Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

WW (Út, 28. 8. 2018 - 10:08)

Jak tak koukám, tak už tu...Nezůstali tu jen buzeranti. Já tu také zůstávám a určitě buzerantem nejsem. Ono není kam jinám jít. Ty snad znáš nějaké místo s podobným tématem, kam by se dalo odejít? Nakonec ale stejně i ten blbeček Mára jednou odejde a bude tu zase klid.

(Út, 28. 8. 2018 - 09:08)

To víš, že ne. Podívej...tomu taky nevěřím. Nějakej teploušek napíše, že je Kikina a ti debilové, mu to žerou. Kdyby napsal, že je potomek Dalajlámy, nebo papeže, tak tomu budou věřit taky.

Scatter (Út, 28. 8. 2018 - 08:08)

Jak tak koukám, tak už tu zůstali jen ti buzeranti v čele s Márou, tak příjemnou zábavu chlapci...

WW (Út, 28. 8. 2018 - 06:08)

Počkej, ty ses tu jako fakt...To víš, že ne. Podívej se, jak to je napsané. Tohle je jenom další Márova provokace, jako všechny ty zprávy předtím. Mára se tu jen přejmenoval na Chrise a snaží se dál otravovat. Byla jen otázka času, kdy se zkusí vydávat za někoho jiného a napsat tu nějaké nepravdivé přiznání, když mu to s tou vymyšlenou sázkou nevyšlo a nikdo mu ji nevěří.

Ale (Po, 27. 8. 2018 - 23:08)

Počkej, ty ses tu jako fakt...Kikina je skutecna Kikina a Chris je zase skutecny Chris. Jeđna se tedy o 2 ruzne osoby.

Ja (Po, 27. 8. 2018 - 23:08)

to tusil. Ze to nepsala baba bylo jasny.

Šokující odhale (Po, 27. 8. 2018 - 22:08)

A je to venku, ani to nebolelo.

Noooo (Po, 27. 8. 2018 - 22:08)

Já bych tu pokakanou prdel...Kolikrát má kluk hezčí zadek než některé sádelnaté píči. A tady jde snad o sraní a ne o zásun do prdele. To teda fakt nemusím.

Já bych tu poka (Po, 27. 8. 2018 - 22:08)

Počkej, ty ses tu jako fakt...Já bych tu pokakanou prdel velmi rád ojel

Zvědavec (Po, 27. 8. 2018 - 22:08)

Moc děkuju. Já to nějak...Počkej, ty ses tu jako fakt celou dobu vydával za Kikinu a dělal z nás debily?! A Teď tu napíšeš : já věděl, že přijmete i kluka?! Děláš si prdel?! Do té tvé teplé řiti, bych tě tak maximálně nakopal.

PRD (Po, 27. 8. 2018 - 22:08)

Moc děkuju. Já to nějak...No sláva, Chris je už mezi námi, teď už jenom, aby nám Kikina potvrdila, že je fakty Chris alias Karlos

No jistě (Po, 27. 8. 2018 - 22:08)

Moc děkuju. Já to nějak...Tvoje prdelka s plnou náloží může být jistě zajímavá

Chris (Po, 27. 8. 2018 - 21:08)

Máro, dokázal si leda tak...Moc děkuju. Já to nějak věděl že přijmete i kluka ale kluci z privátu mě to nechtěli věřit tak díky.

Waco (Po, 27. 8. 2018 - 20:08)

Čumíme jak tě to odhalení...Máro, dokázal si leda tak velkej prd. Nepřišel jsi s ničím konkrétním, jenom meleš furt stejný hovna. Mě je v podstatě taky fuck, jestli je Kikina holka nebo kluk, ale myslím si, že budu mluvit za většinu, když napíšu, že jí tu chceme, protože to je hvězda týhle diskuze. Na tebe a tvýho přiteplenýho kámoše, tu fakt nikdo zvědavej není.

Olga (Po, 27. 8. 2018 - 20:08)

Chlapi chtějí hystericky...To je i v případě jiných aktivit. Kluci pořád otravují s akcí. Nevím, proč si o problému nepovídají.

To je fakt zají (Po, 27. 8. 2018 - 20:08)

pokud se holka posere, tak se...Chlapi chtějí hystericky kontaktovat posranou holku. Nic nového.

Je skutečně pra (Po, 27. 8. 2018 - 20:08)

ten gay se vydává za holku...pokud se holka posere, tak se na ní nalepí hromady kreténů, kteří to chtějí vidět. Holka si přitom chce jenom popovídat.

protože (Po, 27. 8. 2018 - 18:08)

Hm, ale pokud jsem si stačil...ten gay se vydává za holku a chlapi ho žerou.To sem si všimla já,Tuším že Kokina je kluk.

Zvědavec (Po, 27. 8. 2018 - 17:08)

Hm, ale pokud jsem si stačil všimnout, tak Kikina se tu o kadění vykecává hlavně s holkami. Nikdy jsem si nevšiml, že by tu tahala detaily z nějakýho chlapa, jak se pokadil on. To mi nějak do tý teorie o gayovi, kterýho vzrušuje kadění chlapů nezapadá.

Mára (Po, 27. 8. 2018 - 15:08)

Vždyť jenom kecá. Mluví o...Ty jsi dobrej cvok :).

Reklama

Přidat komentář