupil do mé ložnice ucítil by ten závan a hned by věděl k čemu došlo přišel by ke mě něžně mě pohladil po vlasech a zeptal by se tak co se stalo princezno? A já bych se přiznala že jsem se pokakala v postýlce já za to přeci nemůžu ten dotyčný by nadzvedl mou deku a lehce mě poplácal po té hromádce v legínach a řekl by mi to nic princezno to se stává i v lepších rodinách.. no nic jsem celá nadržená jdu si trochu podráždit pipinku a pak možná ještě usnu uvidíme.

pavel (Ne, 22. 7. 2018 - 06:07)

Tak jsem neodolal a večer nasadil plenku , teď jsem promočenej a podělanej až do alelujá . Neděle mi pěkně začíná.

To (Ne, 22. 7. 2018 - 01:07)

Ahojky tak jak už jsem tu...musí být smradu v Tvém bytě. Tam bych nechtěl na navšt?vu.

Ahoj, (Ne, 22. 7. 2018 - 01:07)

Ahojky tak jak už jsem tu...To seš ale pěkné čunče. Měla bys ses jmenovat ne Kikina ale KAKINA nebo spíše POKAKINA.

nóóó (Ne, 22. 7. 2018 - 00:07)

jistěěééé

Kikina (Ne, 22. 7. 2018 - 00:07)

Ahojky tak jak už jsem tu avizovala tak se teď oddávám romantickým barevným kombinacím. Dnes jsem v růžových pestrobarevných legínach které na sobě mají kytičky motýlky a další romantické motivy. Aby té romantiky nebylo málo tak pod nimi mám světle modré kalhotky se srdíčky takže jsem taková nevinná holčička v postýlce ale mám jeden problém chce se mi kakat ale přeci nebudu vstávat z postýlky a producirovat se na záchod? No uznejte sami to nemá smysl ne? Pod tou dekou je mi dobře a cítím se tam tak bezpečně... Jejda tak mi to právě uteklo do oblečení no to je naděleni no co se dá dělat teď už v tom musím spinkat a ráno nasadím nevinný výraz ve stylu tak se na mě nezlobte já za to fakt nemůžu já nic já jenom nevinná pokakana princeznička v postýlce. No nic konec fantazie zkráceně řečeno užiju si to. Dobrou noc všem pokakanym přeje Kiki :0)

Lukáš (So, 21. 7. 2018 - 23:07)

No já zkusila nejít od...Tak uvidíš, jestli Tě to naláká to znovu zkusit. Každopádně ze zadržování mám tak trochu strach, protože tam je právě hodně nejisté, kdy to půjde ven. Ještě, pokud je k dispozici WC kdykoliv během zadržování (třeba práce z domova nebo prázdniny), tak proč ne, ale samozřejmě škola, některá zaměstnání a cestování domů, jsou problémem.

Marcela (So, 21. 7. 2018 - 22:07)

Marcelo, chce to prostě...No já zkusila nejít od středy na WC s tím, že to udělám v pátek večer, ale už ve škole to nebylo ok. No a ten oběd co mi patrně nesednul do odstartoval a dopadlo to tak, že jsem se komplet podělala cestou ze školy a musela v tom jít hodinu domů. Už jsem se tu o tom před časem obšírněji rozepsala. Tenhle zážitek mě prozatím odradil od experimentů tohoto druhu, ale musím přiznat, že něco specifického, co jsem do té doby ještě v životě nezažila, na tom rozhodně bylo.

Lukáš (So, 21. 7. 2018 - 19:07)

Jo, tak trochu popij s kámošema a neztrať mobil z dozoru, asi by se víc lidí divilo :-) zatím se měj!

Kikina (So, 21. 7. 2018 - 19:07)

Mít svou hrdost je...Tak ok to beru kapitalisto :0) jinak na záchod v oblečení? Kde jsi to viděl? :0) já budu taky dneska zlobit ale až později večer teď máme po koupání a trochu paříme. Už se na to psaní sem musím pro zatím vykašlat kámoška tady do mě pořád keruje Kiki co to tam pořád ťukáš do toho mobilu? No to by se asi divila :0)

Lukáš (So, 21. 7. 2018 - 18:07)

Lukáši tak určitě máš...Mít svou hrdost je důležité, to je bez debat. Navíc jsi dokázala sama sobě, že se o sebe dovedeš postarat. Taky důležitá věc, velmi důležitá.
Hele, já uvažuji o koupi malé rodinné farmy v Norsku. Tak až jí koupím a trochu to tam rozjedu a budu potřebovat zaměstnance, tak budeš na prvním místě :-)
Zn.: dvě roční období zaručena- bíla zima a zelená zima.
Budu hodný kapitalista:-)

Dneska jsem byl na WC v gatích, už se musím umýt a pak se jdu vrhnout na úklid kuchyně, už to odkládám dost dlouho :-)

Verča (So, 21. 7. 2018 - 18:07)

Kikina: no já myslím, že...Lukáš: Jedu tam až v půlce srpna a vracet se budu na začátku září. Uvidím jaké budou teploty. Máš pravdu, že ve vedru s mikinou přes zadek bych byla dosti nápdná. Pokud by to v Německu nevyšlo, tak bych zajela před začátkem semestru na druhý konec republiky a snad by to mohlo dobře dopadnout.

Kikina (So, 21. 7. 2018 - 18:07)

Kiki, mít hnědou duši je...Lukáši tak určitě máš pravdu že v těch platech je jistý nepoměr. Když jsem si nedávno přečetla kolik si např Ronaldo vydělá za týden tak to by mi stačilo do konce života ale nebrečím beru realitu takovou jaká je. Vím že jsou i lidi kteří jak se říká žijí z ruky do huby to není úplně můj případ. Vydělám si dost peněz na svou existenci i na to abych měla na své koníčky ale je pravda že se na to musím dost nadřít ale můj chytrej strejc by ti vysvětlil že si za to můžu sama protože jsem ta blbá holka kterou tlačila stříbrná lžička u zadečku se kterou se narodila a místo toho abych si toho vážila ze sebe dělám v Praze krávu ale radši ze sebe budu dělat krávu v Praze než tam u nich a poslouchat ty jejich chytrý kecy. Mám nějakou hrdost a té se nevzdám.

Lukáš (So, 21. 7. 2018 - 17:07)

Lukáši máš pravdu já...Kiki, mít hnědou duši je ale fajn, aspoň pro mě :-)
Scénář si zase zahrát můžeme, být přísným šéfem, který bdí aby nebohá zaměstnankyně dřela a dřela a na záchod šla jenom o pauze a když se poto, tak její starost, mě samozřejmě baví.
V klasickém životě mě jinak štve, že Ty, která děláš, si nemůžeš 2x do roka odjet na nějakou dovču, kde se o Tebe postará někdo jiný. I to byl důvod odchodu do Norska. Nechápu třeba proč- sice špičkový- ale pořád kopálista nebo hokejista má mít desítky milionů eur za sezónu a pak tu máme lidi, kteří mají problém vůbec zaplatit bydlení a jídlo. V té Skandinávii se ještě na jistou životní úroveň trochu dbá.

Lukáš (So, 21. 7. 2018 - 17:07)

Lukáš : Tak ono jak už...Marcelo, chce to prostě plánovat dobře a dávat si dobrou časovou rezervu. Nevím jak vyvoláš pokadění (držíš potřebu více dní nebo projímadlo?). Obojí má svá úskalí a pro obojí je společné, že stejně přesně nevíš, kdy se to stane. Takže já bych byl v plánovaný den už doma, nikam nepotřeboval jít- ani si skočit pro zmrzku na benzínku jak kdysi já :-))). Další den bych raději taky nikam moc nechodil. Taky pozor na praní a vůbec úklid pohromy.
Asi bych to viděl u Tebe na projímadlo vzaté v pátek než půjdeš spát. Sobota dopoledne několik pokadění, pak likvidace pohrom. Neděle rezervní den, kdyby ještě projímadlo působilo. Ale neznám Tvůj spánek, aby to nešlo ve spánku už do postele. Mě to vždycky vzbudí (pokud nejsem opilý či nemocný nebo po nějaké extrémní únavě).
Nebo to držet třeba od středy, ale tam já mám strach, co kdyby to šlo už v pátek ještě v práci nebo ve škole či cestou domů. Na druhou stranu sice musíš trochu zatlačit, ale zase to není na organismus takový nápor jako projímadlo.

Chci zkusit čípky rovnou do zádele, nikdy jsem to však nezkoušel, takže nemám zkušenosti. Ale prý je to šetrnější a je jen jedno kadění, no začátkem září bych je zkusil.

Reklama

Přidat komentář