Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatlover (Ne, 2. 6. 2019 - 08:06)

Ozvy se prosím Niki na [email protected], slibuji že nebudeš litovat, toužím po tom aby si mi naplnila dlaně svojí čokoládou a rád ti splním veškeré touhy.

Znalec (Ne, 5. 5. 2019 - 16:05)

napiš mi na [email protected] a pošlu ti kontakt na kikinu

Kikina (Ne, 5. 5. 2019 - 08:05)

No dobrá tak já se pro jednou taky zapojím. Před chvílí jsem se v postýlce vydatně pokakala. Včera jsem měla bohužel zácpu a nedařilo se mi vykakat i přes to že jsem před tím tři dny nebyla tak jsem šla zklamaná spát ale aspoň jsem si vzala medicínu aby se efekt dostavil ráno. Hned po probuzení to na mě konečně přišlo tak jsem si přelehla do své oblíbené polohy na bříško a konečně ulevila svému plnému zadečku a celý jeho obsah skončil v mých legínách. Úleva velmi příjemná a kalhoty se pěkně nafoukly. Navíc úplně luxusně smrdím takže super pocit. Musela jsem si to hned udělat a teď zkusím ještě na chvíli usnout. Tak fajn hnědou neděli všem přeje Kiki :0)

RadekPK258 (Po, 6. 5. 2019 - 06:05)

Kikina: Z těch hlupáků si tady nic nedělej. Vzpomen si na to nedělní příjemné ráno a na ostatní kašli. Jinak ti přeji do nového týdne pohodu a děkuji za příjemné víkendové povídání, které snad kvůli těm hlupákům tady neskončí.

RadekPK258 (Ne, 5. 5. 2019 - 10:05)

Kikina: Není nad vydatné vykakání po vydatném spánku :) Prima, že jsi se ke mně s Pavlem nakonec tento víkend připojila. Zácpa je prevít, mnohokrát mi překazila plány s kakáním. Hlavně, že tobě to nakonec dopadlo dnes dobře. Překvapila jsi mě, že na bříšku je to pro tebe oblíbená poloha. Také jsem to několikrát vyzkoušel, ale přijde mi to takové zbytečně namáhavé. Ovšem po té medicince by asi hovínko šlo ven s lehkostí baletky, i kdybys byla vzhůru nohama :) Tobě také přeji hezkou provoněnou neděli :)

Kikina (Ne, 5. 5. 2019 - 10:05)

Ahojky tak když je průjmik tak to jde samo to už mám vyzkoušeno a miluju právě ten pocit když to vystřelí ze zadečku a kalhotky se pěkně náplní tou teplou kašičkou :0) povedlo se mi ještě na dvě hodiny zaspat a trochu jsem se i počůrala ale jsem už zase fest zřízená tak už se půjdu osprchovat. Jo před časem to tu žilo ale pár tupců který to ve skutečnosti taky bralo ale styděli se to napsat tu začali tak vytrvale prudit až holt spoustu lidí připravili o vzrušující čtení. Teď už si můžou tak maximálně honit nad našimi starými příspěvky. Takový je život. Bylo jasný že to tady nevydrží věčně. No nic jdu ze sebe zase udělat čistou dospělou slečnu :0) zatím pa Kiki.

RadekPK258 (Ne, 5. 5. 2019 - 17:05)

Ale po průjmíku může být hodně nepořádku. Já mam rád, když je hovínko krémové. Je dost řídké na to, aby se pěkně mezi půlkama rozlilo. Také je to takové příjemně teploučké a měkkoučké, což se mi líbí. Není to ale natolik řídké, abych se bál, že to někde proteče. Úplně nejraději mám, když trochu zatlačím a ven vyjde tužší hovínko (takový špunt), které se jako by zasekne, protože slipy se napnou a už ho prostě nepustí více ven (a zpátky samozřejmně také nemůže). Pak ještě trochu zatlačim a najednou BUM! Vyletí zbytek hovínka, který je příjemně krémový a mezi půlkama se rozlije nádherné teplo. Tohle je opravdu skvělý pocit :)

A co založit nějaké vlastní forum (phpBB)? Tam by se dalo s různými tupci rychle zatočit. Jdou tam posílat soukromé zprávy, takže si mohou lidé povídat zcela nerušeně jen mezi sebou, ale i veřejně s ostatními. Pokud někdo bude dělat neplechu, dostane BAN a už se tam více nedostane. A přístup nových lidí by mohl být také jen na pozvánku. Pokud by byl zájem, možná bych mohl takové forum někde zkusit založit. Myslím, že je totiž škoda, že lidé kteří by se vzájemně mohli podporovat se rozutíkají místo toho, aby se dávali dohromady. Co myslíš? Byl by to dobrý nápad založit nějaké takové fórum?

Návštěvník (Po, 6. 5. 2019 - 22:05)

Přemýšlím o tom, že takové fórum založím a dám vědět. S netolerantními dokážu lehce zatočit - BAN na IP adresu. Též umím ohlídat i to, aby bylo obtížné používat více nicků současně.

RadekPK258 (Út, 7. 5. 2019 - 16:05)

Návštěvník: Jestli už máš i nějaký prostor, kde by se to forum dalo provozovat, tak by to stálo za zkoušku nějaké založit. Bylo by to tam takové více soukromé a lidé by se tam mohli cítit bezpečněji, když se tam nebudou vyskytovat různí hlupáci. Možná se k tomu tady vyjádří i někdo jiný, ale já bych byl asi pro. Hlavně aby tam šli i jiní....

Návštěvník (Út, 7. 5. 2019 - 23:05)

Tak forum by bylo veřejné, ale více blbovzdorné - jako admin bych mohl promazávat spamy, pomocí IP adres přidávat číselné značky k přezdívkám niky a podle toho poznat, že se někdo za někoho vydává, povolit vkládat maximálně 1 příspěvek za hodinu na 1 IP adreesu, zlobivé IP adresy "banánovat"... Opatření bych promyslel a průběžně zdokonaloval. Bohužel jen tu grafiku tolik neumím, ale důležitšjší je spíše funkčnost, nežli vzhled.

RadekPK258 (St, 8. 5. 2019 - 06:05)

Pokud bys to chtěl vystavět na nějakém tom phpBB, tak bych si s grafikou hlavu vůbec nelámal. I ten základní vzhled mi přijde v pohodě. Nebo jsi měl v plánu naprogramovat celé fórum úplně od začátku? Kdybys tam pak potřeboval nějakého moderátora, který by ti pomáhal s tím udržováním pořádku, stačí říct, rád pomohu.

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 06:05)

Myslel jsem že bych napsal nějaké primitivní diskusní forum od začátku ale v ASP .NET, PHP neumím. Zajímá mě ještě co na můj návrh řeknou ostatní, např. Kikina. Chcete tomu dát šanci, nebo nemá cenu tím ztrácet čas?

RadekPK258 (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Návštěvník: No, možná mi přijde trochu zbytečné psát to celé od začátku. A co hosting pro ASP.NET? Nebyl by to problem? Určitě bych totiž volil nějaký hosting, kde je možné vkládat erotický obsah. To povídání by nejspíše bylo vyhodnoceno jako erotický. U PHP je těch hostingů hodně, ale často mívají právě zakázaný erotický obsah.

RadekPK258 (So, 4. 5. 2019 - 17:05)

pavel: Tak díky, že jsi mě v tom nenechal dnes samotného. Ještě by to chtělo ale nějaké děvče :) zatím se nám jen přihlásila Kikina, že to na ni čeká :) Ty jsi měl na sobě asi zase plnenky, že jo? Já to mám rád bez plenek, protože se mi líbí ta pěkná boulička na zadečku a tu v plence asi neuvidím. Sice mě už několikrát napadlo plenku také vyzkoušet, ale zatím jsem se k tomu nikdy nedostal a zatím to vždycky skončilo v oblečení.

Kikina (So, 4. 5. 2019 - 16:05)

Tak já se určitě taky dneska pěkně pokakám, ale sem to psát už nemá smysl. Tahle diskuze je mrtvá. Povedlo se mi navázat kontakt s Alicí a po pravdě řečeno už mám těch kontaktů až dost a žádný další už ani nepotřebuju. Tady už to má svůj vrchol za sebou, ale jsem ráda že jsem při tom mohla být :0)

RadekPK258 (So, 4. 5. 2019 - 17:05)

Kikina : Tato diskuze nemusí umřít pokud tu budou lidé, kteří ji budou chtít udržet naživu (pokud jsem to tady četl pozorně, tak Pavel je tu dlouho a Sabinka sem také začala chodit tak nějak pravidelně-nepravidelně a mezitím se občas také někdo zastaví). Když jsem tady ale pročítal tu starou diskuzi jen jsem si tiše povzdechl, že jsem to tu nenašel o rok dříve. Tenkrát to tady bylo opravdu na vrcholu. Ale co nadělám.. čas nevrátím. Škoda, že jste se nechali vyhat od těch zakomplexovaných hlupáků. Jinak za ten tvůj kousek se Slovenskem z minulého roku ti upřímně tleskám. Na něco takového bych asi neměl odvahu. Tak at se ti to dnešní pokakání vydaří. Ale ještě nad tím tady nelámej hůl a občas se mezi námi zastav (ne že bys musela psát, jak ses zrovna pokakala, ale aspon přijít na pár slov) a zatím tedy alespon od nás pozdravuj ostatní "uprchlíky" :)

RadekPK258 (So, 4. 5. 2019 - 08:05)

Jak jsem slíbil, vrátil jsem se. Moc se to tu ale za ten týden nezměnilo. Nikdo nekakáte? Já si před chvílí udělal příjemné ráno a pokakal se. Ted už se půjdu umýt. Tak mě v tom dnes snad nenecháte samotného a také se někdo přípojí. Hezký den všem pokakaným.

pavel (So, 4. 5. 2019 - 10:05)

Taky jsem se hnedka po ránu pokakal a pěkně se do toho i vyčůral , ještě jsem v tom a užívám si to blátíčko . Zatím se všichni mějte .

Návštěvník (Čt, 2. 5. 2019 - 22:05)

Já se naposledy pokakala když jsem potřebovala na rande ale já se bála mu to říct. Ale když jsem držela půlky u sebe tak se mě zeptal jestli nepotřebuju kakat. A já už mu to řekla ale nebylo kde. On mi držel prdelku abych se nepokakala a já se potřebovala jak na tom jsem z mím hovinkem. Po chvilce mi bobek lezl ven z prdelky. Už se mi kejval mezi nahami a já se rychle chytla za půlky a přítel mi šel koupit rychle plenky. Já si později potřebovala strašně prdnout tak manžel říkal ať si prdnu. Bobek se mi ale zasekl v pulkach a nešel vůbec ven. Já tlačila co to šlo,manžel mi pomáhal taky tlačit a pak už jsem to pustila do plenky úplně.

Návštěvník (Čt, 2. 5. 2019 - 22:05)

Já se naposledy pokakala když jsem potřebovala na rande ale já se bála mu to říct. Ale když jsem držela půlky u sebe tak se mě zeptal jestli nepotřebuju kakat. A já už mu to řekla ale nebylo kde. On mi držel prdelku abych se nepokakala a já se potřebovala jak na tom jsem z mím hovinkem. Po chvilce mi bobek lezl ven z prdelky. Už se mi kejval mezi nahami a já se rychle chytla za půlky a přítel mi šel koupit rychle plenky. Já si později potřebovala strašně prdnout tak manžel říkal ať si prdnu. Bobek se mi ale zasekl v pulkach a nešel vůbec ven. Já tlačila co to šlo,manžel mi pomáhal taky tlačit a pak už jsem to pustila do plenky úplně.

Reklama

Přidat komentář