Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (So, 28. 7. 2018 - 16:07)

Vtipný jak se kluci doplnili. Teď už aspoň nemám žádné pochybnosti :0) jinak nevztahovala bych tohle jenom na Slováky. Holt dementi žijí všude. Jak už jsem tu psala tak mám kořeny na Valašsku a jedna větev našich příbuzných je ze Slovenska a jsou to pohodový lidi a nezapomeňme že správce stránky počůrávání a pokakavani je taky Slovák a nebýt jeho tak ekvivalent těchto stránek na českém internetu trestuhodně chybí. Každopádně milý plagiátori hlásím vám že jsem opět solidně plná večer si ulevím a pak se o tu radost podělím se svými fanoušky a vy mi to nemůžete nijak znemožnit takže se ztrapnujte dál já se tím docela bavím :0)

Slovák (So, 28. 7. 2018 - 16:07)

Že mě to nenapadlo hned,...Ty k...t český!Čo tu urážaš bezdôvodne občanov druhého štátu.Pozri sa najpr na seba.Ty posraný úchylný zmrd.

Kikina (So, 28. 7. 2018 - 16:07)

Že mě to nenapadlo hned,...Dej si Lexaurin.

Kikina (So, 28. 7. 2018 - 14:07)

Aspoň napsal pravdivý údaj...Aspoň napsal pravdivý údaj o mém iq. V tom rozhodně nelhal :0)

Kikina (So, 28. 7. 2018 - 09:07)

Že mě to nenapadlo hned,...Aspoň napsal pravdivý údaj o svém iq. V tom rozhodně nelhal :0)

Scatter (So, 28. 7. 2018 - 08:07)

Že mě to nenapadlo hned, že tohle může mít na svědomí jen nějaký zbryndzovaný maďar z čobolstánu, tak to dopadá, když internet už dnes frčí v každé salaši. Důležité je, že máme konečně sobotu, pro zdejší fanklub den D

sdfg (So, 28. 7. 2018 - 00:07)

Lxaurin a podobné se opravdu nemají užívat více jak dvě balení za půl roku...

Kikina (Pá, 27. 7. 2018 - 23:07)

Jinak zapojila jsem svou chytrou hlavičku s IQ 10(já opravdu nejsem žádná blbka i když mi to tady jedna holka napsala) a prisla jsem na to jak zatočit s hovnem je to jednoduché nechme je umřít na nezájem a ukažme že se nebojíme. Takže scattere nekopíruj sem úplně všechny pokakane příběhy co dáš dohromady a vy ostatní se pokakavejte dál a nebojte se tu o tom hovne rozepsat. Já sama půjdu zítra příkladem a ono to ty tupce když uvidí že opět ničeho nedosáhli zase přestane bavit. Tohle je diskuze a nenecháme si ji pokakat poserama! Nikdo nám ji nemůže legálně znemožnit! Uff no nic dneska jdu do Bohnic pro léky a slibuju že zítra už sem dám zase hovno k tématu. Zatím pa kikčapíča

Scatter (Pá, 27. 7. 2018 - 23:07)

27.7.2018 10:19 Jééé , tak už i já tu mám plagiátora, díky Bohu za to, už jsem se bál, že mě přehlídne :) Jen takový malinký varováníčko...ono se říká, že s čím člověk zachází s tím také schází, ať si kdokoli, nepodceňoval bych tady být tebou vůbec nic ;) Ber to jako friendly warning, zbytek nechám na tobě...

Verča (Pá, 27. 7. 2018 - 19:07)

Ahoj, už budeme za okamžik odjíždět, tak se tu se všemi na deset dní loučím. Užívejte si záliby a za deset dní mě máte zpět.

Kikina (Pá, 27. 7. 2018 - 18:07)

Jinak zapojila jsem svou chytrou hlavičku (já opravdu nejsem žádná blbka i když mi to tady jedna holka napsala) a prisla jsem na to jak zatočit s plagiáty je to jednoduché nechme je umřít na nezájem a ukažme že se nebojíme. Takže scattere nakopíruj sem úplně všechny pokakane příběhy co dáš dohromady a vy ostatní se pokakavejte dál a nebojte se tu o tom podrobně rozepsat. Já sama půjdu zítra příkladem a ono to ty tupce když uvidí že opět ničeho nedosáhli zase přestane bavit. Tohle je naše diskuze a nenecháme si ji pokakat! Nikdo nám ji nemůže legálně znemožnit! Uff no nic dneska jdu lehce pařit s kámoškama a slibuju že zítra už sem dám zase něco k tématu. Zatím pa kikča.

Kikina (Pá, 27. 7. 2018 - 17:07)

Kiki přečetla jsem si to...Výborně Romčo máš za 1* vzorná studentka. Oni jsou ti borci nakonec dva. Nechtěla jsem být zlá ale vidím že tu zase úřadovali tak proč je neprovarit. Něco z toho píše ten debilni Slovák co nám tu psal že všechny příspěvky píše jedna osoba protože to je podle stejné šablony. No a něco z toho píše jeden zakomplexovaný Čech co se zásadně nepodepisuje. Oba dva si teď notují na plenkarskych diskuzích kde všem nadávaji do úchylu buzerantů a pedofilů. Na víc se nezmůžou. Někdy na přelomu března a dubna ještě před mým vstupem tu byla silná snaha stopnout tuhle diskuzi ale paradoxně se jim povedlo dosáhnout pravého opaku. Už jsem tady ty s prominutím sračky nemohla číst a byl to poslední impuls k mému vstupu sem. Od té doby jste se ke mě přidali i vy ostatní a výsledkem je víc než 800 příspěvků za poslední tři měsíce a to holt nemůžou rozdejchat. Přitom těmi svými příspěvky vlastně pomáhají udržovat aktivitu této diskuze ale to už jim jaksi při jejich omezeném myšlení nedochází.

Romana (Pá, 27. 7. 2018 - 14:07)

Jinak ten plagiátor co tu...Kiki přečetla jsem si to podle té tvé nápovědy a asi tuším na co narážíš. Ten pisatel je pravděpodobně Slovák, protože místo dělat napsal dělat' a pak ještě napsal : asi budu tym hovnem onanovat. To je Slovensky. Žádný Čech by to takhle nenapsal, takže ten plagiátor je Slovenské národnosti. Mám pravdu?

Romana (Pá, 27. 7. 2018 - 14:07)

Romčo tak už se nečerti....Ahoj Kikino. Včera už jsem po pravdě na nějaké rozepisování neměla náladu. Naštvaná jsem byla, ale hlavně sama na sebe. Nejsem malá holka, abych nedokázala rozeznat, kdy jít včas na záchod. Pokud se tedy nechci pokadit schválně, a to jsem včera fakt nechtěla. Jak navíc netekla ta voda, tak to už byl asi osud či co a to jsem byla naštvaná ještě víc, protože jsem dopoledne chtěla dát ještě jednou vyprat ty legíny, a pak vyrazit do města po nějakých nákupech. V tom stavu v jakém jsem byla to pochopitelně jaksi nešlo. Vydržela jsem v tom asi do 11:00 a když ta voda furt netekla, tak jsem si uvědomila, že jediné co mě může zachránit je náš zahradní bazén. Pochopitelně nejsem čuně, abych do něj v tom stavu lezla, ale aspoň jsem si z něj nabrala do kbelíku vodu, vzala si mýdlo a houbu a v rámci možností se dala dohromady. Ty pyžamové kalhoty jsem pak aspoň přeprala v ruce (brrr) a bylo to rozumné rozhodnutí, protože vodu pustili až po druhé hodině, takže pak jsem konečně mohla zalézt do té sprchy, protože i po tom zahradním umytí se mi pořád zdálo, že zaváním, takže včera místo příjemného dopoledne jsem měla pěkně otrávené. To pyžamo spolu s legínami jsem dala vyprat až dneska a naštěstí to klaplo a to oblečení vypadá, jako by se nic nestalo. Narozdíl od Dity jsem to naštěstí i utajila před rodiči. Tím dávám doufám za úlety tohoto týdne definitivní tečku.

Scatter (Pá, 27. 7. 2018 - 10:07)

Tak konečně jedu domů...Tak konečně jedu z Bohnic domů-sláva, já myslím, že na nějaké neposery je nejlepší se úplně vykašlat a neřešit je, mylsím, že každý rozumný člověk se neposere, navíc tohle může dělat jen nějaký chudák nebo dítě. Lepší si blbců nevšímat to funguje vždycky nejlíp no a pokud už Kiki víš kdo to je byla by sranda ho(ji) tu zveřejnit a ztrapnit :) Pokakávání zdar, už se zas nemohu dočkat na Bohnice ráno až si tu počtu, to zas budou orgie

Scatter (Pá, 27. 7. 2018 - 08:07)

Tak konečně jedu domů sláva, já myslím, že na nějaké plagiátíory je nejlepší se úplně vykašlat a neřešit je, mylsím, že každý rozumný člověk pozná co píše originál, navíc tohle může dělat jen nějaký chudák nebo dítě. Lepší si blbců nevšímat to funguje vždycky nejlíp no a pokud už Kiki víš kdo to je byla by sranda ho(ji) tu zveřejnit a ztrapnit :) Pokakávání zdar, už se zas nemohu dočkat na neděli ráno až si tu počtu, to zas budou orgie :*

Dita (Čt, 26. 7. 2018 - 23:07)

Tak to je pech. Holt když se...Kikino, díky za rady. Příště se jimi budu řídit. A sorry za ten češtinářský úlet. Diskoška mě asi fakt moc zmohla, protože jinak nechápu, jak jsem mohla napsat ve spojení "protože si myslím" místo si sy.

Kikina (Čt, 26. 7. 2018 - 23:07)

Jinak ten plagiátor co tu dneska psal jakože za Romču bude asi ten stejný co tu psal nedávno jakože za mě a já už vím kdo to je. Ten dnešní příspěvek totiž totiž docela zásadně pokakala a možná si to ani neuvědomila já si to přečetl a měl jsem hned jasno i se svým podprůměrným iq 3,1 a vy na to určitě přijdete taky. Nápověda : na tom zkopírovaném příspěvku za Romanu si povšimněte jak je napsané poslední slovo předposlední věty a jak je pak napsaný celý ten dodatek s tím onanovanim a určitě vás to trkne. Kdo to uhodne vyhrává bludištáka :0)

Kikina (Čt, 26. 7. 2018 - 22:07)

V klidu až bude čas tak bude. Já už jdu stejně dneska spinkat abych načerpala síly na poslední pracovní den ale v ložnici je takový smrad že nemůžu usnout tak snad mě ta injekce od cvokarky časem skolí. Pokakavani zdar víkend už se blíží :0)

Kikina (Čt, 26. 7. 2018 - 20:07)

Nejlepší by bylo se tu asi...V klidu až bude čas tak bude. Já už jdu stejně dneska spinkat abych načerpala síly na poslední pracovní den ale v ložnici je takový vedro že nemůžu usnout tak snad mě ta únava časem skolí. Pokakavani zdar víkend už se blíží :0)

Reklama

Přidat komentář